Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 2:47 pm

Da li ima iko damu da prijavi ovo mafijanje i mešetarenje ligom? Od ovih uhljupa iz saveza i sudija kojima ne bih povjerio da sude ni RVI turnir?! Iskreno,teško ćemo do zacrtanog cilja uz sve ovo što gledam. Ovo nije normalno.🤬
Bravo za Manijake,posebno onaj dio oko "željovaca",mrš!
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 3:04 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
pon nov 14, 2022 1:19 am
Diverzant je napisao/la:
ned nov 13, 2022 11:58 pm
Nikad neću edisu halaliti ovo konstanto i bezobrazno ignorisanje juniora. Pa njemu ni drina ne bi igrao da nije aco kikso na max i da nije u21 pravila, s strasnog smo igraca dobili. Koliko ce jos juniora otjerati i indirektno nam para iz džepa izbiti to samo Bog zna. Jel moguce da je lik toliki ziheras pa da ne smije probati sa nekim iz omladinskog pogona bar jednu utakmicu. Imao citavu polusezonu da proba, da eksperimentise da vidi na koga moze racunati ove sezone, on forsirao mrtvog resića i paraplegicara vucenovica. Ove sezone moramo gledati junca beganovica u napadu sa statistikom ko da igra sa slomljenom nogom a ne rukom. Na jednoj od proslih presica nabraja u21 igrace i ne spominje ni jednog od onih momaka sto ih vodi da sjede na klupi. Pa kako je tim momcima kad krenu negdje na gostovanje a znaju da ce loptu šutnuti samo na zagrijavanju. A to da lik nije htio hodzica kad su ga doveli to ne treba ni komentarisati. Hvala mu za sve sto radi za klub, sto je dosao kad niko nije htio ali ja jedva čekam leđa da mu vidim
Slažem se s većinom ovoga što si napisao. Samo ja ne bih svu krivicu na Edisa stavio, ne znamo mi šta je njemu uprava sugerisala, ako je bilo šta sugerisala. Oni su mu to trebali reći i na to pažnju skrenuti. Moraš promovisati naše mlade igrače, iz našeg omladinskog pogona, cilj je da ih što više ispromovišemo da bi ih prodali, zaradili i to je to. Imamo i sportskog direktora, valjda gleda i prati i njih, pa da mu skrene pažnju. Smiješno bi bilo da gledaš neke sa strane, a ne vidiš ove pred nosom, koji uz to i treniraju zajedno s tobom. Križevac, Kobašević, Pašić, Mućaj, i Pločo koji također ja mislim trenira s prvim timom, moraju dobiti šansu.
Nema te uprave koja će mu reći da ignoriše Jaganjca i Kočevića. Pa frajer je imao 5 tekmi kojeništa ne znače i ubacio malo Kočevića jer je imao pritisak. Umjesto da im da do znanja da rčuna na njih djeca su logično otišla dalje jer ne vide da će dobiti šansu pored veličina Resića, VUčenovića. Beganovića i sl. Znalo se mejsec prije kraja da ide Resić a on mu igra. Pa gdje to ima. Prvi put da djecu ne krivim nimalo. Eh sad ovi što su ostali upitno je mogu li sada i jel ok da ih sad gurne. Mislim da svim nabrojanim trebamalo vremena još. MOžda Križevacjedino. Za Kobaševića i Mućaja sam skeptik mogu li uopšte biti igrači za Želju ako bude Željo značajno bolji nego sada za tih nekoliko godina kad bi ih mogli gurnuti.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 3:12 pm

Još samo da protiv Posušja ne bude brdo pirotehnike koja će klub koštati 2-3-5 hiljada KM.
Zastave, šalovi, grla i dlanovi...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
tm87alem
Postovi: 524
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 3:14 pm

Sad je pravo vrijeme da se udruze klubovi! Nek nas bude 2/3 ne mogu igrati ligu bez nas! Formirati udruzenje ligasa i preuzeti vodjenje prvenstva! Ako vicko, beus, dzemidzic i slicni pusi..qurzi budu pruzali otpor, obavijestiti UEFU i svu joj dokumentaciju predati! Ovako gledam od 12 timova ko bi se pridruzio: Zeljo, Velez, Igman, Tuzla (ako Azmir ne digne ruke i ako nije u talu sa ovim lopinasima u savezu), Sloboda, Posusje, Leotar, za njanje nisam siguran, znaci, sad imamo sitiaciju da bi 7 ili 8 klubova bilo za, al kome to pricati? Niko ni habera iz kluba! Izdobrice valjda! Ova lopovija cak i da nam udje investitor, itzdigla bi nas i bez obzira na kvalitet i pojacanja na zimu, mi se opet ne bi plasirali u evropu. Nek nam je svima sretno, sad je glavni zadatak do nove godine da se porez vrati! Sto se mene tice, idu 4 nova prodiuzenja clanstva, kako god da bude, bilo ne bilo akcije!
Zeljo ce opstati, bez obzira na sve!
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 4:59 pm

Nešto gledam emisiju na HRT 2 "Stadion" i analizu tekme Hajduk-S. Belupo. Ljudi moji kakva je ono krađa?! I mi se čudimo šta se dešava u našoj ligi. Morate ukucati na yt pregled ove tekme i da vidite apsurde naših prostora. Ovo pišem jer me ne zanima njihova liga,ili neki od klubova. Nego bit je svega da mafija od saveza,država,i ko već stane iza jednog kluba i da ostali mogu samo mahati ušima. Dinamo,CZ,i evo izgleda kod nas Zrinja ili Borac.
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 6:25 pm

salle86 je napisao/la:
pon nov 14, 2022 3:12 pm
Još samo da protiv Posušja ne bude brdo pirotehnike koja će klub koštati 2-3-5 hiljada KM.
Zastave, šalovi, grla i dlanovi...
"Palilo se i palit će se".

Čuveni slogan. Ma je.bo Željo što će platiti 10 milja za prošlu utakmicu. Ko još navija za Želju, bitna je furka.
Ups, pa o ovom se ne smije pisati.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 7:48 pm

Valter je napisao/la:
pon nov 14, 2022 6:25 pm
salle86 je napisao/la:
pon nov 14, 2022 3:12 pm
Još samo da protiv Posušja ne bude brdo pirotehnike koja će klub koštati 2-3-5 hiljada KM.
Zastave, šalovi, grla i dlanovi...
"Palilo se i palit će se".

Čuveni slogan. Ma je.bo Željo što će platiti 10 milja za prošlu utakmicu. Ko još navija za Želju, bitna je furka.
Ups, pa o ovom se ne smije pisati.
Kad budemo društvo koje smije javno kritikovati ono loše i tražiti promjene, promjene će se i desiti.
Svi su nam drugi krivi (iako fakat većinom i jesu) ali mi nikad. A radimo stvari koje su zakonom zabranjene, kakav god da je taj zakon. To isto da ja kažem ne sviđa se meni što moram voziti po danu sa upaljenim svjetlima i neću namjerno da ih palim, a kad me policija zaustavi nek piše pa će babo platiti.
Treba krenuti od sebe za početka, kad eto ne možemo mjenjati druge, daj makar onda sebe promjeniti na bolje
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
blueord
Postovi: 18
Pridružen/a: uto jan 29, 2019 3:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 8:11 pm

Valter je napisao/la:
pon nov 14, 2022 6:25 pm
salle86 je napisao/la:
pon nov 14, 2022 3:12 pm
Još samo da protiv Posušja ne bude brdo pirotehnike koja će klub koštati 2-3-5 hiljada KM.
Zastave, šalovi, grla i dlanovi...
"Palilo se i palit će se".

Čuveni slogan. Ma je.bo Željo što će platiti 10 milja za prošlu utakmicu. Ko još navija za Želju, bitna je furka.
Ups, pa o ovom se ne smije pisati.
Ko radi furke pali bilo sta, a ovo ko jos navija za Zelju..suvisno je i komentarisati, zbog takvih poput tebe se i dijelimo. Povrsno gledanje stvari i zlonamjerno komentarisanje a uz to sigurno ne znajuci doprinos grupe u ovim teskim vremenima i javno i pored toga.. je i vise nego degutantno blago receno.
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 8:21 pm

Kamo srece da samo klub Manijacima placa kazne i da su one jedino protiv cega se borimo..
Mislim da su nam bas "pametne glave", glave dosle. A sto je najgore i pored ocitih gresaka, ne priznaju ih nego im je klub i dalje duzan..
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 8:48 pm

Diverzant je napisao/la:
pon nov 14, 2022 12:22 am
volimtezeljo je napisao/la:
pon nov 14, 2022 12:08 am
A koje juniore ignorise?
Jel stvarno ima potrebe da ti nabrajam?
Ispadam edisov advokat. Ali ***** mu misa, jel za sve lose on odgovoran, a za dobro su Tuce. Pa taj Resic je dosao istom linijom kao i Hodzic, Beganovic, Santos i Amoah, evo ovaj sad iz Pazara prica kao i Vucenovic necemo ga u sustini puno placat.
Vratimo se na "mlade". U ekipi treuutno Amoah, Santos, Hodzic, Beca, Drina, Gasal, Subasic, Malic, Muftic.
Neki manje, a neki vise igraju. U rotaciju su ubaceni neki mladji igraci, doduse bez nastupa jos tipa Mucaja, Krizevac, Pasic. I Zeljo valja tih 12 igraca, ali ne valja Kocevicu i Jaganjcu.
Prvi je dobio pravo nastupa kod Ivkovica, malo je jebi ga, trebao je vise dobiti Nije potpisao nikad ugovor sa Zeljom. Ali zato drugi tim Rijeke/Osijeka mu valja. Posteno sa njegove strane. Valjda su mu obecali da ce do 20 godine imati 100 nastupa u HNL-u.
Jaganjac dobio ponudu Sarajeva i Besiktasa, koga vec. Vidim trenutno je bez kluba.
Nisu oni prvi momci koji tako odu, pa se vrate, kod nas ili u Tosk.
Edisu se nekad zamjeralo jer ne gura Mujagica, Halvadzica i Zerica, pricano po skupstinama.. Jedan od razloga za otkaz. Nije bas da je to sila nekih vedeta iz OP, to su djecs za koju je upitoo hoce li ili nece biti igraci.
Da li cemo zazaliti, vrijeeme ce pokazati. Ali ima valjda i taj SD, neko ko preporuke daje za igrace neku odgovornost, nije valjda da je trener za sve lose odgovoran, a neka visa sila za dobre stvari.
Sad pricam o FK Zeljeznicaru i odnosu njegovih juniora prema njemu. Klub je tako dao sansu Hajradinovicu (ppbjeze bez ugovora), Hodzic otisao u Livrrpul, Gojak u Olimpik, Vila u Hajduk gdje vec, malo blize Sosic, Kulasin u Borac.. malo ih je daje sacekalo sansu. Bar iz nekog postovanja prema klubu koji te odgajao od pionira do seniora.
Zelim im svu srecu u karijerama. Prvi sam da nam juniori budu prve opcije, ali nikako da nam klub ucijenjuje mahala, menadzeri..
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 8:49 pm

blueord je napisao/la:
pon nov 14, 2022 8:11 pm
Valter je napisao/la:
pon nov 14, 2022 6:25 pm
salle86 je napisao/la:
pon nov 14, 2022 3:12 pm
Još samo da protiv Posušja ne bude brdo pirotehnike koja će klub koštati 2-3-5 hiljada KM.
Zastave, šalovi, grla i dlanovi...
"Palilo se i palit će se".

Čuveni slogan. Ma je.bo Željo što će platiti 10 milja za prošlu utakmicu. Ko još navija za Želju, bitna je furka.
Ups, pa o ovom se ne smije pisati.
Ko radi furke pali bilo sta, a ovo ko jos navija za Zelju..suvisno je i komentarisati, zbog takvih poput tebe se i dijelimo. Povrsno gledanje stvari i zlonamjerno komentarisanje a uz to sigurno ne znajuci doprinos grupe u ovim teskim vremenima i javno i pored toga.. je i vise nego degutantno blago receno.
Ma sve je to super, niko ne spori da je grupa najveći i najjači kotač trenutno. Ali pored 99 gorućih problema, majku mu de makar da ne pravimo i taj 100-ti. O tome se radi
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 9:37 pm

blueord je napisao/la:
pon nov 14, 2022 8:11 pm
Valter je napisao/la:
pon nov 14, 2022 6:25 pm
salle86 je napisao/la:
pon nov 14, 2022 3:12 pm
Još samo da protiv Posušja ne bude brdo pirotehnike koja će klub koštati 2-3-5 hiljada KM.
Zastave, šalovi, grla i dlanovi...
"Palilo se i palit će se".

Čuveni slogan. Ma je.bo Željo što će platiti 10 milja za prošlu utakmicu. Ko još navija za Želju, bitna je furka.
Ups, pa o ovom se ne smije pisati.
Ko radi furke pali bilo sta, a ovo ko jos navija za Zelju..suvisno je i komentarisati, zbog takvih poput tebe se i dijelimo. Povrsno gledanje stvari i zlonamjerno komentarisanje a uz to sigurno ne znajuci doprinos grupe u ovim teskim vremenima i javno i pored toga.. je i vise nego degutantno blago receno.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 9:52 pm

blueord je napisao/la:
pon nov 14, 2022 8:11 pm
Valter je napisao/la:
pon nov 14, 2022 6:25 pm
salle86 je napisao/la:
pon nov 14, 2022 3:12 pm
Još samo da protiv Posušja ne bude brdo pirotehnike koja će klub koštati 2-3-5 hiljada KM.
Zastave, šalovi, grla i dlanovi...
"Palilo se i palit će se".

Čuveni slogan. Ma je.bo Željo što će platiti 10 milja za prošlu utakmicu. Ko još navija za Želju, bitna je furka.
Ups, pa o ovom se ne smije pisati.
Ko radi furke pali bilo sta, a ovo ko jos navija za Zelju..suvisno je i komentarisati, zbog takvih poput tebe se i dijelimo. Povrsno gledanje stvari i zlonamjerno komentarisanje a uz to sigurno ne znajuci doprinos grupe u ovim teskim vremenima i javno i pored toga.. je i vise nego degutantno blago receno.
Blago Želji ako sam mu ja največi problem i neko koji utiče da se navijači dijele. Nikada nikome neću priznati da voli Želju više od mene, mogu prihvatiti da ga može voljeti maksimalno kao i ja.
Ali ja ne smijem biti nikada iznad Želje, kao ni jedan navijač bilo sa sjevera, istoka, zapada pa naravno i Juga. Ja sam mnogo, mnogo godina prije tebe bio "stanovnik" Juga i znam da ta tribina daje poseban doprinos. Ali zar nije minimum nekog navijačkog doprinosa, naročito u ovim kokuznim vremenima za klub učiniti sve da spriječimio kazne. Po meni svaki navijač svjestan da će barem jedna zapaljena baklja dovesti do novčanih kazni a ipak je zapali, stavlja se iznad kluba.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 10:15 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon nov 14, 2022 9:41 am
slika


Broj 8 i 9.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Dugo me nista nije ovako dirnulo, pune oci suza.
Duse drage, da im se sve zelje ostvare, a za 8 i 9 bo volio da se klub ukljuci. <3
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2022 10:54 pm

Svi smo krenuli sa juga, pa smo prelazili na sjever, istok, itd. U subotu je vakat da se vratimo odakle je sve krenulo, na jug, s grupom. Treba ispoštovati momke za sve što rade. SVI NA JUG!
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2022 2:38 am

Geje Kocevic igra trenutno i kakva mu je statistika?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2022 7:15 am

Masinovodja je napisao/la:
pon nov 14, 2022 10:15 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon nov 14, 2022 9:41 am
slika


Broj 8 i 9.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Dugo me nista nije ovako dirnulo, pune oci suza.
Duse drage, da im se sve zelje ostvare, a za 8 i 9 bo volio da se klub ukljuci. <3
Ukljucio se...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
milanribar
Postovi: 708
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2022 8:25 am

ubaceni element je napisao/la:
uto nov 15, 2022 2:38 am
Geje Kocevic igra trenutno i kakva mu je statistika?
NK Orijent U19
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2022 10:39 am

volimtezeljo je napisao/la:
pon nov 14, 2022 8:48 pm
Diverzant je napisao/la:
pon nov 14, 2022 12:22 am
volimtezeljo je napisao/la:
pon nov 14, 2022 12:08 am
A koje juniore ignorise?
Jel stvarno ima potrebe da ti nabrajam?
Ispadam edisov advokat. Ali ***** mu misa, jel za sve lose on odgovoran, a za dobro su Tuce. Pa taj Resic je dosao istom linijom kao i Hodzic, Beganovic, Santos i Amoah, evo ovaj sad iz Pazara prica kao i Vucenovic necemo ga u sustini puno placat.
Vratimo se na "mlade". U ekipi treuutno Amoah, Santos, Hodzic, Beca, Drina, Gasal, Subasic, Malic, Muftic.
Neki manje, a neki vise igraju. U rotaciju su ubaceni neki mladji igraci, doduse bez nastupa jos tipa Mucaja, Krizevac, Pasic. I Zeljo valja tih 12 igraca, ali ne valja Kocevicu i Jaganjcu.
Prvi je dobio pravo nastupa kod Ivkovica, malo je jebi ga, trebao je vise dobiti Nije potpisao nikad ugovor sa Zeljom. Ali zato drugi tim Rijeke/Osijeka mu valja. Posteno sa njegove strane. Valjda su mu obecali da ce do 20 godine imati 100 nastupa u HNL-u.
Jaganjac dobio ponudu Sarajeva i Besiktasa, koga vec. Vidim trenutno je bez kluba.
Nisu oni prvi momci koji tako odu, pa se vrate, kod nas ili u Tosk.
Edisu se nekad zamjeralo jer ne gura Mujagica, Halvadzica i Zerica, pricano po skupstinama.. Jedan od razloga za otkaz. Nije bas da je to sila nekih vedeta iz OP, to su djecs za koju je upitoo hoce li ili nece biti igraci.
Da li cemo zazaliti, vrijeeme ce pokazati. Ali ima valjda i taj SD, neko ko preporuke daje za igrace neku odgovornost, nije valjda da je trener za sve lose odgovoran, a neka visa sila za dobre stvari.
Sad pricam o FK Zeljeznicaru i odnosu njegovih juniora prema njemu. Klub je tako dao sansu Hajradinovicu (ppbjeze bez ugovora), Hodzic otisao u Livrrpul, Gojak u Olimpik, Vila u Hajduk gdje vec, malo blize Sosic, Kulasin u Borac.. malo ih je daje sacekalo sansu. Bar iz nekog postovanja prema klubu koji te odgajao od pionira do seniora.
Zelim im svu srecu u karijerama. Prvi sam da nam juniori budu prve opcije, ali nikako da nam klub ucijenjuje mahala, menadzeri..
Zavisi o kome se radi. Uvijek je to tako. DA nema u21 pravila Drina i beća nebi nikako igrali. Teško bi i Gasal. Možda bi jer u startu nije imao krila. Svi sem Drine i donekle Gasala (jer su pričali da je individualno radio) pružaju lošije partije nego kod Tome npr. Subašić bio standardan sad ne može minut dobit. Mućajima i sl je vrh i ovo što su tu da treniraju. Nijednom mladom igraču konkretno Mulalić nije dao šansu. Svi oni su već sa iskustvom bili kad je Edis preuzeo. DAj mi nekog kome je baš Edis dao šansu? Znam teška je situacija treba rezultat ganjati ali imao je polusezonu gdje isto nije davao priliku. i niko ne tjera Edisa. Pprvi ja jer svjestan sam da nema rezltatskog rezona sad u dati otkaz. Spasio se par puta ali tkao je kako je. Nijedan od ovih igrača nije napredovao. Pričamo o Sanstosu i Amoahi. Vidjet ćemo hoće li u Želji imati bolje statistike nego u Prijedoru. Teško, a igraju u boljem klubu gdje bi trebali da daju više golova po nekoj logici i više asista jer bolji klub daje više golova jel tako.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2022 2:24 pm

Hasiću poništena suspenzija. Bravo Velež na upornosti. Ovo što moraju platiti troškove arbitraže će više zaboliti Vicu i kompaniju nego bilo šta drugo.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija