Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:18 pm

sad je nebitno, sad mogu i u kafanu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:18 pm

MI SMO ŽELJO A VI STE PIČKE !
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:19 pm

storm_raider je napisao/la:
sub maj 20, 2017 9:15 pm
iggy2377 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 9:13 pm
storm_raider je napisao/la:
sub maj 20, 2017 9:01 pm
Sta je tu je, vruce su glave. Ovo ljeto cemo Europu gledati na Grbavici i to me jedino raduje. Ovaj cirkus od nase igre zadnjih dana, pa i ovaj olos od Jahica koji se javio je nesto sto svakog Zeljovca iskreno zaboli. Sanele, koji je doktor potpisao da si zdrav? - to je pravo pitanje. Dosao si u Zelju sepajuci i potpisao na prevaru taj ugovor. Eto koliko volis Zelju.
STA CES GLEDATI MOJ STORM???
SLAVKU???nepada mi PERMANENTNO na pamet da njegovu taktiku,matematiku itd gledam...5 mjeseci je skako po zivcima SVAKU utakmicu, HVALA TAKAV NAM NETREBA, nek se uhvati Radnika iz Hadzica pa sa njima nek on provodi svoju NJEMACKU skolu i taktiku
Ne znam hocemo li Slavka gledati, ali Zelju hocemo 100% i to nam svima jako mnogo znaci. Molim te da ne pises VELIKIM slovima, hvala.

Ono sto me boli je to sto je ovo veceras bilo sve, ali nije Zeljo. Cijela sezona je takva, cijela.
Moram Storm banuj me ako hoces ali mi je dignut pritisak unazad jedno 5-6 kola,on i njegova taktika.
A mislio sam na Slavku PERMANENTNOG, njega ni u novinama nezelim da vidim, a kamoli da vodi sljedece kolo ili utakmice Europe
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:19 pm

nije toliki neuspjeh izgubit od sarajeva koji realno ima bolje igrače na koševu. Motiv su imali velik kao i mi jer im je bilo sve u pitanju i mogla ih je samo pobjeda protiv nas spasiti što se i desilo. Mi smo titulu izgubili zbog neposzoječeg sviranog penala za Zrinski u 93 minuti i to je suština i prva istina.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:19 pm

Da bi covjek, klub, država.... došli na zelenu granu moraju žestoko da riljaju. odricu se... Da potonu je dovoljno samo malo, tren nepažnje, gluposti.
Kod nas jedni riljali, drugi nas potopili. Užas!
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:20 pm

Shortyy1921 je napisao/la:
sub maj 20, 2017 9:14 pm
slika

OSTALO JE SAMO IME !
Nadam se da ce ih ovakve tribine docekati u nedelju, stolice s ovim transom... stoka nesposobna
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2220
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:22 pm

boja mora je napisao/la:
sub maj 20, 2017 9:19 pm
nije toliki neuspjeh izgubit od sarajeva koji realno ima bolje igrače na koševu. Motiv su imali velik kao i mi jer im je bilo sve u pitanju i mogla ih je samo pobjeda protiv nas spasiti što se i desilo. Mi smo titulu izgubili zbog neposzoječeg sviranog penala za Zrinski u 93 minuti i to je suština i prva istina.
mi smo titulu izgubili jer imam 11 picki na terenu i picku na klupi
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:23 pm

boja mora je napisao/la:
sub maj 20, 2017 9:19 pm
nije toliki neuspjeh izgubit od sarajeva koji realno ima bolje igrače na koševu. Motiv su imali velik kao i mi jer im je bilo sve u pitanju i mogla ih je samo pobjeda protiv nas spasiti što se i desilo. Mi smo titulu izgubili zbog neposzoječeg sviranog penala za Zrinski u 93 minuti i to je suština i prva istina.
Hajde oguli jabuku i pogledaj crtane prije spavanja.
O fudbalu kada narasteš ;)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:24 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned avg 28, 2016 1:21 am
Prvo, za one koji ne mogu zaspati, a ja ne mogu sedmicama, našao sam recept. Ponavljaš konstantno nemamo ekipu, nemamo ekipu, nemamo ekipu. Uspava provjereno.
Dalje, ja ne znam po kojoj osnovi je Seferović najbolji kondicioni u BiH. Mi već od 4. kola zadnjih pola sata ne možemo da hodamo, a ni dotad se ne ubijemo od trke. A možda je i do stila života naših igrača, da se ne ogriješim o čovjeka.
Osim nekog jalovog posjeda danas totalno bezidejno. Na početku se trčalo dosta više nego u prethodnim utakmicama, a kasnije standardni pad, sakrivanje od lopte i dodavanje iste Miroslavu da pokuša napraviti nešto.
I napravio je, pa ovaj čovjek bi imao svaku utakmicu po tri asistencije da naši znaju iskoristiti ono što im čovjek na tacni servira. Danas je samo u drugom poluvremenu probio bar četiri puta po strani i odigrao odlične povratne koje nismo iskoristili. A njegov pas za Lazića naša lucidna desetka ne može odigrati ni u ludilu.
Ekipa bez ikakvog balansa, lijeva strana ne postoji, sredina bez kreativnosti, odbrana redovno kiksa, a napadač odsječen i bez učešća u igri. Kada se sve sagleda i bod je zlata vrijedan.
Nadati se da će biti nešto od Križmana i Lazića koji po ovom viđenom obećava, inače s ovom igrom "daj je Miroslavu" možemo bodove osvajati samo na sreću.
Dakle na polusezoni otjerati Husića, Bevaba ostaviti za klupe, a dovesti lijevog beka, nadati se da je neko od ove dvojice rješenje za lijevo krilo i dovesti ofanzivnog veznog koji zna gurnuti j.ebenu loptu. Spremiti igrače fizički i pokušati ih dići psihički i možemo se još uvijek nadati nečemu. Čemu, to ni sam još ne znam.
Post iz septembra. Nešto listam svoje postove i svaki je ovako realan, ali opet se ludo srce nada nečemu. Ludo srce će me jednog dana doći glave zbog Želje.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:24 pm

boja mora je napisao/la:
sub maj 20, 2017 9:19 pm
nije toliki neuspjeh izgubit od sarajeva koji realno ima bolje igrače na koševu. Motiv su imali velik kao i mi jer im je bilo sve u pitanju i mogla ih je samo pobjeda protiv nas spasiti što se i desilo. Mi smo titulu izgubili zbog neposzoječeg sviranog penala za Zrinski u 93 minuti i to je suština i prva istina.

Trolas li zivota ti?
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:24 pm

Vjerovatno najgori moguci nacin da igubis titulu, mada smo je izgubili losim izdanjima u Krupi i Tuzli, kao i danas. Raspad u kupu protiv Sirokog i cijela sezona ode u zaborav. Tesko je izdvojiti nesto pozitivno sada, naravno osim izgradnje istoka, navijaca i posjete opcenito na nasim utakmicama. Nevjerovatne utakmice kada je najvaznije, katastrofalan pristup, danas mislim jedan ili dva zuta kartona. Premalo za jedan derbi, premalo za ekipu koja zeli titulu. Svaki duel izgubljen, svaki trk za loptom izgubljen i danas, i u Krupi i obje utakmice sa Sirokim. Mozda je i bolje ovako, jer cisto sumnjam da bi ovi "igraci" uspjeli pobjediti u zadnjem kolu. Tada bi tuga bila jos i veca. Cijela polusezona je mirisala na jedan veliki krah u stilu proslosezonskog s Edisom. Jos od one utakmice protiv Mladosti na Grbavici, samo onaj ko nije htio to nije vidio jos tada. Igra bez igre. Niti jedne smisljenje akcije, uigranog prekida, bilo cega sto moze donjeti neku prednost naprijed. Pobjedi na neki Lendricev odbijanac, genijalnost Zebe ili Bekrica koji su u godinama i ne mogu vise tako cesto rijesavati utakmice, neku asistenciju Stevanovica. Bilo je jasno da igre nema.

Zadnjih osam utakmica imamo tri pobjede, cetiri nerijesene i ovaj danasnji poraz. To su odlicni rezultati za Radnik, ali za ekipu koja zeli titulu zaista skromno. Posebno jer je to finis sezone i vrijeme kada treba prelomiti i izvuci do kraja. U tih osam utakmica zabili smo sedam golova, a primili pet. To je vec zabrinjavajuce i nedostojno sampionske titule. Samo me zanima da li Petrovica igra jos uvijek ne zanima ni 0.000000000000000 % kako rece. Mozda je planirao bez ikakve igre osvojiti kup ili titulu. Ja sam razocaran, mozda cak i vise nego Edisovim krahom iz prosle godine. Petrovic je dobio sve sto je zelio, a nije donio nista. Edis nam je ostavio barem tri ponajbolja pojedinca iz ove sezone. To su Vedran Kjosevski, Ivan Lendric i Miro Stevanovic. Odstranio je odmah sve sto je mislio da ne valja ukljucujuci Jahica i onog Grka koji bi, ja mislim, odigrali mnogo bolje od Kerle i Bogicevica ove odlucujuce utakmice. Pricao je mnogo, o Kosticu, o atmosferi, o psihologiji, nekim taktikama, pripremama, spremnosti igraca, a donio jedno veliko nista.

Najvise boli sva podrska koju su imali od uprave, navijaca, javnosti. Jednostavno sve je mirsalo na Zelju, pricalo se i van granica nase zemlje, opet je bio budan onaj duh koji krasi ovaj klub decenijama, a Petrovic je sve to gusio ne zanimanjem za bilo kakvu igru. Odavno ni jedna generacija nije imala ovakvu podrsku raje, a sve druge su to vise zasluzile. Ona Odina i Adzemova s Bajom, Dadom, Amirom, Memijom, Dzenisom, pa i Kokotom i Djelmom se cupala, tukla, borila i do zadnjeg kola igrali za titulu bez podrske juga. Da su imali onaj danasnji jug iza sebe, ili onaj pakao protiv Slobode glat bi zavrsili prvi.

Od smjene Odovica mi ne idemo pravim putem i imamo to sto imamo danas. Vjerovatno drugo ili trece mjesto, polufinale kupa, najstariju ekipu u ligi, odlazak ponajboljih igraca na kraju sezone, jednog momka iz omladinskog pogona na terenu...Da uprostim. Imamo govno. Taj jedini nas omladinac je najbolji igrac ekipe, nije to slucajno. Jedini koji je danas stao na centar i zvao saigrace da stanu ispred juga i da spuste one glavurde pred momcima koji zaista i jesu Zeljo. Oni se neckaju, kao i isli bi i ne bi, jer ko ih jebe. Svaka cast Vedranu za ovaj drugi dio sezone, zasluzilo je da se izuzme od ostalih, mozda zasluzio kapitensku traku nekog novog Zelje koji se mora praviti odmah nakon Radnika.

Moraju se udarati fini temelji, gurnuti sto vise nase djece, ostaviti Vedrana, Zebu, Stanica, mozda i celavu budalu, dovesti par mladica iz nase lige i umjesto Lendrica i Stevanovica dva dobra igraca. Podmladiti ekipu, pustiti djecu da igraju lopte, a ne da se brane gdje god da odu i ko god dodje na Grbavicu. Neki dan gledam one sazetke od 1921.tv iz vremena Bajica, Amira i ekipe i rezultati: Zeljo-Olimpik 3-0, Vitez-Zeljo: 1-4, Zeljo-Mladost 4-0...

Trebamo svi ostati dostojanstveni kada je tesko. Komsijama cestitati na zasluzenoj pobjedi danas, sigurno im je drago sto su nas zajebali, naravno i nama bi bilo da je obratno. Nije bilo ruznih stvari na terenu, sportsko nadmetanje i oni su danas bili bolji u svim segmentima. Zrinjski igra najbolji fudbal u drzavi, imaju najozbiljniji igracki kadar, najmanje pritiska i ocito su najzrelija ekipa. Kada napadas i pritisces protivnika moze ti sudija i pokloniti penal. Mozda bi i nama danas Peljto poklonio da smo uspjeli uci pred njihov gol. Jebi ga kad samo ubacujes loptu nema covjek sta svirati. Trebamo svi pohvaliti i tog sudiju, mlad je, a danas je pokazao da je bolji nekih milion puta od Jakupovica i Valjica.

Ostala je jos jedna utakmica i ja cu opet na svoje mjesto cisto zbog Zelje, zbog ljudi u upravi koji se bore da obezbjede sve sportskom segmentu, zbog Vedrana i zbog Mire Stevanovica, te naravno zbog raje. Oni su Zeljo, a ovi ostali su zalutali. Zato ovi nabrojani trebaju sve uraditi da bude sto vise Zelje u Zelji, neke najave titula i pokusaji da se osvoji po cijenu naseg omladinskog pogona nece donjeti nista dobro.
 
Avatar
blueman-TM87
Postovi: 62
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:25 pm

Mi smo Fudbalski klub. Fudbal je sport, a sportski segment kluba je 0.

Doviđenja do nekih boljih vremena.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3580
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:26 pm

boja mora je napisao/la:nije toliki neuspjeh izgubit od sarajeva koji realno ima bolje igrače na koševu. Motiv su imali velik kao i mi jer im je bilo sve u pitanju i mogla ih je samo pobjeda protiv nas spasiti što se i desilo. Mi smo titulu izgubili zbog neposzoječeg sviranog penala za Zrinski u 93 minuti i to je suština i prva istina.
Izvini, ali kako sranje od posta....

Mi smo titulu izgubili zbog naseg retardiranog ponasanja i zalaganja u zadnja 2 kola...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:26 pm

I zadnji post za danas, Slavko nam je na kraju balade donio rezultatski malo više od Mulalića, a emotivno nas je gurnuo u provaliju. Za mene nema dileme treba li ostati ili otići.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:26 pm

Jel moguce da nema nidje tog penala gdje je onaj slavkin ljubavnik igrao rukom **** on sve!

A ovom prolicu, bori, begicu i pilava ***** sve zensko u porodici!

Gledaj lakrdije u bijeljini, ne mogu totalno sam pao psihicki!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:27 pm

Brukanje dresa i kluba od strane igraca..

Tjeranje Slavka ne dolazi u obzir jer se time nista nece promjeniti..
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u sub maj 20, 2017 9:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:28 pm

Trener Željezničara Slavko Petrović razočaran je nakon poraza od Sarajeva u velikom derbiju. On je istakao da je titula danas izgubljena porazom na Koševu. "Sigurno je teško reći kada znaš da si izgubio šampionsku titulu. Razočaranje je veliko. Sarajevo je zasluženo slavilo. Nemam riječi", rekao je Petrović, te je dodao kako je kompletan tim kriv za poraz. "Nema tu glavnog krivca. Svi smo krivi, ali smo igrali loše od momenta kad smo došli na prvu poziciju", dodao je on. Petrović također nije želio komentarisati igru na terenu i potpuno je ostao bez riječi nakon poraza

Jel ovako muško odgovara? :lol:
Tipicna picoka....kolektivna odgovornost :placeodsmijeha:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:29 pm

Ovo je prva sezona za koju me dusa boli za svaki zivac, svaki metar puta, svog grla i svog zdravlja. Nikad vatrenije, fanaticnije, sa vise ljubavi i zara nisam pratio Zelju nego ove sezone,a pratim ga preko 15.godina.. Pitam se zasto, i sam sebi ne znam da odgovorim..negdje se odgovor krije, da li je to zbog istoka, da li je to radi dugog niza bez titule, da li je to radi vjere u nemoguce, a ucinili smo to, mali korak nam je falio i nismo ga presli. I nisam ja jedini, na svim ovim licima se vidjelo isto. Velika ljubav, ponovo svi ko jedan, svih generacija, svako na svoj nacin. Ja ne znam eto sta da napisem,da sebi olaksam, da psujem ne mogu, da sjedim normalno ne mogu, a kako cu zaspati to je vec u domenu nepojasnjivog..
Da Vam opisem osjecaj ovaj u sebi, ne znam kako se zove , ne postoji rijec, ali vi ga osjecate koliko i ja.. Potpuno nemocan,a uradio bih hiljade stvari samo da sebi olaksam..
I za kraj samo cu reci, stidite se lica koji su zivotom platili da bi imali sve ovo sto danas imate, prvo se njih stidite,pa tek onda nas.. Idite svi redom, sacuvajte bar malo obraza , ako niste fudbaleri i treneri, budite ljudi.
Ovo je za nas zivot, bukvalno zivot.. Uzeli ste nam ga bar u naredna tri mjeseca.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:30 pm

Ja sam titulu halalio u Krupi. Koliko god sam mislio da sam spreman za ovakav rasplet, zeznuo sam se...
Ovo danas uzasbo boli. To sto je protivnik Sarajevo nema nikakve veze. Ljudi odigrali bolje i kraj price. Ko kod da je bio s druge strane danas razvalio bi nas kako smo izasli ko usrane curice. Tesko se dozvati poslije ovoga, dvije kutije cigara sprzio, do zivota mi nije.

Pored svega ovoga opet jedva cekam da odem na nasu Grbavicu, jednostavno to nam je duznost. Idem ustati, aplaudirati godspodinu Misimovicu, Vukoticu, Bajramovicu i ostalim clanovina uprave i tima koji je ove godine napravio zaista puno. Nikako nisam za tjeranje trenera, to smo bar mogli vidjeti dovoljno puta i nista dobrog nije donijelo. Jednostavno prespora, stara i potrosena ekipa nije ni mogla vise. Ovi igraci su mentalno ograniceni (cast izuzecima).
Željo mi te volimo kako god zavrsilo...
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 20, 2017 9:32 pm

Završili kao Sloboda 2016

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija