Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:48 pm

iggy2377 je napisao/la:
GospodinZoi je napisao/la:Mulalica jedino stavit ako bi Amar dosao da bude pomocnik tako ce dosta naucit, a nema potrebe da svako malo mjenjamo trenere...kone su cist dokaz, sta su uradili ti veliki strucnjaci, nista.
Upravo sam se registrovao i novi sam na forumu ali ga pratim vec duze vrijeme, i samo bi zelio da se u potpunosti slazem sa tvojim napisanim postom
Mulalić sigurno ostaje, Amar sigurno ne dolazi, da račistimo....ja bi volio kada bi Meša preuzeo a Edis učio uz njega, obzirom na obaveze prema reprezentaciji...
Ove istrošene trenere premijer lige zaboravite....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:49 pm

pa reprezentacija igra istim sistemom kao i mi, samo ima bolje igrače. baraž s irskom isto naš kup sa slobodom što se postavke tiče...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:49 pm

Čestitke upravi na Hervasu :zeljeznicar1:

I sretan rođendan najvećoj legendi našeg Kluba i fudbala, Ivici Osimu! :klanjase2:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:50 pm

Ostaje do kraja sezone, slazem se...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:50 pm

Kako bih volio da ostane Edis, napravi rezultat sljedece godine pa da svi pojedete svoje rijeci...ne valja frajer koji je nas, koji ruku na srce treba dodatnu edukaciju al isto tako treba i pomoc u strucnom stabu...covjek koji nikad nece dici ruke od Zelje i koji ce (siguran sam) poraditi na svim svojim greskama jer on zna da ih ima...Al jok daj ti nama neke Muse, Karacice koji su iste karine od trenera samk sto ljepse pricaju...
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:50 pm

tm8782 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Nego može li ovaj igrati na poziciji 10. Izgleda mi kao Blagojević 2.Tako da još tu poziciju nismo rijesili,a bez te pozicije i nema neke igre.

P.S. Sutra svi na Grbavicu!
Njegova prirodna pozicija je 10ka, to sto je igrao na ovom klipu povucenije je nesto drugo...
To se traži :palacgore: Hvala na odg..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:51 pm

nikson je napisao/la:Kako bih volio da ostane Edis, napravi rezultat sljedece godine pa da svi pojedete svoje rijeci...ne valja frajer koji je nas, koji ruku na srce treba dodatnu edukaciju al isto tako treba i pomoc u strucnom stabu...covjek koji nikad nece dici ruke od Zelje i koji ce (siguran sam) poraditi na svim svojim greskama jer on zna da ih ima...Al jok daj ti nama neke Muse, Karacice koji su iste karine od trenera samk sto ljepse pricaju...
:palacgore:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:51 pm

nikson je napisao/la:Kako bih volio da ostane Edis, napravi rezultat sljedece godine pa da svi pojedete svoje rijeci...ne valja frajer koji je nas, koji ruku na srce treba dodatnu edukaciju al isto tako treba i pomoc u strucnom stabu...covjek koji nikad nece dici ruke od Zelje i koji ce (siguran sam) poraditi na svim svojim greskama jer on zna da ih ima...Al jok daj ti nama neke Muse, Karacice koji su iste karine od trenera samk sto ljepse pricaju...
Za zadnje se slazem. Karacic i nekako al musa...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:52 pm

i ja mislim da bi musa bio pomak u stranu a ne naprijed. karačić bar zna kako je uzeti naslov u ovoj ligi, za njega ipak mislim da je bolji.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:54 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ako neko cita ovo iz uprave....znaaci molim vas nemoj da skacete sebi u stomak....da ovako dobre igrace koje ste doveli i koje planirate dovesti vodi Edis Mulalic....to je ravno samoubistvu ....ne radite protiv sebe kada imate podrsku navijaca kao ni jedna uprava do sada....molim vas dovedite strucnjaka koji moze i zna voditi ovakve igrace....molim vas da ne gledamo vise nabijanje lopte i "pogibiju" svaku utakmicu....

Edisu pomocni trener bilo kakva funkcija u klubu neka ga tu ....on je nas i treba da bude u klubu ali ne na ovoj fuknkciji !!
Ako moze po mogucnosti da se taj neko zove A.O. :zeljeznicar1:
onda sto bi Guardiola rekao...vezite pojas i uzivajte u voznji ...tako bi bilo sa brkom :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:54 pm

Karačić bi nam valjao.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:55 pm

fedeltafrotta je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Nego može li ovaj igrati na poziciji 10. Izgleda mi kao Blagojević 2.Tako da još tu poziciju nismo rijesili,a bez te pozicije i nema neke igre.

P.S. Sutra svi na Grbavicu!
u oba smjera je dobar
Plus Dado se vraca tj proci ce regularno pripreme itd tako da je i on realna opcija na poziciji 10..
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:56 pm

http://misamosjedimouredakciji.ba/vijesti/hoce-li-igrac ... ice/110982" target="_blank

Dobar i objektivan članak...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:57 pm

Samo pogledajte kolikk smo trenera promjenili izmedju dolazaka i odlazaka Amara...tako ne rade prave ekipe...nego istrpe neke pojedjnce i na kraju dobjju rezultate....A on je ruku na srce morao dobiti sve utakmice a ne znam kolikk je to realno....A sto se tice igraca pola ih je doslo nespremno, pa sad ta nespremnost lagano prelazi u umor....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
nosara
Postovi: 22
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 2:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:57 pm

Ako nemate Amara u steku, ne dirajte Edisa... Pobrojani nisu nas rang... :ne:
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 1:57 pm

Ne falite trenere naše lige...svi koje spominjete uzimali su titule na čudan način..nismo djeca... :DD: :DD: :DD:

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 2:01 pm

Prvi sam stao u njegovu odbranu kada su ga mnogi pljuvali, ali jednostavno nije za nas i pomirite se sa tim. Ima još dosta toga da uči, prevashodno postavku igrača na terenu.
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 2:02 pm

Neki spominju Husrefe i pm,Husref razbio Edisa a sto ga je onaj iz Drine izlevatio to nista. Sve je to u 5 deka jedino Osim sto se izdvajao jer ima nsto u sebi drugacije
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 2:02 pm

Musa, Karacic, Marinovic su samo korak nazad, nama samo Amar moze biti bolji id Edisa niko vise, stranci nisu opcija, ne snalaze se u ovom haosu od lige sto se mogli primjetit kod pitara. Dakle ako ne moze Amar ostaviti Edisa i pojacat mu strucni stab, eto ide i on na dalje edukacije, pa ljudi evo Klopp cijeli zivot mu onaj srbin vodi ekipu sto se tice ofanzivnog dijela igre, to je Klopp sam rekao, samo sabura, idemo dobit ove dvije utakmice pa ako se nesto slucajno poklopi i dobro je, ako ne nema padanja, bice novih akvizicija, pravimo stadion, ulazimo odmorni u prvenstvo sa sigurno najboljim kadrom..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 2:03 pm

Format je napisao/la:Neki spominju Husrefe i pm,Husref razbio Edisa a sto ga je onaj iz Drine izlevatio to nista. Sve je to u 5 deka jedino Osim sto se izdvajao jer ima nsto u sebi drugacije
Ne postoji trener na svijetu koji neće zakazati, pa tako i Amar. Problem je kada se greške u kontinuitetu ponavljaju, a ne radi se ništa po pitanju ispravljanja istih.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u pet maj 06, 2016 2:03 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921, salle86, Stuart2 i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija