Avatar
JoseMourinho
Tema Autor/ica
Postovi: 86
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Pomoc oko PC-a

pet feb 12, 2016 7:33 pm

Eh evo i ove teme jos Asteriks fali da i ovdje pomaze :mrgreen:
 
Williams
Postovi: 8
Pridružen/a: uto jan 14, 2020 12:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pomoc oko PC-a

pet feb 28, 2020 12:39 pm

Ljudi, da li neko od vas zna da napravi manju stranicu na internetu. Moja porodica i ja smo pokrenuli neki manji porodični biznis pa smo odlučili da napravimo jednu manju stranicu. Ja sam na internetu pronašao jeda primjerak kako bih volio do da izgleda: Forza brzi kredit . Ovako nešto mi se dopada. Ja koliko znam postoje one alatke koje mi mogu pomoći, ali nisam nikad to radio. Ako neko ima bilo kakvo iskustvo, nadam se da mi može pomoći.
Hvala vam unaprijed.
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pomoc oko PC-a

pet feb 28, 2020 1:17 pm

Williams je napisao/la:
pet feb 28, 2020 12:39 pm
Ljudi, da li neko od vas zna da napravi manju stranicu na internetu. Moja porodica i ja smo pokrenuli neki manji porodični biznis pa smo odlučili da napravimo jednu manju stranicu. Ja sam na internetu pronašao jeda primjerak kako bih volio do da izgleda: Forza brzi kredit . Ovako nešto mi se dopada. Ja koliko znam postoje one alatke koje mi mogu pomoći, ali nisam nikad to radio. Ako neko ima bilo kakvo iskustvo, nadam se da mi može pomoći.
Hvala vam unaprijed.
Imas wordpress dosta jednostavan za koristit
 
Williams
Postovi: 8
Pridružen/a: uto jan 14, 2020 12:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pomoc oko PC-a

pet feb 28, 2020 4:37 pm

Gledao sam tutoriale, i meni se čini da je on jedan od jednostavnijih. Hvala
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pomoc oko PC-a

pet feb 28, 2020 11:56 pm

Williams je napisao/la:
pet feb 28, 2020 4:37 pm
Gledao sam tutoriale, i meni se čini da je on jedan od jednostavnijih. Hvala
Ako ti bude trebala neka pomoc, javi se
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pomoc oko PC-a

sub feb 29, 2020 2:27 pm

Williams je napisao/la:
pet feb 28, 2020 12:39 pm
Ljudi, da li neko od vas zna da napravi manju stranicu na internetu. Moja porodica i ja smo pokrenuli neki manji porodični biznis pa smo odlučili da napravimo jednu manju stranicu. Ja sam na internetu pronašao jeda primjerak kako bih volio do da izgleda: Forza brzi kredit . Ovako nešto mi se dopada. Ja koliko znam postoje one alatke koje mi mogu pomoći, ali nisam nikad to radio. Ako neko ima bilo kakvo iskustvo, nadam se da mi može pomoći.
Hvala vam unaprijed.
Wordpress ti je najjači što se tiče opcija i svega među CMS-ovima. Imas pored toga i Wix koji je više drag and drop i baš je za početnike al je ograničen što se tiče stvari koje možeš uradit.

Mogao bih ti i ja kakvu stranicu uraditi ako nije prezahtjevna. Nisam odavno radio te osnovne prezentacijske web stranice (html,css,js) radim na nekim enterprise projektima gdje se koriste Microsoftov stack programskih jezika al vjerujem da bi ti mogao to laganini odradit, još ako bi Asharak pristao da pair programiramo brzo bi to bilo gotovo :D

p.s dzabe naravno
 
Williams
Postovi: 8
Pridružen/a: uto jan 14, 2020 12:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pomoc oko PC-a

pon mar 02, 2020 9:08 am

Snalazim se :D Hvala
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1976
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pomoc oko PC-a

uto jul 25, 2023 10:59 am

zbog velikog broja itovaca na forumu, imam jednu molbu. da li bi mi neko mogao pomoci oko izbora laptopa? imam neke 2 jeftinije opcije sa pika, laptop mi treba za rad preko interneta, ne za igrice. pa poslao bih link u pp da ne reklamiram :D
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija