Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:20 pm

važi.
gradi željo boli te *****
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:22 pm

Sama emisija nije ponudila nista bas novo.Ono sto je mene jos jednom uvjerilo da imamo problem u liku i djelu SDA nacelnika je nacin na koji je on postavio i predstavio problem,Zapadnu tribinu je uslovio novim rokom za legalizaciju koju ce oni iz opstine velikodusno traziti.Naravno prije toga se ugradio u sve sto se uradilo na Grbavici,Ma nijedna travka nije bila bez njega.Kada ce kanton izaci sa tim rokom za legalizaciju je pitanje samo za sebe.Bojim se da su nasi povjerovali na rijec politicara jer je ovaj ocito iskoristio neki proceduralni propust i nasao rupu kojom ce odbiti dozvolu za zapadnu tribinu.Suludo je reci ali kad je stadion u pitanju nama odgovara neizlazak u evropu jer ce uprava dobiti manevarski prostor za pravnu bitku koju je Bajramovic najavio.To kako je pomenuti nacetnik izjavio da se istok ne moze graditi jer postoje suvlasnicki problemi je ustvari najgore sto je izreceno i da dok SD i FK ne rijese pitanje oko zemljista ispod plavog zamka oni kao legalisti su nemocni,Naravno ne spominje zajhtjev za dodatnim kvadratima iza istoka sto implicira njegov puni tal u prici,Koliko je pravda spora ili nedostizna u ovakvom korumpiranom drustvu ,valjda necemo osjetiti na svojoj kozi,
Jos jedan dokaz straha,ili robovanja su upozorenja koje je vjerovatno portal dobio i koji ima direktnu vezu sa javnim mijenjem je i skrivanje pdf-a.Uvjeren sam da tim ljudima nije lako ali ih to ne oslobadja odgovornosti.To su rizici posla i forumanja.Samo nas pritisak ,medijski angazman i javno mijenje su jedino sto ih moze zaustaviti,Oni kradu sa osmjehom!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:27 pm

ANTIDZOKOL!!!
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1598
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:31 pm

Ovima se i zuri da se to sto prije rijesi dok je ovaj majmun na vlasti... ;)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:32 pm

a naročito kad se vidi da na ostatku parcele zasad nema gradnje po regulacionom planu, i da im mi danas damo sve...jasno je da računaju na njega i da se on tu našao.
gradi željo boli te *****
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:33 pm

Elegant je napisao/la:Sutra ce biti raznih rakcija nakon sto se objave kazne i suspenzije, bice ludilo u medijima i na forumu !
To bi u prevodu trebalo da znaci da I ove teoretske sanse za neko cudo I evropu padaju u vodu
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:52 pm

Letjelo je kamenje, ali i sjedalice i baklje s tribina stadiona u Bilinom polju u Zenici prema igračima sarajevskog Željezničara nakon utakmice, ali i oni su uzvraćali.

Jednu je baklju na tribine, među navijače Čelika, bacio i hrvatski igrač Ivan Lendrić.

"Nevjerojatna je količina mrženje navijača Čelika prema Željezničaru, tako da ovo što se dogodilo jučer nije ništa drugo nego plod te mržnje. Ne znam gdje se može dogoditi da redar pljune u lice igrača na terenu, kao što je jučer redar na Bilinom polju pljunuo našeg golmana!", pita se napadač Željezničara i dodaje:

"To je bila iskra koja je zapalila sukob. Naš golman je uzvratio, nokautirao je redara, uključili su se potom i drugi igrači obje momčadi i više se nije znalo tko koga udara i zašto."

Vrlo brzo zaiskrilo je i na tribinama.

"Zbog kazne su naši trener Mulalić i pomoćni trener Karić utakmicu gledali s tribina. Nakon što je sudac odsvirao kraj, krenuli su u pratnji redara prema terenu, ali su ih navijači Čelika napali, zasuli kamenjem, sjedalicama... prava je sreća da nisu stradali. Mi smo im krenuli u pomoć, nakon čega su kamenje, sjedalice i baklje bacali i na nas, a mi smo im uzvratili. Nisam nigdje vidio ovako nešto, nismo imali izbora, morali smo stati u obranu trenera i kluba...", kaže Lendrić, koji je jednu baklju s terena 'vratio' na tribine.

"Ne mogu reći da nisam, kad jesam. Gađali su nas svime i svačim, pa i bakljama, a ja sam baklju vratio tamo gdje joj je i mjesto, na tribini. 'Šou program' je bio, a neredi su se nastavili i kasnije, u gradu..., no mi za to nismo krivi i ne očekujemo kazne."

Poraz 1:0 sveo je ambicije Željezničara za plasman u Europu na minimum.

"Ovo nam je prvi prvenstveni poraz od kad sam došao. Na žalost, u jesen su rezultati bili jako slabi, tako da je bilo teško nadoknaditi propušteno. Remi protiv Zrinjskog i poraz u Zenici vratili su nas korak unatrag", priznaje Lendrić, čijim se dolaskom Željezničar preporodio.

"Upisali smo sedam pobjeda i remi na gostovanju kod vodeće momčadi prvenstva Zrinjskog u Mostaru, u 12 utakmica ja sam zabio devet golova i dva puta asistirao. Zadovoljan sam svojom igrom, ali mi je žao što nismo napravili i korak više."

Nakon poraza u Zenici Lendrić je otrčao za sucima, i njima je imao nešto kazati.

"Ma, ništa posebno. Nakon utakmice saznao sam da su mi poništili regularan gol u 61. minuti. Pomoćni sudac mi se ispričao, kazao je da on to tako nije vidio... Šteta, baš šteta, bili smo jako blizu Europe, sad su nam šanse nešto manje, ali se ne predajemo, dok god ima nade. Do kraja su još dva kola, mi smo peti, Široki ima dva boda više, Sarajevo četiri, a Sloboda šest... Idemo pobijediti Rudar i Slaviju i nadati se da će konkurenti kiksati..."

Lendrić za ovu našu verziju goal.com


i bocama, i letvama... :ganja:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:53 pm

kad vec mastamo, strucni stab bi pokusao pojacati sa Cirom Blazevicem.
Ciro sef a pomocnici Edis i Karic.

dobitna kombinacija :mrgreen:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:54 pm

Hurmasica je napisao/la:Letjelo je kamenje, ali i sjedalice i baklje s tribina stadiona u Bilinom polju u Zenici prema igračima sarajevskog Željezničara nakon utakmice, ali i oni su uzvraćali.

Jednu je baklju na tribine, među navijače Čelika, bacio i hrvatski igrač Ivan Lendrić.

"Nevjerojatna je količina mrženje navijača Čelika prema Željezničaru, tako da ovo što se dogodilo jučer nije ništa drugo nego plod te mržnje. Ne znam gdje se može dogoditi da redar pljune u lice igrača na terenu, kao što je jučer redar na Bilinom polju pljunuo našeg golmana!", pita se napadač Željezničara i dodaje:

"To je bila iskra koja je zapalila sukob. Naš golman je uzvratio, nokautirao je redara, uključili su se potom i drugi igrači obje momčadi i više se nije znalo tko koga udara i zašto."

Vrlo brzo zaiskrilo je i na tribinama.

"Zbog kazne su naši trener Mulalić i pomoćni trener Karić utakmicu gledali s tribina. Nakon što je sudac odsvirao kraj, krenuli su u pratnji redara prema terenu, ali su ih navijači Čelika napali, zasuli kamenjem, sjedalicama... prava je sreća da nisu stradali. Mi smo im krenuli u pomoć, nakon čega su kamenje, sjedalice i baklje bacali i na nas, a mi smo im uzvratili. Nisam nigdje vidio ovako nešto, nismo imali izbora, morali smo stati u obranu trenera i kluba...", kaže Lendrić, koji je jednu baklju s terena 'vratio' na tribine.

"Ne mogu reći da nisam, kad jesam. Gađali su nas svime i svačim, pa i bakljama, a ja sam baklju vratio tamo gdje joj je i mjesto, na tribini. 'Šou program' je bio, a neredi su se nastavili i kasnije, u gradu..., no mi za to nismo krivi i ne očekujemo kazne."

Poraz 1:0 sveo je ambicije Željezničara za plasman u Europu na minimum.

"Ovo nam je prvi prvenstveni poraz od kad sam došao. Na žalost, u jesen su rezultati bili jako slabi, tako da je bilo teško nadoknaditi propušteno. Remi protiv Zrinjskog i poraz u Zenici vratili su nas korak unatrag", priznaje Lendrić, čijim se dolaskom Željezničar preporodio.

"Upisali smo sedam pobjeda i remi na gostovanju kod vodeće momčadi prvenstva Zrinjskog u Mostaru, u 12 utakmica ja sam zabio devet golova i dva puta asistirao. Zadovoljan sam svojom igrom, ali mi je žao što nismo napravili i korak više."

Nakon poraza u Zenici Lendrić je otrčao za sucima, i njima je imao nešto kazati.

"Ma, ništa posebno. Nakon utakmice saznao sam da su mi poništili regularan gol u 61. minuti. Pomoćni sudac mi se ispričao, kazao je da on to tako nije vidio... Šteta, baš šteta, bili smo jako blizu Europe, sad su nam šanse nešto manje, ali se ne predajemo, dok god ima nade. Do kraja su još dva kola, mi smo peti, Široki ima dva boda više, Sarajevo četiri, a Sloboda šest... Idemo pobijediti Rudar i Slaviju i nadati se da će konkurenti kiksati..."

Lendrić za ovu našu verziju goal.com


i bocama, i letvama... :ganja:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 8:57 pm

Je*eš ti navijače koje igrači prebiju. Prvo na finalu kupa 2011. poslije trećeg gola naši išutaše Robijaša koji je uletio da se obračuna, a jučer naših 15 na njihovu cijelu tribinu :mrgreen:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:00 pm

Ima li neko link emisije sa OBNa ?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:02 pm

rodrigo87 je napisao/la:Ima li neko link emisije sa OBNa ?
Potrazi moj post na prosloj stranici, samo sacekaj da se procesuje video
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:03 pm

Edise vrijeme je !!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:05 pm

LARS1921 je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Ima li neko link emisije sa OBNa ?
Potrazi moj post na prosloj stranici, samo sacekaj da se procesuje video
E super.. Hvala majstore :D
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:06 pm

delinjo je napisao/la:Edise vrijeme je !!
...da pobjedimo, nismo dva kola!!! :ganja:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:07 pm

Grbavica je napisao/la:
delinjo je napisao/la:Edise vrijeme je !!
...da pobjedimo, nismo dva kola!!! :ganja:
da odigramo jedan dupli pas na utakmici...nismo evo 12 kola...valjda protiv Rudara prodje :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:08 pm

delinjo je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
delinjo je napisao/la:Edise vrijeme je !!
...da pobjedimo, nismo dva kola!!! :ganja:
da odigramo jedan dupli pas na utakmici...nismo evo 12 kola...valjda protiv Rudara prodje :ganja:
https://www.youtube.com/watch?v=LHiMrrIfWRg" target="_blank

Najsvijezije ja bih rekao :D
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:08 pm

E jebi ga sad. Nećemo pretjerivati.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:10 pm

Ljudi sabura,ovoj ekipi treba dva tri igraca da budemo top,ne mozes za 3 mj napravit sampionsku ekipu al vec iduce sezone mi ulazimo super jaki,aBd.

Treba dari podrsku Edisu,dovest mu pomocnika da zna,da zna postavit ekipu,dat im savjet,Karic pojma nema oko toga,Edis sam radi.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 9:15 pm

Koldzo lopove.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija