Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 7:30 am

Žeeeeljljljljljljoooooooooooooooo...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 7:31 am

sofronije je napisao/la:
sri apr 05, 2017 2:43 am
Vcrs gledao Romu i Lazio...Slican detalj kao na Grbavici., da li prekinuti igru ili ne ...slobodna sudijska procjena :)
phpBB [video]


Sretno nam danas u Mostaru.
Volim te Zeljo!
Ma dade i Monaco sinoć drugi gol, a igrač Lille-a ležao na zemlji.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 7:32 am

JURIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIŠŠŠŠ!!! VOLIM TE ŽELJO!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 7:36 am

gost_manje je napisao/la:
sri apr 05, 2017 12:36 am
Momci, samo polako i bez euforije. (sarcasm alert :D )

Iz neke perspektive neutralnog posmatrača (ha ha ha), sutra očekujem iznadprosječno kvalitetnu utakmicu. Koliko god da je sutrašnja utakmica derbi, mislim da nije jedan od onih derbija u kojim se svima redom svežu noge i ne pokaže se gotovo ništa. Ako se kojim slučajem sutra nekoj ekipi svežu noge, ova druga će ih pregaziti za jedno poluvrijeme.

Što se nas tiče, sutra očekujem, kako to Slavko kaže, 'granitnu odbranu' prije svega. Mislim da će sve skupa u odbrani dosta bolje izgledati nego protiv Slobode jer će barem polovina veznog reda vjerovatno imati izrazito defanzivne zadatke - što će štoperima sigurno olakšati stvar, te također neće biti postavljeni onako visoko kao protiv Slobode. Za Kerlu naravno ne mogu ništa garantovati, on je slučajna varijabla. :D

Što se tiče postavke igre, očekujem sa naše, ali i njihove strane, nešto slično kao prošli put kada su primili četiri komada. Težište igre će vjerovatno biti sredina terena i naša polovina, ali sa našim ekspresnim i efikasnim 'izletima' na njihovu polovinu. Mnogo smo ubitačniji u takvim situacijama nego kada igramo protiv ekipa gdje 90 minuta samo mi napadamo i pitanje je hoćemo li dati go ili nećemo (i mnogo, mnogo veće ekipe se u takvim utakmicama muče dok ne zabiju prvi go). Za slučaj da nešto krene po zlu, a nadam se da neće, neki backup plan vidim u Stevi i Musi.

Mislim da je ekipa strašno puno ojačala psihički (u odnosu na vremena kada smo nakon primljenog gola izgledali bezidejno, ili nakon što ne zabijemo do 60. minute protiv lošijih ekipa deprimirano i nerijetko smo znali i primiti go u takvoj situaciji). Ne odustajemo od svoje igre ni pri manje povoljnom rezultatu pred kraj utakmice, što mi se izuzetno sviđa, i što nam je 'valjalo' barem nekoliko puta u posljednje vrijeme (Krupa gostovanje, Radnik gostovanje u kupu, i slično).

Pobjedom bih bio oduševljen, bodom jako zadovoljan, a ni porazom (pu pu pu) ne bih bio razočaran - razočarati ne može samo nezalaganje ali kad je u pitanju ekipa u cjelini za to nema šanse. U igri je još toliko utakmica do kraja, gdje niti u jednoj niko ne može unaprijed upisati bod (a kamoli bodove), tako da kakav god bude sutrašnji rezultat neće ni 10% promijeniti naše i njihove šanse za titulu.

Kad su komšije u pitanju, ne bih volio da već u narednih par kola ostanu bez šansi za titulu - čisto iz razloga što znamo da će protiv nas zapeti makar im ništa ne značilo, pa nek onda zapnu i sa Zrinjskim. :D

Moja prognoza rezultata je 1-1 ili 1-3.
Za Kerlu zavisi sve kako ga prenese danas :lol: . Fino napisano i slažem se :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 7:54 am

Malo ćemo se vratiti u prošlost pred ovu utakmicu viewtopic.php?f=70&t=345&start=160

također, posjetite i ostale teme na ovom podforumu viewforum.php?f=70 :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 8:07 am

Ajde Zeljooooooo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 8:12 am

Ne znam šta ste se svi Kerli naklatili, jednu grešku napravio i samo o tome se priča. Pogledajte ponovo utakmicu i prebrojte oduzete lopte, dobijene duele, obratite pažnju na pasove i stvaranje viška igrača, duge lopte...
Veći problem od Kerlinog organizovanja igre je što se vezni ne vraćaju po loptu pa on mora vraćati Veci...
Kerla sasvim solidan protiv Slobode, ako i Bogičević...
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 8:13 am

Ne treba se samo braniti, ne ide nam to nikako, uvijek ga primimo i onda bunker a znamo kako igramo pred istim
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 8:22 am

vrbanjusa je napisao/la:
sri apr 05, 2017 8:12 am
Ne znam šta ste se svi Kerli naklatili, jednu grešku napravio i samo o tome se priča. Pogledajte ponovo utakmicu i prebrojte oduzete lopte, dobijene duele, obratite pažnju na pasove i stvaranje viška igrača, duge lopte...
Veći problem od Kerlinog organizovanja igre je što se vezni ne vraćaju po loptu pa on mora vraćati Veci...
Kerla sasvim solidan protiv Slobode, ako i Bogičević...
Moramo nekome :D a da je nešto specijalno odigrao nije, ipak smo primili dva gola, nećemo Dinu Pekića kriviti a da ga je Blagojević hebavao jeste.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 8:45 am

Dobro jutro
Cega se ono treba podsjetiti da nam dan bude od napretka
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 8:52 am

11plavih'92 je napisao/la:
sri apr 05, 2017 8:45 am
Dobro jutro
Cega se ono treba podsjetiti da nam dan bude od napretka
Trebamo se podsjetiti clanka o propasti dinastije Misimovic. Ovu priliku iskoristimo i da se nasmijemo istom. HAHAHAHAHAHAHAHHAAAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHHHAHAHAHHAAHAHAHAHAAHHAHAHA A AHAHHAHAHAH
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 8:54 am

Gledam opet ove klipove bakljade i zamišljam otvaranje juga :D . Ovo u subotu je bilo p.... dim kako će biti aBd na otvaranju juga :ganja:

:baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
21 10 4

Petrović Slavko
 
isakovicnedzad
Postovi: 3
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 12:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 8:54 am

Hoce li biti prenosa na netu?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 9:02 am

Ne izgubiti danas i mislim da bi se o tituli odlicivalo na Grbavici u utakmici sa njima.Znam da je još dosta utakmica do kraja ali ipak mislim da ce u borbi za tituli ucestvovati Zeljo i Zrinjski i da ce medjusobni susreti odliciti.A i ne mora,fudbal je to.Sretno svim navijacima koji putuju u Mostar i sretno fudbalerima i strucnom štabu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 9:06 am

Slišković je zelen za Salku ;)
Uz dobru utakmicu nasih stopera pozitivan rezultat je itekako realan. Neriješenim rezultatom danas, mogli bi za vikend biti vodeći na tabeli.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 9:23 am

Baki na poluvremenu treba dovest Sašu Vugdalića da mu pitanja postavlja na engleskom, a ovaj da odgovara.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5116
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 9:28 am

Dolina je napisao/la:
sri apr 05, 2017 9:23 am
Baki na poluvremenu treba dovest Sašu Vugdalića da mu pitanja postavlja na engleskom, a ovaj da odgovara.
blaz sliskovic, velez mostar, 250 games, 40 goals? aj tinks, ic real... :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 9:34 am

Dolina je napisao/la:
sri apr 05, 2017 9:23 am
Baki na poluvremenu treba dovest Sašu Vugdalića da mu pitanja postavlja na engleskom, a ovaj da odgovara.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :rofl1:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 9:42 am

Ko bi danas od nasih mogao da cisti kartone, sljedeca je protiv Krupe pa derbi.

U prvoj utakmici kupa smo bez Stanica.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri apr 05, 2017 9:53 am

Elegant je napisao/la:
sri apr 05, 2017 9:42 am
Ko bi danas od nasih mogao da cisti kartone, sljedeca je protiv Krupe pa derbi.

U prvoj utakmici kupa smo bez Stanica.
Ma Zeba i Marković neka ociste kartone..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija