Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 6:38 am

Treba iskoristiti momenat, potpisati Zukanovića, vratiti Džeku, Višću i Šehića, dovesti Gojaka na posudbu i zaganjati grupnu fazu barem Lige Evrope.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1994
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 7:15 am

ne bi mehanovic bio los, samo ne znam jel imamo pare da ga platimo.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 7:42 am

fanaticZeljin je napisao/la:
uto avg 02, 2022 12:22 am
fcz je napisao/la:
uto avg 02, 2022 12:08 am
Ne treba nam izdanak Zeljine skole koji je igrao za pola Serie A, koji je vodio bitke sa Higuainom, Salahom, Dybalom, Insigneom, Icardijem, Belottijem, Ronaldom... Ali su zato Vucenovic i Resic dovedeni na nevidjeno. MA MRS BA VISE KLOSARCINO!

Za sve koji imaju dilemu oko krivca - mi nemamo sportskog direktora. Jasno je ko je glavni i odgovorni.
A odakle ti to da ga je Simeone odbio , nagadzas ili znas nesto ?
Ma nagađanje očito. Malo se pretjeruje očito.

Po meni Mirzad nije u našem dometu. A i bilo bi gomilanje.
Igrač s kojim ne bi dobili ništa novo. Još jedan dizelaš.
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 8:18 am

"Prihod od ulaznica sa utakmice protiv Širokog Brijega iznosi 43.211,00 KM"

Meni ovde nešto ne štima. Stadion je bio dobro popunjen, da je ovako mali prihod. Da li je moguće da je neko opet počeo zavrtati Želju u prodaji karti? Pamtim period od prije 2018.g. tj. prije korone i izvještaje o prihodima, pamtim i popunjenost stadiona za te izvještaje, siguran sam da ovde nešto debelo ne štima.
 
milanribar
Postovi: 708
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 8:28 am

Qooler je napisao/la:
uto avg 02, 2022 8:18 am
"Prihod od ulaznica sa utakmice protiv Širokog Brijega iznosi 43.211,00 KM"

Meni ovde nešto ne štima. Stadion je bio dobro popunjen, da je ovako mali prihod. Da li je moguće da je neko opet počeo zavrtati Želju u prodaji karti? Pamtim period od prije 2018.g. tj. prije korone i izvještaje o prihodima, pamtim i popunjenost stadiona za te izvještaje, siguran sam da ovde nešto debelo ne štima.
Uzmi u obzir da je prodato dosta godisnjih oko 1000, da je djeci besplatan ulaz ili 2 KM za istok, imas vlasnike desetogodisnjih, dodje to na ovaj iznos otprilike koji nije los nimalo...
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 8:55 am

Bender,Galic,Malic,Cocalic,Zukanovic,Beca,Hodzic,Stilic,Santos,Amoah,Gasal.

Vjerovatno nikad gora financijska situacija a nikad većeg potencijala u ekipi.
Ova ekipa se definitivno ali baš DEFINITIVNO može potući za Evropu,osim pitara i zrinjskog tu niko ne odskače. Sam izlazak u Evropu bi nam popravio financijsku stranu za 20%,dobijaš više novca od onog sto dijeli mtel i dobijas da odigras makar dvije u evropi od UEFE.
Ali da bi se uzela Evropa trebaš sve maksimalno iskoristiti.

Mene je strah kretena na klupi,on je morao imati 9 hodova iz prva tri kola,ako je neko kriv za izgubljena 4 boda onda je to on,nikakav nekvalitet ili losa sreca.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 9:08 am

505 VITEŠKA je napisao/la:
uto avg 02, 2022 8:55 am
Bender,Galic,Malic,Cocalic,Zukanovic,Beca,Hodzic,Stilic,Santos,Amoah,Gasal.

Vjerovatno nikad gora financijska situacija a nikad većeg potencijala u ekipi.
Ova ekipa se definitivno ali baš DEFINITIVNO može potući za Evropu,osim pitara i zrinjskog tu niko ne odskače. Sam izlazak u Evropu bi nam popravio financijsku stranu za 20%,dobijaš više novca od onog sto dijeli mtel i dobijas da odigras makar dvije u evropi od UEFE.
Ali da bi se uzela Evropa trebaš sve maksimalno iskoristiti.

Mene je strah kretena na klupi,on je morao imati 9 hodova iz prva tri kola,ako je neko kriv za izgubljena 4 boda onda je to on,nikakav nekvalitet ili losa sreca.
Računali smo:
Leotar - pobjeda
Zrinjski - poraz ili iks
Široki - iks ili pobjeda

Dakle od 4 boda do 7, da nas je neko pitao prije početka.
Imamo 5 bodova, statistički kiksao si jednu.

Drugo je što mi znamo da je sirovina odigrala dva iksa na Grbavici, od kojih je jedan sa Leotarom.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 9:09 am

505 VITEŠKA je napisao/la:
uto avg 02, 2022 8:55 am
Bender,Galic,Malic,Cocalic,Zukanovic,Beca,Hodzic,Stilic,Santos,Amoah,Gasal.

Vjerovatno nikad gora financijska situacija a nikad većeg potencijala u ekipi.
Ova ekipa se definitivno ali baš DEFINITIVNO može potući za Evropu,osim pitara i zrinjskog tu niko ne odskače. Sam izlazak u Evropu bi nam popravio financijsku stranu za 20%,dobijaš više novca od onog sto dijeli mtel i dobijas da odigras makar dvije u evropi od UEFE.
Ali da bi se uzela Evropa trebaš sve maksimalno iskoristiti.

Mene je strah kretena na klupi,on je morao imati 9 hodova iz prva tri kola,ako je neko kriv za izgubljena 4 boda onda je to on,nikakav nekvalitet ili losa sreca.
Nemojte tako....
Na stranu Edis,ali realno ni puno jaci kada smo bili nismo mogli traziti 9 bodova sa ovim protivnicima.
Jbg realna su 3 boda.....
Nemojte odmah po Edisu,ni ja ga ne gotivim i jos uvijek mislim da nije za naseg kluba ali treba biti posten i realan.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 9:24 am

igla je napisao/la:
uto avg 02, 2022 9:08 am
505 VITEŠKA je napisao/la:
uto avg 02, 2022 8:55 am
Bender,Galic,Malic,Cocalic,Zukanovic,Beca,Hodzic,Stilic,Santos,Amoah,Gasal.

Vjerovatno nikad gora financijska situacija a nikad većeg potencijala u ekipi.
Ova ekipa se definitivno ali baš DEFINITIVNO može potući za Evropu,osim pitara i zrinjskog tu niko ne odskače. Sam izlazak u Evropu bi nam popravio financijsku stranu za 20%,dobijaš više novca od onog sto dijeli mtel i dobijas da odigras makar dvije u evropi od UEFE.
Ali da bi se uzela Evropa trebaš sve maksimalno iskoristiti.

Mene je strah kretena na klupi,on je morao imati 9 hodova iz prva tri kola,ako je neko kriv za izgubljena 4 boda onda je to on,nikakav nekvalitet ili losa sreca.
Računali smo:
Leotar - pobjeda
Zrinjski - poraz ili iks
Široki - iks ili pobjeda

Dakle od 4 boda do 7, da nas je neko pitao prije početka.
Imamo 5 bodova, statistički kiksao si jednu.

Drugo je što mi znamo da je sirovina odigrala dva iksa na Grbavici, od kojih je jedan sa Leotarom.
Široki je primjer kako se iskoristi sve na max,mozda nisu neki teski protivnici bili ali i oni su dosta slabiji nego prosle godine,a nema opravdanja da se ne dobiju Leotar i ovakav Siroki kuci,u Mostar si otisao rasterecen bez nekih ocekivanja protivnik na Evropu skoncentrisan pa cesto onako ispadne.

Al ok kod nas to i nikad nije moglo tako pa ne mozes za necim ni zalit,ali htjeli mi to priznat ili ne ovo se sve trebalo iskoristiti,napraviti dobru atmosferu i razliku od konkurenata
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 9:49 am

Ma i slabiji Siroki nam je znao 3 komada uvaliti na Grbavici, gdje smo mi imali bolja imena. Razocaran golom, ali zadovoljan igrom sam izasao sa stadiona. Ne mogu suditi na osnovu zadnjih 10 sekundi, a prije toga 95 minuta baciti u vodu, nije fer.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 10:02 am

Jeste nas znao tamburati redovno, ali ja ne znam da je ikad Siroki sa manje ambicije dosao na Grbavicu. Ni dok su gubili nisu uopste pokusavali nesto prema naprijed, i onaj gol ni sami ne znaju kako su dali, covjek bez veze udari loptu, i sam se syebo kad je vidio da je uslo.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 10:05 am

Sa sirokim imamo negativan medjusobni skor...tako da
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 10:06 am

E jbg 9 od 9.
Jes eto hiljadu. :D
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 11:17 am

storm_raider je napisao/la:
uto avg 02, 2022 9:49 am
Ma i slabiji Siroki nam je znao 3 komada uvaliti na Grbavici, gdje smo mi imali bolja imena. Razocaran golom, ali zadovoljan igrom sam izasao sa stadiona. Ne mogu suditi na osnovu zadnjih 10 sekundi, a prije toga 95 minuta baciti u vodu, nije fer.
Siroki nikad nije bio slabiji od kako se igra premijer liga.
Sastavljena ekipa u hodu, sve doveli iz nizih liga, ali oni imaju taj svoj sistem funkcionisanja.
Zahvaliti se Beganovicu sto ih razbudi onim divljackim startom nad njihovim garavim stoperom.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 11:19 am

Minjore je napisao/la:
uto avg 02, 2022 11:17 am
storm_raider je napisao/la:
uto avg 02, 2022 9:49 am
Ma i slabiji Siroki nam je znao 3 komada uvaliti na Grbavici, gdje smo mi imali bolja imena. Razocaran golom, ali zadovoljan igrom sam izasao sa stadiona. Ne mogu suditi na osnovu zadnjih 10 sekundi, a prije toga 95 minuta baciti u vodu, nije fer.
Siroki nikad nije bio slabiji od kako se igra premijer liga.
Sastavljena ekipa u hodu, sve doveli iz nizih liga, ali oni imaju taj svoj sistem funkcionisanja.
Zahvaliti se Beganovicu sto ih razbudi onim divljackim startom nad njihovim garavim stoperom.
Sve to znam, samo sto su oni uvijek protv nas dobro igrali, pogotovo na Grbavici.
Mislim da nas je i sudija zakinuo. Ja prvi nisam za Edisa i 100 puta sam to pisao ovdje, ali se malo pretjeruje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 11:33 am

Kad je Aco krenuo gore, apsolutno nerezonski, amaterski, bespotrebno, za ispisnice (koji k. spori stoper koji NE ZNA IGRATI LOPTE ide u kontru?), pred kraj utakmice, tu smo mogli ili zabiti gol ili zadržati više vremena. Ovako smo ispali iz formacije, panika ušla nekakva, a rezultat je primljeni gol.

Zbog Kosorića, koji nije više ni za GOŠK-a, smo ispustili dvije pobjede na Grbavici. A Edis ga gura kao da mu je brat rođeni, iako je svima jasno da ne može.

Da dodam, ako imamo priliku dovesti Zuku, a to ne uradimo, mi smo idioti.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Hare79
Postovi: 1254
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 11:42 am

ma realno je bilo 6 bodova u prva tri kola, moraš kući dobijati protivnike koji su slabiji ili slične kvalitete. S druge strane ko se nadao da ćemo u Mostaru 3 boda osvojiti. Po meni saldo nam je -1 u odnosu na planirano, tako da to i nije toliko loše, dobiješ na mostu, izgubiš na ćupriji, to je tako....
Al bogami kad pogledaš naših prvih jedanaest (pogotovo ako Zuka dođe) trebamo hladno pucati na Europu, i nema više kmečanja.
 
milanribar
Postovi: 708
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 11:44 am

kvalitet je napisao/la:
uto avg 02, 2022 11:33 am
Kad je Aco krenuo gore, apsolutno nerezonski, amaterski, bespotrebno, za ispisnice (koji k. spori stoper koji NE ZNA IGRATI LOPTE ide u kontru?), pred kraj utakmice, tu smo mogli ili zabiti gol ili zadržati više vremena. Ovako smo ispali iz formacije, panika ušla nekakva, a rezultat je primljeni gol.

Zbog Kosorića, koji nije više ni za GOŠK-a, smo ispustili dvije pobjede na Grbavici. A Edis ga gura kao da mu je brat rođeni, iako je svima jasno da ne može.

Da dodam, ako imamo priliku dovesti Zuku, a to ne uradimo, mi smo idioti.
Bespotrebno gradjenje lopte kod korner zastavice, poslije toga se sageo kod onog šuta (fino se vidi na snimku), pored toga što su svi zakasnili izać u šut. Iako je korektan bio prema klubu uvijek, mislim da trenutno nemamo puno koristi od njega nažalost.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 11:58 am

Je li u petak ili subotu igramo sa Veležom..Ovi iz Gabele u petak pišu a na rezultatima subota a naši napisali nedelja.. :klanjase2: :placeodsmijeha: :r
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2022 12:02 pm

Okolele je napisao/la:
uto avg 02, 2022 11:58 am
Je li u petak ili subotu igramo sa Veležom..Ovi iz Gabele u petak pišu a na rezultatima subota a naši napisali nedelja.. :klanjase2: :placeodsmijeha: :r
Petak u 17 i 30.
Cuva Bog Zelju svog!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija