Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 11:21 am

phpBB [video]
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 11:49 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 11:50 am

Ja ne znam ali ne bih mijenjao sinoć ništa, sem eto to da imamo par tih rezervi koji mogu ući kad se ovi potroše.
Nagledao sam se Želje sa ovim 30+ igračima i zasitio se toga, a rezultati su bili više manje slični.
Ovi momci imaju dovoljno da igraju protiv svakoga, mene iznenađuje to da ovako mladi momci "ne ispadaju ko iz autobusa", znači nema tih grešaka koje se pripisuju mladosti i neiskustvu, a mnogima od njih je ovo prva prava sezona (pred publikom).
Po meni sinoć naša najslabija utakmica (jer smo protiv TC stajali bolje dok nismo poveli) ali eto i na je više bodova donijela.
Potpisao bih do kraja ovako, pa šta bude. Neću da letim pred rudu ali ova ekipa može mnogo, naravno ako budemo MI ŽELJOVCI stajali cijelu sezonu uz nju, kao što jesmo u ova prva 3 kola...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 12:06 pm

MU-STA-FA..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 12:36 pm

ponosannavas je napisao/la:
ned avg 01, 2021 10:39 am
Qooler je napisao/la:
ned avg 01, 2021 10:23 am
ponosannavas je napisao/la:
ned avg 01, 2021 9:30 am
Ova sinergija igraca i navijaca e to je Zeljo. Toliko fine raje na tribinama. Evo prosli put saznajemo o bovim malo poznatijim npr. Banjamina, Vedran Bosnic, ovaj put mali Nele Husic. Uvijek je fina raja navijala za Zelju. Zelju su svi volili nekad. Mi smo cak u ove dvije tekme pokazali sto su nas svi volili. Bez vrijedjanja, osim onom konju od sudije, pjesme lijepe se pjevaju. Fali jos tih starih navijackih pjesama. Mi smo postali dijelom i omrazeni po BiH zbgo svakavih ljudi koji su se vrtili oko kluba.
Svi smo mi svjesni da ova ekipa trenutni nema kvalitet doboljan za vrh ali najmanje je do individulane kvalitete igraca, mada i tog ima. Kasno krenuli sa pripremama, potpuno nova ekipa, mnogo mladih bez tekmi, plus i ovi neki mali stariji nisu igrali pred piblikom, problemi oko kluba itd itd. Jedbo je sigurno ovi momci imaju karakter i sigurno ce kako vrijeme bude teklo to izgeldati bolje samo im treba podrska. Na mnogo iskusniju ekipu bi ovo sve gore ostavilo vise traga.
Procitao sam evi na kafi malo komentare po drus mrezama, forumima i moram reci da, kao uvijek, da stvarno svi razlicito gledamo na fudbal. Nakvise kritika dobijaju oni loji su meni medju boljima i obratno. Izuzev stopera. Oni su svima iznenadjenje. Meni nisu toliko ali sigirno nisam ocekivao bas ovakva izdanja prije svega zbog neuigranosti. Ne mogu da vjerujem da sam procitao oar komentara da kritikuju Becu. Pa taj decko je odlican bio. Bojo i Mekic su ovu tekmu bili malo losij negi prve dvije. Pogotovo u ofanzivi. Stajali smo daleko od igraca prvo pol. Drugo smo malo bolje izgledali. Po meni Bojo treba nazad da se rotira sa dvojcem Mekic i Beca. Subasic je klasicni of vezni. Protiv nekih ekipa takticki Bojo moze to prije svega kad pritisak pravimo ali generlano ovo je bolja varijanta. Malica isto neki kritikuju a momak je sinov bio odlican. Pogotovo ofanzivno. Najgori pojedinac ako izuzemo gol jenbio Mustafa. Uzas rjesenja, ostavljao je Malica na vjetrometini. Skoro sve opasno je plod njegovih gresaka. Luka odlican. Blazevic ok, ali treba nam bolji desni bek. Mozda se Blazevic jos poptavi. Meni djeluje u grcu kako je dosao kod nas.

Eto pozz
Nema potrebe za ovakvim postovima. Svaki koji nosi naš dres za mene je najbolji. Ne treba mi da sudimo igračima. Trener ima i on gleda ovo o čemu pišeš, naše je da svakog našeg igrača volimo i poštujemo. Nemojte tražit dlaku u jajetu. Ne kažem da si u pravu ili nisi. Kao što si rekao svi gledamo drugačije, zato je najbolje da mi o tome ne pišemo. Ja sam od Mehremića prestao pisat svoje mišljenje o igračima. Neki od njih ovde možda i čitaju. Zamisli kako je kad daš sve od sebe, a neko ti se pose... na trud.
Svaki koji se trudi i bori za naš dres, za nas treba je najbolji igrač na svijetu!
O cemu onda da pisem. Daj da ugasimo forum. I meni su ovi decki najbolji na svijetu, aki sta na sve strane se komentarise ja da ne komentarisem. Upravo sam napisao jer mislim suoritno od ovih svih sto pisu i hvale najvise Mujezinovica. Ja njemu, Luki, Vedranu, Anti, Boji pogotovo skidam kapu. Od mene imaju vjecni respect i halal za svaku gresku. Ja sam taj koji cesto potencira individulane kvalitete i kak ose ti kvaliteti uklapaju u sistem. Neko je zakednog neko za drugog sistema igre. Ne mora znaciti da je neko los jer se ne ukpla u sistem. Pjanketa sad ismijavaju a frajer bio glavni igrac u Juvetu godinam. Isto tako nekad je neko neku tekmu los, a drugu najbolji. Nikad nisam pljuvao nijednog igraca. Halali evo
Možemo pisati kako još pomoći i nemam sta halalit, ništa nisi pogriješio. Ja sam samo htio savjet dat. Meni sad krivo sto sam trazio dlaku u jajetu, kad smo imali igrače top, koje sad možemo sanjat, ja neke kritike pisao. To mi je škola. Nikad više, nad pogačom hljeb tražit. Trebamo bit sretni sa oni što imamo, a u ovom trenutku svako ko se bori za naš dres je hvale vrijedan. Ja odavno ne ulazim ni u čije greške na terenu, to trener treba da radi. To radi moje savjesti jer sam svjestan da sam griješio. Nije nam valjao Zajmović, Blagojević, Asim, Misimović....ko nam valja, kad kroz džepove promaha dere?

Trebamo naučiti da budemo sretni sa onim što imamo, pogotovo sada.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 1:20 pm

Prosjek godina prvih 11 je 23,4.

slika
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 1:21 pm

Qooler je napisao/la:
ned avg 01, 2021 12:36 pm
Trebamo naučiti da budemo sretni sa onim što imamo, pogotovo sada.
ako ovo ne naucimo sad necemo nikada! :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 3:16 pm

U redu je težiti boljem, nije problem ni na mahane ukazivati ukoliko se to uradi na način koji ne vrijeđa.
イビチャ・オシム
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 3:48 pm

Mora se teziti boljem. I trener im ukazuje na greske. Niko od nas ne zna sta je njima rekao trener. Mozda je Mujezinovica namjerno drzao visocije i rizikovao preko te strane. Ovo samo navodim ko primjer. Bojo je recimo bio najbolji igrac protiv Borca. Sinoc nije bio na tom niovu. Mozda je imao druge zadatke. Ne mozemo mi uptatiti svih 11 igraca sta rade. Mogu vijdeti rjesenja. Mujezinovic je nas najbolji suter vjerovatno, ali cesti ima losa rjesenja, usporava igru, kasni sa pasom. Njegove ljudske osobine iako ga ne znam su sto posto dobre. Vidi se to na terenu. Vidi se na faci. Nekad je to bitnije nego da imas budalu a da je malo bolji. Oni ne trebaju da se brinu sta mi privamo jer trener zna sta trazi od njih i analizira se sve vjerujem i par dana nakon tekme.
Mi inace imamo problem jer nw brinemo o momcima. Ne kazem da o Mujezinovicu treba brinuti ili o Bekircu. Oni imaju godina da kontaju o sebi, ali o ovoj djeci moramo. Eto neki dan sam pisao o Osmanovicu. Neko kaze ovo neko ono, pa pisaki su da je cugao sa Zecom prije godinu dvije. On je jos oremlad. Treba ga usjmeriti, poslati ga gdje ce igrati, kod trbera koji zna da radi itd itd. Jok kod nas je sta Bog da.
 
Veteran 1921
Postovi: 20
Pridružen/a: sub jul 31, 2021 11:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 3:58 pm

Mi trebamo biti navijači, ima ko da brine ko treba igrati, pomozimo svi gdje možemo. Mi možemo pomoći tako što ćemo kupiti ulaznicu i navijati a ne analizirati trenera i igrače.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 4:22 pm

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 4:44 pm

Gledam ovaj klip koliko samo djece na tribini..Ljepota za viditi.. :klanjase2:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 4:48 pm

Veteran 1921 je napisao/la:
ned avg 01, 2021 3:58 pm
Mi trebamo biti navijači, ima ko da brine ko treba igrati, pomozimo svi gdje možemo. Mi možemo pomoći tako što ćemo kupiti ulaznicu i navijati a ne analizirati trenera i igrače.

Prosli put kad je receno ima ko da brine, je.bali su nam znanje za godine i godine sto dolazi...
Krivina Jug
 
Veteran 1921
Postovi: 20
Pridružen/a: sub jul 31, 2021 11:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 5:12 pm

Ne može biti kriv samo jedan čovjek ili jedna uprava. Ovo što nam se desilo nije preko noći, godinama smo u minusu i sad došlo na naplatu.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 5:12 pm

Meni se bas svidja ova prica gdje mi sad kao furamo mlade momke i dajemo im max. podrsku (vol.23), a cim klub malo "stane na noge" (ako se to ikad vise desi), ide kamara polovnjaka koji ce nam biti servirani kao "pojacanja".

Nema ovdje nikakve vizije niti plana.Nazalost.Daj Boze da grijesim, ali iskustvo me upucuje na ovo iznad napisano.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 5:48 pm

Jedino kad smo kokuzi koristimo više igrača iz OP i opet će se isto desiti ako/kad stanemo na noge opet ćemo kupiti polovnjake i istrošene igrače.

Ovo pravilo igrača iz OP bi trebalo nekako uvesti u statut.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 7:54 pm

Ako se zbog toga sekirate, mozete mirno spavati, jos podugo.... :D
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 8:28 pm

Veteran 1921 je napisao/la:
ned avg 01, 2021 5:12 pm
Ne može biti kriv samo jedan čovjek ili jedna uprava. Ovo što nam se desilo nije preko noći, godinama smo u minusu i sad došlo na naplatu.


E tu se vec slazemo. Svakako da nije jedan covjek krivac, imao je podrsku svakako, problem je samo sto je on incijator svega i svih losih poteza...
Propast velikana i druzine sampanjac...
Krivina Jug
 
Veteran 1921
Postovi: 20
Pridružen/a: sub jul 31, 2021 11:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 9:08 pm

Jel stvarno misliš da je Amar želio da uništi Želju? Drug to mi zvuči nevjerojatno. Ne cijenimo ljude koji su učinili nešto za klub.
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 9:12 pm

Veteran 1921 je napisao/la:
ned avg 01, 2021 5:12 pm
Ne može biti kriv samo jedan čovjek ili jedna uprava. Ovo što nam se desilo nije preko noći, godinama smo u minusu i sad došlo na naplatu.
Mi smo od rata naovamo u minusu. Kada su bile bolje uprave, bilo je više sponzora, samim tim i para. Kad su se gurala naša djeca, bilo je transfera, samim tim i para za ulaganje u ekipu. I Džeko je bio mlađi. Protekle dvije sezone ni para ni transfera, j tri tačke licencu, djecu, hrpu betona itd., futbol je bio na Grbavici, baš ono što smo i tražili.

Online

Trenutno korisnika/ca: Ujko i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija