• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

uto nov 15, 2016 4:45 pm

AsharaK je napisao/la:Ma bit ce ljudi u subotu, sigurno, ja vjerujem u to.
Nadam se da će raja osjetiti potrebu da dođe. yebemu miša nekad je to bilo puno ko šibica svako kolo, moramo i mi svi nafurati i povesti raje, a i mediji moraju pomoći.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

uto nov 15, 2016 8:45 pm

Dolazim da se od druga oprostim... e Bosno moja.. prve kosarkaske korake sam napravio u Skenderiji bas..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

uto nov 15, 2016 9:07 pm

i da bude 10 hiljada u subotu ne vidim svijetlo na kraju tunela za bosnu, nazalost
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

uto nov 15, 2016 10:06 pm

ma ovo je mozda i zadnji put da dodjes u skenderiju i pratis Bosnu...tako da eto ...ruzan osjecaj al eto...nek zadnji put bude dostojanstveno.
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri nov 16, 2016 8:59 am

delinjo je napisao/la:ma ovo je mozda i zadnji put da dodjes u skenderiju i pratis Bosnu...tako da eto ...ruzan osjecaj al eto...nek zadnji put bude dostojanstveno.
Bosna je davno ugasena, ovo nije Bosna i nemojte biti ludi ici puniti dzepove Royalu.

Bosne odavno nema, niko nije lio suze, sad svi neki bosnasi
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri nov 16, 2016 2:10 pm

DZM13 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ma ovo je mozda i zadnji put da dodjes u skenderiju i pratis Bosnu...tako da eto ...ruzan osjecaj al eto...nek zadnji put bude dostojanstveno.
Bosna je davno ugasena, ovo nije Bosna i nemojte biti ludi ici puniti dzepove Royalu.

Bosne odavno nema, niko nije lio suze, sad svi neki bosnasi
Bosna nije ugasena, bar ne jos, zato ne pricaj nebuloze.
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri nov 16, 2016 4:47 pm

cikazubo je napisao/la:
DZM13 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ma ovo je mozda i zadnji put da dodjes u skenderiju i pratis Bosnu...tako da eto ...ruzan osjecaj al eto...nek zadnji put bude dostojanstveno.
Bosna je davno ugasena, ovo nije Bosna i nemojte biti ludi ici puniti dzepove Royalu.

Bosne odavno nema, niko nije lio suze, sad svi neki bosnasi
Bosna nije ugasena, bar ne jos, zato ne pricaj nebuloze.
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri nov 16, 2016 5:34 pm

DZM13 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
DZM13 je napisao/la: Bosna je davno ugasena, ovo nije Bosna i nemojte biti ludi ici puniti dzepove Royalu.

Bosne odavno nema, niko nije lio suze, sad svi neki bosnasi
Bosna nije ugasena, bar ne jos, zato ne pricaj nebuloze.
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sta je smijesno, Bosna pravno i na papiru i dalje postoji, Bosna ima uposlenika, Bosna nije u fuziji vec u partnerstvu, jel tesko shvatit pored svih informacija koje se plasiraju narocito zadnjih par dana, postojace jos samo 6-7 dana ako se nesto ne promijeni..
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri nov 16, 2016 8:14 pm

ma ovaj problem se moze rijesiti za 2 dana ...samo da ima sluha u ovoj vukojebini od drzave....a samo da drzava malo pogura KK Bosna bi mogla biti dominantna ne u ovoj zabokrecini cak i za Abu kvalitetna ekipa za vrh tabele....ali kad se sistemski nesto rusi sta ces sad ....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sri nov 16, 2016 10:33 pm

Mnogi ne shvataju zašto borba za Bosnu? Borba za Bosnu je borba za Čelik, Slobodu, Borac, danas-sutra Sarajevo Želju.... Pokazati da ima ljudi koji su spremni da se dignu na noge je pokazivanje da se želi jasno i glasno dati do znanja da neće proći nekažnjeno još jedna pljačka. Kako mogu biti opljačkani svi i da nikoga ne boli ***** za to. Iskreno ja sam spreman truditi se i boriti za svaki klub, jednako kao i KK Bosna jer ova država nema milion sportskih kolektiva sa bogatom historijom.

I mnogi će reći **** njih Bordo itd... Ovo morate shvatiti kao borbu protiv svih anomalija koje prate bh. sport. Ili tako ili nikako
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Tema Autor/ica
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

čet nov 17, 2016 2:58 pm

E raja Bosna je pustila 2.500 ulaznica u prodaju. Pustit će i ostatak, al' im treba sad za ovih prvih 2.500 solidan odaziv. Zadnja informacija (prije po' sata) je da se tek prodalo 200 ulaznica. Hajde ko god konta da ide i ko može da kupi nek kupi odma danas. Prodajno mjesto plato Skenderija, ona kucica drvena. Posto renoviraju plato, spustili su je dole kod Tete.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sub nov 19, 2016 8:12 pm

Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sub nov 19, 2016 9:51 pm

Lijepo je bilo cuti prije samog pocetka da su prijatelji kluba i FK Sarajevo i FK Zeljeznicar. Pobjeda Bosne 83 - 67. Ne znam sta da kazem, uz Bosnu sam proveo najsladje godine, uz taj klub me vezu mnoge lijepe uspomene, uz Bosnu sam toliko puta plakao i radovao se. Tesko da postoji basket u Sarajevu, gdje nisam zglob skrenuo, gdje nisam beton ljubio i mastao. Eto, nisam bio u Skenderiji godinama, nisam jednostavno mogao - ne bih izdrzao, ali se veceras sve vratilo. Taj miris parketa, dobro poznata skripa tenisica i Čedo na ulazu.

Bosna je ista, Skenderija je ista, Ikona i Sale su isti, moj dobri Čedo je isti - samo sa nesto vise sijedih na svojoj glavi. Ali mi nismo isti. Bosno moja, sve me je vratilo u one godine kada sam i sam trenirao i lomio table. Sve me je vratilo, ali bez tebe sam i izgubio dio sebe. Teska srca cu to reci, ali je mozda i bolje tako. Ti si oduvijek bila romantik, sanjar, a mi smo postali brutalni, divlji. Cuvaj se druze, do nekih boljih i ljepsih vremena. Do nekog boljeg Sarajeva. Do nekih boljih ljudi. Do onih koji ce te zasluziti i cuvati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

sub nov 19, 2016 11:53 pm

storm_raider je napisao/la:Lijepo je bilo cuti prije samog pocetka da su prijatelji kluba i FK Sarajevo i FK Zeljeznicar. Pobjeda Bosne 83 - 67. Ne znam sta da kazem, uz Bosnu sam proveo najsladje godine, uz taj klub me vezu mnoge lijepe uspomene, uz Bosnu sam toliko puta plakao i radovao se. Tesko da postoji basket u Sarajevu, gdje nisam zglob skrenuo, gdje nisam beton ljubio i mastao. Eto, nisam bio u Skenderiji godinama, nisam jednostavno mogao - ne bih izdrzao, ali se veceras sve vratilo. Taj miris parketa, dobro poznata skripa tenisica i Čedo na ulazu.

Bosna je ista, Skenderija je ista, Ikona i Sale su isti, moj dobri Čedo je isti - samo sa nesto vise sijedih na svojoj glavi. Ali mi nismo isti. Bosno moja, sve me je vratilo u one godine kada sam i sam trenirao i lomio table. Sve me je vratilo, ali bez tebe sam i izgubio dio sebe. Teska srca cu to reci, ali je mozda i bolje tako. Ti si oduvijek bila romantik, sanjar, a mi smo postali brutalni, divlji. Cuvaj se druze, do nekih boljih i ljepsih vremena. Do nekog boljeg Sarajeva. Do nekih boljih ljudi. Do onih koji ce te zasluziti i cuvati.
Čedu nisam vidio ali sam nakon puno vremena vidio puno starih faca koje jedino i možeš vidjeti na ovakvim utakmicama. Nažalost raja ne vide dalje od nosa da su ti isti i njima slični koji su pokopali Bosnu to isto htjeli uraditi i Želji. Primitivizam koji je sišao sa brda i koji je čitav život mrzio sve ono lijepo u gradu napokon je nažalost došao na svoje.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 12:13 am

biilo je prelijepo biti dio ovoga...nazalost izgleda to je kraj ...sto storm kaze mozda je i bolje tako ...ajd znaj ...Bosna je kapacitet za euroligu ...a evo na sta su je doveli...da igrjau igraci koji ne znaju polaganje napraviti ....tuzno tuzno..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 12:26 am

Dolina je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Lijepo je bilo cuti prije samog pocetka da su prijatelji kluba i FK Sarajevo i FK Zeljeznicar. Pobjeda Bosne 83 - 67. Ne znam sta da kazem, uz Bosnu sam proveo najsladje godine, uz taj klub me vezu mnoge lijepe uspomene, uz Bosnu sam toliko puta plakao i radovao se. Tesko da postoji basket u Sarajevu, gdje nisam zglob skrenuo, gdje nisam beton ljubio i mastao. Eto, nisam bio u Skenderiji godinama, nisam jednostavno mogao - ne bih izdrzao, ali se veceras sve vratilo. Taj miris parketa, dobro poznata skripa tenisica i Čedo na ulazu.

Bosna je ista, Skenderija je ista, Ikona i Sale su isti, moj dobri Čedo je isti - samo sa nesto vise sijedih na svojoj glavi. Ali mi nismo isti. Bosno moja, sve me je vratilo u one godine kada sam i sam trenirao i lomio table. Sve me je vratilo, ali bez tebe sam i izgubio dio sebe. Teska srca cu to reci, ali je mozda i bolje tako. Ti si oduvijek bila romantik, sanjar, a mi smo postali brutalni, divlji. Cuvaj se druze, do nekih boljih i ljepsih vremena. Do nekog boljeg Sarajeva. Do nekih boljih ljudi. Do onih koji ce te zasluziti i cuvati.
Čedu nisam vidio ali sam nakon puno vremena vidio puno starih faca koje jedino i možeš vidjeti na ovakvim utakmicama. Nažalost raja ne vide dalje od nosa da su ti isti i njima slični koji su pokopali Bosnu to isto htjeli uraditi i Želji. Primitivizam koji je sišao sa brda i koji je čitav život mrzio sve ono lijepo u gradu napokon je nažalost došao na svoje.
Veceras sam se osjecao kao da mi je neko dio srca iscupao iz grudi. KK Bosna je Sarajevska i ne pripada nijednom fudbalskom klubu, vec pripada obicnoj raji koja voli kosarku i koja voli sve lijepo. Nazalost, malo nas je. Dosli divlji, otjerali pitome. Sami smo krivi. Spavaj Bosno... spavaj druze, nije vrijedno biti budan u ovim vremenima. Jer da bi bio budan moras biti drugaciji, a ti, Bosno nikad nisi mogla biti drugacija od onoga sto i jesi - prvi. nevini, iskreni san svakog mladica i svake djevojke.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 12:27 am

tako je storme jbg
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 12:31 am

Respekt za Bosnu, išo sam na utakmice nekad, najupečatljivija je bila protiv Albe, ali dok je svojatanja i ovakvih stvari na Bosninim utakmicama, ja tu sigurno neću biti. Ko hoće nek' ide, ja ne bih pa kad bi im mojih pet maraka značilo opstanak.
slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 12:33 am

Grbavice razumijem te ali ja upravo idem zbog toga sto im ne dam da prisvoje ovaj klub sebi,ej pazi ti slobode evropskog prvaka pripises sebi lafo hahahahahh ....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: KK Bosna

ned nov 20, 2016 12:36 am

Papci ce svojatati druze, ne mogu se ja ili ti sa ovim balavcima sad tuci po tribinama. Previse je Bosna slaba da bi stala u kraj ovome, ali Bosna je tvoja i moja, a ne od nikakvih fudbalskih organizovanih navijacih grupa. Imali su oni svoj klub nekada davno, kao sto je i Zeljo imao svoj. Ovo ti je isto kao da ja dodjem na utakmicu nekog kluba iz Slovenije, postavim neki trans i prisvojim. Papanski, nametnuto i sve ono sto Bosna nije. Jedan od razloga sto i napisah da je ne zasluzujemo. Dosli divlji, otjerali pitome. A i mi se sklanjamo samo, da realni budemo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija