Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 5:43 pm

Kerla je van stroja cim su bitnije utakmice na tapetu,jebe nas treci put!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 5:44 pm

1921.ba je napisao/la:
pon maj 15, 2017 5:33 pm
ovako bih ja

kjosevski
shorty-kerla-bocca-stanic
blagojevic-markovic-bekric
crnov zeba 88
24
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Kakav si ti kriminalac.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 5:45 pm

Larsone, daj nam onaj trk Mire iz prvog poluvremena kada je na njihovoj polukontri iznudio faul. Ono nisam vidio jos od Beslije na nasim terenima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 5:46 pm

storm_raider je napisao/la:
pon maj 15, 2017 5:44 pm
1921.ba je napisao/la:
pon maj 15, 2017 5:33 pm
ovako bih ja

kjosevski
shorty-kerla-bocca-stanic
blagojevic-markovic-bekric
crnov zeba 88
24
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Kakav si ti kriminalac.
ovdje vidimo da ne vidimo visak igraca :cigara: :cigara:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 5:46 pm

Nadam se da Zakaric nece poceti ostalo manje vise se zna.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 5:49 pm

Joj Benzema, opet pušiš loše shishe pa imaš prijenose.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 5:50 pm

lažni benzema, lažna formacija
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 5:54 pm

Kakvu povredu Duljevic ima? Sigurno je da ce igrati na derbiju. Neka nasi saznaju u kojem predjelu koje noge je povreda, od prve minute Hasanovica ubacit, i neka ga pri prvom kontaktu lopte iz sve snage nabije u tu povredu i dobijamo. Pa ni Messi ne bi bolje derbije protiv nas odigrao nego on :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 5:57 pm

dukela je napisao/la:
pon maj 15, 2017 5:00 pm
exdomorocki je napisao/la:
pon maj 15, 2017 2:18 pm
dukela je napisao/la:
pon maj 15, 2017 1:05 pm


Amarovi igrači su za ove izmislili fudbal. Treba biti opet iskren svi smo željeli Zakarić al je propast. Samo ko je procijenio da Stojanovića treba dovest taj nije normalan. Onaj naš mali lijevi bek bi do sad stekao neko iskustvo da nije ovog Stojanovićaa ne bi bio gori od njega.

Koji Amarovi?
Stanceski,Yoshida,Ćutuk,Becks?
Jesu li to ta super pojacanja?
Vrlo zlonamjerno pisete,i ti i par ti drugara.
Stanceski je bio jedan od najboljih igrača Borca tada i svi smo ga jedva čekali. Kroz Amarove mandate je prošlo bruku igrača, a greška su sastavni dio rada. Tako da 5,6 igrača ne znači ništa na ukupnu cifru igrača koji su prošli u tom vremenu a ipak trofeju govore sve da je bilo 20 pogrešnih transfera. Amar je znao dovesti igrača htio to neko priznati ili ne. Suludo je da se ja prepirem oko toga jer nema smisla, I sad ako osvojimo titulu niko neće pisati kako Stojanović ne može i ne smije da igra u Želji.Imamo boljeg u kadetima a ne da ne pišem u juniotima
Imamo sad šansu osvojiti titulu a da to nije Amar i trebamo pisati o tome. To što ti ne voliš Amara i što iz mora dobrog vadiš neke male dijelove nije moja stvar.
Ne znam koji moj više spominjete Amara. O Amaru manje više sve znamo Ispodprosječan fudbaler i vrhunski i najtrofejniji trener u našoj ligi. Amar je sa trenerske funkcije otišao na godišnji odmor, a zadnji trenerski posao je imao u Kataru. Član je Skupštine Kluba. Ovoliko se ne spominje ni Ivica Osim koji je 100 puta bio bolji fudbaler i trener nego što je to Amar. Mislim da je povlačenje paralele sa Slavkom Petrovićem zlonamjerno imajući u vidu da je SP ovdje 6-7 mjeseci, a Amar je kao trener proveo 6-7 godina. Normalan insan komparaciju može praviti samo da se SP zadrži u Želji kao i AO. Ovo su činjenice, sve ostalo su zlonamjerne konstrukcije.

Krupa? Halo efekat. Krupa je samo dva puta zijanila kući i to od nas i autogolom u zadnjoj minuti od pitara. Plastika je učinila da su se naši igrači umorili mnogo ranije, nego što je to očekivano. Utakmica protiv Zrinjskog nam je pokazala da su igrači fizički spremni, a nadam se da će to potvrditi i na Koševu. Ko je očekivao laganu pobjedu taj se grdno zezn'o, a najviše me je iznerviralo to što je veliki broj forumaša već pričao o proslavi kod Vječne vatre, a zec u šumi.

I dalje smo prvi favoriti za titulu i nadam se da ćemo je osvojiti. Vjerujem u ovu ekipu, stručni štab i upravljačke strukture Kluba. Vjerujem u Želju.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 5:58 pm

storm_raider je napisao/la:
pon maj 15, 2017 5:45 pm
Larsone, daj nam onaj trk Mire iz prvog poluvremena kada je na njihovoj polukontri iznudio faul. Ono nisam vidio jos od Beslije na nasim terenima.
Ja nisam vjerovao sta je Miro uradio...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
FrankHurley
Postovi: 65
Pridružen/a: pon maj 08, 2017 4:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 5:59 pm

teatrale36 je napisao/la:
pon maj 15, 2017 8:21 am
FrankHurley je napisao/la:
ned maj 14, 2017 9:37 pm
pojedinci neka se ne brukaju sa svojim postovima jer se pise sve i svasta, slavko je veliki mag sto se tice racunice i bodova, pisu se takvi postovi kao da smo danasnjim remijem izgubili sve sanse za titulu, mene raduje samo sto je danasnja utakmica pokazala da je liga nepredvidiva i da nema stimanja i namjestanja kako pojedini zele predstaviti i njima su usta zacepljena danas, na kosevo ako bog da po pobjedu i tako se i postaviti, kitici ce u srijedu igrati kup i ekipa ce im biti realno premorena jer ce dole izginuti, uz to duljevic im je pod upitnikom kako za kup tako i tekmu protiv nas, vjerovatno i cala ih nece voditi sa klupe, bolji smo od njih i idemo ih uzeti

Sent from my iPhone
Ko kaze da ce izginuti,oni su Kup izgubili na Kosevu. A mi kad ne mozemo Slobodu i Krupu dobiti bas cemo njih gore glat dobiti. Nismo mi sa ovakvim pristupom od Viteza bolji, plus sto ce se prepasti derbija, Slavko ce ici na bod, ma bice to jedno "divno" popodne na Kosevu. Umjesto da izdrze jeb.... 45 min u Krupi i uzmu titulu, kako ih nije stid navijača koji su dosli da gledaju amatere kako igraju "termin".
Nisu oni nista izgubili kao sto nismo ni mi nakon poraza u Sirokom, misilili smo lako cemo, dobit cemo ih dva razlike i proci u finale takva situacija je sada i kod njih, mozda iz ugla navijaca kako njihovih tako i nasih oni nemaju nikakve sanse, ali oni ce se boriti jer moraju sto zbog atmosfere pred derbi sto zbog gazde, a sto se tice nas lopta je okrugla poznata fraza da danas svi igraju fudbal sve opravdava, previse gledas sve crno i nemas nimalo pozitive samo trebas pogledati gdje smo bili i gdje smo sada, ne zavisimo ni od koga igramo sami za sebe cetiri boda iz naredne dvije utakmice i mi smo sampioni, i jos nesto mi ocito nismo navikli da igramo za titulu i da se za istu borimo do zadnjeg kola, ocito smo navikli na komotnost osvajanja iste par kola prije kraja sada je ipak drugacija situacija pa je tu i nervoze i opsteg ludila, sve u svemu titula ce se slaviti
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 6:03 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon maj 15, 2017 5:40 pm
Citam redom , nisam stigao do kraja i vidim da je jedini @goodison primjetio da je nama sve niz vodu krenulo kada je Sinisa izasao. Stana je vjerovatno odigrao i najlosiju utakmicu u sezoni, a od Stojanovica vise od onog juce ne mozes ni ocekivati. Dok je Sinisa bio tu daleko smo ih drzali od gola, kako se desi izmjena pogubili se konci, ono sto je Stana prije utakmice dobio zadatak da cuva igraca na Krupinoj desnoj strani, sa uputama Slavke koje on ima prednosti i mane, su pale u vodu, a Stana dobija Barica, a upute dobio Sinisa kako ga cuvat. Poremetio se balans, svi se pogubili, vezni red ionako nije postojao, stoperi odigrali opet losu utakmicu, Boka od sjajne do ocajne, par puta u toku utakmice bas govorim koga on cuva, apsolutno krece se po praznom prostoru kao da je veznjak i da ima slobodniju ulogu a ne polovican dio stoperskog para. A sindikalac kriminalan opet. Unijela se nervoza, dodas tu najveceg flopa zakarica kojem sam yebo majku od prve minute, Markovica alibi pas igraca, Blagojevica koji jedini vuce loptu i dribla igrace, Miru koji pokriva 90% terena ali adekvatno markiran, te Lendrica koji niti je ganjao kao protiv Zrinjskog, niti je imao kretnju u prazan prostor. Jedino sto je uradio je promasen zicer. Jedine svijetle tacke su Bekric i Veca.
A ono sto je sigurno, ne bi bili ovako losi da nije bilo te izmjene.
Poremetila nas je izmjena sigurno jer do tog momenta mi smo imali sve u svojim nogama.. Ovo sve kasnije što si naveo je posljedica tog narušenog balansa..

Opet ovo upućuje koliko je Siniša važan kotač u ovoj našoj kompoziciji bez obzira na poziciju koju igra..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Shortyy1921
Postovi: 164
Pridružen/a: ned apr 09, 2017 11:01 pm
Lokacija: http://forum.sport1.ba/index.php
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 6:06 pm

phpBB [video]
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 6:12 pm

A nasi su fenomenalni bekovi :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 6:14 pm

Jedino je krilo fenomenalno, i to desno. Ostalo.. ispodprosjecno, van forme do tako - tako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 6:18 pm

phpBB [video]


ko nije pogledao...
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 6:22 pm

1921.ba je napisao/la:
pon maj 15, 2017 6:18 pm
phpBB [video]


ko nije pogledao...
Nemoj, ziv bio....
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 6:25 pm

Ajzea je napisao/la:
pon maj 15, 2017 6:22 pm
1921.ba je napisao/la:
pon maj 15, 2017 6:18 pm
phpBB [video]


ko nije pogledao...
Nemoj, ziv bio....
phpBB [video]

:ganja:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 6:36 pm

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/plat ... moci/82705

Nije za nas vezano, ali je ovo legendarno :D :D :D :D
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 6:52 pm

Pitanje za ove malo bolje upucene oko desavanja u i oko kluba







KOEPRRRRRRVIIIIIIIII ????????
5. - 7. Okt 1992.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija