Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 09, 2021 10:56 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 09, 2021 8:50 pm
Grbavica je napisao/la:
ned maj 09, 2021 8:37 pm
Na danaslji dan 2018. godine smo osvojil jedan beznacajan trofej.

https://www.facebook.com/watch/?v=1666887476726327
Vala sam ga proslavio, kao svaki do sada.
Eh da nam je sada bar kup
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 09, 2021 11:32 pm

mamba21 je napisao/la:
ned maj 09, 2021 10:56 pm
storm_raider je napisao/la:
ned maj 09, 2021 8:50 pm
Grbavica je napisao/la:
ned maj 09, 2021 8:37 pm
Na danaslji dan 2018. godine smo osvojil jedan beznacajan trofej.

https://www.facebook.com/watch/?v=1666887476726327
Vala sam ga proslavio, kao svaki do sada.
Eh da nam je sada bar kup
Covjek kada izgubi pocne da cijeni. Nikako da se kao nacija napijemo vode, a do potoka se dobro pomucimo da dodjemo. I umjesto da uzmemo plodove i napravimo finalni korak, mi se vratimo gdje smo bili. Pali smo na svim ispitima zrelosti. Nismo jos spremni. Citam upise i grozim se... U zivotu se ljudi sami filtriraju i ova "podjela" je tako vjestacka da je to nevjerovatno. Zasto nam je tako lako dijeliti se, a ne spajati se, a isti Klub volimo? Zasto ne mozemo da shvatimo da nas dijele oni najnepismeniji medju nama koji su obicno najglasniji? Siptomaticno je ko je navijao za dolazak Amara Osima. Zasto nam je lakse njih slusati, a ne mozemo one bolje medju nama? Zelju moraju voditi najbolji medju nama, a ovi sto su nas podijelili - pa zna se ko su, oni su svakako vec posramljeni, a treba sa tim zivjeti. Treba doci na tribine, pa pogledati u oci svakoga. Treba na ulici moci pogledati u oci svakoga.

Zelju je zadesila posast u obliku interesa i to u liku ljudi medju nama. Sampanjac ekipa. Druga posast je korona. Svaki od ovih iskusenja nosi katarzu i ovo sve samo govori da su ipak stvarni temelji nerada i podjela medju nama mnogo stariji nego se to misli. Vjerovatno datiraju od vremena Nju Kastla i svog sumnjivog poslovanja u Klubu jos od tada. Sada nam predstoji istinska katarza i istinski ispit. Ukoliko polozimo, nagrada ce biti velika. Izlazak iz zone komfora je dobar, zato sto u zoni komfora nista dobro ne raste. Ukoliko prezivimo i nasa ljubav prema Zelji zaista bude iskrena i postojana, duboko sam uvjeren da cemo biti ujedinjeni kao nikada, ovaj put na zdravim temeljima. A onda, prava nagrada. Do nas, navijaca, obicne raje je.

Ukoliko ne krenemo tim putem, Klub ce biti ugasen. Rasparcan, podijeljen, unisten. Ugasen. Ovo sada je samo sjena toga, ogledalo nasih odnosa. Do nas je. Bolju sansu necemo imati.

Volim te Zeljo!

PS. Prodaja pomocnog ne smije biti opcija ni u jednom scenariju. To zemljiste je garant za buducnost Kluba, a ne za redovne troskove. Neka prodaju ocevinu oni koji su nas doveli do ovoga, pa od toga neka isplate dugove koje su napravili. Zeljinu imovinu posudjujemo od potomstva, potomstvu je trebamo i ostaviti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 09, 2021 11:46 pm

Edis odvede one svoje do historijskog uspjeha, a mislim i da su u finalu kupa.
Bravo Sablja. Baš mi je drago zbog njeg.

Stjeći iskustvo pa da nam opet dođeš bolji, iskusniji, pametniji.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 09, 2021 11:51 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 09, 2021 11:46 pm
Edis odvede one svoje do historijskog uspjeha, a mislim i da su u finalu kupa.
Bravo Sablja. Baš mi je drago zbog njeg.

Stjeći iskustvo pa da nam opet dođeš bolji, iskusniji, pametniji.
Nije budala da se vraca,nama niko ne valja i toliko smo podijeljeni izmedju sebe navikaci sto nikad nije bilo..nekad me tacno stid citati komentare i forume..tamo mu brate top,ljudi da vole i gotive a i realno stekao je ime i dobro kotira kao trener kod njih.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 1:46 am

Ha kako nema niko 15 miliona viška da nam gurne... Ja vjerujem sa trenutnom ekipom nasih sposobnih lidera u klubu da bi to kroz 6 mjeseci otislo u nepovrat, a situacija ista.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 3:02 am

Amar927 je napisao/la:
ned maj 09, 2021 11:51 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned maj 09, 2021 11:46 pm
Edis odvede one svoje do historijskog uspjeha, a mislim i da su u finalu kupa.
Bravo Sablja. Baš mi je drago zbog njeg.

Stjeći iskustvo pa da nam opet dođeš bolji, iskusniji, pametniji.
Nije budala da se vraca,nama niko ne valja i toliko smo podijeljeni izmedju sebe navikaci sto nikad nije bilo..nekad me tacno stid citati komentare i forume..tamo mu brate top,ljudi da vole i gotive a i realno stekao je ime i dobro kotira kao trener kod njih.
Ma nekad u budućnosti će nas opet voditi, ja sam siguran. :D
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 3:40 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pon maj 10, 2021 1:46 am
Ha kako nema niko 15 miliona viška da nam gurne... Ja vjerujem sa trenutnom ekipom nasih sposobnih lidera u klubu da bi to kroz 6 mjeseci otislo u nepovrat, a situacija ista.
Trenutno nam guraju oni sa 15 cm, a ne oni sa 15 mil... I to bez vazelina, onako, anglosaksonski :)
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 7:36 am

phpBB [video]


slika

Sretan rodjendan nasoj Fati sa malim zakasnjenjem. Lagumdzija Sabaheta - Bata!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 10:03 am

storm_raider je napisao/la:
ned maj 09, 2021 11:32 pm
mamba21 je napisao/la:
ned maj 09, 2021 10:56 pm
storm_raider je napisao/la:
ned maj 09, 2021 8:50 pm


Vala sam ga proslavio, kao svaki do sada.
Eh da nam je sada bar kup
Covjek kada izgubi pocne da cijeni. Nikako da se kao nacija napijemo vode, a do potoka se dobro pomucimo da dodjemo. I umjesto da uzmemo plodove i napravimo finalni korak, mi se vratimo gdje smo bili. Pali smo na svim ispitima zrelosti. Nismo jos spremni. Citam upise i grozim se... U zivotu se ljudi sami filtriraju i ova "podjela" je tako vjestacka da je to nevjerovatno. Zasto nam je tako lako dijeliti se, a ne spajati se, a isti Klub volimo? Zasto ne mozemo da shvatimo da nas dijele oni najnepismeniji medju nama koji su obicno najglasniji? Siptomaticno je ko je navijao za dolazak Amara Osima. Zasto nam je lakse njih slusati, a ne mozemo one bolje medju nama? Zelju moraju voditi najbolji medju nama, a ovi sto su nas podijelili - pa zna se ko su, oni su svakako vec posramljeni, a treba sa tim zivjeti. Treba doci na tribine, pa pogledati u oci svakoga. Treba na ulici moci pogledati u oci svakoga.

Zelju je zadesila posast u obliku interesa i to u liku ljudi medju nama. Sampanjac ekipa. Druga posast je korona. Svaki od ovih iskusenja nosi katarzu i ovo sve samo govori da su ipak stvarni temelji nerada i podjela medju nama mnogo stariji nego se to misli. Vjerovatno datiraju od vremena Nju Kastla i svog sumnjivog poslovanja u Klubu jos od tada. Sada nam predstoji istinska katarza i istinski ispit. Ukoliko polozimo, nagrada ce biti velika. Izlazak iz zone komfora je dobar, zato sto u zoni komfora nista dobro ne raste. Ukoliko prezivimo i nasa ljubav prema Zelji zaista bude iskrena i postojana, duboko sam uvjeren da cemo biti ujedinjeni kao nikada, ovaj put na zdravim temeljima. A onda, prava nagrada. Do nas, navijaca, obicne raje je.

Ukoliko ne krenemo tim putem, Klub ce biti ugasen. Rasparcan, podijeljen, unisten. Ugasen. Ovo sada je samo sjena toga, ogledalo nasih odnosa. Do nas je. Bolju sansu necemo imati.

Volim te Zeljo!

PS. Prodaja pomocnog ne smije biti opcija ni u jednom scenariju. To zemljiste je garant za buducnost Kluba, a ne za redovne troskove. Neka prodaju ocevinu oni koji su nas doveli do ovoga, pa od toga neka isplate dugove koje su napravili. Zeljinu imovinu posudjujemo od potomstva, potomstvu je trebamo i ostaviti.
Daj Boze da dobijemo opet tu sansu, pa da se sastane nova ekipa koja ce raditi 24/7 za Želju. A opozicija ce biti uvijek, na to moraju biti i spremni novi ljudi koji se okupe. Vidjeli smo na sebi, ljudi gledaju svoj interes, pare i samo pare. Cim se pojave neke pare, odmah sjecanja prorade da mogu nesto naplatiti. Ne bi me cudilo da i Selimovic dodje i naplati nesto za koju godinu. A covjek te ostetio za evropu, milion... takvi ljudi bez obraza su najgori.

Sto se tice prodaje, ja jesam ali da se napravi kamp. Samo mi u ovoj situaciji nemamo sta razmisljati o tome, kada plate ne mozemo placati redovno.Za redovne troskove normalno da nisam.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 10:22 am

E cuj potrosili 5 miliona kluoskog novca na igrace.😂😂😂
I nisu marke ostavili u klubu😂😂😂😂😂
I ovi sada vracaju dugove ovih proslih 😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 10:34 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon maj 10, 2021 10:22 am
E cuj potrosili 5 miliona kluoskog novca na igrace.😂😂😂
I nisu marke ostavili u klubu😂😂😂😂😂
I ovi sada vracaju dugove ovih proslih 😂😂😂😂😂

Smijesno jel de? To smo smo na ljeto aBd na nuli s dugovanjima to nista?
Ljubomorni stvorovi, 18 miliona duga iz ere Misimovica vraceno, vi se sprdate.
A dobro se sjecam kad mu je violina najtrofejniji lik u historiji Zelje trazio faxa, on nije dao.
Krivina Jug
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 10:36 am

Senad1921 je napisao/la:
pon maj 10, 2021 10:34 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon maj 10, 2021 10:22 am
E cuj potrosili 5 miliona kluoskog novca na igrace.😂😂😂
I nisu marke ostavili u klubu😂😂😂😂😂
I ovi sada vracaju dugove ovih proslih 😂😂😂😂😂

Smijesno jel de? To smo smo na ljeto aBd na nuli s dugovanjima to nista?
Ljubomorni stvorovi, 18 miliona duga iz ere Misimovica vraceno, vi se sprdate.
A dobro se sjecam kad mu je violina najtrofejniji lik u historiji Zelje trazio faxa, on nije dao.
Radi Rus punom parom.....😂😂😂😂😂
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 10:43 am

Al daleko najjaca je: Misimovic zavrsavao sudije hahahahahha
Krivina Jug
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 10:49 am

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... cNdN_8vhQV

i ovaj uhljeb bi sada nesto prigovarao cericu, mrs uhljupe jedan.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 10:51 am

Senad1921 je napisao/la:
pon maj 10, 2021 10:43 am
Al daleko najjaca je: Misimovic zavrsavao sudije hahahahahha
Ostali ljudi bez hljeba....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 11:09 am

Ma cim su se ovi botovi upalili nesto se sprema sigurno :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 11:47 am

AsharaK je napisao/la:
pon maj 10, 2021 11:09 am
Ma cim su se ovi botovi upalili nesto se sprema sigurno :D
Ma sta se ima spremati,mozda ova eventualna popuna upravnog odbora.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 12:27 pm

Imali kakvih konkretnih naznaka ko bi mogao ciniti novi UO? Sta je sa Skupstinom da li ce se tu ici u "cesljanje" clanova ili ce ovi ostati do isteka mandata?
Alea iacta est!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 1:02 pm

Konobara koji toci alkohol, Gonga i sve ostale obavezno staviti na Stub Srama!

Molite gospodina Misimovica da se vrati u Zeljeznicar, to je jedini nacin da klub sacuvamo od krajnje propasti. Trazite mu oprosti, molite ga da se vrati, sumnjam da nece popustiti, jer mnogi nisu svjesni koliko voli Zeljeznicar. Za jedan dan moze okupiti tim. Svi oni prate sta se desava, u svakodnevnim smo razgovorima. Krajnje je vrijeme!
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 10, 2021 1:15 pm

Prvi ja sam spreman pomoci. Vjerujte mi da bismo uz par ljudi prostore na istoku mogli staviti u funkciju u roku od nekoliko mjeseci, gdje bi nas klub imao ogromnu godisnju korist.
Neki ce reci evo ga misketovac, sto sada ne pomogne. Ne nisam misketovac ja sam samo NAVIJAC ZELJEZNICARA, koji je spreman i voljan pomoci kada zna da ce uz njega jos stati vojska navijaca koja zeli samo DOBRO NASEM klubu. Mi smo vojska bez interesa, mi smo vojska iz ljubavi prema nasem klubu.
Kada bi se u klub vratio Misimovic ili neko slican, ko bi radio samo u interesu naseg kluba, vjerujte mi da bismo se maksimalno za godinu dana iscupali iz dubioze u koju su nas ovi trenutni uvalili.
Sjetite se samo akcije oko stolica za Evropsku grbavicu, pa tu akciju su podrzali i znani i ne znani, zbog cega, samo zbog POVJERENJA u tadasnje strukutre kluba
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija