Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:15 pm

MULALIĆ EDIS!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:24 pm

Amar Osim sef.
Edis Mulalic trener.
Petar Segrt trener.
Adnan Guso trener.
:shisha:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:30 pm

Eh, taman krenuo da pitam sta mislite o Petru Segrtu :mrgreen:

edit: kakav guso. njega ni ne spominjite
Zadnja izmjena: Kapiten, dana/u čet maj 05, 2016 9:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:38 pm

Sta je pricao Bajramovic ?
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:39 pm

Vrag je napisao/la:Sta je pricao Bajramovic ?
Sve sto je klub vec rekao u svojim saopstenjima. Dodatna zemlja uz onu ispod plavog zamka, ucjene, pravni postupci itd.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:40 pm

Vrag je napisao/la:Sta je pricao Bajramovic ?
http://sendvid.com/pkxspf9z" target="_blank
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:40 pm

Evo pročitah ovih stranica i vidim niko ne spominje kuhinju jučer!? Očigledno je bilo da je Čuić tu sa razlogom.. Ono kao oštetio je Čelik u par navrata i jučer se toliko bojao da ih ponovo ne ošteti, toliko da nije smio poštovati ni pravila fudbalske igre, salčinović je zaslužio 2 crvena, opet Macić poništava gol koji da budemo iskreni samo nama bude poništen, za sve druge zastavica bi ostala dole. Onolika doza krkanluka i ciganluka, ubacivanje po dvije lopte, izležavanje, krađa vremena, dešavanja poslije utakmice, jbt jučer kao da smo se vratili u neku crnu prošlost Premierke. Na stranu što smo mi pružili blijedu partiju i što igrom možda nismo ni zaslužili više.

Ovi što su osuđivali naše igrače neka dobro razmisle čiju stranu drže, opravdavam apsolutno sve što se desilo jer vidjelo se kolika je to mržnja prema Želji. Opet ovi neki drugi što spominju neke drastične kazne od saveza, (ne)svjesno podgrijavaju i tjeraju vodu na tuđi mlin. Kakav crni savez, to su oni što su aminovali prošlogodišnju kupovinu titule, što za štosiranje igrača na utakmici daju 2 utakmice kazne da bi se moglo igrati u najvažnijoj utakmici, isti oni što nas podkradaju već nekoliko godina.

Ako želimo naprijed moramo se pozabaviti savezom, par sudija udaljiti od našeg tima i zahtjevati ravnopravan odnos sa ostalima. Koliko koštaju odluke sudaca vidimo iz slučaja gofnara macića (na djeci mu se vratilo aBd) koji nam je možemo reći uzeo nastup u evropi jer bi sa dodatnim bodovima sad bili par bodova ispred Širokog (ovo je samo jedan slučaj da ne spominjemo ostale duga je sezona).

Ako ćemo već mjenjati trenera ja bih volio da dovedemo stranca bukvalno, nekog iskusnog, ne mnogo skupog, recimo provjerenog. Mogu se naći neki dobri treneri, ako ne iz prve divizije onda iz druge, ima po tim "Divizion II" finih trenera. Samo tako možemo našu igru i fizičku spremu približiti evropskim okvirima i onda vremenom nadograđivati, ovi domaći stručnjaci što se vrte kod nas sve je to u pet deka (osim Amara).

Nisam pisao neko vrijeme pa zbog toga malo duži post, a što se tiče situacije sa koldžom brzo će on promjeniti ploču i dati sve što je potrebno jer nema te sile na dunjaluku koja će nas spriječiti da našu Grbavicu vidimo u novom plavom sjaju za recimo 100 rođendan!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:42 pm

LARS1921 je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Sta je pricao Bajramovic ?
http://sendvid.com/pkxspf9z" target="_blank
Ovdje ima 15 minuta.. Nisi postavio citavu emisiju?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:43 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Sta je pricao Bajramovic ?
http://sendvid.com/pkxspf9z" target="_blank
Ovdje ima 15 minuta.. Nisi postavio citavu emisiju?
to je to. kasnije su bili oni malonogometasi..
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:43 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Sta je pricao Bajramovic ?
http://sendvid.com/pkxspf9z" target="_blank
Ovdje ima 15 minuta.. Nisi postavio citavu emisiju?
Nisam snimao, jer je u nastavku gostovao poznati stručnjak Dzenan Dzeka Muminovic
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:43 pm

pa nije više ni pričao, možda još toliko je bilo reklama između dva "bloka"...
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:44 pm

Aha.. Ok onda..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:46 pm

vrbanjusa je napisao/la:Nemojte osudjivati ljude sa ovog portala zbog brisanja tj sakrivanja jednog dijela nase teme. Ozbiljne su stvari u pitanju. Na kraju krajeva bice vracene uskoro.
:palacgore: Sve je @Admin napisao.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:48 pm

Ono cega moramo biti svjesni jeste cinjenica da u ovoj drzavi nema dobrih trenera. I to ce u narednom periodu svim klubovima koji imaju neke ambicije biti najveci problem.
A drugo,da se dovede Murinjo,nista ti samo po sebi to ne garantuje.
Oko trenera treba dobro izvagati...Ne bi bilo dobro da udjemo u period mijenjanja trenera svako malo.
Navikli smo godinama i decenijama(s vrlo malim izuzecima)da trener Zelje bude neko iz Zeljine familije i nekako mi nezamislivo da vidim nekog sa strane na klupi.
Ono sto i dalje smatram bitnim,to je potreba da se struka prepusti strucnjacima. U svim segmentima...Ko,kako...?Ne znam. Nek skontaju.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:51 pm

Treba i na fizickoj spremi raditi dosta ozbiljnije.. Neko nekad rece da Maribor trosi na neke dodatke ishrani koliko mi na plate igraca.. Znam da mi nismo u situaciji da se poredimo sa Mariborom ali dobro bi bilo bar krenuti pratiti te evropske trendove sto se fizike tice.. Fizika je 70% posla..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:52 pm

Simo Krunic!
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:53 pm

Bilo strucnjaka ili ne, nas Edis ako nastavi voditi nema od nas nista.
Imao je najbolju ekipu i niko je odavno nije imao.
Izgubio je kup s pet komada u mrezi.
Dvije odlucujuce utakmice za evropu uzeo je e jedan bod. Jednostavno nije to, to.
To je ono sto je realno kroz cinjenice. A sta ce da urade s njim, na kraju ce se upravi odbiti od glavu. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Djulaga_, dana/u čet maj 05, 2016 10:04 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:54 pm

Admin je napisao/la:Dužan sam pojašnjenje.

Portal se susreo sa mogućom prijavom zbog natpisa sa foruma. Kao takav morali smo djelovati i vidjeti koje su naše opcije i šta nam je činiti. Radimo na tome i uskoro ćemo biti u mogućnosti govoriti više o tome. Zato vas molim za malo strpljenja.

Mi vodimo svoju bitku sami i ne tražimo ni od koga pomoć, samo vas molimo da se suzdržite nepotrebnih komentara i pozivanja nekakvih na neku silu.

Jedina naša molba vama.

Isuviše godina imam da bih sebi dozvolio da lažem, prodam se i tako to kako se pokušava plasirati.

Pogledajte broj vaših postova i bit će vam jasno da je sve na mjestu, samo strpljenja

Hvala na razumijevanju
OVO NIJE OBJAŠNJENJE NEGO ŠUPLJA JEDNOG ŠUPKA. ĐABA TEBI GODINE KAD OBRAZA NEMAŠ.
SLOBODA GOVORA JE CIVILIZACISKA TEKOVINA I U BURUNDIJU I TUNGUZIJI,SAMO U BIH NIJE.
KOME PRIJAVA? VLASNIKU PORTALA? lAŽ! NIKAD NIKO NIJE, NITI ĆE ODGOVARATI ZA OBO ŠTO DRUGI NAPIŠU. POŠTENO NAPIŠI DA SI SE GUSRO OD POLITIČKIH I DRUGIH PRIJETNJI. DA SI NAPISAO DA SI SE USRO I DA NISI USTANJU DEVERATI OKO PORTALA, ZATIM PORTAL UGASIO.... REKAO BI SVAKA ČAST CARE. OVAKO ŠUPAK KOJI BI DA SJEDI NA DVIJE STOLICE A DA RAJA MISLI DA JE MORALAN.
JA SAM SINOČ NAPISAO POST NISAM POZIVAO NA SILU NITI SAM KAČIO SLIKE PA SI ME OBRISO U SEKUNDI. NAPISAO SAM STORMU PP I ON KAO MODERATOR NEMA POJMA. JA SAM PRVI SPOMENUO GRAĐANSKU NEPOSLUŠNOST I POZIVAO MANIJAKE DA REGUJU. PONAVLJAO SAM DA SMO U RATU ZATO JE I MOJ ZADNJI POST IZBRISAN. VJEROVATNO SI DOBIO ILI SAM PROCJENIO KOJA IMENA TREBA BRISATI.
DOK SMO KLIKALI I DONOSILI LOVU BILI SMO DOBRI. SAD JE LOVA VEČA PA SI SE SVRSTO NA VRIJEME.
JA OVDJE VIŠE NEČU PISATI.
POZIVAM NA BOJKOT I DRUGE MANIJAKE JER IMAMO SVOJU STRANU !!SAMO ŽELJO!! ZAR NE? :)
NARAVNO I OVO MOŽEŠ I HOČEŠ IZBRISATI, ALI ZNAJ DA DA ČU OVU KORENSPODENCIJU OBJAVITI U CJELINI NA SVAKOM PORTALU I POSLATI NA SVE MOGUČE NOVINSKE NASLOVE.

KO KURBANI BLEJIMO I DOZIVAMO KATILE.
NIJE U PITANJU SAMO ONIH NEKOLIKO KVADRATA! U PITANJU JE KOMPLETAN ŽELJO JER SU SE GAMAD NA SVIM NIVOIMA NAMERAČILA NA ZEMLJIŠTE U CENTRU GRADA.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:55 pm

ellaxaz je napisao/la:Amar Osim sef.
Edis Mulalic trener.
Petar Segrt trener.
Adnan Guso trener.
:shisha:
Gusu drzati na 500 km od Grbavice. A Segrt je interesantan, gdje god je vani radio postao je legenda. Prije svega gospodin.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:58 pm

Sergej Barbarez :mrgreen:

Ljudi,dobro rece FKZ1921,treba dobro izvagati oko trenera.Rascistiti da li je on najveci krivac za slabiju igru,da li ce taj novi eventualni trener donijeti nesto novo i bolje,itd..Bilo bi bezveze da zakljucno sa ovom sezonom potrosimo cak 3 nase legende a da se na kraju balade opet vrtimo u krug.Samo kvalitetna analiza,iskreni razgovori i definisani planovi trebaju biti parametri kod donosenja odluke vezane za trenera i to tek po zavrsetku sezone,kad se strasti smire i glave ohlade.
Zadnja izmjena: rios, dana/u čet maj 05, 2016 10:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija