Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 4:13 am

Svi mi ovdje znamo i slazemo se oko toga sta nama nedostaje i sta bi nam sve trebalo da se
vratimo tamo gdje smo nekada bili i da nas Zeljo ponovo bude onaj stari Zeljo. Znamo da nam
je potreban kvalitetniji strucni stab, znamo da trenutno u rosteru imamo previse igraca koji ne bi
trebali da budu tu, znamo na kojim pozicijama nam najvise skripi, znamo da bi morali imati dva
brza i prodorna krila koja znaju centrirati, znamo da bi morali imati barem jednog napadaca koji
bi bio sposoban te centarsuteve pretvoriti u gol, znamo da ce uskoro poceti prelazni rok i sto je
najgore, znamo da smo u istoj finansijskoj dubiozi kao i pred pocetak ove sezone, a, nazalost,
znamo i sta to znaci...Vrlo cesto smo raspameceni, isfrustrirani i ljuti zbog onoga sto gledamo na
terenu, pa u afektu mislimo rijesiti problem na najjednostavniji i najlogicniji nacin : sve ovo treba
nabiti nogom i rastjerati, ovo nije kvalitet ni za Federalne lige, a kamoli za Zelje. Nazalost, to je
tacno, ali, sta onda ? Koga dovesti, kako se pojacati, kako uskladiti zahtjeve u smislu kvaliteta
sa praznim dzepom ? Niko jos nije izmislio vruci led, ni hladnu vatru, pa necemo ni mi. Prema tome,
za sada, dok se finansijska situacija ne promijeni, mi, jednostavno nismo u poziciji da tjeramo ili
otpustamo bilo koga, bez obzira na njegov kvalitet, jer cemo tesko, vrlo tesko naci nekoga boljeg
za platu koju mu mozemo omoguciti. Strah me je i pomisliti koliko imamo igraca kojima u junu
istice ugovor i kako cemo rjesavati njihov status. Ali, eto, uvijek je dobro u zivotu biti optimista i
nadati se najboljem. Eto i naseg dragog Stoleta proglasise mrtvim, a covjek jos uvijek ziv, ja ga
otplakao i ozalio, dodje mi da u zemlju propadnem ... Sta da se radi, bice to sve dobro.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 5:57 am

salle86 je napisao/la:
ned maj 22, 2022 11:55 pm
Ko kaže da se nije imalo šta vidjeti danas, vala laže. Nikad više pripadnica ljepšeg pola na tribinama
🤣🤣🤣
Istok je "gorio" :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6720
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 7:09 am

Amar927 je napisao/la:
pon maj 23, 2022 12:39 am
Hrelja opet strijelac za Goražde..strasnu polusezonu odigrao,12utakmica 8 golova i jedna asistencija.
Nek mu je sa srecom i neka ga dole :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3022
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 7:40 am

Losa utakmica juce, nadam se da su Bekric i Zec zavrsili sa karijerom u nasem klubu.
Edis se mora promjeniti iz temelja ako je ikako moguce.
Sad na ljeto dovesti 2 NAPADACA, ne krila, ne defanzivce, vec skolovanog napadaca.
Sta je sa Cerimagicem zasto ga nema nikako u rosteru
Alea iacta est!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 9:35 am

cipiripi je napisao/la:
pon maj 23, 2022 7:40 am
Losa utakmica juce, nadam se da su Bekric i Zec zavrsili sa karijerom u nasem klubu.
Edis se mora promjeniti iz temelja ako je ikako moguce.
Sad na ljeto dovesti 2 NAPADACA, ne krila, ne defanzivce, vec skolovanog napadaca.
Sta je sa Cerimagicem zasto ga nema nikako u rosteru
On je doveden povrijeđen, oporavio se odigrao 36 minuta i povrijedio se
... Pa jel bolje da nista nije ni dovedeno da je ostalo tih 800 maraka kako kaže edis ili da smo još jednog Zadru na naš odjel strpali
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 10:00 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pon maj 23, 2022 9:35 am
cipiripi je napisao/la:
pon maj 23, 2022 7:40 am
Losa utakmica juce, nadam se da su Bekric i Zec zavrsili sa karijerom u nasem klubu.
Edis se mora promjeniti iz temelja ako je ikako moguce.
Sad na ljeto dovesti 2 NAPADACA, ne krila, ne defanzivce, vec skolovanog napadaca.
Sta je sa Cerimagicem zasto ga nema nikako u rosteru
On je doveden povrijeđen, oporavio se odigrao 36 minuta i povrijedio se
... Pa jel bolje da nista nije ni dovedeno da je ostalo tih 800 maraka kako kaže edis ili da smo još jednog Zadru na naš odjel strpali
Kada je dosao, trenirao je normalno do generalke pred Velez koliko se sjecam, tada je dobio udarac i morao izaci.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 10:02 am

Ja se iskreno nadam da u narenu sezonu nećemo krenuti sa starim problemima, a to su investicija, igrački kadar, kašnjenje sa pripremama itd. Nova sezona vrlo brzo dolazi...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 10:10 am

BrUDA je napisao/la:
pon maj 23, 2022 5:57 am
salle86 je napisao/la:
ned maj 22, 2022 11:55 pm
Ko kaže da se nije imalo šta vidjeti danas, vala laže. Nikad više pripadnica ljepšeg pola na tribinama
🤣🤣🤣
Istok je "gorio" :D
Sve je isto samo Vece nema 😁
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 10:13 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pon maj 23, 2022 9:35 am
cipiripi je napisao/la:
pon maj 23, 2022 7:40 am
Losa utakmica juce, nadam se da su Bekric i Zec zavrsili sa karijerom u nasem klubu.
Edis se mora promjeniti iz temelja ako je ikako moguce.
Sad na ljeto dovesti 2 NAPADACA, ne krila, ne defanzivce, vec skolovanog napadaca.
Sta je sa Cerimagicem zasto ga nema nikako u rosteru
On je doveden povrijeđen, oporavio se odigrao 36 minuta i povrijedio se
... Pa jel bolje da nista nije ni dovedeno da je ostalo tih 800 maraka kako kaže edis ili da smo još jednog Zadru na naš odjel strpali
Haj što nemamo trenutno love ali i što se "razbacujemo" i sa ovom što imamo. Dijametralno suprotno, nelogično. Ako si već švorc, sklepaj kadar od 23 igrača daj 11 "jakih" i djecu. A jok tih nekih bezveznjaka koji će za 250-300 minuta u sezoni uzeti 5-6 puta po 8 stoja 😁
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 10:18 am

svraka je napisao/la:
fanaticZeljin je napisao/la:
ned maj 22, 2022 8:02 pm
Ako ima imao obraza , a nema , odmah poslije slobode bi trebao dati ostavku
To sam pisao i proslu utakmicu. Prvo treba vidjeti sta je dogovor sa upravom bio kada je dolazio, ako je ispunio zadatak, odredjeni broj bodova ili nesto, zasto otkaz?

Kako je pocelo, sezona se zavrsava na tabeli iznad mojih ocekivanja, a mislim i od vecine navijaca. Gdje smo predvidjali borbu za opstanak.

Ako investitor udje, tu je druga prica, vjerovatno ce se on vise pitati.
Nema se tu sta vidjeti, on mora ici. Ako je imalo posten, sam ce otici, da ne bi opet bilo “otjerali me kao kera”.

Edis nema iza sebe nijedan argument da ostane, osim sto je Zeljovac. Ako je to argument onda ima i Zeljovaca koji ce raditi za manju platu, a gori nece biti svakako.

Nista nije pokazao, osim da nista nije napredovao od proslog puta. Nikakva igra, guranje veterana, menadzerske šeme kod dovodjenja igraca, guranje prijatelja sto na teren sto u sš, i na kraju slabo bodova.

Niko od nas nije puno ocekivao od ove sezone, cilj je bio opstanak i licenca. Uprava je rijesila licencu, Tomo opstanak. Edis nista. On u Zelji moze biti samo pomocni trener zbog motivacije igraca, a i to je opasno jer zna raditi treneru iza ledja. Sve u svemu, bas se posrao po svemu u ovom mandatu i mora ici.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 10:39 am

amar92 je napisao/la:
pon maj 23, 2022 10:18 am
svraka je napisao/la:
fanaticZeljin je napisao/la:
ned maj 22, 2022 8:02 pm
Ako ima imao obraza , a nema , odmah poslije slobode bi trebao dati ostavku
To sam pisao i proslu utakmicu. Prvo treba vidjeti sta je dogovor sa upravom bio kada je dolazio, ako je ispunio zadatak, odredjeni broj bodova ili nesto, zasto otkaz?

Kako je pocelo, sezona se zavrsava na tabeli iznad mojih ocekivanja, a mislim i od vecine navijaca. Gdje smo predvidjali borbu za opstanak.

Ako investitor udje, tu je druga prica, vjerovatno ce se on vise pitati.
Nema se tu sta vidjeti, on mora ici. Ako je imalo posten, sam ce otici, da ne bi opet bilo “otjerali me kao kera”.

Edis nema iza sebe nijedan argument da ostane, osim sto je Zeljovac. Ako je to argument onda ima i Zeljovaca koji ce raditi za manju platu, a gori nece biti svakako.

Nista nije pokazao, osim da nista nije napredovao od proslog puta. Nikakva igra, guranje veterana, menadzerske šeme kod dovodjenja igraca, guranje prijatelja sto na teren sto u sš, i na kraju slabo bodova.

Niko od nas nije puno ocekivao od ove sezone, cilj je bio opstanak i licenca. Uprava je rijesila licencu, Tomo opstanak. Edis nista. On u Zelji moze biti samo pomocni trener zbog motivacije igraca, a i to je opasno jer zna raditi treneru iza ledja. Sve u svemu, bas se posrao po svemu u ovom mandatu i mora ici.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opet ti kazem, ne znam(o) dogovor uprave i edisa prije potpisa i to treba biti najveci argument.

Licencu su obezbjedili navijaci i uposlenici kluba koji su obavljali pregovore. Grupa TM zasluzuje najvece zasluge za uspjesnu akciju derbi i clanske karte, najveci marketing i hajc su upravo oni radili i napravili samu ideju.

Tomo i opstanak :D hvala Bogu da je otisao, spominjes Edisu menadzerske igrace(slazem se za Vucenovica, kriminalno odradjen posao), a mislim da ih je Tomo imao vise, koji ce nas dobro,dobro kostati, a koliko su minuta odigrali? Helem, ne treba biti bezobrazan, i Edis i Tomo su zasluzni sto smo ostali u ligi.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 10:42 am

Ma obojica su nikakvi treneri. Hvala im na opstanku, al dovidjenja i prijatno. Meša kao SD, i nek nadje trenera koji ce mu odgovarat i tjt. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 11:11 am

AsharaK je napisao/la:
pon maj 23, 2022 10:42 am
Ma obojica su nikakvi treneri. Hvala im na opstanku, al dovidjenja i prijatno. Meša kao SD, i nek nadje trenera koji ce mu odgovarat i tjt. :D
+1 :D
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 11:20 am

svraka je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon maj 23, 2022 10:18 am
svraka je napisao/la: To sam pisao i proslu utakmicu. Prvo treba vidjeti sta je dogovor sa upravom bio kada je dolazio, ako je ispunio zadatak, odredjeni broj bodova ili nesto, zasto otkaz?

Kako je pocelo, sezona se zavrsava na tabeli iznad mojih ocekivanja, a mislim i od vecine navijaca. Gdje smo predvidjali borbu za opstanak.

Ako investitor udje, tu je druga prica, vjerovatno ce se on vise pitati.
Nema se tu sta vidjeti, on mora ici. Ako je imalo posten, sam ce otici, da ne bi opet bilo “otjerali me kao kera”.

Edis nema iza sebe nijedan argument da ostane, osim sto je Zeljovac. Ako je to argument onda ima i Zeljovaca koji ce raditi za manju platu, a gori nece biti svakako.

Nista nije pokazao, osim da nista nije napredovao od proslog puta. Nikakva igra, guranje veterana, menadzerske šeme kod dovodjenja igraca, guranje prijatelja sto na teren sto u sš, i na kraju slabo bodova.

Niko od nas nije puno ocekivao od ove sezone, cilj je bio opstanak i licenca. Uprava je rijesila licencu, Tomo opstanak. Edis nista. On u Zelji moze biti samo pomocni trener zbog motivacije igraca, a i to je opasno jer zna raditi treneru iza ledja. Sve u svemu, bas se posrao po svemu u ovom mandatu i mora ici.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opet ti kazem, ne znam(o) dogovor uprave i edisa prije potpisa i to treba biti najveci argument.

Licencu su obezbjedili navijaci i uposlenici kluba koji su obavljali pregovore. Grupa TM zasluzuje najvece zasluge za uspjesnu akciju derbi i clanske karte, najveci marketing i hajc su upravo oni radili i napravili samu ideju.

Tomo i opstanak :D hvala Bogu da je otisao, spominjes Edisu menadzerske igrace(slazem se za Vucenovica, kriminalno odradjen posao), a mislim da ih je Tomo imao vise, koji ce nas dobro,dobro kostati, a koliko su minuta odigrali? Helem, ne treba biti bezobrazan, i Edis i Tomo su zasluzni sto smo ostali u ligi.
Ma j*bes Tomu, i on je nikakav trener, zato je i otisao. Sa Tomom smo uzeli 26 bodova, sa Edisom 16, pa ti sad vidi. Zato kazem da je nebitan dogovor uprave i Edisa, kad je ovaj podbacio u svim segmentima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 11:21 am

AsharaK je napisao/la:
ned maj 22, 2022 7:06 pm
GK: Bender, Muftic
RB: Galic, x
CB: Cocalic, Drina, x, x
LB: x, Malic
CM: Mekic, Hajdar, Beca, x
RW: Subasic, X
AM: x, Stilic
LW: x, Kočević
ST: x, x
Hodžića i Šehića bih ostavio kao allroundere neke :D
To je to. Slazemo se. Mozda nijanse. Ja bih ostavio i Acu ali kao 4tu opciju tj vise kao zamjenu za Cocu kod kartona, eventualnih povreda i sl. Isto tako Sedadu bih dao vise prostora na AM. Hrelju bih vratio i bio bi mi druga opcija RW. Music i Jaganjac bi isto bili blize prvom timu. Moramo paziti i na zasticena narednih godina. Koliko vidim reprezantacija ova 2003 samo Music nas bio ostalo vecinom igra vani ili su cvrsto vezani ugovoarima sa pitarima, Borcem, Zrinjom. Moramo i na to misliti. Ako treba posuditi ih godinu dvije. Ostali smo bez Bajrica, Kulasina a jos imamo Kocevica, Jaganjca, Musica, Krizevca. Moramo uloziti u njih. Ko ce to igrati. Sve mlado ode vani ili nam ih uzese. Jebe se Mualicu i Joldicu za to. Oni svojenguzice cuvaju
 
milanribar
Postovi: 681
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 11:23 am

Edis nije uspio promovisati niti jednog novog mladog igrača u ovoj polusezoni iako nismo imali nikakvih ambicija i izborili smo opstanak.
Drina, Beća su već igrali i samo su potvrdili da su zanimljivi igači ali nikog novog nismo vidjeli iako je imao par mladića za koje se priča da su zanimljivi. 20 minuta igre za Kočevića u zadnjoj utakmici koja je takođe totalno nebitna neću ni komentarisati.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1818
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 11:44 am

Ja od bilo kojeg trenera u trenutnoj situaciji tražim samo dvije stvari, i smatram da ne tražim puno:

1.Da prestavlja klub na najbolji mogući način, prvenstveno svojom kulturom, a ne kao Edis svađati se s novinarom svaki put kad izgubiš.
2.Da se guraju mladi igrači, jer bolje biti na kraju sezone deseti s mladom ekipom koja možda iduće sezone sazrije za nešto ozbiljnije, nego biti šesti sa starcima.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 12:18 pm

milanribar je napisao/la:
pon maj 23, 2022 11:23 am
Edis nije uspio promovisati niti jednog novog mladog igrača u ovoj polusezoni iako nismo imali nikakvih ambicija i izborili smo opstanak.
Drina, Beća su već igrali i samo su potvrdili da su zanimljivi igači ali nikog novog nismo vidjeli iako je imao par mladića za koje se priča da su zanimljivi. 20 minuta igre za Kočevića u zadnjoj utakmici koja je takođe totalno nebitna neću ni komentarisati.
Uz to su uspjeli i otjerati jednog od tih najtalentovanijih mladih.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 1:00 pm

ponosannavas je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
ned maj 22, 2022 7:06 pm
GK: Bender, Muftic
RB: Galic, x
CB: Cocalic, Drina, x, x
LB: x, Malic
CM: Mekic, Hajdar, Beca, x
RW: Subasic, X
AM: x, Stilic
LW: x, Kočević
ST: x, x
Hodžića i Šehića bih ostavio kao allroundere neke :D
To je to. Slazemo se. Mozda nijanse. Ja bih ostavio i Acu ali kao 4tu opciju tj vise kao zamjenu za Cocu kod kartona, eventualnih povreda i sl. Isto tako Sedadu bih dao vise prostora na AM. Hrelju bih vratio i bio bi mi druga opcija RW. Music i Jaganjac bi isto bili blize prvom timu. Moramo paziti i na zasticena narednih godina. Koliko vidim reprezantacija ova 2003 samo Music nas bio ostalo vecinom igra vani ili su cvrsto vezani ugovoarima sa pitarima, Borcem, Zrinjom. Moramo i na to misliti. Ako treba posuditi ih godinu dvije. Ostali smo bez Bajrica, Kulasina a jos imamo Kocevica, Jaganjca, Musica, Krizevca. Moramo uloziti u njih. Ko ce to igrati. Sve mlado ode vani ili nam ih uzese. Jebe se Mualicu i Joldicu za to. Oni svojenguzice cuvaju
Stalno to ponavljam, ali ja bih Hrelju volio vidjeti na spicu.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 23, 2022 1:46 pm

Klub ima četiri stuba i svaki može biti u iznimno kratkom roku profitna jedinica.
Mogu se izračunati konkretni efekti čak i do kraja ove godine.
To su:
- Administracija
- Infrastruktura
- Omladinski pogon
- Seniorski tim.
Svaki od pobrojanih stubova može i mora odmah početi generisati novac.

Online

Trenutno korisnika/ca: cipiripi, Google [Bot], Maestro_1921, salle86, super1 i 95 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija