Moderator/ica: storm_raider

 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 10:21 pm

Stuart2 je napisao/la:
pon apr 04, 2022 3:52 pm
Sto se tice "decka iz amerike" u intervjuu N1 (jel ovo gramaticki ispravno) sa Mesom Bazdarevicem ima recenica koja kaze "postoje neke pretpostavke da investitor dodze ali one sad nisu realne".
Sto bi u prevodu znacilo do daljneg od ovog investitora nema nista.
Glede toga i stanja na tabeli i nasih sansi da se plasiramo u evropu ili da ispadnemo jako su malo vjerovatne.
Znaci rukovodstvo kluba sjedite za sto i planirajte sljedecu sezonu.
Nekoliko savjeta
-stariji igraci koji ne bi trebali biti u planu iduce sezone na klupu i ubacivati ih u igru samo pod moranje
-prebaciti bar 8 juniora u prvi tim i omoguciti im sto vise minuta
-sa igracima koji kostaju a nisu u planu za iducu sezonu pokusati dobiti sporazumni raskid ugovora
-porazgovarati sa Mulalicem da li postoji mogucnost da se zna neki red da igraci igraju na prirodnim pozicijama odnosno pozicijama na kojim se snalaze najbolje
Ako nema te pozicije u prvom timu nadzi ga u juniorima i trpi dok ne bude dovoljno dobar Evo sad pred posusje imali smo informaciju da su svi igraci spremni a onda u toku utakmice najmanje 4 igraca igraju na pozicijama koje im ne leze
- rukovodstvo kluba mora poceti vuci ispravne poteze jer ce se doci do momenta da ce navijacima puci film i prestace se sa donacijama
Iz godine u godinu daj daj daj vadi zelju iz govana srezite te troskove u pm klub je postao rupa bez dna
Mislim da si pogrešno razumio(bar se nadam), meša je govorio za svoj dolazak da nije realan, a za investitora da je realno. Usvakom slučaju, sve ćemo vidjeti
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 10:40 pm

Fićo je napisao/la:
pon apr 04, 2022 9:58 pm
Nije ništa propalo, klub odnosno upravljačke strukture su uradile ono što je bilo do nas. Kako mi rekoše sredinom/krajem ovog mjeseca bi trebali dobiti konačnu povratnu informaciju iz SAD ili DA ili NE. Prema onome što sam uspio saznati, šansa je otprilike 80% da će odgovoriti potvrdno međutim i ako odluči klub će vjerovatno preuzeti tek u maju odnosno na kraju sezone. Tako da bi od ljeta, nadam se trebala krenuti potpuna reorganizacija kluba. Na nama je da podržimo igrače i stručni štab u ovih preostalih nekoliko kola, napunimo Grbavicu i napunimo kasu kako bi bez problema mogli dočekati ljeto i nadam se bolja vremena za našeg Želju.

Jedna stvar je sigurna ako ovo uspije, nema više mahale i javašluka u klubu.
Ma bice jos sastanaka i to je jedino sto je definitivno. Polako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 11:34 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon apr 04, 2022 8:36 pm
Minjore je napisao/la:
pon apr 04, 2022 1:42 pm
Zamolio bih sve navijace da dolazimo na stadion, da se ispostuje ovo 9 kola do kraja. Ajmo jako ovo izgurati i onda dolaze bolja vremena ako Bog da.
Ja nisam sporan i da smo kantonalna ali nazalost ovakve gluposti Edisove tjeraju raju. Vjeruj mi da sam jucer prvi put u zivotu htio da ugasim tv cim sam vidio sastav. Pisao sam danima a evo vidim i raja pise sad slicne stvari. Mladi mladi mladi. Nema ovdje mesa za Evropu. Dva stara mogu samo igrati i to ako je jedan Coca. O Joldicu sam dvije tri godine pisao kako veze nema. Umalo ga ne postavise za glavnog trenera. Sreca dodje Ivkovic. Zao mi i juniora. Da je od starta bio Milan ili Cica djeca bi sad prva bila i cijela generacija bi mogla igrati LP sljedece godine pa makar ispali odmah. Ali kod nas se uvijek prave pametni oni sto veze nemaju.
Nemoj sta licno ovo shvatiti ali mora uprava i sa Edisom popricati. Mora biti strategija. Nekad je bolje platiti pravog trenera. On znanjem ustedi na igracima
Jucer smo imali "starce" cocalic, stilic, aco i bekric. Isto toliko je i protivnik imao. Serdarusic od 35 godina nas je rijesio sa dva gola.
Slazem se za mlade da treba forsirati, ali kvalitet je upitan i njihova zelja koju slabo pokazuju. Ljudi nas konstantno napadali i stvarali sanse preko malica i resica, a poslije i gasala. Malic bez pomoci krila je ispadao, i dosta se ljudi okomilo na njega, a ne gleda kako je doslo do toga. Ne kazem da je dobar, ali jucer su svi smuseni bili. Koliko su lopti iznijeli Mekic i Hajdar i povezali napad i odbranu? Dosta stvari ima za analizu, citav tim je zakazao i strucni stab. Kao kroz citavu sezonu, toplo hladno.

Jedva cekam sljedecu sedmicu da pricamo o evropi malo😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 11:56 pm

Stay tuned :palacgore:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2220
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 05, 2022 12:51 am

Ako je Edis naucio nesto iz ovog poraza on ne mora biti toliko bolan ali ako protiv Leotara izvede istu ekipu onda smo u k.
Svi smo svjesni situacije u kojoj smo ali bar sada mozes gurati te omladince pa neka se jedan izdvoji na dobitku smo za sljedecu sezonu.Moje misljenje je da ako taj Jaganjac ne moze odigrati ono sto Vucenovic igra neka se odmah okrene skoli ili nekom poslu jer od fudbala nece zivjeti sigurno istog sam misljenja za Musica, Durakovica,Kocevica,Mujica i vec ko ima od tih talentovanijih koji se motaju oko prve ekipe.
Osigurao si opstanak a evropa je skoro nemoguca, pa slazi ekipu za sljedecu sezonu, neozbiljno je da ti Bekric pocinje od prve, Stilic krilo nije mogao igrati prije 10 godina a kamoli sad, zalosno je da ti Osmanovic koji je prokockao hiljadu sansi uzima mjesto recimo Kocevicu.
Nije sramota izgubiti od Posusja koje ima par kuca i konzum vec je sramota da te to isto Posusje nadigra, natrci i jos ti tricu zabije.
Nadati se da ce se i Edis malo opametiti pa da gledamo nekog boljeg, poletnijeg Zelju.
Svi na Grbavicu u subotu.
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 05, 2022 1:11 am

svraka je napisao/la:
pon apr 04, 2022 11:34 pm
ponosannavas je napisao/la:
pon apr 04, 2022 8:36 pm
Minjore je napisao/la:
pon apr 04, 2022 1:42 pm
Zamolio bih sve navijace da dolazimo na stadion, da se ispostuje ovo 9 kola do kraja. Ajmo jako ovo izgurati i onda dolaze bolja vremena ako Bog da.
Ja nisam sporan i da smo kantonalna ali nazalost ovakve gluposti Edisove tjeraju raju. Vjeruj mi da sam jucer prvi put u zivotu htio da ugasim tv cim sam vidio sastav. Pisao sam danima a evo vidim i raja pise sad slicne stvari. Mladi mladi mladi. Nema ovdje mesa za Evropu. Dva stara mogu samo igrati i to ako je jedan Coca. O Joldicu sam dvije tri godine pisao kako veze nema. Umalo ga ne postavise za glavnog trenera. Sreca dodje Ivkovic. Zao mi i juniora. Da je od starta bio Milan ili Cica djeca bi sad prva bila i cijela generacija bi mogla igrati LP sljedece godine pa makar ispali odmah. Ali kod nas se uvijek prave pametni oni sto veze nemaju.
Nemoj sta licno ovo shvatiti ali mora uprava i sa Edisom popricati. Mora biti strategija. Nekad je bolje platiti pravog trenera. On znanjem ustedi na igracima
Jucer smo imali "starce" cocalic, stilic, aco i bekric. Isto toliko je i protivnik imao. Serdarusic od 35 godina nas je rijesio sa dva gola.
Slazem se za mlade da treba forsirati, ali kvalitet je upitan i njihova zelja koju slabo pokazuju. Ljudi nas konstantno napadali i stvarali sanse preko malica i resica, a poslije i gasala. Malic bez pomoci krila je ispadao, i dosta se ljudi okomilo na njega, a ne gleda kako je doslo do toga. Ne kazem da je dobar, ali jucer su svi smuseni bili. Koliko su lopti iznijeli Mekic i Hajdar i povezali napad i odbranu? Dosta stvari ima za analizu, citav tim je zakazao i strucni stab. Kao kroz citavu sezonu, toplo hladno.

Jedva cekam sljedecu sedmicu da pricamo o evropi malo😁
Nisam pricao samo o jucerasnjoj tekmi nego generalno o strategiji. Ako ces o njihovim starcima oni su bili nazad svi. U dijelu napada sve su mladi osim Serdarusica koji je usao svjez. I svi su brzi bili. I Ramovic je prebrz za sve nase. Mi smo i spori i stari. Nasi starci na njihove starce. A dole njihova Mladost na nase starce i njihovi mladi se vracaju a nasi plus letargicni. Jedini nas koji je bio aktivan i brz donekle je bio Hodzic i on ga izvede jos. Umuesto dw uvede nekoga ko ga moze pratiti. Sve je fulio Edis jucer, ali strategija nam je losa. Ja sam o tome pricao. Sto neko napisa ako Jaganjac ne moze odugrati ovo sto igra Vucenovic nek orestanw igrati. A moze i vise od njega sto posto. Jos je Vucenovic mlad
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 05, 2022 3:11 am

Vucenovic je najgori igrac kojeg sam gledao ikad. Ne pretjerujem sekunde
 
Avatar
amar92
Postovi: 1624
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 05, 2022 8:26 am

Sky1 je napisao/la:
Dzezvar je napisao/la:
pon apr 04, 2022 8:36 pm
Sky1 je napisao/la:
pon apr 04, 2022 5:00 pm
Iz Uprave rekoše da postoji plan B, pa ćemo vidjeti.
Kada je to receno?
Na press konferenciji nakon zadnje Skupštine.
Receno je da ce se raditi na planu B, traziti i drugu opciju. Nije receno da vec postoji plan B.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 05, 2022 9:38 am

ponosannavas je napisao/la:
uto apr 05, 2022 1:11 am
svraka je napisao/la:
pon apr 04, 2022 11:34 pm
ponosannavas je napisao/la:
pon apr 04, 2022 8:36 pm


Ja nisam sporan i da smo kantonalna ali nazalost ovakve gluposti Edisove tjeraju raju. Vjeruj mi da sam jucer prvi put u zivotu htio da ugasim tv cim sam vidio sastav. Pisao sam danima a evo vidim i raja pise sad slicne stvari. Mladi mladi mladi. Nema ovdje mesa za Evropu. Dva stara mogu samo igrati i to ako je jedan Coca. O Joldicu sam dvije tri godine pisao kako veze nema. Umalo ga ne postavise za glavnog trenera. Sreca dodje Ivkovic. Zao mi i juniora. Da je od starta bio Milan ili Cica djeca bi sad prva bila i cijela generacija bi mogla igrati LP sljedece godine pa makar ispali odmah. Ali kod nas se uvijek prave pametni oni sto veze nemaju.
Nemoj sta licno ovo shvatiti ali mora uprava i sa Edisom popricati. Mora biti strategija. Nekad je bolje platiti pravog trenera. On znanjem ustedi na igracima
Jucer smo imali "starce" cocalic, stilic, aco i bekric. Isto toliko je i protivnik imao. Serdarusic od 35 godina nas je rijesio sa dva gola.
Slazem se za mlade da treba forsirati, ali kvalitet je upitan i njihova zelja koju slabo pokazuju. Ljudi nas konstantno napadali i stvarali sanse preko malica i resica, a poslije i gasala. Malic bez pomoci krila je ispadao, i dosta se ljudi okomilo na njega, a ne gleda kako je doslo do toga. Ne kazem da je dobar, ali jucer su svi smuseni bili. Koliko su lopti iznijeli Mekic i Hajdar i povezali napad i odbranu? Dosta stvari ima za analizu, citav tim je zakazao i strucni stab. Kao kroz citavu sezonu, toplo hladno.

Jedva cekam sljedecu sedmicu da pricamo o evropi malo😁
Nisam pricao samo o jucerasnjoj tekmi nego generalno o strategiji. Ako ces o njihovim starcima oni su bili nazad svi. U dijelu napada sve su mladi osim Serdarusica koji je usao svjez. I svi su brzi bili. I Ramovic je prebrz za sve nase. Mi smo i spori i stari. Nasi starci na njihove starce. A dole njihova Mladost na nase starce i njihovi mladi se vracaju a nasi plus letargicni. Jedini nas koji je bio aktivan i brz donekle je bio Hodzic i on ga izvede jos. Umuesto dw uvede nekoga ko ga moze pratiti. Sve je fulio Edis jucer, ali strategija nam je losa. Ja sam o tome pricao. Sto neko napisa ako Jaganjac ne moze odugrati ovo sto igra Vucenovic nek orestanw igrati. A moze i vise od njega sto posto. Jos je Vucenovic mlad
Strategiju za mlade igrace nemamo. Da imamo ne bi se dozvolilo da Ivkovic odstrani Jaganjca i vrati ga sa juniorima ili Mulalic da posalje Kocevica i Jaganjca opet sa juniorima, pa ih vraca. Od mladjih jedino ko se po mom misljenju pokazao dobar konstantno je Drina. Ostali izgleda nisu svjesni kakvu priliku imaju, da treniraju, dokazu se i prodaju se negdje. Skontat ce nekada, vjerovatno ce biti kasno.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 05, 2022 10:11 am

ti.ZE1921 je napisao/la:
pon apr 04, 2022 11:56 pm
Stay tuned :palacgore:
Zboriš malo, al kvalitetno.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 05, 2022 10:41 am

Realno, tesko je ocekivati da ima opcija B u ovoj situaciji u kojoj smo mi. Naravno, kvalitetna opcija B.

O igracima i predstava na terenu ne treba mnogo trositi vrijeme i energiju. Opstanak imamo, pameti nemamo pa nam igraju penzioneri koji se bore da hodaju a kamoli duel da izdrze.
Doduse nasi mladi igraci su takodjer kanta (zaostaju prvo fizicki za ostalim "dobrim" omladincima), ali opet trebali bi imati vise sansi za igru.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto apr 05, 2022 4:35 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
pon apr 04, 2022 11:56 pm
Stay tuned :palacgore:
:zeljeznicar1:
Fear of the Maniacs!
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 06, 2022 8:35 am

svraka je napisao/la:
uto apr 05, 2022 9:38 am
ponosannavas je napisao/la:
uto apr 05, 2022 1:11 am
svraka je napisao/la:
pon apr 04, 2022 11:34 pm

Jucer smo imali "starce" cocalic, stilic, aco i bekric. Isto toliko je i protivnik imao. Serdarusic od 35 godina nas je rijesio sa dva gola.
Slazem se za mlade da treba forsirati, ali kvalitet je upitan i njihova zelja koju slabo pokazuju. Ljudi nas konstantno napadali i stvarali sanse preko malica i resica, a poslije i gasala. Malic bez pomoci krila je ispadao, i dosta se ljudi okomilo na njega, a ne gleda kako je doslo do toga. Ne kazem da je dobar, ali jucer su svi smuseni bili. Koliko su lopti iznijeli Mekic i Hajdar i povezali napad i odbranu? Dosta stvari ima za analizu, citav tim je zakazao i strucni stab. Kao kroz citavu sezonu, toplo hladno.

Jedva cekam sljedecu sedmicu da pricamo o evropi malo😁
Nisam pricao samo o jucerasnjoj tekmi nego generalno o strategiji. Ako ces o njihovim starcima oni su bili nazad svi. U dijelu napada sve su mladi osim Serdarusica koji je usao svjez. I svi su brzi bili. I Ramovic je prebrz za sve nase. Mi smo i spori i stari. Nasi starci na njihove starce. A dole njihova Mladost na nase starce i njihovi mladi se vracaju a nasi plus letargicni. Jedini nas koji je bio aktivan i brz donekle je bio Hodzic i on ga izvede jos. Umuesto dw uvede nekoga ko ga moze pratiti. Sve je fulio Edis jucer, ali strategija nam je losa. Ja sam o tome pricao. Sto neko napisa ako Jaganjac ne moze odugrati ovo sto igra Vucenovic nek orestanw igrati. A moze i vise od njega sto posto. Jos je Vucenovic mlad
Strategiju za mlade igrace nemamo. Da imamo ne bi se dozvolilo da Ivkovic odstrani Jaganjca i vrati ga sa juniorima ili Mulalic da posalje Kocevica i Jaganjca opet sa juniorima, pa ih vraca. Od mladjih jedino ko se po mom misljenju pokazao dobar konstantno je Drina. Ostali izgleda nisu svjesni kakvu priliku imaju, da treniraju, dokazu se i prodaju se negdje. Skontat ce nekada, vjerovatno ce biti kasno.
A opet i Drina dobija minute na kapaljku. Kvalitet je upitan za Gasala(koji dobija minuta više nego što treba), za Durakovića, donekle i Beću, a svi su dobili(osim Durakovića) priliku, dok s druge strane imaš Kočevića, igrača kakvog odavno u OP nismo imali i ne dobije ni minutu, dok kloc Osmanović dobije. Ako mu ne pruže priliku u ova dva tri kola, na njegovom mjestu bih se pokupio i otišao, kao što su i Kulašin i Bajrić i mnogi drugi kvalitetni igrači iz OP uradili, a nek nama igra Bekrić od 70 godina i Štila na krilu. Jadni smo.
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 06, 2022 6:54 pm

Evo sad smo bez Europe ostali i definitivno, nikakvog imperativa nemamo, ako stavi protiv Leotara Bekrića, Grbavica me više neće vidjet.
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 06, 2022 8:20 pm

Izgubljena Europa..Edise stavljaj sad djecu,gradi ekipu za slijedeću sezonu i da vidim jesu li za nas ili ne ...daj priliku Kocevicu,Krizevcu,Jaganjcu,Drini
 
Avatar
Stuart2
Postovi: 117
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 06, 2022 8:25 pm

Amar927 je napisao/la:
sri apr 06, 2022 8:20 pm
Izgubljena Europa..Edise stavljaj sad djecu,gradi ekipu za slijedeću sezonu i da vidim jesu li za nas ili ne ...daj priliku Kocevicu,Krizevcu,Jaganjcu,Drini
👍👍
Hocemo juznu tribinu !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 06, 2022 9:15 pm

Imamo luksuz da ostatak sezone igramo bez rezultatskog imperativa, sansu MORAJU dobiti mladji igraci, ali ne oni koji su igrali, pa nikad nisu nista pokazali, nego oni koji nisu ni priliku dobili. Da vidimo Kocevica, Jaganjca, Krizevca, ne znam majke mi ni sta ti momci igraju, kakvi su igraci, na ulici ih ne bih prepoznao. Dovoljno je utakmica do kraja, neku nek pocnu, neku s klupe, ali naravno na svojim pozicijama i ne svi skupa u istom trenutku, to nije nacin.

U pamet Edise, mladi i prirodne pozicije, mladi i prirodne pozicije, mladi i prirodne pozicije!
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 06, 2022 9:27 pm

svraka je napisao/la:
uto apr 05, 2022 9:38 am
ponosannavas je napisao/la:
uto apr 05, 2022 1:11 am
svraka je napisao/la:
pon apr 04, 2022 11:34 pm

Jucer smo imali "starce" cocalic, stilic, aco i bekric. Isto toliko je i protivnik imao. Serdarusic od 35 godina nas je rijesio sa dva gola.
Slazem se za mlade da treba forsirati, ali kvalitet je upitan i njihova zelja koju slabo pokazuju. Ljudi nas konstantno napadali i stvarali sanse preko malica i resica, a poslije i gasala. Malic bez pomoci krila je ispadao, i dosta se ljudi okomilo na njega, a ne gleda kako je doslo do toga. Ne kazem da je dobar, ali jucer su svi smuseni bili. Koliko su lopti iznijeli Mekic i Hajdar i povezali napad i odbranu? Dosta stvari ima za analizu, citav tim je zakazao i strucni stab. Kao kroz citavu sezonu, toplo hladno.

Jedva cekam sljedecu sedmicu da pricamo o evropi malo😁
Nisam pricao samo o jucerasnjoj tekmi nego generalno o strategiji. Ako ces o njihovim starcima oni su bili nazad svi. U dijelu napada sve su mladi osim Serdarusica koji je usao svjez. I svi su brzi bili. I Ramovic je prebrz za sve nase. Mi smo i spori i stari. Nasi starci na njihove starce. A dole njihova Mladost na nase starce i njihovi mladi se vracaju a nasi plus letargicni. Jedini nas koji je bio aktivan i brz donekle je bio Hodzic i on ga izvede jos. Umuesto dw uvede nekoga ko ga moze pratiti. Sve je fulio Edis jucer, ali strategija nam je losa. Ja sam o tome pricao. Sto neko napisa ako Jaganjac ne moze odugrati ovo sto igra Vucenovic nek orestanw igrati. A moze i vise od njega sto posto. Jos je Vucenovic mlad
Strategiju za mlade igrace nemamo. Da imamo ne bi se dozvolilo da Ivkovic odstrani Jaganjca i vrati ga sa juniorima ili Mulalic da posalje Kocevica i Jaganjca opet sa juniorima, pa ih vraca. Od mladjih jedino ko se po mom misljenju pokazao dobar konstantno je Drina. Ostali izgleda nisu svjesni kakvu priliku imaju, da treniraju, dokazu se i prodaju se negdje. Skontat ce nekada, vjerovatno ce biti kasno.
Vjerovatno nisi na to mislio, ali ni igraci ne smiju biti zasticeni. Da znaju da ce igrati. Mora da se dokazuje ali i da zna da ce dobiti priliku.
Evo vidim sad pricu ko se dokazao ko ne. Ja mislim da Drina, Beca i Subasic moraju igrati svaku tekmu. Ali na svojim pozicijama. Pogotov se to odnosi na Subasica. Dajte mu sansu na of veznom a ne na lijevom krilu. Na desno i nekako ali lijevo kad ga stavis isto Cocu u napad da stavis i kazes ne moze. Baju smo isto tjerali pa godinu kansije uzeli pola miliona. Ova tri moraju igrari jer u najmanju ruku igra ne ispasta. Gasalu jos treba davati sansu ali dozirano i to na desnom krilu. Samo tu ili na klasicnog napdaca ako igras zatvorenije ili sa dva
Music, Mujic, Jaganjac, Kocevic, Krizevac moraju dobiti sansu do kraja sezone pa i Sehic. Doveo Sehica kao krilo i to lijevo i onda na to mjesto ubacuje Gasala. Da vidi mogu li. Ako ne mogu zahvalis im se i ganjas nove na polusezoni. Juniroi mogu dobiti priliku i sljedece godine ponovo ali
moraju i ove. Ali Osmanovic, Seha i sl pisti ih sada i ako ne mogu to je to
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 442
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 06, 2022 9:50 pm

Drina ce igrati sa acom sljedecu..lijevi bek isto drugi-stari..
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 06, 2022 10:03 pm

Jedno je sigurno, Bekrić počinje u prvom sastavu. xd

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija