Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 10:01 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:45 pm
Gledam naše rezultate, ovako to izgleda ove sezone dosad, računajući i prvenstvo i kup: PIPPPN-PPPII-PPPPN-PPP. Boldirao sam tri utakmice u kupu, a crtice su reprezentativne pauze. Pisao sam nakon kiksa protiv Viteza kako smo nažalost na svaku pauzu išli sa skepsom, i prema Adžemu i prema igračima, pokolebani uprkos prethodnim dobrim rezultatima: pred prvu pauzu remi sa Širokim na Grbavici, pred drugu porazi od Slobode i Zrinjskog, a pred treću taj remi sa Vitezom. Ali smo se zato poslije svake pauze vraćali sa nizom pobjeda: 3 pobjede poslije prve pauze, 4 pobjede poslije druge, i evo trenutno 3 pobjede poslije treće. Posebno, naravno, treba pohvaliti ove sad tri pobjede, to je po rasporedu bilo najteže postići, pogotovo kada se uzme u obzir i taj nenadani šamar u Vitezu prije toga.

Sad ovo izgleda baš dobro, po igri djeluje da smo na vrhuncu, da je Adžem pronašao prave formule, prave igrače, prave koncepcije. Velika je pohvala bilo ono što je Amar izjavio poslije derbija, kako je Adžem dva dana prije utakmice imao plan šta će igrati i da se upravo to na terenu i desilo. Posebno je zanimljiva i ova jučerašnja utakmica sa Širokim, da bi se uporedila sa onom blijedom partijom na Grbavici, onih 0:0 u 6. kolu. Tad smo se neuspješno pokušali prilagoditi njihovom sistemu, pa ni na šta to nije ličilo, samo smo sputali sami sebe i doveli u pitanje i ono što nam je tad koliko-toliko funkcionisalo. Ono jučer je već skroz druga priča, njihovom konceptu igre smo se suprostavili svojim konceptom, a na kraju ih dobili na hrabrost i snagu. Ni odgovarajućeg koncepta, ni hrabrosti ni snage mi nismo imali onda u augustu na Grbavici.

Računajući i prvenstvo i kup, Široki je poslije poraza od Sarajeva imao niz od 9 pobjeda. Ali neriješeno u Kaknju i jučer poraz, i neće im biti nimalo jednostavno ganjati pobjedu protiv nas nabrijanih u nedjelju. U odličnom smo naletu, opet remi nama više odgovara, ali vidjeli smo da itekako možemo igrati s njima, iako smo se prethodnih nekoliko utakmica mučili protiv Sablića. Naravno, imamo se nečemu nadati samo ako opet odigramo na pravom nivou, ako ne umislimo sebi da smo jednostavno bolji od Širokog. Teška je ono jučer utakmica bila, nije to bilo razbijanje kao u derbiju :D , imao je i Široki svojih šansi i moglo je otići i na njihovu stranu. Ali je otišlo na našu jer smo to zaslužili, i trebat ćemo opet dati sve od sebe da bismo zaslužili i bod u nedjelju, a kamoli novu pobjedu.

:zeljeznicar1:
:palacgore:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
neroazzuro
Postovi: 1930
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 10:08 pm

Odlazi Adžeme, forsiraš malca samo jer je Refikov mali :ganja:
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 10:08 pm

Ma dok ne ostane na jednom beku (Stani) i Šehicu momak nece ni dobit priliku.. ovo je idealna šansa, te price da neko pregori su za malu djecu, ili imaš to ili nemaš..
ako se dovede novi bek ili produzi Siniša, šansa za Šehica ce se samo odgađat'
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 10:09 pm

Ma nema sanse da ce lik pristat na ugovor pola godine. Tako da tu treba i stat prica.
Na vise ili nikako.
 
damirfile
Postovi: 3370
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 10:18 pm

Možda i pristane kao da ima nekih ponuda.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 10:20 pm

Pompey je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:11 pm
Ma sve je to ok, niko nije ni rekao da je Sinisa world class bek i da nema boljeg. Ok je i ta zelja da se dovede Jasarevic ali on je prije svega nije desni beg, vec lijevi.

Genralno kada govorimo o bekovskim pozicijama moramo uvidjeti jednu nestasicu kada je ova pozicija u pitanju. Moderni fudbal trazi mnogo toga od ove pozicije: neumorno trcanje, dobro postavljanje, sigurnost u pasu, odbrambene zadatke i ofanzivnu potporu. Nije slucajno sto se dobri bekovi na prste jedne ruke mogu izbrojat i sto nekoliko ekipa ima vrhunske bekove. Cak i neki za koje se smatraju da su u poredjenju s nekim worldclass bekovima solidni ili nista vise nego vrlo dobri su debelo preplacivani. Pojam beka je opet stvar fudbalskog poimanja i koncepta igre. Tradicionalni pristup zalaze se za cvrstu defanzivu, dok savremeni trendovi potenciraju ofanzivnu potporu.
Stvar je u tome kako trener na to gleda. Danas od bekova ne treba cuda ocekivati, jer dobre na prste jedne ruke mozemo izbrojati. Lahm kao olicenje beka nije pravilo nego iznimka, a bek se treba ocjenjivat prvenstveno koliko doprinosi primarnom zadatku: cuvanju strane a sve prema naprijed odvaja prosjeka od vrhunskog igraca.

Eh kad je takva situacija i u top evropskim ligama, kako vi ocekujete da mi dovedemo tog nekog beka koji ce obavljati sve zadatke prema naprijed(probijati, ucestvovati u igri, asistirati...), a u isto vrijeme zatvarati nazad sve rupe?
Svi mi zelimo iskorak i igrace koji ce to donijeti, ali kad je u pitanju ova pozicija desnog beka, misljenja sam da taj iskorak nam moze donijeti samo neki nas igrac iz oml. pogona, odnosno Sehic ako Bog da u skorijoj buducnosti.
Do tad, Sinisa i Stana na toj poziciji su sasvim ok, jer u ligi ne znam ko bi to bio bolji od njih dvojice.
Bravo, odlično napisano :palacgore:

Nema potrebe da žurimo i da pokušavamo napraviti zaebanu ekipu preko noći, odnosno dovesti top igrače koji će zamjeniti sadašnje i onda ćemo gaziti sve redom. Eh kad bi ti tako lagano bilo... Tek unazad par utakmica se vidi napredak u našoj igri ali nije to još ni blizu maksimuma i onoga što ova ekipa može. Dajte da tu postignemo kontinuitet dobrih i čvrstih igara pa ćemo onda prelazne rokove koristiti za nadogradnju ekipe sa par igrača koje možemo sebi priuštiti i koji će biti prevaga. Nismo mi finansijski toliko moćni da možemo sa sigurnošću dovesti igrači koji će garantovano biti bolji od sadašnjih, mi pretežno dovodimo mačka u vreći pa gledamo i čekamo kako će se pokazati na terenu. Za sve ove trenutne igrače znamo na čemu smo a mnogi od njih imaju još prostora za napredak i trebamo u tom pravcu raditi.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 10:26 pm

Činjenica je da bi od iduće sezone pravila mogla omogućavati 4 strana igrača u ekipi. Samim tim što ih je manje, trebali bi biti kvalitetniji.Meni se iskreno sviđa opcija posudbe, jer (ako sam u pravu, a nemam baš neke info) bi mogli veći kvalitet u takvoj varijanti dobiti. Ovako dovodimo igrače koji su većinom izvan takmičarske forme, i mačak u vreći. Sa nekima pogodimo, sa nekima ne, ali svi traže vrijeme i strpljenje dok se vrate u formu. Vojo je prvi koji je odmah upao u ekipu i opravdao povjerenje. Uz ove strance imamo i naše mladiće, dodati tu još ponekog iz naše lige, i to je to.
Mi možda ne moramo dovoditi zimus ( a trebali bi) međutim na ljeto nas lijep remont čeka, jer dio ugovora ističe, a dio bi išao, a i mi bi da zaradimo nešto. Ja imam puno povjerenje u Sašu, i tu očekujem dobre poteze i kvalitetne igrače.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 10:26 pm

damirfile je napisao/la:
pet dec 01, 2017 10:18 pm
Možda i pristane kao da ima nekih ponuda.
i to, a možda mu je lakše na ljeto naći klub... Mada i ja nisam još načisto, šta sa Sinišom uraditi.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 10:36 pm

chile je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:57 pm
Nego yebo Adzema sta on zna strahoviti je trenercina....momcima priliku na kapaljku davati pregorice djeca, djuturume gurati oni su puni iskustva.
Prica od prije mjesec dva se strasno promjenila na forumu, sto ti je rezultat i par uvezanih parija s igrom koja daje naznake onog sto se prizeljkuje s tribina.
Nama fali podosta igraca ako hocemo nesto u euroizletima napraviti jer sa celom i starcima koji su jos u ekipi nemamo sta traziti, dok u ligi nam nesto mnogo i ne treba samo da se odrade pripreme kako treba i da nas obidju nezeljene povrede.
Bilo bi fino da se nadje poneki igrac ali da ne prelazi 25god cak po mogucnosti i 21-22 god. Igraca ne treba dovoditi da bi de doveo ili nahranio neciji ego sto se radilo zadnjih godina.
Uglavnom bar ja se nadam prvi put da ce Zeljo dovesti igraca koji ce biti starter i nadogradnja trenutnom prvotimcu. Imam neki fin osjecaj da ce to Adzem i Papac odraditi kako treba i planski.
Pred nama je kratka pauzica koju bi mogli s osmijehom pratiti, te sa zebnjom iscekivati toplije dane.
Kjosa, Stanić, Hajdarevic, Sabanadžović, Kemo, Žerić

Ramović, Bogičević Graovac.

Adžem

imaju jednu zajedničku stvar, Željezničar. Ili su naša djeca, ili navijaju za klub ili su vijek u klubu. Znaju šta Željezničar predstavlja. Kako se bori da sveti grb.


Ne može Skijaš voditi klub ( tjerao se Kjosa, umjesto Smučka iz Slovenije, hejjjj ), ne može levat ( kojem su se epopeje pisale ) Petrović voditi klub. Ne može kamion plaćenika znati gdje su došli i za koga igraju. Boli ih ud, došli levati da uzmu pare. Greška je napravljena kada je otpušten kamion igrača ( koji su znali gdje igraju ), a doveden kamion igrača koje boli karina, pa tako nekoliko puta. Rezultat: izgubljena Europa, izgubljena titula.

Tek sada dolazimo na pravi put, bez miješanja uprave u i oko tima. Nije vam tu mjesto, jer veze nemate, Ado je pojačanje, Papac je pojačanje, treba nam još neko ko zna fudbal.

Koji će nam ***** Siniša koji malo igra, pa malo ne igra. Šehić.

Riješiti se polovnjaka, priključiti prvom timu jednog-dva juniora, dovesti dva-tri igrača ( bekovi, štoper, lievo krilo, veznjak ) i to je to. Ništa gomilanje, ništa jutub, ništa napamet.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 10:41 pm

Sa 9 primljenih golova mi imamo najbolju odbranu u ligi, ali smo tek cetvrti tim po broju datih golova, dali smo samo gol vise od Mladosti i dva od Krupe. Po ovome prioritet je povecati raznovrsnost nase igre prema naprijed. Desna strana sa Zakaricem je prilcno dobra, sredina sa Blagojevicem, Ramovicem, Hajdarevicem, Anelom i Zebom trenutno je zadovoljavajuca moram priznati po najvise zahvaljujuci Adzemu jer je sa Harisom i malim Sabanadzovicem napravio pravi posao pa i bez dovodjenja bilo koga tu smo solidno pokriveni. Dakle za ofanzivnu raznovrsnost potrebna nam je kvalitetna lijeva strana, moderan lijevi bek i lijevo krilo. Mislim da su ove dvije pozicije u zimskom prelaznom roku prioritet ali samo pod uslovom da se mogu pronaci bas kvalitetni igrac. Ne dovoditi nazor.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 11:08 pm

Sinisa bi ostao, do Adzema je
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 11:11 pm

Danas ja napisah da nam je realizacija jedan od problema koje moramo rješavati što prije. Nije da nismo imali šansi ali jednostavno u gol šansama biramo ono teže rješenje i put do mreže, manjak koncentracije, brzopletost često dovode do toga da nam je relativno slab procenat iskorištenosti stopostotnih prilika.

Opet gledajući ove zadnje partije, raduje sigurno sve nas što na terenu djelujemo mnogo čvršće nego ranije i što imamo ideju u igri. Još tu ima grešaka i smušenosti na momente ali vidi se napredak i vremenom bi to trebalo izgledati sve bolje i bolje, kako se ekipa bude bolje upoznavala i uigravala i taj procenat iskorištenih prilika bi se trebao povećavati.

Međutim ništa još nije gotovo i nema opuštanja, moramo u jakom ritmu odigrati još ovih nekoliko utakmica i mogla bi ovo biti najbolja i najuspješnija jesen od Boga pitaj kada..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 11:13 pm

BlueSide je napisao/la:
pet dec 01, 2017 11:08 pm
Sinisa bi ostao, do Adzema je
Ma nemoj, a sto je fin. Pa sto nebi isto. Nabijo je 60 utakmica u klubu a zaradio preko 20 zuti (i crveni kartona). Na kraju krajeva ovo mu je i kruna karijera. Ima vrlo dobru platu, zivi u metropoli (:D).. Ali on nema sta vise da trazi. Mozda, mozda da mu se smani plata i da on bude backup, ali radije ja vidim Aldina kao backup. Suma sumarum, dovidjenja.
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 11:32 pm

sajo10 je napisao/la:
pet dec 01, 2017 11:13 pm
BlueSide je napisao/la:
pet dec 01, 2017 11:08 pm
Sinisa bi ostao, do Adzema je
Ma nemoj, a sto je fin. Pa sto nebi isto. Nabijo je 60 utakmica u klubu a zaradio preko 20 zuti (i crveni kartona). Na kraju krajeva ovo mu je i kruna karijera. Ima vrlo dobru platu, zivi u metropoli (:D).. Ali on nema sta vise da trazi. Mozda, mozda da mu se smani plata i da on bude backup, ali radije ja vidim Aldina kao backup. Suma sumarum, dovidjenja.
20 zutih da, ali crvenih ne. Nijedan crveni on nije dobio u Zelji, samo da se zna.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 11:40 pm

Živi u Sarajevu metropoli a frajer iz Beograda, da mu se smanji plata i ako nemam pojma kolika mu je plata, nabiJo je 60 utakmica jer je ucjenjivao trenere (golišavim fotkama ljubavnica) da ga moraju stavljati u prvi tim.

Frajer ima preko 100 utakmica u superligi Srbije koja je jača sigurno od naše, Pazarci su plakali za njim i ako je kod njih što se ofanzivnog dijela tiče ubilježio samo jednu jedinu asistenciju, zašto li Bože zbog propuha sigurno. Neda mi se više ništa pisati, laku noć!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 11:41 pm

Ne možemo reći za Sinišu da mu je vrhunac karijere, pa igrao je sa mladom repkom na prvenstvu, sa partizanom grupnu fazu
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 01, 2017 11:51 pm

Ne valja ovo kad nas ide...mi moramo zagovnati i gotovo....kao da će neko i promjeniti mišljene koje je na početku zauzeo, ko je to ikad vidio
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 12:15 am

nikad_izvini je napisao/la:
pet dec 01, 2017 10:36 pm
chile je napisao/la:
pet dec 01, 2017 9:57 pm
Nego yebo Adzema sta on zna strahoviti je trenercina....momcima priliku na kapaljku davati pregorice djeca, djuturume gurati oni su puni iskustva.
Prica od prije mjesec dva se strasno promjenila na forumu, sto ti je rezultat i par uvezanih parija s igrom koja daje naznake onog sto se prizeljkuje s tribina.
Nama fali podosta igraca ako hocemo nesto u euroizletima napraviti jer sa celom i starcima koji su jos u ekipi nemamo sta traziti, dok u ligi nam nesto mnogo i ne treba samo da se odrade pripreme kako treba i da nas obidju nezeljene povrede.
Bilo bi fino da se nadje poneki igrac ali da ne prelazi 25god cak po mogucnosti i 21-22 god. Igraca ne treba dovoditi da bi de doveo ili nahranio neciji ego sto se radilo zadnjih godina.
Uglavnom bar ja se nadam prvi put da ce Zeljo dovesti igraca koji ce biti starter i nadogradnja trenutnom prvotimcu. Imam neki fin osjecaj da ce to Adzem i Papac odraditi kako treba i planski.
Pred nama je kratka pauzica koju bi mogli s osmijehom pratiti, te sa zebnjom iscekivati toplije dane.
Kjosa, Stanić, Hajdarevic, Sabanadžović, Kemo, Žerić

Ramović, Bogičević Graovac.

Adžem

imaju jednu zajedničku stvar, Željezničar. Ili su naša djeca, ili navijaju za klub ili su vijek u klubu. Znaju šta Željezničar predstavlja. Kako se bori da sveti grb.


Ne može Skijaš voditi klub ( tjerao se Kjosa, umjesto Smučka iz Slovenije, hejjjj ), ne može levat ( kojem su se epopeje pisale ) Petrović voditi klub. Ne može kamion plaćenika znati gdje su došli i za koga igraju. Boli ih ud, došli levati da uzmu pare. Greška je napravljena kada je otpušten kamion igrača ( koji su znali gdje igraju ), a doveden kamion igrača koje boli karina, pa tako nekoliko puta. Rezultat: izgubljena Europa, izgubljena titula.

Tek sada dolazimo na pravi put, bez miješanja uprave u i oko tima. Nije vam tu mjesto, jer veze nemate, Ado je pojačanje, Papac je pojačanje, treba nam još neko ko zna fudbal.

Koji će nam ***** Siniša koji malo igra, pa malo ne igra. Šehić.

Riješiti se polovnjaka, priključiti prvom timu jednog-dva juniora, dovesti dva-tri igrača ( bekovi, štoper, lievo krilo, veznjak ) i to je to. Ništa gomilanje, ništa jutub, ništa napamet.
Ako jos pomenes Dadu, onda ce svaka sumnja u to koji ti je bio prosli nik, biti otklonjena. :D
1987
 
Avatar
gavran
Postovi: 7591
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 12:31 am

neroazzuro je napisao/la:
pet dec 01, 2017 10:08 pm
Odlazi Adžeme, forsiraš malca samo jer je Refikov mali :ganja:
A Projovic mu ne igra
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 02, 2017 12:39 am

GoodisonPark je napisao/la:
pet dec 01, 2017 8:00 pm
mirzza je napisao/la:
pet dec 01, 2017 7:07 pm
Šta se sve za Memiju pisalo pa za Mujagica, za Dadu da i ne spominjem i niko to da brani a treba braniti plaćenika koji bira tekme koje će igrati, tačnije boriti se.
Ružno je govoriti protiv naših igrača ali ne vidim što je Siniša iznimka u odbranama posebno jer ga nema 4 mjeseca nigdje.
Neka si se javio, tebe sam baš upratio da konstatno pljuješ po Siniši još od vremena kad je Memija bio dio ekipe. Ne znam iz kojeg razloga to radiš ali si jako uporan. Siniša nije plaćenik već je desni bek i igrač Željezničara sve do kraja ugovora. Kada već pljuješ po momku onda bi red bio da navedeš njegove greške i tu katastrofalnu igru koju spominješ. Evo ja što se sjećam na prvu onako da je protiv Aik-a na Grbavici bio najbolji, u revanšu jedinu šansu napravili poslije njegovog prodora, u derbiju na Koševu jako dobar, u ovom neki dan derbiju odličan, u Širokom razvalio, u BL dobra igra..Još na ovo dodajmo da nekoliko utakmica nije ni igrao. Jedina greška koje se sjećam je nesporazum njega i Graovca protiv Goška kada smo primili gol kod 3:0 u 90 minuti. Da ne spominjem prošlu sezonu i utakmicu u Krupi za titulu kada je njegovim izlaskom brod krenuo da tone..

Molim te nemoj nametati tezu koja se igrom slučaja sve više prihvaća, valjda nesvjesno, Željina djeca vs plaćenici jer na taj način se direktno vrši podjela među igračima a to nije i nikada neće biti slučaj, svi su oni dio tima bez obzira odakle ko dolazio. Dosta je što nas na onom tamo forumu pokušavaju podijeliti već sad treba da i među igračima bude nekih podjela. Kritikuj ti Stevanovića nije to sporno ali molim te argumentovano navedi njegove greške jer je očito da momka ne podnosiš iz šta ti ja znam kojih razloga!? Nemoj me tjerati da sad nađem 20 tvojih postova u kojima ti je Siniša uvijek negativac, bez obzira kakvu partiju pružio.

što se tiče Dade, on nikad neće postati vrhunski fudbaler jer je nedorečen. Hoće-neće, krene pa stane, isto tako ni Mujagić nikad neće zaraditi neke silne pare od fudbala jer je pokretljiv ko ormar džaba tebi konstitucija kada si kao usporeni snimak. Već Memija je druga priča, ako bude naporno radio može mnogo toga postići.
Neće ni Siniša nikad biti fudbaler, odmah da ti kažem.
Jeste placenik koji bira tekme koje će igrati, to je dokazao, cijelu jesen bolikurac pa sad počeo igrati. I na njega se ne smije ništa reći a na našu djecu smije. Smiješno, nikad kod,mene neće proći.
Jedina odlika mu je borbenost a Stanic mu je objasnio šta je desni bek.
Ako će mu motiv biti ko zadnje 3 tekme nek ostane dok Šehić ne stasa, inače imamo Stanu.
Uvijek ću prije naše dijete istrpiti nego ove sala Siniša od kojih pravite idole na silu.
Eto Markovic i Siniša su zaradili pare od fudbala...

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija