Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi

uto feb 27, 2018 9:43 am

Izjava Kamenjaša za BHBasket. Da li je ovo između redova prozvao i vlastitog suigrača :DD:

- Nisam baš još uvijek svjestan svega što se dešavalo proteklog vikenda u Beogradu. Iskreno, zamjenio bih ova priznanje za uspjeh moje ekipe na turniru. Volio bih da smo igrali u finalu sa Zvezdom ali šta je tu je - život ide dalje. Ova priznanja koja sam dobio su poklon prije svega mojoj porodici i svima onima koju su uz mene sve ovo vrijeme. Ipak, mislim da smo svoj klub i svoju državu Bosnu i Hercegovinu predstavili na najbolji način. Ja iskreno volim svoju zemlju i nadam se da ću jednog dana zaigrati za seniorski tim. Želio bih da svi moji vršnjaci igraju za našu domovinu i da dokažemo svima koliko smo talentovani i koliko vrijedimo”, ističe igrač Kamenjaš.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi

sri feb 28, 2018 12:22 am

Vrlo moguće :D
Željezničar ante portas !
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi

sri feb 28, 2018 3:19 pm

Vrabac_Za_Tri je napisao/la:
sub feb 24, 2018 5:51 pm
Gledao sam završnicu ove zadnje utakmice u grupi Sparsa. Izgubili su od italijanske ekipe tricom sa zvukom sirene 63 : 65! Zadnju četvrtinu izgubili 16 : 30, sindrom "četvrte četvrtine" :kafa:

Mičić se povrijedio...

Eto Sparsi završiše grupu sa omjerom 0 - 3 :prst: Godinama su ostvarivali respektabilne rezultate u ovom takmičenju, prošle ekipe sa Buzom, Nikoličem, Vrabcem, Šalićem, Atićom, Penavom, Gegićem, Čamparom itd. su bile u gornjem dijelu čitavog takmičenja, i sad ovo. Zaista je naša generacija 2000. uopćeno loša, ne samo kad se radi o Sparsima(ako ne računamo D. Ilića).

Biberović je bio solidan ali ne spektakularan, sa lošim procentima za 2, jest on 2001. godište, ali to godište je recimo i Turčin Kurtuldum koji je Sparsima ubacio 41 poen. To godiše je i M. Nakić koji je bio MVP drugog kvalifikacionog turnira.

Kamenjaš uhvatio čak 46 skokova u tri utakmice :o Poenterski solidan.

Karić najistaknutiji pored njih, Ilić i Radak skromno...Hoćemo li Tignja i ovo ljeto gledati u reprezentaciji :zid:

Gdje im je T. Krupalija?


Ako je ovo nagovještaj U18 Europskog prvenstva, ne obećava. Posebno uz koketiranje Biberovića sa Turskom i naviki da često bude "povrijeđen" kad igra reprezentacija.

Mehić ubacio 18 poena protiv Cibone, nek i on pokazuje znake života.
Krupalija povrijeđen. Teža je nek povreda od početka sezone. A za Bibera sam vam rekao. Turčin postaje. Gotovo je to.
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi

sri feb 28, 2018 4:45 pm

"Liga mladih, koje je, kako kažu akteri i stručna javnost, pun pogodak, ove sezone će se po svemu sudeći svesti samo na završni turnir najboljih ekipa"

phpBB [video]
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi

sri feb 28, 2018 11:21 pm

Nece biberovic igrati za tursku, bar jos uvijek!
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Avatar
DZM13
Tema Autor/ica
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi

sub mar 17, 2018 11:36 pm

zanimljiv spisak dzidica
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
 
 
Avatar
Vrabac_Za_Tri
Postovi: 504
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi

čet avg 16, 2018 8:19 pm

Kadeti u polufinalu Europskog prvenstva divizije B u Sarajevu! Pozovite sve u dvoranu.
KSBiH je omogućio U16 selekciji jedno okupljanje i 4 pripremne utakmice za U16 EP 2016. Ispali smo u diviziju B, a odgovarati niko od njih neće.

#DurmoReprezentacija
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi

sub avg 18, 2018 10:47 am

Mislis u finalu. :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mlade reprezentacije, i potencijalni superstarovi

sub avg 18, 2018 12:22 pm

Protiv Rusije večeras na Ilidzi u 20:45

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija