Je li ti ovo ozbiljno ili se salis? Pa ako nam je ovakvo stanje postalo normalno, onda sve je u redu. Ništa se ne zna, nemaš trenera, u klubu pitanje ima li ikoga, imamo investitora na daljinu koji nije investitor nego ko Ramin sin upravnik zatvora. A je li ti ono stanje normalno, gdje je izgledalo...