Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:10 pm

Lopov. Za docek dosao na binu u 00:00. Odmah mi je pozlilo kad sam ga vidio. Mazanje ociju,a narod vjeruje. Nazalost,ista prica iz godine u godinu.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:17 pm

Slika i prilika našeg naroda. Ne bih u offtopic, ali svaki narod ovdje zaslužuje ono što ima. Sistem se pravi prema prosječnom čovjeku, a ovdje su narodi primitivni i glupi, tako da nam je i prosjek nizak. To dovodi do situacije da svako ko ima bar neke pameti ima želju da ode odavde.
 
Avatar
GoRBAVčovICA
Postovi: 115
Pridružen/a: ned dec 04, 2016 9:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:17 pm

"A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu …" - vjerni navijač Željezničara ŽDG

919/919
 
Avatar
GoRBAVčovICA
Postovi: 115
Pridružen/a: ned dec 04, 2016 9:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:19 pm

Pravo je zadovoljstvo bilo raditi u ovakvom klubu i biti dio kolektiva FK Željezničar. Navijači, Stadion Grbavica i Željo će zauvijek ostati dio mene. Ekipi želim puno uspjeha i puno pobjeda u nastavku sezone, izjavio je Seferović.
"A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu …" - vjerni navijač Željezničara ŽDG

919/919
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:25 pm

Plava Porodica je napisao/la:
salemprolic je napisao/la:
Pinkii je napisao/la:Nista od Kostica. Zaganjati Jakovljevica.
Ma brate pusti ovo sto pisu portali. Neki dan su objavili da je Ordagic produzio do kraja godine i da moze u inostranstvo jedino a covjek danas na pregovorima u Sarajevu kod komsija, tako da ako je Kostic u nasim planovima i dalje je u opcijama za dolazak vjeruj mi.
Otkud sad to za Ordagu?
Ako je tako , onda smo fulili jebeeno dobrog igraca..
Piric i Ordagic...nista potpisali nisu jos ali eto u pregovorima su s njima. Sto ne znaci da ce i potpisati. Ja sam samo htio da kazem da ovo sto Sloboda pise na svojoj stranici i sto portali prenose da su im svi produzili nema uopste nikakve veze s istinom.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:30 pm

ko zna kako stvari hodaju, vrlo je jednostavno. načelnik se koprca k'o riba na udici, jer se bilo kakva gradnja bez "kafe" njemu protivi svemu za šta se bori kroz cijelo svoje načelnikovanje, protivi se opštim principima i smjernicama :D i to njemu pričinjava veliki duševni bol. on bi htio da se gradi, ali da on dobije jedan milion + da u javnosti izgleda kao da je on jedini zaslužan za sve to.

ali sve će to biti u redu usprkos njegovom koprcanju...
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:32 pm

salemprolic je napisao/la:
Piric i Ordagic...nista potpisali nisu jos ali eto u pregovorima su s njima. Sto ne znaci da ce i potpisati. Ja sam samo htio da kazem da ovo sto Sloboda pise na svojoj stranici i sto portali prenose da su im svi produzili nema uopste nikakve veze s istinom.
ma jesu oni produžili. ali vidjeli ste svi i sami kakvi su to ugovori. i doprinosi se ne plaćaju, i svako ko neće da drži riječ iz bilo kojeg razloga može na savezu dobiti papire.
gradi željo boli te *****
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:36 pm

Almir Seferović: 'Ponudu iz Kine nisam mogao odbiti, hvala ljudima iz Željezničara'

Pročitajte više na: http://sport1.ba/fudbal/almir-seferovic ... cara/73588" target="_blank
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:36 pm

ChWilla je napisao/la:
salemprolic je napisao/la:
Piric i Ordagic...nista potpisali nisu jos ali eto u pregovorima su s njima. Sto ne znaci da ce i potpisati. Ja sam samo htio da kazem da ovo sto Sloboda pise na svojoj stranici i sto portali prenose da su im svi produzili nema uopste nikakve veze s istinom.
ma jesu oni produžili. ali vidjeli ste svi i sami kakvi su to ugovori. i doprinosi se ne plaćaju, i svako ko neće da drži riječ iz bilo kojeg razloga može na savezu dobiti papire.
Ma da...uglavnom ja htjedoh reci da ako mi zelimo Kostica ovo njegovo "produzenje" ne znaci nista i da smo i dalje u igri. E sad jesmo li uopste zainteresovani za njega to vec zna Slavko, ja ne znam :)
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:37 pm

Pa kako ce uopste iko sa njima potpisati ijedan ugovor validan po zakonu i samim tim na sudu, kada ljudi imaju blokirane sve racune!? Samim tim im se pare daju na ruke i doprinose od toga mogu placati igraci licno ili preko nekih firmi. To sto je neko potpisao u Slobodi nesto, predstavlja isto kao da se neko od vas potpise na toaletni papir.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:37 pm

Ne bi me cudilo da Sloboda nazove Miru samo da bi ispalo kako i oni mogu kontaktirati igrace Zeljeznicara. Siroki,dobro dosao u Ligu 6!
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:46 pm

Cviko nam odvuce sve u Kinu, mogao bi vala i nekog igraca povuci, da nam malo napuni kasu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:46 pm

storm_raider je napisao/la:Pa kako ce uopste iko sa njima potpisati ijedan ugovor validan po zakonu i samim tim na sudu, kada ljudi imaju blokirane sve racune!? Samim tim im se pare daju na ruke i doprinose od toga mogu placati igraci licno ili preko nekih firmi. To sto je neko potpisao u Slobodi nesto, predstavlja isto kao da se neko od vas potpise na toaletni papir.
Nije to storme baš tako ne zaboravi da su i Sarajevo i Željezničar do prije godinu ili dvije imali blokirane račune pa se potpisivali ugovori. Ima način i to znamo svi kako se radi i šta se radi i kako trenutno minimalno 6 klubova funkcioniše u Premijer ligi BiH
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:48 pm

ma validni su ugovori sami po sebi. ali ih ne možeš u cjelosti ispuniti. i svako ko hoće da te ispali može tražiti arbitražu i dobiti.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:50 pm

Republika je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Pa kako ce uopste iko sa njima potpisati ijedan ugovor validan po zakonu i samim tim na sudu, kada ljudi imaju blokirane sve racune!? Samim tim im se pare daju na ruke i doprinose od toga mogu placati igraci licno ili preko nekih firmi. To sto je neko potpisao u Slobodi nesto, predstavlja isto kao da se neko od vas potpise na toaletni papir.
Nije to storme baš tako ne zaboravi da su i Sarajevo i Željezničar do prije godinu ili dvije imali blokirane račune pa se potpisivali ugovori. Ima način i to znamo svi kako se radi i šta se radi i kako trenutno minimalno 6 klubova funkcioniše u Premijer ligi BiH
Mozda sam trebao jasnije napisati. Nisu validni u mjeri da stite klub od bilo kakvih raskida ugovora. A to i kako su se plate isplacivale, to je potpuno novi par rukava.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:54 pm

Ma sve je to žmirenje na jedno oko od strane odgovornih i puštanje da bi se preživjelo, pogrešna logika koja je dovela do toga da imamo velike dugove u lubovima, a kvalitetom nismo napredovali tri koraka
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 3:56 pm

Republika je napisao/la:Ma sve je to žmirenje na jedno oko od strane odgovornih i puštanje da bi se preživjelo, pogrešna logika koja je dovela do toga da imamo velike dugove u lubovima, a kvalitetom nismo napredovali tri koraka
Nazalost. Ali da nije tako bilo, mi danas ne bismo igrali klupski fudbal na seniorskom nivou uopste.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 4:01 pm

storm_raider je napisao/la:
Republika je napisao/la:Ma sve je to žmirenje na jedno oko od strane odgovornih i puštanje da bi se preživjelo, pogrešna logika koja je dovela do toga da imamo velike dugove u lubovima, a kvalitetom nismo napredovali tri koraka
Nazalost. Ali da nije tako bilo, mi danas ne bismo igrali klupski fudbal na seniorskom nivou uopste.
Ne znamo to možda bismo imali kvalitetniji fudbal da se presjeklo prije 10 ili 5 ili 15 godina. Uvjeravali su nas da bez Ilje i njemu sličnih nema fudbala pa mi odosmo na SP bez njih. Nije kraj svijeta, ako kreneš od nule i gradiš od temelja po strogo definisanim pravilima koja su za dobrobit sporta u ovom slučaju fudbala konkretno.

Jedino rješenje za klubove je uvođenje sistema promocija igrača iz oml. pogona jedini dugoročan ispravan rad je to. Treba se strpiti, ali si kroz 4,5 ili 6 godina miran ako slijediš jasan plan.

Nema vremena? Jer znam da će to biti pitanje kako se nema vremena za čekanje. Gore je vrijeme koje se provede na dubiozu i zavaravanje sa polovnjacima iz regije
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 4:03 pm

da nije pušteno nekad, ne bi bilo ni želje i sarajeva, da ne govorim o slobodi i čeliku. bili bi hercegovci i neki novi klubovi, ili neki iznova oformljeni željo 1921 i sarajevo 1946, kao u italiji. ali nekad će se red morati zavesti. svake godine je sve manje prostora za malverizacije, ne ni što naši hoće nego što uefa diktira. a čak i država ponešto radi, vrlo sporo ali radi, npr. prije si mogao otići sa gutom na poštu i uplatiti doprinose, a sad ne možeš.
gradi željo boli te *****
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 4:07 pm

Prelazni rok: Koga bh. premijerligaši mogu ponuditi evropskim klubovima?

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/prel ... vima/73576" target="_blank

Tu otprilike stoji sve. Nakaradan sistem dovede do toga da si sretan kad ti neko odvede dijete u Češku, Poljsku, Rumuniju itd....

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kemo i 27 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija