Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 24, 2022 10:12 pm

Najvece pojacanje ce biti dobijanje licence 31.03. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 24, 2022 10:40 pm

AsharaK je napisao/la:
pon jan 24, 2022 10:12 pm
Najvece pojacanje ce biti dobijanje licence 31.03. :D
Bas tako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 12:45 am

Joj previše očekujemo, bezveze ćemo pritisak napraviti i Edisu i igračima.
Sad ispade imamo jaču ekipu od Zrinjskog.

Ako investitor ulazi i na taj način kao dovodimo igrače, opet se ne treba mnogo nadati. Ne vidi se u ovoj ekipi i situaciji neki plan i neka ideja za budućnost. Na ljeto nas vjerovatno opet čeka restart. Ali nadam se sa sportskim direktorom i sa jasnim ciljem šta hoćemo od ekipe u narednom periodu. Pa da se i igrači dovode u skladu s tim.
Ovo do sad je krpljenje i ok je, razumljivo. Ali nije razumljivo da letimo i da smo se nafurali. :D
Em nismo jaki, em nismo nešto pametni :D
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 7:34 am

Leon_Professional je napisao/la:Joj previše očekujemo, bezveze ćemo pritisak napraviti i Edisu i igračima.
Sad ispade imamo jaču ekipu od Zrinjskog.

Ako investitor ulazi i na taj način kao dovodimo igrače, opet se ne treba mnogo nadati. Ne vidi se u ovoj ekipi i situaciji neki plan i neka ideja za budućnost. Na ljeto nas vjerovatno opet čeka restart. Ali nadam se sa sportskim direktorom i sa jasnim ciljem šta hoćemo od ekipe u narednom periodu. Pa da se i igrači dovode u skladu s tim.
Ovo do sad je krpljenje i ok je, razumljivo. Ali nije razumljivo da letimo i da smo se nafurali. :D
Em nismo jaki, em nismo nešto pametni :D
I to dobar sportski direktor, neko ko je to vec radio. Mi smo tu uvijek gurali ljude koji su novi u tom poslu Cenan, Papac, Beslija. Iako je meni Papac bio ok opcija, ali pritisak ogroman.

Treba se dogovoriti sa Mariom Stanicem. Ako ne kao sportski direktor onda bar kao savjetnik. Slicno kao sto su kone uradile sa Kepcijom evo. Tako on nije u fokusu i pod pritiskom vec vuce poteze iz sjene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 11:08 am

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 11:09 am

Bosanac1993 je napisao/la:
uto jan 25, 2022 11:08 am
– Europa je cilj. Vjerujem kako ćemo uspjeti to ostvariti, te razveseliti navijače. Imao sam sreće prošle godine osjetiti tu silnu energiju na Grbavici, fanatizam navijača, pun stadion. Ne mogu vam opisati osjećaj kad se kroz tunel izlazi na teren, a u tunelu slike iz bogate povijesti kluba, slike legendarnih igrača i trenera, njihove izjave. Svaki put pogledam u to prije nego izađem na teren, a kad izađeš te pogledaš potom navijače na tribini, kad osjetiš tu njihovu silnu ljubav prema klubu, ne možeš, a ne ostaviti srce na terenu. Nekad rezultat ne bude dobar, ali ako si se borio, ako si ‘poginuo’ za Želju, to će navijači odmah prepoznati… – naglasio je Bender, vratar koji je najviše puta sačuvao svoju mrežu netaknutom u jesenskom dijelu M:tel Premijer lige.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 11:13 am

Cilj je deseto mjesto i da se klub uredi.MoRemo bidNut i treci al bez licence smo u cvajti
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 11:16 am

amar92 je napisao/la:
uto jan 25, 2022 7:34 am
Leon_Professional je napisao/la:Joj previše očekujemo, bezveze ćemo pritisak napraviti i Edisu i igračima.
Sad ispade imamo jaču ekipu od Zrinjskog.

Ako investitor ulazi i na taj način kao dovodimo igrače, opet se ne treba mnogo nadati. Ne vidi se u ovoj ekipi i situaciji neki plan i neka ideja za budućnost. Na ljeto nas vjerovatno opet čeka restart. Ali nadam se sa sportskim direktorom i sa jasnim ciljem šta hoćemo od ekipe u narednom periodu. Pa da se i igrači dovode u skladu s tim.
Ovo do sad je krpljenje i ok je, razumljivo. Ali nije razumljivo da letimo i da smo se nafurali. :D
Em nismo jaki, em nismo nešto pametni :D
I to dobar sportski direktor, neko ko je to vec radio. Mi smo tu uvijek gurali ljude koji su novi u tom poslu Cenan, Papac, Beslija. Iako je meni Papac bio ok opcija, ali pritisak ogroman.

Treba se dogovoriti sa Mariom Stanicem. Ako ne kao sportski direktor onda bar kao savjetnik. Slicno kao sto su kone uradile sa Kepcijom evo. Tako on nije u fokusu i pod pritiskom vec vuce poteze iz sjene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
I prina za to bas finu cifru
Dok mi nismo u stanju obezbjediti plate za omladinski pogon a kamo li sta drugo...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 11:43 am

Čisto da bi pratili pozitivne priče oko nas: Počela izgradnja južne tribine na stadionu Rođeni

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2035
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 12:01 pm

Evo i Galića :zeljeznicar1:
Fear of the Maniacs!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 12:06 pm

Fićo je napisao/la:
pon jan 24, 2022 1:00 pm
Naravno da ima svega ali ne vjerujem da je odstranjen kako se piše, barem je to moje neko mišljenje. Što se tiče Omera on može dati prijedlog i iznijeti svoje mišljenje a sve ostalo odlučuje Edis. Ali ipak treba biti realan kod Edisa on sigurno neće dobiti priliku ispred Bekrića i Štilića. Bolje mu je da igra u juniorima još pola godine nego da ga nema u zapisniku uopšte.
Niko ne kaze da ne treba igrati za juniore, ali trenirati sa prvim timom i dobiti poneku sansu je sasvim dovoljno u ovoj polusezoni i za njega a i za Jaganjca. Nek odigra 100njak minuta ukupno je ok. Ako nakon 5-6 kola osigramo opstanak a i izgubimo sanse za Evropu treba dobiti jos tri puta toliko minuta ako ne i vise, a Bekric treba bit na klupi. Bekric nam vec sad ne treba ako je i Stila tu. I da je pametan trebao je prihvatiti ponudu i biti u strivnom stabu ali eto postukem i ja ko i Edis zelju Samirovu iako ga ne mogu organski nakon onih 4:0 protiv Zrinjskog i izjave
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 12:08 pm

Grubesic nas napustio , hocemol zalit @ponosannavas ?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 12:25 pm

Marin Galic potpisao.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 12:28 pm

Kakav tandem bekova, Malić-Galić. :D

Odbrana bi po svemu sudeći mogla dobro izgledati.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 12:29 pm

exbabilon je napisao/la:
uto jan 25, 2022 12:28 pm
Kakav tandem bekova, Malić-Galić. :D

Odbrana bi po svemu sudeći mogla dobro izgledati.
Male i Gale :D
Željezničar ante portas !
 
Maltar
Postovi: 48
Pridružen/a: uto jan 04, 2022 12:02 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 12:29 pm

Stevanovic slijedeci evo i zena mu je u Sarajevu 😁
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 12:41 pm

ponosannavas je napisao/la:
sub okt 02, 2021 11:21 pm
AsharaK je napisao/la:
sub okt 02, 2021 6:21 pm
Kocevic je najtalentovaniji omladinac. Kad se prebacivalo u prvi tim, prvo je njega trebalo prebacit.
Jel najtalentovaniji nisam siguran, ali da je trebao biti sa prvim timom prije Mucaja, Grubesica sigurno jeste. Ne znam jel neko slao omladince tamo ili je Tomo gledao. Vjerovatbije je da je neko poslao jer u startu Tomo nije imao bas vremena da glrda i juniore pogotovo jer su tada bili samo treninzi. Iako je danss Joldic vodio za krarko vrijeme Cica je okrenuo skroz i pristup i sve i u tri tekme protiv ozbiljih ekipa 7 bodova, a u prvih sest tekmi 4 boda. Nisu cilj rezultati u oml kategorijama ali moraju se gurati djeca koja imaju sanse da budu igraci. Bitno je da se dignu na tabeli, a onda gurati mladje, a ove sto su stariji a imaju sanse za prvi tim posuditi negdje. Sito npr treba da brani seniorski fudbal u drugoj polusezoni a ovdje gurati Bjelicu. Danss me iznenadio Krizevac. Bas inteligentna igra. Bas bas.
@asharak Evo ja mislim da sam ovdje odgovorio. I vjeruj mi da bih vise zalio za ovim Krizevcem iako mislim cak da sam Krizevca i Grubsica i brkao jedno vrijeme.Nije iskljuceno da nesto bude od njega. On mi je nekako na pola nedefinisan. Da sad ne detaljisem. Volio bi da je ostao ali puno ne zalim. Dok ne bifemo imali neki drugi tim gdje cemo gurati igrace poput Grubsica bolje je za decka da ide. Bolje i za nas. Sto je bolje po meni? Nemamo mi prostira da i nejmu damo sansu. Prioritet bi trebali biti u tom naoadackom dijelu Jaganjac i Krizevac. Vise ne mozes. Sa druge strane Grubesic moze jos desetak teki odigrati za juniore jer je izlazno godiste. Momku treba vec sad seniroski fudbal. Jagankac i Kocevic mogu kombinovati jer imaju jos godinu i po juniora. S obzirom da juniori nemaju sanse da bidi neki prvaci za Evropu bokje umjesto Grubesica gurati nekog mladjeg iz kadeta recimo Jakupovica da igra i sa juniorima. Od ovih izlaznih godista 2003 po meni Music pa su onda bili Krizevac i Grubesic. Za Krizevca sam cak mislio da je 2004 ali nije kraj je 2003. Ostali tipa Mucaj, Mulaosmanovic, Fejzic po meni da imamo drugi tim mogli smo pokusavat jos sa njima. Ovako ja bi ih sve pustio nek traze neke seniore, a mi da gurnemo 2004 i 2005 godista da vec sad igraju juniorsku ligu da imaju jace tekme. Nadam se da sam objasnio moje misljenje dovoljno

EDIT da pogresno ne shvatis Kocevica ovdje nisam racunao u napadacki dio nego mi jenon veznjak. On, Jaganjac i Music su po meni najveci talenti od ovih sto ssd imaju minutazu u juniorima. Ima tu jos nekih 2004 tioa Kobasevic. Zao mi je Karisika sto jenotisao u Radnik. I on je 2004 i dolaskom kod Jolde je otisao. Od 2003 da su ostali definitivno bi pored Musica Kulasin i Bajric bili prioritet
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u uto jan 25, 2022 12:48 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 12:46 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jan 25, 2022 12:08 pm
Grubesic nas napustio , hocemol zalit @ponosannavas ?
Jučer sam ja napisao da ide Grubesic,momak mi licno rekao da ide u Italiju
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 12:48 pm

Amar927 je napisao/la:
sri jan 12, 2022 11:29 am
Marin Galic napusta Poljsku,ne bi bilo lose dovesti ga na desnog beka.Jedno vrijeme je bio u nasem omladinskom pogonu a povezivao se sa nama prosli prijelazni rok.Bolji od Blazevica
Prizvao sam Galica 😀
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 25, 2022 1:29 pm

Maltar je napisao/la:
uto jan 25, 2022 12:29 pm
Stevanovic slijedeci evo i zena mu je u Sarajevu 😁
Gdje to objavila ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Majestic-12 [Bot], Miso Ensar i 98 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija