Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 9:10 am

Haha e jes, upravu si... Treba bit zadovoljan, dobro je ne puca...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 9:15 am

Realno je da smo bolji i igrački i bodovno nego prošle godine.

Igrački si dobio dva dobra krila, Armina na veznom i Cocu.
Bodovno smo bolji i sa tekmom manje, pozicija je bolja, 4 boda smo udaljeni od 3.mjesta kao i prošle godine (imamo tekmu manje), na terenu izgledamo bolje nego prošle godine i nismo nadigrani u mnogo tekmi kao prošle godine (ove godine Zrinjski 1.poluvrijeme, Široki i tu i tamo Velež).
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 9:17 am

Tuga za ovog igraca Zrinjskog :cry: na stranu sve i zajebancije i rivalitet.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 9:30 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon nov 21, 2022 9:17 am
Tuga za ovog igraca Zrinjskog :cry: na stranu sve i zajebancije i rivalitet.
Sve češći slučajevi.
Došao je zadnji vakat.
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 10:03 am

Još nije dao ostavku??
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 10:04 am

Dokle su "investitori"?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 10:54 am

DAJ OSTAVKU AKO IMAŠ IMALO OBRAZA!!!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 11:46 am

Grbavica je napisao/la:
pon nov 21, 2022 7:28 am
Sky1 je napisao/la:Ljudi dragi kako imate snage raspravljati o igracima, mi nismo u poziciji da ganjamo bilo kakav rezultat. Bitka se bije za imovinu, a šta je Željo bez nje, ništa.
Pa ne bije Mulalic "bitku" za imovinu, ali itekako moze olaksati onim koji "biju", dobrim rezultatima i plasmanom u evropu.
Ili treba ispasti iz lige jer imamo drugih problema, ko ce jos o fudbalu misliti.
On da volo Želju kao što se predstavlja da voli dao bi ostavku i tako olakšao voljenom klubu, valjda mazlum vidi da nije dorastao klubu kao što je Željo, bilo bi najpoštenije s njegove strane da to učini.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 11:52 am

Dzezvar je napisao/la:
pon nov 21, 2022 10:04 am
Dokle su "investitori"?
Eldin je možda imaginarni lik, jer njega nikad niko nije ni vidio ima ona jedna slika na google, postoji li ili ne postoji to je pitanje. Ovaj drugi njega gura struja koja i ne žele, bas dobro Želji. Tako da neizvjesno je. Nije ovo insajderska nego ja lupam, pretpostavljam na osnovu ovoga što citam ovdje.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 12:02 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon nov 21, 2022 9:30 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon nov 21, 2022 9:17 am
Tuga za ovog igraca Zrinjskog :cry: na stranu sve i zajebancije i rivalitet.
Sve češći slučajevi.
Došao je zadnji vakat.
Evo i ovaj nas bivsi omladinac sebi u glavu pucao jutros...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 12:02 pm

Sky1 je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
pon nov 21, 2022 7:28 am
Sky1 je napisao/la:Ljudi dragi kako imate snage raspravljati o igracima, mi nismo u poziciji da ganjamo bilo kakav rezultat. Bitka se bije za imovinu, a šta je Željo bez nje, ništa.
Pa ne bije Mulalic "bitku" za imovinu, ali itekako moze olaksati onim koji "biju", dobrim rezultatima i plasmanom u evropu.
Ili treba ispasti iz lige jer imamo drugih problema, ko ce jos o fudbalu misliti.
On da volo Želju kao što se predstavlja da voli dao bi ostavku i tako olakšao voljenom klubu, valjda mazlum vidi da nije dorastao klubu kao što je Željo, bilo bi najpoštenije s njegove strane da to učini.
Ma nevezano za njega sad uopste, i da je neko drugi na toj poziciji, trenerovo je da izbori sto bolju poziciju, da poboljsa igrace, da "gurne" nekog mladog talenta na kojem mozemo zaraditi. A to koliki dug klub ima, kako ce se pare namaci, nije njegovo da konta.
A o Edisu ko Edisu je ja mislim sve receno, nikad ga necu vrijedjati, ali ocigledno je da on nije kapacitet za neke vece domete nazalost.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 12:13 pm

Je li ovo sa Leotarom u kupu..Kuci igramo..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 12:15 pm

Igramo sa Leotarom kuci u kupu
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 12:15 pm

Nije on nikakav kapacitet.
Ja bih se na njegovom mjestu DUBOKO zapitao da li ja imam trenersko znanje.

Na golu imas jako solidnog golmana, u odbrani bivsi reprezentativac i jedan od najboljih mladih stopera Drina, desni bek jedan od njastandardnijih i nakorisnijih igraca Galic.
Vezni red sa BETONOM Hodzicem i fudbalskim carobnjakom Stilicem, napad sa najbrzim krilima Santosom i Amoahom.

Dakle to je 8 odlicnih igraca, njegovo je da nadje jos samo 3 ratnika, ali ni to nije u stanju da uradi.

Nekada je govorio da mu trebaju 3 znalca i 8 ratnika, a on u ekipi ima obrnutu situaciju, pa se valjda radi toga ne snalazi dobro u svom trenerskom poslu.

Trener Posusja lijepo na presici poslije utakmice rece da je na poluvremenu promjenio sistem igre sa 442 na 4312 i da mu je to donijelo rezultat. Volio bih vidjeti barem jednom da on zna postaviti drugu taktiku kojom ce se prilagoditi protivniku, da zna izvrsiti izmjenu shodno stanju na terenu, da zna sta koji igrac treba igrati.
Mulalic zna samo za jedan sistem, idemo od beka, do Hodzica ili Stilica, oni guraju loptu na stranu, krila prave prodor ali nemaju kome ubaciti, e tu se pokazuje jednoobraznost i sablonska igra koju vecina trenera lahko procita.
Da sam novinar samo bih ga upitao koliko smo golova dali iz izrađenih akcija, sve bi mu se samo kazalo
Alea iacta est!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 12:16 pm

Mjerica..Znači proljetni dio sezone se otvara kup utakmicama..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 12:34 pm

Sky1 je napisao/la:
pon nov 21, 2022 11:52 am
Dzezvar je napisao/la:
pon nov 21, 2022 10:04 am
Dokle su "investitori"?
Eldin je možda imaginarni lik, jer njega nikad niko nije ni vidio ima ona jedna slika na google, postoji li ili ne postoji to je pitanje. Ovaj drugi njega gura struja koja i ne žele, bas dobro Želji. Tako da neizvjesno je. Nije ovo insajderska nego ja lupam, pretpostavljam na osnovu ovoga što citam ovdje.
Postoji fotografija Eldina sa nasim predsjednikom iza zapada. Otkud ti da ne zele dobro Zelji? Ko su ti ljudi?
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 12:38 pm

Sheldon je napisao/la:
pon nov 21, 2022 12:34 pm
Postoji fotografija Eldina sa nasim predsjednikom iza zapada. Otkud ti da ne zele dobro Zelji? Ko su ti ljudi?
Misli na ljude koji su okupljeni oko Mirvića, a među njima su Nijaz Brković i Hadis Zubanović a i još neki iz bivših struktura kluba.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 12:47 pm

Borac, Zrinjski, Široki, vjerovatno Velež, vjerovatno Čelik, Sloboda ili Sloga svejedno, Zvijezda ili Rudar K. svejedno, i nadam se da i mi možemo izbaciti Leotar. Četvrtfinale izuzetno teško protiv Borca, Zrinjskog ili Širokog, Velež je tu negdje s nama, Čelik na Bilinom polju nezgodan, poželjni bi bili Sloboda/Sloga i Zvijezda/Rudar K.

S obzirom kakve smo sreće u četvrtfinalu će nas sačekati Zrinjski ili Borac.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 12:50 pm

blueboy je napisao/la:
pon nov 21, 2022 12:47 pm
Borac, Zrinjski, Široki, vjerovatno Velež, vjerovatno Čelik, Sloboda ili Sloga svejedno, Zvijezda ili Rudar K. svejedno, i nadam se da i mi možemo izbaciti Leotar. Četvrtfinale izuzetno teško protiv Borca, Zrinjskog ili Širokog, Velež je tu negdje s nama, Čelik na Bilinom polju nezgodan, poželjni bi bili Sloboda/Sloga i Zvijezda/Rudar K.

S obzirom kakve smo sreće u četvrtfinalu će nas sačekati Zrinjski ili Borac.
Jel se od cetvrtfinala vec igraju po dvije tekme?
Nema veze, nama godi i Zrinjski i Borac da idu sto dalje, pa i Siroki. To je najbolje da se ufati 4 pozicija koja vodi u Evropu.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2022 12:55 pm

Joj duša me zaboli kad vidim ovo da se borimo za 4. poziciju. I to je upitno hoćeš li ići u Evropu.😓 A tačno je da nemamo kuveta za više. Joj Željo da te ne volim ovoliko,tačno bi sve zatjerao u 100...
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija