Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Vaterpolo

pet okt 28, 2016 8:31 am

AsharaK je napisao/la:Ja sam to objavio na sport1 odma, a to sto ostalu ne zele dobro sportu u Bosni i Hercegovini ... Nadam se da razumijes
Da vidio sam....ja ću od sada kad budem imao kakvih vjesti javiti, pa eto možeš objaviti....hvala svakako...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Vaterpolo

pet okt 28, 2016 9:06 am

Nista, promovisat cu ovaj sport koliko god mogu.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Vaterpolo

čet jan 26, 2017 6:42 pm

@Veteran, dokle smo sa vaterpolom?
Željezničar ante portas !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Vaterpolo

čet jan 26, 2017 7:53 pm

Sada negdje u februaru počinje kantonalna liga. Takođe mlađe kategorije Akademije B su uz pomoć nekih prijatelja i vaterpolo zaljubljenika dobili poziv da igraju turnire u sklopu druge lige Srbije grupa "Centar". Pa ću izvještavati o ovim aktivnostima i tekmama.
Na moju veliku žalost aktivnosti oko konstituisanja i formiranja reprezentacije, pa bar u mlađim kategorijama ne idu nikako. Savez vode iz Neuma i Banja Luke (dok se po običaju mi u Sarajevu svađamo između sebe), a oni nemaju interesa da se reprezentacija napravi. U Neumu su amateri koji igraju samo ljeti, dok u Banja Luci rade sve da formiraju svoju reprezentaciju, a mi im zdušno pomažemo u tome. Ne bi bilo loše napraviti neki istraživački tekst na temu reprezentacije u vaterpolu. Znate tu nema mnogo para, i sa malim budgetima bi se mnogo moglo napraviti. Npr neki klubovi su igrali Final Four lige prvaka sa budgetom od 1 mio km, i sa bazenom znatno lošijim nego ga mi imamo u Sa....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Vaterpolo

čet jan 26, 2017 8:06 pm

Bože sačuvaj, pa moramo li cirkus oko svega praviti? Ne odgovara im vjerovatno zbog već dobro uhodanih šema i veza koje imaju po Srbiji i Hrvatskoj... Ne bi stvarno loše bilo kada bi to neko malo više upratio i istražio.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Vaterpolo

ned avg 20, 2017 1:11 pm

Hoce li bit sta od ovog
Željezničar ante portas !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Vaterpolo

ned avg 20, 2017 6:09 pm

AsharaK je napisao/la:
ned avg 20, 2017 1:11 pm
Hoce li bit sta od ovog
Danas se iz Beograda vraća U-15 reprezentacija Bosne i Hercegovine. Zadnjih 8 dana nastupali su na turniru "Darko Čukić" koji je nezvanično svjetsko prvenstvo za kadete (zvaničnih takmičenja nema, počinju tek sa U17)
Inače ovo je uopšte prvi zvanični nastup bilo koje vaterpolo selekcije na nekom takmičenju. Naša reprezentacija sastavljena je od momaka iz Sarajeva, Banja Luke i Neuma. U Beogradu su igrali protiv zaista eminentnih selekcija, Hrvatska, Njemačka, Mađarska, Rumunija, Singapur, Gruzija, Australija. Na žalost djeca su otišla bez priprema i bez ijednog zajedničkog treninga, a ne moram posebno naglašavati da su roditelji djece snosili kompletne troškove putovanja i boravka u Beogradu.
Rezultatski se ne možemo pohvaliti nekim ostvarenjem, nismo uspjeli zabilježiti niti jednu pobjedu, ali neka je krenulo. Ovdje se faktički krenulo sa formiranjem ekipe, koja će za 3-4 godine biti i seniorska selekcija naše zemlje.
Moram istaći odličan prijem od strane domaćina, pobrali smo simpatije publike, svojom željom, borbenošću, požrtvovanjem, a i predstavnici VS Srbije obećali su da će pomoći u razvoju vaterpola u Bosni i Hercegovini.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Vaterpolo

ned avg 20, 2017 6:30 pm

Hvala majstore
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Tema Autor/ica
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Vaterpolo

sri okt 04, 2017 10:34 pm

Veteran1965 je napisao/la:
ned avg 20, 2017 6:09 pm
Imal šta drug
Željezničar ante portas !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Vaterpolo

čet okt 05, 2017 12:12 am

Trenutno ništa. Neki klubovi se gase ovdje u Sarajevu, a neki se udružuju. Nema baze, sve manje djece, a od sponzora ne možeš ni milju maraka "isprositi"- fakat teška situacija.
Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija