Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:41 pm

tad to nije tako izgledalo, ali u retrospektivi kad vidiš i dino je od povelikih govana napravio solidnu pitu...gdje pod govnima više mislim da uslove rada i svega nego na igrački kadar na papiru.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:44 pm

Dobra emisija, dobar govor.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:44 pm

hardwell je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Nema u BiH trenera za Zelju, sem Amara realno !

Musa, Husref, Jagodic, ... nista
Daj nam Felixa Magatha.

Kako nema!? 70% trenera nadigralo Edisa Mulalića sa daleko slabijim sastavima.

Široki, Sloboda, Sarajevo, Čelik, Mladost DK, Travnik, Velež, Drina Zvornik(prvo poluvrijeme)...
Znaci poceo si i da lazes.. Ove godine nas je samo Sloboda nadigrala, niko vise, a realno imamo slabiji sastav od Sirokog, Zrinjskog i Slobode, Zrinjski i Siroki su individualno kvalitetniji a Sloboda je godinu i po na okupu uz Husrefa, a Musa i Marinovic nas niti jednom ove sezone nisu nadigrali, zasluzili smo 6 bodova u oba slucaja, al sudije i okvir gola nam to nisu dopustili...
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:45 pm

Ko želi da pogleda Baju i Amira ima na SK 3, Turski kup Fenerbahce-Konyaspor, i jedan i drugi su od početka počeli.

Trenutno je 70. minuta, ja sam se uključio prije desetak minuta :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:45 pm

A postoji li šansa npr. da kao dio stručnog štaba bude i Oda ali više kao neki skaut protivničkih ekipa i taktičar? Po meni to bi bila dobra opcija, uz naravno ostale članove stručnog štaba. Jbg možda se to i ne zove tako ali meni ne pada na pamet nijedan drugi naziv :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:47 pm

hardwell je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Nema u BiH trenera za Zelju, sem Amara realno !

Musa, Husref, Jagodic, ... nista
Daj nam Felixa Magatha.

Kako nema!? 70% trenera nadigralo Edisa Mulalića sa daleko slabijim sastavima.

Široki, Sloboda, Sarajevo, Čelik, Mladost DK, Travnik, Velež, Drina Zvornik(prvo poluvrijeme)...
E sad seres da valja. Znamo da si protiv Edisa al po tvom ispade da je Edis trener za ekipu koja se bori za opstanak.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:48 pm

Musa? Budite spremni da slijedeće sezone pošamaramo sve te da nam u zadnje tri utakmice bude potreban bod za osvajanje titule, i da uspijemo prokockati to.. :kafa:
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:48 pm

Musa kolovođa,Oda skaut i taktičar a Edis šaman i motivator.. :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:49 pm

Okolele je napisao/la:Musa kolovođa,Oda skaut i taktičar a Edis šaman i motivator.. :zeljeznicar1:
Eh tako nekako, mjera :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:50 pm

Corona je napisao/la:musa vam je novi trener!!
Haj kad si uletio ovako, da nam kazes odakle tebi info?

Z.I. i S.Ć

Koji su ovo :D
Zadnja izmjena: LARSSON, dana/u čet maj 05, 2016 7:52 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:51 pm

Ajzea je napisao/la:Musa? Budite spremni da slijedeće sezone pošamaramo sve te da nam u zadnje tri utakmice bude potreban bod za osvajanje titule, i da uspijemo prokockati to.. :kafa:
Sto crnčiš, makar cemo Evropu izboriti.. :cigara:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:51 pm

Ajzea je napisao/la:Musa? Budite spremni da slijedeće sezone pošamaramo sve te da nam u zadnje tri utakmice bude potreban bod za osvajanje titule, i da uspijemo prokockati to.. :kafa:
Znači idemo u Evropu 100% ? :karanje:
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:52 pm

možda je i ova bomba bačena da se tu pokrenu glasine, k'o što su nam one slike gurnute da se skloni tema...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:53 pm

Nemojte osudjivati ljude sa ovog portala zbog brisanja tj sakrivanja jednog dijela nase teme. Ozbiljne su stvari u pitanju. Na kraju krajeva bice vracene uskoro.
Musa se cinio kao dobar trener dok nije dokazao suprotno. Cak je bio spakovao kofere da dodje na Grbavicu ali su iz Sirokog uletili i doveli ga (to mu je mislim bio 2 mandat na klupi Sirokog a ovo sad mu je 3 mandat).
I budite strpljivi, ljudi iz UO su vise puta objasnili da imaju plan A, plan B i plan C. Nista se u finasiranju me mjenja, imamo novac za plate igraca do 31.3.2017. Ovih trenutno. Zato sabur braco i polako, vise vjere u sve u Zelji i oko Zelje.
21 10 4

Petrović Slavko
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:54 pm

cikazubo je napisao/la:
hardwell je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Nema u BiH trenera za Zelju, sem Amara realno !

Musa, Husref, Jagodic, ... nista
Daj nam Felixa Magatha.

Kako nema!? 70% trenera nadigralo Edisa Mulalića sa daleko slabijim sastavima.

Široki, Sloboda, Sarajevo, Čelik, Mladost DK, Travnik, Velež, Drina Zvornik(prvo poluvrijeme)...
Znaci poceo si i da lazes.. Ove godine nas je samo Sloboda nadigrala, niko vise, a realno imamo slabiji sastav od Sirokog, Zrinjskog i Slobode, Zrinjski i Siroki su individualno kvalitetniji a Sloboda je godinu i po na okupu uz Husrefa, a Musa i Marinovic nas niti jednom ove sezone nisu nadigrali, zasluzili smo 6 bodova u oba slucaja, al sudije i okvir gola nam to nisu dopustili...
Haj iskreno.

Jesi li napravio priliku protiv Širokog iz igre, oni profulali dvije-tri dobre šanse? Golove dali Lendrić i Bekrić(Prvi gol na asistenciju i prodor Stevanovića iz nicega, drugi gol na foru- brzo izveden prekid, a štoper pogriješio.

Zrinjski se postavio i igrao koliko mu je trebao, naravno mi imali dvije-tri prilike ali isključivo njihovom greškom. (Pas Zahirovića, stativa Lendrića i dva, tri centaršuta)

Sarajevo nas razbilo igrom (Mislim na utakmicu na Koševu) Vile nas nosale i došli do pobjede, dali gol iz prekida. Klanjali 101 nafilu poslije tekme.

Mladost DK se postavila ekstra, mi nismo znali igrom razbiti tu njihovu odbranu. Dali dva gola iz dva prekida. Igra nigdje veze.

Drina Z. se postavila slično kao i protiv Slobode. Sreću imali što nismo primili gol, dao Steva nekako gol. Ništa specijalno.

Travnik sam pregledao samo golove, to sam rekao naglo. Ali po dešavanjima na terenu, sumnjam da smo ih nadigrali.

Čelik smo vidjeli, imamo posjed lopte odličan, ali 70% našeg posjeda loptu imaju Kosorić i Bogičević. Nismo akciju napravili, iz naših grešaka primili golove.

Imas slabiji sastav od Zrinjskog, Sirokog i Slobode, a nemas od Sarajeva? Provaljujes se.. Imas i od Slobode i od Zrinjskog i od Sirokog i od Sarajeva i od bilo koje ekipe u ligi. Samo je sve katastrofalno posloženo pa ti se čini tako :) Poz
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:54 pm

Koliko je sad tačna ta info, da nije neka bombica,može li mi iko potvrditi pa makar u pp.

I može li iko postaviti emisiju tu kada uploaduju na net?Bicu mu zahvalan.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:55 pm

Od ovih nasih vec poznatih, samo Vlado dolazi u obzir. Uvijek sam se divio tom covjeku i moze rame uz rame sa Amarom i Husrefom.
Svidja mi se sve sto je Amar rekao u emisiji. Imaju sve crno na bijelo i brzo ce ovo rijesiti a onda cekamo Koldzinih 100 ili 200 milja, koliko je vec rekao :ganja:
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:56 pm

Ma kakav Musa, nikakav napredak radije da ostane Sablja.

Ako već ne može Amar onda je bolje ostaviti Edisa eventualno vratiti Odovića.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:56 pm

vrbanjusa je napisao/la:Nemojte osudjivati ljude sa ovog portala zbog brisanja tj sakrivanja jednog dijela nase teme. Ozbiljne su stvari u pitanju. Na kraju krajeva bice vracene uskoro.
Musa se cinio kao dobar trener dok nije dokazao suprotno. Cak je bio spakovao kofere da dodje na Grbavicu ali su iz Sirokog uletili i doveli ga (to mu je mislim bio 2 mandat na klupi Sirokog a ovo sad mu je 3 mandat).
I budite strpljivi, ljudi iz UO su vise puta objasnili da imaju plan A, plan B i plan C. Nista se u finasiranju me mjenja, imamo novac za plate igraca do 31.3.2017. Ovih trenutno. Zato sabur braco i polako, vise vjere u sve u Zelji i oko Zelje.

aferim! A sta cemo za plate Jahica, Stilica, Zeca i jos 30 onih sto je onaj moron hrasno imao info :D

kad smo vec kod njega on je i kacio slike Violine i pojedinaca...#samokazem
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 7:57 pm

vrbanjusa je napisao/la:Nemojte osudjivati ljude sa ovog portala zbog brisanja tj sakrivanja jednog dijela nase teme. Ozbiljne su stvari u pitanju. Na kraju krajeva bice vracene uskoro.
Musa se cinio kao dobar trener dok nije dokazao suprotno. Cak je bio spakovao kofere da dodje na Grbavicu ali su iz Sirokog uletili i doveli ga (to mu je mislim bio 2 mandat na klupi Sirokog a ovo sad mu je 3 mandat).
I budite strpljivi, ljudi iz UO su vise puta objasnili da imaju plan A, plan B i plan C. Nista se u finasiranju me mjenja, imamo novac za plate igraca do 31.3.2017. Ovih trenutno. Zato sabur braco i polako, vise vjere u sve u Zelji i oko Zelje.
Dobro ovo pročitajte. :)

Znači prvog aprila nema plata? Eh, hoće se sjebati igrači kada ih na dan šale obavijeste da nema novaca u klubu. Misle da je zajebancija, a ovi mrtvi ozbiljni...
cala je napisao/la:Od ovih nasih vec poznatih, samo Vlado dolazi u obzir. Uvijek sam se divio tom covjeku i moze rame uz rame sa Amarom i Husrefom.
Svidja mi se sve sto je Amar rekao u emisiji. Imaju sve crno na bijelo i brzo ce ovo rijesiti a onda cekamo Koldzinih 100 ili 200 milja, koliko je vec rekao :ganja:
Ni slučajno, odbiti taman da nam pet miliona daju !
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u čet maj 05, 2016 7:58 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Ujko i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija