Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 14, 2021 8:08 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jun 14, 2021 5:13 pm
Manijaci se prvo trebaju izviniti Upravi koju je predvodio Senad Misimović. Potom se trebaju izviniti za ubacivanje baklji na tek postavljen hibridni teren. Izviniti se navijačima sa ostalih tribina (ogromnoj većini) jer se nisu slagali da u Klub uđe pitar Selimović i čovjek koji je naplaćivao naplaćeno i to sa kamatama. Tek nakon tih izvinjenja, trebao je slijediti tekst koji su saopštili i sa kojim se slažem i podržavam ga. Manijaci su saučesnici trenutne situacije...ili što bi se reklo - Kasno Marko na Kosovo stiže.
paaa izgleda da je i Nazif isti kao Selimovic... ja ne znam kako neko moze dici ruku da pitar bude bilo sta u nasem klubu....
Država Željo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 14, 2021 8:37 pm

Kako bih ja volio da Petar Segrt radi u Zelji... navijao sam njega i prije 10tak godina. Nazalost, nikako se nije dalo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 14, 2021 8:45 pm

Halali Seha za sve. Zelim ti sve najbolje i nadam se da cu dozivjeti da te opet vidim u plavom dresu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 14, 2021 8:54 pm

Ma trener i igraci su nama najmanji problem... Trenutno nas moze voditi i Serbo a igrati Memic, oporavak naseg kluba ce trajati dugo dugoooo. Problemi ce nastati tek kada klub pocne stajati na noge, tada ce zohari isplivati...
Krivina Jug
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 14, 2021 9:02 pm

Nisu uopste isti navijaci/ljudi u tim strukturama UNFKZ. Nema potrebe vise za prozivanjem navijaca, stav su iznijeli, to je stav svih onih kojima je Zeljo na prvom mjestu i sasvim je jasan - svi napolje!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 14, 2021 9:21 pm

Još jedan talentovani igrač napustio Grbavicu: Adin Bajrić na pripremama Slaven Belupa

J...m vam pleme nesposobno sta nam raditeee!!!mrsss iz kluba ublehe
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 14, 2021 9:33 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jun 14, 2021 5:13 pm
Manijaci se prvo trebaju izviniti Upravi koju je predvodio Senad Misimović. Potom se trebaju izviniti za ubacivanje baklji na tek postavljen hibridni teren. Izviniti se navijačima sa ostalih tribina (ogromnoj većini) jer se nisu slagali da u Klub uđe pitar Selimović i čovjek koji je naplaćivao naplaćeno i to sa kamatama. Tek nakon tih izvinjenja, trebao je slijediti tekst koji su saopštili i sa kojim se slažem i podržavam ga. Manijaci su saučesnici trenutne situacije...ili što bi se reklo - Kasno Marko na Kosovo stiže.
Bravo. Istog sam mišljenja.

Je li moguće da jedan Eldar Šehić, naše dijete koji je tek počeo život, kojem je svaka KM bitna oprosti dug, a onaj kamatar gleda svaki fening i duga i kamate....i to duga koji je on napravio sam sebi?

Je li moguće da to pojedinim ljudima ovde tri godine nisi mogao objasniti?

Dakle put je slijedeći izvinuti se Misimoviću, ne mora se vratiti, ali radi ljudskosti to trebaju Manijaci da urade. Ostale tribine su njihovo ponašanje osudile spontano iste one večeri.

Ako već ima ovih spremnih ljudi koji su pominajni da udju u kluo kao taj direktor General Logistic i sl, treba ljude pomoći i biti uz njih svi. Zato je ovo izvinjenje bitno, da drugi ljudi koji su spremni sad ova govna vadit, vide da smo došli pameti. Nadam se...
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 14, 2021 9:41 pm

Naš klub FK Željezničar, ima samo jedan problem koji se vuče već dugi niz godina, a to je Amar Osim. Taj Amar je klub ogulio na sve moguće načine i čim prodje ulicom Zvornička, Željin dug samo raste.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2991
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 14, 2021 9:49 pm

Sa Amarom treba potpisat reprogram na nekoliko godina, na taj nacin ga treba isplatiti i zavrsiti za sva vremena.
Prije 20 godina je bio svetac, dans je grobar bilo proslo zivot ide dalje.
Treba ma sve nacine okupiti nove snage.
Krenuti prvo od Duvnjaka, zatim uspjesnih poslovnih ljudi.
Nama prioritet treba biti JAKA administracija i Uprava.
Ispast necemo ali narednih godinu-dvije trrbamo ozdraviti i oporaviti se na svim nivoima.
Strpljenje nam je sad najbitnije nista nece ici preko noci
Alea iacta est!
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 14, 2021 10:06 pm

***** od čovjeka je opet na "godišnjem odmoru". Što nije došo na skupštinu u roze džemperu da kaže koju svoju "pametnu".
Opet zavalio (po kozna koji put) Manijake da kojekakvim saopštenjima traže ostavke sviju u Želji od čistačice, igrača, trenera, skupštine, UO, NO, svega i svačega samo se ne pominje smjena i tjeranje NEDEFINISANOG.
Znači kad promjenimo skupštinu, UO, NO i sve ostalo NEDEFINISANI i dalje ostaje na funkciji i dajemo mu 13,000KM (bruto + ko zna kalike kamate na kamate)
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 14, 2021 10:46 pm

Šehić veći Željovac puta 3 hiljade od babuke
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 12:31 am

Ta ekipa sa zubanom vedri i oblači već pune 2 i po godine u klubu, mogle su se te stvari sa stadiona i poduzimanje nazvati davanje podrške aktuelnoj garnituri grobara
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 8:27 am

Govnima na čelu sa kamatarom Osimom su odbrojani dani.

MARŠ IZ ŽELJE OLOŠU !
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Fanzi
Postovi: 416
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 9:36 am

Možda možete Amara etiketirati raznim pogrdnim epitetima. Ali za Hadisa Zubanovića bih život dao.
Stoga, ko god ima negativno mišljenje o Hadisu, LJUDSKI ga molim da me kontaktira putem privatne poruke. Svakako, ne mogu spriječiti raznorazne ljude iza raznoraznih usernameova da nastavlju prejudicirati. Trudim se u životu govoriti o činjenicama, a činjenice su samo ono što sam doživio. Već prva govorancija iz pouzdanog izvora može biti mahinacija.

Ja ću sa svoje strane pokušati organizovati neki sastanak, iako Hadisa nisam vidio od 2017. godine. Pa svi koji imaju loše mišljenje, mogu doći da zajednički porazgovaramo. Ljudski.

Meni kućni odgoj ne dozvoljava da ljude, koji su mi donijeli toliko radosti u prošlosti, vrijeđam kao da su mi najveći dušmani.
Zbog Hadisa sam u finalu playoffa zaplakao. Prvi i jedini put u životu bez imalo stida, od sreće. Nije me sramota priznati da sam se tresao kad sam mu pružio ruku da se upoznamo. Jasmin Hurić i on su bili idoli mog djetinjstva.
Što se mene tiče, ne samo zbog gola, nego svih humanitarnih akcija koje smo radili zajedno, čovjek zaslužuje puno više nego mu je Dragi Bog dao.
Dao Bog da mi imamo još 50 menadžera, da naša djeca u valovima postaju džeke vani, kada u našoj državi nema uslova. Dao Bog da imamo 50 Zubana, Hadisa za Tursku, i po jednog za svaku razvijenu zemlju fudbala.
Da nije Hadis, neko bi drugi bio menadžer našim fudbalerima. To je neizbježno. Želji je uvijek trebalo više njegovih menadžera, skauta, fizioterapeuta, kondicionih, psihologa... Klub nikada nije uložio u razvoj nekog trenera nakon rata. Nijedan naš trener nije otišao vani na edukaciju.
Hadis se u svom poslu probio svojom inicijativom.

Istinski želim promijeniti ljudima percepciju o njemu. Možda baratate paušalnim informacijama? Možda imate nešto lično protiv njega? Dajte da to riješimo, dok smo svi živi. Možda i ja griješim nešto, pa slobodno adresirajte sve što znate. Stat ću iza tih riječi lično, i riješiti ih s Hadisom.

Nemojte me pogrešno razumijeti, da nakon što moja molba bude izgubljena iza kamare postova, jednostavno odustanem od ovog vida komunikacija. Sve gubi smisao. Pretvorili ste se u isto ono što su radili ljudi koji su tjerali Senada i ekipu: amorfnu masu koja vrijeđa, ponižava i mrzi ljude. Možda jedan Amar zaslužuje kritike, ali sigurno ne zaslužuje uvrede. Niko nije zaslužio uvrede, dok mu se krivica ne dokaže.

Bujrum.

EDIT: Potakao me je post Profesora. I onaj post o 6 ljudi koji su glasali. Hadis ne zaslužuje epitet grobara.
Zadnja izmjena: Fanzi, dana/u uto jun 15, 2021 9:42 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 9:38 am

SanMan je napisao/la:
pon jun 14, 2021 10:06 pm
***** od čovjeka je opet na "godišnjem odmoru". Što nije došo na skupštinu u roze džemperu da kaže koju svoju "pametnu".
Opet zavalio (po kozna koji put) Manijake da kojekakvim saopštenjima traže ostavke sviju u Želji od čistačice, igrača, trenera, skupštine, UO, NO, svega i svačega samo se ne pominje smjena i tjeranje NEDEFINISANOG.
Znači kad promjenimo skupštinu, UO, NO i sve ostalo NEDEFINISANI i dalje ostaje na funkciji i dajemo mu 13,000KM (bruto + ko zna kalike kamate na kamate)
Da nam malo kaže šta je fotbal šta je klab.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 9:50 am

slika

Sretno Eldare jos jednom!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 11:30 am

I dok Željo traži novog trenera postavlja se pitanje šta je sa prethodna dva. Novi predsjednik Nazif Hasanbegović potvrdio je da ugovor s Amarom Osimom još uvijek nije raskinut iako ovaj bh. stručnjak već nekoliko mjeseci ne obnaša funkciju trenera niti dolazi na Grbavici u okviru neke druge funkcije

BABUKA NAS GOSPODAR FAMILIJE :placeodsmijeha:
 
400000razloga
Postovi: 230
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 12:09 pm

To što brišete postove ne mijenja činjenice.
A pogotovo ne pomaže klubu.
 
santakuruz
Postovi: 389
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 12:19 pm

Amarova plata je sadrzavala dio koji se odnosio na prethodni dug, koji mu se vracao dijelom kroz tu platu. Sad je pitanje kako je to ugovorom definisano al kao da gledam ako se Amaru raskine ugovor da ce ostati cijeli onaj dug od ranije neisplacen i da ce on ponovo potrazivati cijeli iznos. Plus nova dugovanja.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 15, 2021 12:28 pm

slika

Online

Trenutno korisnika/ca: Dzezvar i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija