Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2650
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2023 10:12 pm

Lopta je napisao/la:
pet feb 03, 2023 9:54 pm
Previse sada gledamo sitnice kod igraca eto kao smetalo nam je sto Ara hajca pa je bilo komentara treba mu zabraniti pristup stadionu ako ne dodje. E sad kad kao dolazi sad ga pljujemo jer je kao eto cekao transfer Amira. Idu pateticne price ovo ono. Dajte ljudi pa Ara kakav god da je momak je zeljovac odrastao je u ovom gradu navijao za ovaj klub kao i svi mi. Veci je zeljovac od Krpica sigurno pa eto vi tumacite kako hocete. Naravno meni je Krpic super i nemam zamjerke protiv njega ali nemojte da pljujemo po nasima tako. ABd Ara na derbiju skaricama za 0 1 pa da slavimo do jutarnjih sati (ko uspije izganjati drugu smjenu ili slobodan dan 😉).
Ja sam prvi rekao da, ako je Ara obećao, pružio ruku, dogovorio, pa kasnije sve to zloupotrijebio, da je to odron i da nam nikad takav ne treba. Ako je obećao i ako dođe, svaka čast.

A ovo komentarisanje njegovo psiho stanja i slično...previše mi sebi uzimamo za pravo, realno.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Lopta
Postovi: 226
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2023 10:22 pm

kvalitet je napisao/la:
pet feb 03, 2023 10:12 pm
Lopta je napisao/la:
pet feb 03, 2023 9:54 pm
Previse sada gledamo sitnice kod igraca eto kao smetalo nam je sto Ara hajca pa je bilo komentara treba mu zabraniti pristup stadionu ako ne dodje. E sad kad kao dolazi sad ga pljujemo jer je kao eto cekao transfer Amira. Idu pateticne price ovo ono. Dajte ljudi pa Ara kakav god da je momak je zeljovac odrastao je u ovom gradu navijao za ovaj klub kao i svi mi. Veci je zeljovac od Krpica sigurno pa eto vi tumacite kako hocete. Naravno meni je Krpic super i nemam zamjerke protiv njega ali nemojte da pljujemo po nasima tako. ABd Ara na derbiju skaricama za 0 1 pa da slavimo do jutarnjih sati (ko uspije izganjati drugu smjenu ili slobodan dan 😉).
Ja sam prvi rekao da, ako je Ara obećao, pružio ruku, dogovorio, pa kasnije sve to zloupotrijebio, da je to odron i da nam nikad takav ne treba. Ako je obećao i ako dođe, svaka čast.

A ovo komentarisanje njegovo psiho stanja i slično...previše mi sebi uzimamo za pravo, realno.
Ma sto se mene tice neka trci gologuz po ulici dok zabija golove meni je to skroz okej
 
ubaceni element
Postovi: 683
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2023 10:37 pm

Cemu cudjenje, pa sve i jednog smo popljuvali.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5157
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2023 10:46 pm

Čemu ismijavanje sa navijačima, sa klubom. Jel to nismo u dovoljnim govnima, već eto daj još.
U pobjedi se ne uzvisi, u porazu se ne ponizi
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2023 10:56 pm

2023 godina, a mi jos vrtimo: "Nemoj, nas je"... Nemoj malo sutra, ako nam je ko dosao glave to su nasi
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Lopta
Postovi: 226
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2023 11:02 pm

salle86 je napisao/la:
pet feb 03, 2023 10:46 pm
Čemu ismijavanje sa navijačima, sa klubom. Jel to nismo u dovoljnim govnima, već eto daj još.
U pobjedi se ne uzvisi, u porazu se ne ponizi
Pa vidi, on je objavljivao storye manijaka storye za zelju i vi ste to uzeli za zlo. A onda su navijaci njega krenuli da ismijavaju, naravno ne svi i ocigledno covjeka boli briga za te navijace sto ga ismijavaju pa i on njih ismijava nazad, a na kraju krajeva evo izgleda da dolazi ipak tako da ti postovi i ostalo nisu bili hajcanje u prazno. A ne znam cime je on klub ismijavao molim te mi pojasni
 
Lopta
Postovi: 226
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2023 11:04 pm

Slazem se ja da to ismijavanje nije profesionalno s njegove strane. Trebao je samo da ne obraca paznju na to jer su se sad svi upalili jer je i on krenuo istom mjerom. Ali realno nije to sad neki aman zaman razlog da se momku zamjera toliko.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2023 11:21 pm

Pišali su nas i drugi, eto može i on.

Taman smo takav i klub. Nikakvih principa, pravila, organizacije.
 
ubaceni element
Postovi: 683
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2023 11:35 pm

Nije on ismijavao ni Zelju ni Manijake nego se sprdao sa pojedincima koji su ga smarali i sjedali mu na volej.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 12:13 am

Mnogi ne bi voljeli da on dodje, ali to nisu nasi navijaci barem ih ja jos nisam upoznao. Prozivali su Nedo i on forumase sa onog foruma, zna se da pisu vecinom redakcijiski botovi i navijaci Sarajeva to traje godinama. Pa se nekad i lazna slika stvara, pogotovo nekome ko to ne cita godinama treba vremena da ispratis sve.
Ali zamjerat covjeku jer hoce da i zaradi sta, stvarno je malo cudno. Krpic dolazi iz ljubavi? Sto nije dosao prije Tuzle? I sad se vagaala ponuda, ljudi zive od toga. Kvalitet neosporan kod obojice.
Nadamo se da ce nastaviti tamo gdje su stali u proslim mandatima kod nas.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 12:17 am

ubaceni element je napisao/la:
pet feb 03, 2023 11:35 pm
Nije on ismijavao ni Zelju ni Manijake nego se sprdao sa pojedincima koji su ga smarali i sjedali mu na volej.
To i kažem.
Bilo je daleko gorih pa se prešlo preko tog.

Tačno je i da Vici ne kažemo ništa jer je dao para, ne smiješ reći ništa za Amara nego mu rođendan čestitaš i uvrštavaš ga tamo u neke legende i timove...

Ali je isto tačno da mu nije trebalo ovo. Sve je moglo biti profesionalnije i normalnije.
 
JocoStokić
Postovi: 44
Pridružen/a: pon jan 30, 2023 3:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 12:22 am

ARA UDAJ SE ZA MENE! PA PA PARANOJAAAAA
Ne daj ispred nikome!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 12:24 am

volimtezeljo je napisao/la:
sub feb 04, 2023 12:13 am

Ali zamjerat covjeku jer hoce da i zaradi sta, stvarno je malo cudno. Krpic dolazi iz ljubavi? Sto nije dosao prije Tuzle? I sad se vagaala ponuda, ljudi zive od toga. Kvalitet neosporan kod obojice.
Nadamo se da ce nastaviti tamo gdje su stali u proslim mandatima kod nas.
Neka se onda tako i ponaša, kao profesionalac.

Ali jok, sad će priča biti, on došao jer voli, nisu pare bitne. Već je i stavio sliku, kao za plavu boju.
A i pisao je nešto u tom fazonu, kao šta vi nemoj da vas ugasim, ja ću doći kad ja hoću i ovo ono. Pa je evo sve to pobrisao.

Apsolutno nepotrebno. A sam je kriv za to. Ne može biti da nije kriv i da on nije izazvao ove rasprave i reakcije.
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 12:27 am

Cekamo te Armine. Jedan si od nas, bio i ostao.
Da hoce ova clanske malo pojacati.
Svi na Leotar.
Grande Miske 💪
 
JocoStokić
Postovi: 44
Pridružen/a: pon jan 30, 2023 3:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 1:35 am

Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 04, 2023 12:24 am
volimtezeljo je napisao/la:
sub feb 04, 2023 12:13 am

Ali zamjerat covjeku jer hoce da i zaradi sta, stvarno je malo cudno. Krpic dolazi iz ljubavi? Sto nije dosao prije Tuzle? I sad se vagaala ponuda, ljudi zive od toga. Kvalitet neosporan kod obojice.
Nadamo se da ce nastaviti tamo gdje su stali u proslim mandatima kod nas.
Neka se onda tako i ponaša, kao profesionalac.

Ali jok, sad će priča biti, on došao jer voli, nisu pare bitne. Već je i stavio sliku, kao za plavu boju.
A i pisao je nešto u tom fazonu, kao šta vi nemoj da vas ugasim, ja ću doći kad ja hoću i ovo ono. Pa je evo sve to pobrisao.

Apsolutno nepotrebno. A sam je kriv za to. Ne može biti da nije kriv i da on nije izazvao ove rasprave i reakcije.
Jebiga pretjerao je slazem se ti kao bivsi reprezentativac odgovaraš navijaču na komentar
CITIRAM "moze mi se" izbrisao sad post.
Voli Želju sigurno volim i ja ga lično volim ali je pretjerao sa komentarima .
Ne daj ispred nikome!
 
Avatar
Gola
Postovi: 477
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 5:45 am

Ako je mogao Stana moze vala i Armin Hodzic.
Dobro ti nama dosao.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6038
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 5:46 am

Ara je bomba u svlacionici i kao takav nam nije trenutno potreban.
Suljo je profesionalac koji je svaku marku u Zelji posteno zaradio.
Nadam se da tako biti i ovog puta.
Ara se ne ponasa kao neko ko hoce svoju karijeru da vrati na pravi kolosijek.
Svaki normalan fudbaler profesionalac bi u njegovom slucaju kopao i rukama i nogama da se vrati u zivot,placao bi privatnog trenera ako nema mogucnosti za trening sa nekom ekipom.
A to se ne radi po dubajiu i turskoj...
Ara je igrac koji nije ozbiljne utakmice odigrao godinu dana.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ubaceni element
Postovi: 683
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 7:27 am

Bomba u svlacionici zato sto se zajebava na fejsu? E jbg sad. Ja koliko se sjecam sa njim nikad problema nije bilo dok je bio tu, ne znam zasto bi ih bilo sad. U ovom vremenu kad smo uspjeli zakljuciti da nije dobar s glavom i da je bomba u svlacionici, on uopste nije bio igrac pod ugovorm (i to jos uvijek nije) i sta radi u slobodno vrijeme boli me q. Necu sigurno na osnovu toga zakljucivati je li bomba u svlacionici. Kad parafira ugovor, eh onda se sve gleda, do tada covjek je slobodan da radi sta hoce. Mozda je u Dubaiju trcao 20km svaki dan i visio u teretani, a mozda je lezao i karao kurave, mi to ne znamo. Ono sto znamo je da je to igrac koji je zabijao gdje god da je igrao, ukljucujuci i Zeljin dres.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3574
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 7:45 am

Opustite se.
Najvaznije je pozitivan stav i hajp....

Ajmo pokusati doci do te evrope.
Imam ekipu za evropu sigurno. Trenera, nisam siguran, al hajd da vidimo od cega smo.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 8:51 am

Dzezvar je napisao/la:
sub feb 04, 2023 5:46 am
Ara je bomba u svlacionici i kao takav nam nije trenutno potreban.
Suljo je profesionalac koji je svaku marku u Zelji posteno zaradio.
Nadam se da tako biti i ovog puta.
Ara se ne ponasa kao neko ko hoce svoju karijeru da vrati na pravi kolosijek.
Svaki normalan fudbaler profesionalac bi u njegovom slucaju kopao i rukama i nogama da se vrati u zivot,placao bi privatnog trenera ako nema mogucnosti za trening sa nekom ekipom.
A to se ne radi po dubajiu i turskoj...
Ara je igrac koji nije ozbiljne utakmice odigrao godinu dana.
2 godine.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija