Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 1:23 pm

gavran je napisao/la:
sub jan 29, 2022 1:13 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jan 29, 2022 1:01 pm
Treba Misketa il Džeku pitati za pozajmicu. Nema druge.
Fino je ovo probati i hajcati, al neće biti dovoljno. Ja sam evo odradio svoj zadatak ali treba nam dosta više. Nažalost.
Imamo li ih obraza pitati?
Ne znam, ali ako nema drugog načina, onda se treba poniziti. Svakako smo već odavno se ogriješili o mnogim i izgubili obraz.
Ne znam, samo neki prijedlog. Možda i nije dobar ali nemamo baš mnogo izbora i opcija.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 1:39 pm

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 1:41 pm

BlwD je napisao/la:
sub jan 29, 2022 1:39 pm
https://fkzeljeznicar.ba/clanarina/

slika

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Idemo dalje, iskoristite ljudi ovako dobro napravljen sistem, veoma je lagano u 2 klika. :baklja: :baklja:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 1:49 pm

Postavljena obavijest na nivou foruma. Idemo clanske obnoviti!

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 1:54 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jan 29, 2022 1:49 pm
Postavljena obavijest na nivou foruma. Idemo clanske obnoviti!

slika
Bravo drug, ide ovo u potpis.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 1:59 pm

Odlican odziv od sinoc, skoro 400 novih clanarina.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 2:03 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jan 29, 2022 1:59 pm
Odlican odziv od sinoc, skoro 400 novih clanarina.
Mi izdati ne znamo! :zeljeznicar1:
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 2:04 pm

Fićo je napisao/la:
sub jan 29, 2022 2:03 pm
storm_raider je napisao/la:
sub jan 29, 2022 1:59 pm
Odlican odziv od sinoc, skoro 400 novih clanarina.
Mi izdati ne znamo! :zeljeznicar1:
Jos kad u ponedjeljak krene masovna kampanja bit ce to top
Željezničar ante portas !
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 2:05 pm

Nakon duže vremena želim da nešto napišem. Svi znaju krivca, i najveći glupani i zaluđenici su svjesni svega. Ostala je borba Željo vs Interes.

Vidio sam negdje dobar prijedlog, 100.000 navijača po 100 maraka. Koliko je realan, i nerealan taj prijedlog u isto vrijeme, niko ne može reći, ali mi nemamo šta da izgubimo.

Ono što znam da ljudi koji naprave onakvu proslavu 100. rođendana mogu napraviti takav "hajp", da svako od nas se uključi, jer nije više stvar da li ćemo gledati Želju sa nove tribine, pokrivene, imati novi teren, već da li ćemo gledati Želju uopšte, ili možda neke tržne centre ili objekte na mjestu stadiona, za kojeg su ljudi pjesme pjevali, živote dali i bez kojeg je i ovaj grad jedna obična kasaba.

Ono što također znam je da nas ima koji bi dali 100 maraka i više, a bit je ljude potaknuti da se priča o tome. Mentalitet nam je nažalost od rata "pomozi ba", te ljude nije teško navući da se nekom nešto pomogne, puno primjera ima. Nek i neki vide svoju korist od toga, nek klub formira grupe koje će ići po firmama i tražiti podršku, neki vid sponzorstva ponuditi, da se stvori neka lijepa priča. Pa će tako neka firma dati hiljadu, a neki naš Željovac 50 KM, 20 KM, koliko može.

Dakle transparentno i otvoreno, ako treba pitati ljude, svakog pojedinačno, da li želi da klub objavi koliko je dao.

Onaj ko ne može dati 100 KM, može odbiti da se objavi, ali on je svakako dao koliko je mogao, i dao je iz ljubavi, nije mu bitna objava.
Ko što imaš takvih, imaš i onih koji vole da se nešto objavi, iz različitih razloga, i razumnih i nerazumnih, ali ne treba uopšte ulaziti u to.

Uglavnom, napraviti hajp i koncept gdje će ti opet neka firma dati neki novac, kao i navijač, Želju opet u modu vratiti, ali za to nam je potrebna energija velika. Jer kod nas narod kad se nafura, ništa nije nemoguće.

Skupiti na taj način koliko se može, svako ko ima Želju u sebi da uradi bar nešto.
DA BI SVE USPJELO, KLUB MORA BITI TRANSPARENTAN, NAVIJAČI MORAJU BITI TRANSPARENTNI, OBJAVITI KAO I SINOĆ JAVNO SMJER U KOJEM SE IDE.

Treba napraviti ovih FB, Instagram zanimacija, materijala, kako bi se utjecalo na hajp, neku "igru" napraviti u svemu, ako su ljudi lovili pokemone po gradu, mogu i Želji pomoći.

Dakle, TRANSPARENTNOST, TRANSPARENTNOST, TRANSPARENTNOST I PUNO ENERGIJE.

Ako svaki dan svaki medij objavi koliko smo skupili, ako se po TV-u počnu furati emisije oko toga, a ima Željovaca u javnom životu, nek i Džeko objavi neki video i sl, svi naši trenutni igrači vani, stvorit će se atmosfera gdje ljudi žele biti dio toga.

Možemo li? Nećemo saznati ako ne probamo. A kad ljudi vide koliko nas je na istoj strani, izborna je godina, uvijek će biti"junaka" u takvim godinama, nikom nije u interesu da se zamjeri ogromnoj masi ljudi.

Hajmo ljudi.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 2:11 pm

igla je napisao/la:
sub jan 29, 2022 2:05 pm
Dakle, TRANSPARENTNOST, TRANSPARENTNOST, TRANSPARENTNOST I PUNO ENERGIJE.
Zbog toga sam pisao kako bi bilo dobro da se svaki dan 19:21 objavi koliko imamo novih članova, koliko članova je produžilo svoju člansku i tako dalje. Samo je potrebno da se na fin način ljudima približi situacija i da se narod uputi da zajedno možemo sve! Vjerujem da niko neće ostati imun kada vidi da se nešto pozitivno pokreće, kako navijači prave jednu pozitivnu priču i eto odmah i sponzora, donacija, pozajmica, pomoći sa svih strana.
Fear of the Maniacs!
 
Manipulator
Postovi: 175
Pridružen/a: čet nov 18, 2021 7:18 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 2:11 pm

Klub se mora otvoriti prema potencijalnim sponzorima, "donatorima". Ali mora klub nesto ponuditi, mjesto na dresu, reklamanom prostoru, prodati ime stadiona, tribine, izdavati prostore, mjesta na tribini, karte za godinu,pet,100.
Navijacima pa ako hoces 10000 clanova, ljudi koji ce dati 50,60 km dat ce i 100. Daj mu dres, clansku polugodisnju, godisnju. Bitno je uzeti pare da nam porezna ne uzme imovinu.
Sistem pozajmica gdje ce se ljudima na papiru garantovati povrat novca u roku nekoliko godina.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 2:17 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jan 29, 2022 2:04 pm
Fićo je napisao/la:
sub jan 29, 2022 2:03 pm
storm_raider je napisao/la:
sub jan 29, 2022 1:59 pm
Odlican odziv od sinoc, skoro 400 novih clanarina.
Mi izdati ne znamo! :zeljeznicar1:
Jos kad u ponedjeljak krene masovna kampanja bit ce to top
Kraj januara je, sl sedmice su plate, ide odo brzo preko 1000.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 2:28 pm

Radi li fan shop sada?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 2:42 pm

slika
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1583
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 3:10 pm

igla je napisao/la:
sub jan 29, 2022 2:05 pm
Nakon duže vremena želim da nešto napišem. Svi znaju krivca, i najveći glupani i zaluđenici su svjesni svega. Ostala je borba Željo vs Interes.

Vidio sam negdje dobar prijedlog, 100.000 navijača po 100 maraka. Koliko je realan, i nerealan taj prijedlog u isto vrijeme, niko ne može reći, ali mi nemamo šta da izgubimo.

Ono što znam da ljudi koji naprave onakvu proslavu 100. rođendana mogu napraviti takav "hajp", da svako od nas se uključi, jer nije više stvar da li ćemo gledati Želju sa nove tribine, pokrivene, imati novi teren, već da li ćemo gledati Želju uopšte, ili možda neke tržne centre ili objekte na mjestu stadiona, za kojeg su ljudi pjesme pjevali, živote dali i bez kojeg je i ovaj grad jedna obična kasaba.

Ono što također znam je da nas ima koji bi dali 100 maraka i više, a bit je ljude potaknuti da se priča o tome. Mentalitet nam je nažalost od rata "pomozi ba", te ljude nije teško navući da se nekom nešto pomogne, puno primjera ima. Nek i neki vide svoju korist od toga, nek klub formira grupe koje će ići po firmama i tražiti podršku, neki vid sponzorstva ponuditi, da se stvori neka lijepa priča. Pa će tako neka firma dati hiljadu, a neki naš Željovac 50 KM, 20 KM, koliko može.

Dakle transparentno i otvoreno, ako treba pitati ljude, svakog pojedinačno, da li želi da klub objavi koliko je dao.

Onaj ko ne može dati 100 KM, može odbiti da se objavi, ali on je svakako dao koliko je mogao, i dao je iz ljubavi, nije mu bitna objava.
Ko što imaš takvih, imaš i onih koji vole da se nešto objavi, iz različitih razloga, i razumnih i nerazumnih, ali ne treba uopšte ulaziti u to.

Uglavnom, napraviti hajp i koncept gdje će ti opet neka firma dati neki novac, kao i navijač, Želju opet u modu vratiti, ali za to nam je potrebna energija velika. Jer kod nas narod kad se nafura, ništa nije nemoguće.

Skupiti na taj način koliko se može, svako ko ima Želju u sebi da uradi bar nešto.
DA BI SVE USPJELO, KLUB MORA BITI TRANSPARENTAN, NAVIJAČI MORAJU BITI TRANSPARENTNI, OBJAVITI KAO I SINOĆ JAVNO SMJER U KOJEM SE IDE.

Treba napraviti ovih FB, Instagram zanimacija, materijala, kako bi se utjecalo na hajp, neku "igru" napraviti u svemu, ako su ljudi lovili pokemone po gradu, mogu i Želji pomoći.

Dakle, TRANSPARENTNOST, TRANSPARENTNOST, TRANSPARENTNOST I PUNO ENERGIJE.

Ako svaki dan svaki medij objavi koliko smo skupili, ako se po TV-u počnu furati emisije oko toga, a ima Željovaca u javnom životu, nek i Džeko objavi neki video i sl, svi naši trenutni igrači vani, stvorit će se atmosfera gdje ljudi žele biti dio toga.

Možemo li? Nećemo saznati ako ne probamo. A kad ljudi vide koliko nas je na istoj strani, izborna je godina, uvijek će biti"junaka" u takvim godinama, nikom nije u interesu da se zamjeri ogromnoj masi ljudi.

Hajmo ljudi.
Bravo, od rijeci do rijeci. Samo transparentno i ima ovo da krene pravo. Ja cu da uclanim sve ukucane i plus neke prijatelje, jer nema trenutno migucnost donacija ali super je ova stvar s clanarinama.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 3:17 pm

Kad vidim da susjedi svaka dva dana dobiju po 30 članova a mi za manje od 24 sata saberemo 450+ novih članova uz produženje postojećih srce mi bude ko' Trebević.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 3:31 pm

Ja bih se najprije zahvalio ljudima u skupstini, uo i no na poslu koji rade za Zeljeznicar u ovim teskim vremenima, i izdvajaju svoje vrijeme kako bi spasili giganta.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 3:39 pm

Minjore je napisao/la:E cuj uhljebari....
Eno ga, znao sam odma da ce se on javit slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 3:54 pm

VOLIM TE ZELJO
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 29, 2022 3:57 pm

Koliko se oni iz Vijetnamske prcije nasladzuju, nevjerovatno, svaki od njih bi sad potpisao da oni nista ne osvoje 50 godina, a da se mi ugasimo.
Srcu draga, boja PLAVA !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 243 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija