Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 12:02 am

Mnogo laksa tekma i bolja igra ce biti protiv Zrinjskog, nego sto smo imali veceras protiv Posusja.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 12:09 am

Bte Husić Nedzad veceras pratio tekmu, treba malo momka izreklamirat, ogroman potencijal za medalju na OI 2024. Vjerujem da bi i njemu dobro doslo malo reklame.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 12:17 am

phpBB [video]


Zato mislim da ce ostati. Ne sigurno zato sto su u klubu nesto sposobni da ga zadrze... Eto, pokrenuli su se napokon.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 12:56 am

Kome je do ljepote u igri sad ce poceti lige petice pa uzivajte u pogledu na tv.
Volim te Zeljo
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 12:58 am

Minjore je napisao/la:
ned avg 01, 2021 12:56 am
Kome je do ljepote u igri sad ce poceti lige petice pa uzivajte u pogledu na tv.
Volim te Zeljo
Uvijek si znao progovorit
Željezničar ante portas !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 1:02 am

Ja sam se veceras napio ko da sina zenim. Puno ba srce onog huka, one ljubavi i pjesme, onog rata na terenu i zara na tribinama. Ovo je nas Zeljo.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 1:04 am

Sve pohvale za ove mlade momke,najprijatnija iznenadjenja za ova 3 kola su Drina i Beća.Kako bi legao ovoj ekipi Stilic i nadam se Zecu sto prije da ce zaigrati jer nam treba sirok roster.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 1:37 am

Amar927 je napisao/la:
ned avg 01, 2021 1:04 am
Sve pohvale za ove mlade momke,najprijatnija iznenadjenja za ova 3 kola su Drina i Beća.Kako bi legao ovoj ekipi Stilic i nadam se Zecu sto prije da ce zaigrati jer nam treba sirok roster.
S tim da ne useru ovo što sad izgleda sasvim solidno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 8:20 am

Realno ovoj ekipi pored zeca ace i rumenog fali jos bar 5 igraca sa iskustvom
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 8:26 am

gavran je napisao/la:
ned avg 01, 2021 8:20 am
Realno ovoj ekipi pored zeca ace i rumenog fali jos bar 5 igraca sa iskustvom
Ako ti se gleda iskusna ekipa idi gledaj Juventus. :kafa:
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 8:36 am

Iskreno, ne sjecam se utakmice na Grbavici u zadnjih pet godina da smo dominirali u posjedu i stalno napadali. Nas stil igre zadnjih godina je daj loptu protivniku, brani se a naprijed sta bude. Bez obzira s kim igramo, protivnik ima loptu i navaljuje a mi se kao branimo sto kosta puno vise energije jer protivnik igra ševe. Je l se to samo meni čini il i vi imate taj dojam. Posusje nas nadigralo u posjedu, a mi kad sastavimo tri lopte raja skoci kao da smo izdominirali pola sata.
Sad ce Leon reci ako ti se gleda ekipa s posjedom lopte idi gledaj Barcu :)
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 8:53 am

Trku imamo ,fali nam znanja ,ovoj ekipi fali prava 10 tka znalac u završnici zato treba da se Štila što prije vrati a sve je bliže tom scenariju ,i ako još Memija potpise extra ekipa !!! Naprijed Željo ljubavi moja !!!
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 9:30 am

Ova sinergija igraca i navijaca e to je Zeljo. Toliko fine raje na tribinama. Evo prosli put saznajemo o bovim malo poznatijim npr. Banjamina, Vedran Bosnic, ovaj put mali Nele Husic. Uvijek je fina raja navijala za Zelju. Zelju su svi volili nekad. Mi smo cak u ove dvije tekme pokazali sto su nas svi volili. Bez vrijedjanja, osim onom konju od sudije, pjesme lijepe se pjevaju. Fali jos tih starih navijackih pjesama. Mi smo postali dijelom i omrazeni po BiH zbgo svakavih ljudi koji su se vrtili oko kluba.
Svi smo mi svjesni da ova ekipa trenutni nema kvalitet doboljan za vrh ali najmanje je do individulane kvalitete igraca, mada i tog ima. Kasno krenuli sa pripremama, potpuno nova ekipa, mnogo mladih bez tekmi, plus i ovi neki mali stariji nisu igrali pred piblikom, problemi oko kluba itd itd. Jedbo je sigurno ovi momci imaju karakter i sigurno ce kako vrijeme bude teklo to izgeldati bolje samo im treba podrska. Na mnogo iskusniju ekipu bi ovo sve gore ostavilo vise traga.
Procitao sam evi na kafi malo komentare po drus mrezama, forumima i moram reci da, kao uvijek, da stvarno svi razlicito gledamo na fudbal. Nakvise kritika dobijaju oni loji su meni medju boljima i obratno. Izuzev stopera. Oni su svima iznenadjenje. Meni nisu toliko ali sigirno nisam ocekivao bas ovakva izdanja prije svega zbog neuigranosti. Ne mogu da vjerujem da sam procitao oar komentara da kritikuju Becu. Pa taj decko je odlican bio. Bojo i Mekic su ovu tekmu bili malo losij negi prve dvije. Pogotovo u ofanzivi. Stajali smo daleko od igraca prvo pol. Drugo smo malo bolje izgledali. Po meni Bojo treba nazad da se rotira sa dvojcem Mekic i Beca. Subasic je klasicni of vezni. Protiv nekih ekipa takticki Bojo moze to prije svega kad pritisak pravimo ali generlano ovo je bolja varijanta. Malica isto neki kritikuju a momak je sinov bio odlican. Pogotovo ofanzivno. Najgori pojedinac ako izuzemo gol jenbio Mustafa. Uzas rjesenja, ostavljao je Malica na vjetrometini. Skoro sve opasno je plod njegovih gresaka. Luka odlican. Blazevic ok, ali treba nam bolji desni bek. Mozda se Blazevic jos poptavi. Meni djeluje u grcu kako je dosao kod nas.

Eto pozz
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 10:07 am

Ma da smo rijesili probleme sa stranicima, da mozemo registrovat strane igrace, do sad bi imali jos 2-3 igraca sa posudbi iz HNLa. Ovako ne mozes ni dovest ...
Željezničar ante portas !
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 10:19 am

Zna li iko pouzdano sta je sa Stilom i hoce li se to rijesiti? Kakav je status Zeca? Je l se pregovara s Memijom?
Moze li se s Vrhovcem pokusat na beku, igra dobro s obje noge....
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 10:23 am

ponosannavas je napisao/la:
ned avg 01, 2021 9:30 am
Ova sinergija igraca i navijaca e to je Zeljo. Toliko fine raje na tribinama. Evo prosli put saznajemo o bovim malo poznatijim npr. Banjamina, Vedran Bosnic, ovaj put mali Nele Husic. Uvijek je fina raja navijala za Zelju. Zelju su svi volili nekad. Mi smo cak u ove dvije tekme pokazali sto su nas svi volili. Bez vrijedjanja, osim onom konju od sudije, pjesme lijepe se pjevaju. Fali jos tih starih navijackih pjesama. Mi smo postali dijelom i omrazeni po BiH zbgo svakavih ljudi koji su se vrtili oko kluba.
Svi smo mi svjesni da ova ekipa trenutni nema kvalitet doboljan za vrh ali najmanje je do individulane kvalitete igraca, mada i tog ima. Kasno krenuli sa pripremama, potpuno nova ekipa, mnogo mladih bez tekmi, plus i ovi neki mali stariji nisu igrali pred piblikom, problemi oko kluba itd itd. Jedbo je sigurno ovi momci imaju karakter i sigurno ce kako vrijeme bude teklo to izgeldati bolje samo im treba podrska. Na mnogo iskusniju ekipu bi ovo sve gore ostavilo vise traga.
Procitao sam evi na kafi malo komentare po drus mrezama, forumima i moram reci da, kao uvijek, da stvarno svi razlicito gledamo na fudbal. Nakvise kritika dobijaju oni loji su meni medju boljima i obratno. Izuzev stopera. Oni su svima iznenadjenje. Meni nisu toliko ali sigirno nisam ocekivao bas ovakva izdanja prije svega zbog neuigranosti. Ne mogu da vjerujem da sam procitao oar komentara da kritikuju Becu. Pa taj decko je odlican bio. Bojo i Mekic su ovu tekmu bili malo losij negi prve dvije. Pogotovo u ofanzivi. Stajali smo daleko od igraca prvo pol. Drugo smo malo bolje izgledali. Po meni Bojo treba nazad da se rotira sa dvojcem Mekic i Beca. Subasic je klasicni of vezni. Protiv nekih ekipa takticki Bojo moze to prije svega kad pritisak pravimo ali generlano ovo je bolja varijanta. Malica isto neki kritikuju a momak je sinov bio odlican. Pogotovo ofanzivno. Najgori pojedinac ako izuzemo gol jenbio Mustafa. Uzas rjesenja, ostavljao je Malica na vjetrometini. Skoro sve opasno je plod njegovih gresaka. Luka odlican. Blazevic ok, ali treba nam bolji desni bek. Mozda se Blazevic jos poptavi. Meni djeluje u grcu kako je dosao kod nas.

Eto pozz
Nema potrebe za ovakvim postovima. Svaki koji nosi naš dres za mene je najbolji. Ne treba mi da sudimo igračima. Trener ima i on gleda ovo o čemu pišeš, naše je da svakog našeg igrača volimo i poštujemo. Nemojte tražit dlaku u jajetu. Ne kažem da si u pravu ili nisi. Kao što si rekao svi gledamo drugačije, zato je najbolje da mi o tome ne pišemo. Ja sam od Mehremića prestao pisat svoje mišljenje o igračima. Neki od njih ovde možda i čitaju. Zamisli kako je kad daš sve od sebe, a neko ti se pose... na trud.
Svaki koji se trudi i bori za naš dres, za nas treba je najbolji igrač na svijetu!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 10:24 am

Kupite ljudi sezonske, sinoc su ljudi ostali bez karti ikako, plus guzva na mjestu za kupovinu.
Željezničar ante portas !
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 10:28 am

AsharaK je napisao/la:
ned avg 01, 2021 10:24 am
Kupite ljudi sezonske, sinoc su ljudi ostali bez karti ikako, plus guzva na mjestu za kupovinu.
Hoćemo li se mi kao forum uključiti da kupimo i podjelimo koju ulaznicu?
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 10:39 am

Qooler je napisao/la:
ned avg 01, 2021 10:23 am
ponosannavas je napisao/la:
ned avg 01, 2021 9:30 am
Ova sinergija igraca i navijaca e to je Zeljo. Toliko fine raje na tribinama. Evo prosli put saznajemo o bovim malo poznatijim npr. Banjamina, Vedran Bosnic, ovaj put mali Nele Husic. Uvijek je fina raja navijala za Zelju. Zelju su svi volili nekad. Mi smo cak u ove dvije tekme pokazali sto su nas svi volili. Bez vrijedjanja, osim onom konju od sudije, pjesme lijepe se pjevaju. Fali jos tih starih navijackih pjesama. Mi smo postali dijelom i omrazeni po BiH zbgo svakavih ljudi koji su se vrtili oko kluba.
Svi smo mi svjesni da ova ekipa trenutni nema kvalitet doboljan za vrh ali najmanje je do individulane kvalitete igraca, mada i tog ima. Kasno krenuli sa pripremama, potpuno nova ekipa, mnogo mladih bez tekmi, plus i ovi neki mali stariji nisu igrali pred piblikom, problemi oko kluba itd itd. Jedbo je sigurno ovi momci imaju karakter i sigurno ce kako vrijeme bude teklo to izgeldati bolje samo im treba podrska. Na mnogo iskusniju ekipu bi ovo sve gore ostavilo vise traga.
Procitao sam evi na kafi malo komentare po drus mrezama, forumima i moram reci da, kao uvijek, da stvarno svi razlicito gledamo na fudbal. Nakvise kritika dobijaju oni loji su meni medju boljima i obratno. Izuzev stopera. Oni su svima iznenadjenje. Meni nisu toliko ali sigirno nisam ocekivao bas ovakva izdanja prije svega zbog neuigranosti. Ne mogu da vjerujem da sam procitao oar komentara da kritikuju Becu. Pa taj decko je odlican bio. Bojo i Mekic su ovu tekmu bili malo losij negi prve dvije. Pogotovo u ofanzivi. Stajali smo daleko od igraca prvo pol. Drugo smo malo bolje izgledali. Po meni Bojo treba nazad da se rotira sa dvojcem Mekic i Beca. Subasic je klasicni of vezni. Protiv nekih ekipa takticki Bojo moze to prije svega kad pritisak pravimo ali generlano ovo je bolja varijanta. Malica isto neki kritikuju a momak je sinov bio odlican. Pogotovo ofanzivno. Najgori pojedinac ako izuzemo gol jenbio Mustafa. Uzas rjesenja, ostavljao je Malica na vjetrometini. Skoro sve opasno je plod njegovih gresaka. Luka odlican. Blazevic ok, ali treba nam bolji desni bek. Mozda se Blazevic jos poptavi. Meni djeluje u grcu kako je dosao kod nas.

Eto pozz
Nema potrebe za ovakvim postovima. Svaki koji nosi naš dres za mene je najbolji. Ne treba mi da sudimo igračima. Trener ima i on gleda ovo o čemu pišeš, naše je da svakog našeg igrača volimo i poštujemo. Nemojte tražit dlaku u jajetu. Ne kažem da si u pravu ili nisi. Kao što si rekao svi gledamo drugačije, zato je najbolje da mi o tome ne pišemo. Ja sam od Mehremića prestao pisat svoje mišljenje o igračima. Neki od njih ovde možda i čitaju. Zamisli kako je kad daš sve od sebe, a neko ti se pose... na trud.
Svaki koji se trudi i bori za naš dres, za nas treba je najbolji igrač na svijetu!
O cemu onda da pisem. Daj da ugasimo forum. I meni su ovi decki najbolji na svijetu, aki sta na sve strane se komentarise ja da ne komentarisem. Upravo sam napisao jer mislim suoritno od ovih svih sto pisu i hvale najvise Mujezinovica. Ja njemu, Luki, Vedranu, Anti, Boji pogotovo skidam kapu. Od mene imaju vjecni respect i halal za svaku gresku. Ja sam taj koji cesto potencira individulane kvalitete i kak ose ti kvaliteti uklapaju u sistem. Neko je zakednog neko za drugog sistema igre. Ne mora znaciti da je neko los jer se ne ukpla u sistem. Pjanketa sad ismijavaju a frajer bio glavni igrac u Juvetu godinam. Isto tako nekad je neko neku tekmu los, a drugu najbolji. Nikad nisam pljuvao nijednog igraca. Halali evo
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 01, 2021 11:01 am

Ma dobro qoolera malo ponijela atmosfera :D
Istina je da naprimjer Mujezinovic ostavlja na cjedilu beka, al boze moj, previse se trosi u napadu. Oscilirat cemo, sto je normalno i to je to.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 198 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija