Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:08 pm

Skoro 300 karata je rezervisano, znaci na ovaj broj jos 70tak koji su u proceduri, eto samo da vam javim. Procjene u klubu su da ce se sve karte prodati, i da ce cak biti i vise para nego sto treba i da sredstva se prebacuju za gradnju juga. Takodjer, radovi idu puno brze nego sto se predvidjalo, Butmir radi fantastican posao.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:14 pm

zubanovic89 je napisao/la:Skoro 300 karata je rezervisano, znaci na ovaj broj jos 70tak koji su u proceduri, eto samo da vam javim. Procjene u klubu su da ce se sve karte prodati, i da ce cak biti i vise para nego sto treba i da sredstva se prebacuju za gradnju juga. Takodjer, radovi idu puno brze nego sto se predvidjalo, Butmir radi fantastican posao.
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Ni oni najoptimisticniji nisu predvidjali ovakav rasplet situacije. Nevjerovatno zaista :pljesak: :titula: :zeljeznicar1:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:15 pm

a šta će biti sa tim ostatkom???? rastalit će se ????
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:15 pm

Od marta pa do današnjeg dana navijači su sami pridonijeli klubu blizu pola miliona KM(50% donacija-50% desetogodišnje). A pola miliona KM prolazi ako dodamo prihode od ulaznica, clanskih, godisnjih(a opet ga vraća na pola ako odbijemo pdv :D)

Znam da akcija nije pri kraju, ali ovo do sada je nevjerovatno.
Ono sto je tuzno da ni jedan mediji/portal nije ovu akciju propratio. Da nije ni jedan ozbiljan tekst napisan. Ovakve price su rijetke na ovim prostorima, mozda je ova nasa i jedinstvena.
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:16 pm

Omar500 je napisao/la:
zubanovic89 je napisao/la:Skoro 300 karata je rezervisano, znaci na ovaj broj jos 70tak koji su u proceduri, eto samo da vam javim. Procjene u klubu su da ce se sve karte prodati, i da ce cak biti i vise para nego sto treba i da sredstva se prebacuju za gradnju juga. Takodjer, radovi idu puno brze nego sto se predvidjalo, Butmir radi fantastican posao.
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Ni oni najoptimisticniji nisu predvidjali ovakav rasplet situacije. Nevjerovatno zaista :pljesak: :titula: :zeljeznicar1:
Stvarno je ovo van svih ocekivanja odusevljen sam nevjerovatno Bravo Zeljo Bravo Manijaci ma svima kapa do poda
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:19 pm

Vrag je napisao/la:Od marta pa do današnjeg dana navijači su sami pridonijeli klubu blizu pola miliona KM(50% donacija-50% desetogodišnje). A pola miliona KM prolazi ako dodamo prihode od ulaznica, clanskih, godisnjih(a opet ga vraća na pola ako odbijemo pdv :D)

Znam da akcija nije pri kraju, ali ovo do sada je nevjerovatno.
Ono sto je tuzno da ni jedan mediji/portal nije ovu akciju propratio. Da nije ni jedan ozbiljan tekst napisan. Ovakve price su rijetke na ovim prostorima, mozda je ova nasa i jedinstvena.
Ma nase drustvo vise nista pozitivno ne zanima nego samo negativa ,nacionalizam i sve lijepo se tako ignorise da to nije normalno .
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:19 pm

Vrag je napisao/la:Od marta pa do današnjeg dana navijači su sami pridonijeli klubu blizu pola miliona KM(50% donacija-50% desetogodišnje). A pola miliona KM prolazi ako dodamo prihode od ulaznica, clanskih, godisnjih(a opet ga vraća na pola ako odbijemo pdv :D)

Znam da akcija nije pri kraju, ali ovo do sada je nevjerovatno.
Ono sto je tuzno da ni jedan mediji/portal nije ovu akciju propratio. Da nije ni jedan ozbiljan tekst napisan. Ovakve price su rijetke na ovim prostorima, mozda je ova nasa i jedinstvena.
zanimljivije je čitati raspad dinastije misimović
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:21 pm

LARS1921 je napisao/la:a šta će biti sa tim ostatkom???? rastalit će se ????
Platice se voda


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:26 pm

zubanovic89 je napisao/la:Skoro 300 karata je rezervisano, znaci na ovaj broj jos 70tak koji su u proceduri, eto samo da vam javim. Procjene u klubu su da ce se sve karte prodati, i da ce cak biti i vise para nego sto treba i da sredstva se prebacuju za gradnju juga. Takodjer, radovi idu puno brze nego sto se predvidjalo, Butmir radi fantastican posao.
:klanjase2:
Zna li neko hoce li biti slicna akcija i za jug
Imam prijedlog :D
Posto ce jug biti nesto veci od istoka po kapacitetu,neka daju 1000 10god karti po 500 KM.
I neka bager odmah krene kopati,dok je tamo :DD:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:31 pm

Nista, moracemo vidjeti sa ovima sa ovog portala da to pokriju bas detaljno. Da opravdamo pare koje nam Miske uplacuje. Ja nisam iznenadjen, prelazak vamo je meni ucvrstio vjeru i nadu u Manijake i sve nas Zeljovce. Samo to sto smo prepoznali ko radi protiv nas i ko pise narucene tekstove i odmah reagovali je znak koliko mozemo svi zajedno. Ovaj forum je produkt svih vas, a ja sam obecao da nece biti nikakve cenzure. Jedina cenzura ce biti protiv raznih malicioznih nickova i njihovih prica, koji su se registrovali samo da unesu smutnju. To ovdje ne moze proci. Nadam se da sam ispunio obecanje u ocima svih vas, a ja sam posebno zahvalan moderatorskom timu.

Jako smo negativno drustvo, negativna je okolina generalno, nazalost moramo brinuti o osnovnim uslovima zivota i to sve utice. Vjerna armija Manijaka je uvijek bila tu i znala cijeniti prave stvari. Zeljo je uvijek bio predvodnik, cesto na tom putu sam, ali nikada usamljen. Uvijek smo bili uz njega. Volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
damirfile
Postovi: 3371
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:32 pm

zubanovic89 je napisao/la:Skoro 300 karata je rezervisano, znaci na ovaj broj jos 70tak koji su u proceduri, eto samo da vam javim. Procjene u klubu su da ce se sve karte prodati, i da ce cak biti i vise para nego sto treba i da sredstva se prebacuju za gradnju juga. Takodjer, radovi idu puno brze nego sto se predvidjalo, Butmir radi fantastican posao.
Zar nije receno istok krov poslovni pa onda jug.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:41 pm

kremenko je napisao/la:
zubanovic89 je napisao/la:Skoro 300 karata je rezervisano, znaci na ovaj broj jos 70tak koji su u proceduri, eto samo da vam javim. Procjene u klubu su da ce se sve karte prodati, i da ce cak biti i vise para nego sto treba i da sredstva se prebacuju za gradnju juga. Takodjer, radovi idu puno brze nego sto se predvidjalo, Butmir radi fantastican posao.
:klanjase2:
Zna li neko hoce li biti slicna akcija i za jug
Imam prijedlog :D
Posto ce jug biti nesto veci od istoka po kapacitetu,neka daju 1000 10god karti po 500 KM.
I neka bager odmah krene kopati,dok je tamo :DD:
I ja sam se bavio slicnim prijedlogom oko Juga, bas zato sto je navijacka tribina, imalo bi to puno smisla. Opet, tamo raja ima najmanje love da se izvali odmah s kesom. Samo da se Istok napravi, naci ce se sigurno rjesenje i za Jug.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:45 pm

storm_raider je napisao/la:Nista, moracemo vidjeti sa ovima sa ovog portala da to pokriju bas detaljno. Da opravdamo pare koje nam Miske uplacuje. Ja nisam iznenadjen, prelazak vamo je meni ucvrstio vjeru i nadu u Manijake i sve nas Zeljovce. Samo to sto smo prepoznali ko radi protiv nas i ko pise narucene tekstove i odmah reagovali je znak koliko mozemo svi zajedno. Ovaj forum je produkt svih vas, a ja sam obecao da nece biti nikakve cenzure. Jedina cenzura ce biti protiv raznih malicioznih nickova i njihovih prica, koji su se registrovali samo da unesu smutnju. To ovdje ne moze proci. Nadam se da sam ispunio obecanje u ocima svih vas, a ja sam posebno zahvalan moderatorskom timu.

Jako smo negativno drustvo, negativna je okolina generalno, nazalost moramo brinuti o osnovnim uslovima zivota i to sve utice. Vjerna armija Manijaka je uvijek bila tu i znala cijeniti prave stvari. Zeljo je uvijek bio predvodnik, cesto na tom putu sam, ali nikada usamljen. Uvijek smo bili uz njega. Volim te Zeljo!

Ako vec moras napominjati bolje nemoj. Ispasti ce da se kurcimo.
To je njihova dobra volja ili bilo koga drugog.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 4:47 pm

Vrag je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Nista, moracemo vidjeti sa ovima sa ovog portala da to pokriju bas detaljno. Da opravdamo pare koje nam Miske uplacuje. Ja nisam iznenadjen, prelazak vamo je meni ucvrstio vjeru i nadu u Manijake i sve nas Zeljovce. Samo to sto smo prepoznali ko radi protiv nas i ko pise narucene tekstove i odmah reagovali je znak koliko mozemo svi zajedno. Ovaj forum je produkt svih vas, a ja sam obecao da nece biti nikakve cenzure. Jedina cenzura ce biti protiv raznih malicioznih nickova i njihovih prica, koji su se registrovali samo da unesu smutnju. To ovdje ne moze proci. Nadam se da sam ispunio obecanje u ocima svih vas, a ja sam posebno zahvalan moderatorskom timu.

Jako smo negativno drustvo, negativna je okolina generalno, nazalost moramo brinuti o osnovnim uslovima zivota i to sve utice. Vjerna armija Manijaka je uvijek bila tu i znala cijeniti prave stvari. Zeljo je uvijek bio predvodnik, cesto na tom putu sam, ali nikada usamljen. Uvijek smo bili uz njega. Volim te Zeljo!

Ako vec moras napominjati bolje nemoj. Ispasti ce da se kurcimo.
To je njihova dobra volja ili bilo koga drugog.
Ma taj dio posta je bio malo ironican, shvatice ko treba druze. Ovaj portal ce sam to odraditi, siguran sam u to. Na kraju krajeva, medijski su partner i imaju neku obavezu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 5:02 pm

Da mi je neko rekao da ce akcija ovako ici, vjerujte da bi mu rekao da je budala. Ovo je zaista nevjerovatno. Velika Plava armija i ljudi iz svijeta cijene jedno ime, a to je Zeljeznicar. Ovo je samo dokaz koliko je Zeljo golem. Moraju i rezultati iza ovoga stajati na proljece, moraju!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 5:10 pm

Plava Porodica je napisao/la:Da mi je neko rekao da ce akcija ovako ici, vjerujte da bi mu rekao da je budala. Ovo je zaista nevjerovatno. Velika Plava armija i ljudi iz svijeta cijene jedno ime, a to je Zeljeznicar. Ovo je samo dokaz koliko je Zeljo golem. Moraju i rezultati iza ovoga stajati na proljece, moraju!
Evo poruka za paketice plavi deda mraz hahah
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 5:12 pm

hahaha, nemam ti ja mališane Željezničareeeeeeeeeeeeeee
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 5:16 pm

Jedno pitanje. Nedavno u onom intervju na SC o istocnoj tribini, pisalo je da sada stadion ispunjava drugu kategoriju(opste poznata stvar) i da se mogu igrati utakmice prva tri pretkola u Evropi??? Da li je to greska autora teksta, ili su to neka nova pravila. Koliko ja znam druga kategorija je za dva pretkola. Isto to sam pitao kada je taj intervju objavljen, ali ne dobih odgovor.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 5:17 pm

Ko će mi kupiti paketić?
1987
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 5:18 pm

Plava Porodica je napisao/la:Jedno pitanje. Nedavno u onom intervju na SC o istocnoj tribini, pisalo je da sada stadion ispunjava drugu kategoriju(opste poznata stvar) i da se mogu igrati utakmice prva tri pretkola u Evropi??? Da li je to greska autora teksta, ili su to neka nova pravila. Koliko ja znam druga kategorija je za dva pretkola. Isto to sam pitao kada je taj intervju objavljen, ali ne dobih odgovor.
Ma greska, samo dva pretkola ispunjavamo, trece bi morali na Hadison!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija