Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:03 pm

Cedoviste1 je napisao/la:
pet jun 23, 2017 1:46 pm
Vazi, hvala ti.

Kakvo misljenje imate o Fk Zeti?
Iskreno, šta god da kažem vjerovatno neću biti u pravu. Nisam toliko upućen u kvalitete Zete. Koliko mogu procijeniti, mislim da je fudbal u Crnoj Gori generalno na niskom nivou. Da se razumijemo, ni naš nije nešto spektakularan ali mislim da je za nijansu bolji. Opet, kad igraš dvomeč sa jednom ekipom koja ipak nije iz Andore, Gibraltara i sličnih egzotičnih destinacija, može jednostavno da presudi loš dan jedne, odnosno dobar dan druge ekipe i da se tako riješi pitanje prolaska u drugo pretkolo.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Cedoviste1
Tema Autor/ica
Postovi: 40
Pridružen/a: sri jun 21, 2017 8:32 am
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:04 pm

Hurmasica je napisao/la:
pet jun 23, 2017 2:03 pm
Cedoviste1 je napisao/la:
pet jun 23, 2017 1:46 pm
Vazi, hvala ti.

Kakvo misljenje imate o Fk Zeti?
Iskreno, šta god da kažem vjerovatno neću biti u pravu. Nisam toliko upućen u kvalitete Zete. Koliko mogu procijeniti, mislim da je fudbal u Crnoj Gori generalno na niskom nivou. Da se razumijemo, ni naš nije nešto spektakularan ali mislim da je za nijansu bolji. Opet, kad igraš dvomeč sa jednom ekipom koja ipak nije iz Andore, Gibraltara i sličnih egzotičnih destinacija, može jednostavno da presudi loš dan jedne, odnosno dobar dan druge ekipe i da se tako riješi pitanje prolaska u drugo pretkolo.
Posten odgovor, a jesi li gledao utakmice Zete na netu ?
 
Cedoviste1
Tema Autor/ica
Postovi: 40
Pridružen/a: sri jun 21, 2017 8:32 am
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:07 pm

storm_raider je napisao/la:
pet jun 23, 2017 2:03 pm
Sve se moze staviti u jednu rijec - OPREZ. Mislimo da ste "nagazna mina", ali smo svjesni svog kvaliteta. Ovdje se ocekuje da vas prodjemo, jer vjerujemo da smo bolji. Oprezni smo, sigurno ce priprema za utakmicu biti temeljita. Ne znam da li su navijaci Zete i igraci svjesni velicine Zelje u ovoj zemlji i ovom gradu. Mozete ocekivati jednu svecanu atmosferu, posebno na nasem Jugu, nama ce ovo biti historijska utakmica jer nakon toliko vremena ponovo igramo utakmice Europe na Grbavici. Jasno ti je da ce zbog toga biti poseban naboj i da bi sve osim pobjede bilo ravno katastrofi. Toga su svi svjesni. U Zelji je jako tesko igrati, pritisak je ogroman i cesto igraci podlegnu njemu. Nakon toga odu u neki drugi klub i igraju maestralno, a ovdje nisu mogli da 2 tacna pasa zaredom posalju.

Cijenimo Zetu jer znamo sta ste uradili Sarajevu, ali cemo pokusati sve zavrsiti u prvoj utakmici. Vasa delegacija ce biti docekana gospodski, kod nas se vec 3 godine veoma vodi racuna o tome i svi gosti imaju samo rijeci hvale. Bice tu neka zakuska, kolaci, pokloni.
Kebote, vi ste ljudine.
Svaka vam cas, veliki je Zeljo.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:07 pm

Cedoviste1 je napisao/la:
pet jun 23, 2017 2:04 pm
Hurmasica je napisao/la:
pet jun 23, 2017 2:03 pm
Cedoviste1 je napisao/la:
pet jun 23, 2017 1:46 pm
Vazi, hvala ti.

Kakvo misljenje imate o Fk Zeti?
Iskreno, šta god da kažem vjerovatno neću biti u pravu. Nisam toliko upućen u kvalitete Zete. Koliko mogu procijeniti, mislim da je fudbal u Crnoj Gori generalno na niskom nivou. Da se razumijemo, ni naš nije nešto spektakularan ali mislim da je za nijansu bolji. Opet, kad igraš dvomeč sa jednom ekipom koja ipak nije iz Andore, Gibraltara i sličnih egzotičnih destinacija, može jednostavno da presudi loš dan jedne, odnosno dobar dan druge ekipe i da se tako riješi pitanje prolaska u drugo pretkolo.
Posten odgovor, a jesi li gledao utakmice Zete na netu ?
Nisam fakat. Gledaću da pogledam nešto do ove prve utakmice. Opet ne mogu ni na osnovu toga formirati neko mišljenje jer nisam upućen kako je ekipa igrala kroz sezonu. Vidjećemo, ja očekujem svakako tvrd dvomeč kao što bi bio i sa svakom ekipom iz regiona, nebitno koja država. Što se ostalih stvari tiče, storm je napisao, bićete sigurno dočekani gospodski kako i dolikuje :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:17 pm

Stadion će nam sigurno biti najveća prednost. Dugo vremena je prošlo otkako smo igrali posljednju evropsku utakmicu na Grbavici i sigurno će biti posebno emotivni svi na taj dan. Otvaranje istočne tribine na utakmici sa Slobodom bilo je neopisivo :)

phpBB [video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Cedoviste1
Tema Autor/ica
Postovi: 40
Pridružen/a: sri jun 21, 2017 8:32 am
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:30 pm

Hurmasica je napisao/la:
pet jun 23, 2017 2:17 pm
Stadion će nam sigurno biti najveća prednost. Dugo vremena je prošlo otkako smo igrali posljednju evropsku utakmicu na Grbavici i sigurno će biti posebno emotivni svi na taj dan. Otvaranje istočne tribine na utakmici sa Slobodom bilo je neopisivo :)

phpBB [video]
Ne, stvarno, sto se tice navijanja, vama svaka cast.
Nasa najveca prednost jeste sredina terena i brza krila, sto ce tice odbrane, tu Vujacic i Cavnic odavno igrraju zajedno tako da tu nece biti problema. I u poslednjih 7 utakmica samo su primili 2-3 gola, a igrali su protiv prvih 5 ekipa iz CG lige, koje mahom igraju ofanzivno.

Ocekujem da ce trener Zete tim takticki potkovati sjajno, da ce poceti sa Ljuljdjurajem na spicu, koji ce se vracati u sredinu a Kukulicic i Kalezic napadati.

Nakon nekog vremena Kalezic ili Kukulicic ce izaci i uci 17. Godisnji Krstovic, koji je zauzeti mjesto Ljuljdjuraja, a ljuljdjuraj preci na stranu umjesto Kalezica ili Kukulicica.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:43 pm

Cedoviste, kakvo je raspolozenje u Zetu sto se tice Zelje i generalno medju ljudima? Ja jedino sam vidio onaj snimak radovanja vasih igraca.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Cedoviste1
Tema Autor/ica
Postovi: 40
Pridružen/a: sri jun 21, 2017 8:32 am
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:50 pm

Iskreno, ako bude ravnopravna igra u obije utakmice, 11 na 11 Zeljo nema sta da trazi, raspolozenje je super, svi smatraju da ce Zeta izvuci odlican rezultat u dolini Cupova, cak mozda i zavrsi posao u prvoj utakmici, sto se tice same ekipe ona se ponasa kao da su jedna porodica, pocevsi od trenera koji je vodio dugo godina mladu reprezentaciju, i zna kako da se postavi kada su mladi igraci u pitanju.

Svi znaju kakav je kvalitet Zete i znaju da cak i jace ekipe tipa Zvezde, Vojvodine, sarajeva, zelje, pa i nekih hrvatskih klubova, prolaz nece doci u pitanje.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:51 pm

Svaka čast, želim vam svu sreću, i nadam se da ćete nas uzeti 0-3 na Grbavici, da vaša euforija ne bude bezveze.

Sretno mladim Golubovcima
 
Cedoviste1
Tema Autor/ica
Postovi: 40
Pridružen/a: sri jun 21, 2017 8:32 am
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:52 pm

Koje su dimenzije terena na Grbavici?
 
Cedoviste1
Tema Autor/ica
Postovi: 40
Pridružen/a: sri jun 21, 2017 8:32 am
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:53 pm

LARS1921 je napisao/la:
pet jun 23, 2017 2:51 pm
Svaka čast, želim vam svu sreću, i nadam se da ćete nas uzeti 0-3 na Grbavici, da vaša euforija ne bude bezveze.

Sretno mladim Golubovcima
Hvala, nije to euforija, to je realna prica.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:55 pm

Cedoviste1 je napisao/la:
pet jun 23, 2017 2:53 pm
LARS1921 je napisao/la:
pet jun 23, 2017 2:51 pm
Svaka čast, želim vam svu sreću, i nadam se da ćete nas uzeti 0-3 na Grbavici, da vaša euforija ne bude bezveze.

Sretno mladim Golubovcima
Hvala, nije to euforija, to je realna prica.
Nebitno, želim vam svu sreću. Dobili ste velikane poput Partizana i Zvezde, što ne bi i nas.

Podržat ću vaše igrače sa našeg istoka, i pomoći im u ostvarivanju ciljeva.

Naprijed Zeta ole ole ole
 
LAPAZ
Postovi: 131
Pridružen/a: sri jun 08, 2016 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 2:58 pm

Smanjit cemo dimenzije terena skroz jer nam ne odgovara rastrcana La Masija
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 3:01 pm

Cedoviste1 je napisao/la:
pet jun 23, 2017 2:50 pm
Iskreno, ako bude ravnopravna igra u obije utakmice, 11 na 11 Zeljo nema sta da trazi, raspolozenje je super, svi smatraju da ce Zeta izvuci odlican rezultat u dolini Cupova, cak mozda i zavrsi posao u prvoj utakmici, sto se tice same ekipe ona se ponasa kao da su jedna porodica, pocevsi od trenera koji je vodio dugo godina mladu reprezentaciju, i zna kako da se postavi kada su mladi igraci u pitanju.

Svi znaju kakav je kvalitet Zete i znaju da cak i jace ekipe tipa Zvezde, Vojvodine, sarajeva, zelje, pa i nekih hrvatskih klubova, prolaz nece doci u pitanje.
Au al' cete se zeznuti sa tim procjenama... :) Bice lekcija.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 3:04 pm

Što je babi milo.. :)
 
Cedoviste1
Tema Autor/ica
Postovi: 40
Pridružen/a: sri jun 21, 2017 8:32 am
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 3:16 pm

Vi ne znate nista konstruktivno da kazete.
Iza svih mojih rijeci stoje cinjenice.
Sprdajte se vi da je barselona, la masia.

Vi da imate dobar tim, vi biste pricali o njemu, ali se stalno nesto izvlacite.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 3:19 pm

Ja ti konstruktivno kažem, očekujem vašu pobjedu, ako ne pobjedite najmanje 2 razlike, veoma ću biti razočaran u tebe i u Zetu, a posumnjati ću i na kvalitetu vaše ekipe
 
Cedoviste1
Tema Autor/ica
Postovi: 40
Pridružen/a: sri jun 21, 2017 8:32 am
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 3:24 pm

LARS1921 je napisao/la:
pet jun 23, 2017 3:19 pm
Ja ti konstruktivno kažem, očekujem vašu pobjedu, ako ne pobjedite najmanje 2 razlike, veoma ću biti razočaran u tebe i u Zetu, a posumnjati ću i na kvalitetu vaše ekipe
Osjeca se doza ironije.

Kako ce se snaci vasi igraci kada im zagrme navijaci, znamo da je protiv Slobode odbrana kiksala bas, da li je to stalno slucaj ili samo kada se napuni Grbavica?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 3:24 pm

Ja sam ti takodjer argumentovano odgovorio, a i iznio svoje misljenje. Mislim da imate 25% sanse u duelu sa nama. Dobra ste ekipa, mlada i imate dobrog trenera, ali mislim da smo kvalitetom jedan nivo iznad. Sacekajmo, 6 dana i znacemo nesto.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Fk Zeta Golubovci

pet jun 23, 2017 3:25 pm

Cedoviste1 je napisao/la:
pet jun 23, 2017 3:24 pm
LARS1921 je napisao/la:
pet jun 23, 2017 3:19 pm
Ja ti konstruktivno kažem, očekujem vašu pobjedu, ako ne pobjedite najmanje 2 razlike, veoma ću biti razočaran u tebe i u Zetu, a posumnjati ću i na kvalitetu vaše ekipe
Osjeca se doza ironije.

Kako ce se snaci vasi igraci kada im zagrme navijaci, znamo da je protiv Slobode odbrana kiksala bas, da li je to stalno slucaj ili samo kada se napuni Grbavica?
Nikakva ironija, samo iskreno govorim. Meni je Dedo za zetu navijao i pušio

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija