Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

ChWilla
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 1:20 pm

ma ja tu euforiju uopšte ne vidim. raja je više i radoznala (jer smo malo toga mogli vidjeti na djelu) i skeptična nego euforična.

kod njih jeste obratno, dolaze neke stvari iz donjeg dijela leđa u glavu. prodao si trajno klub, a opet se tjeraš sa željom, širokim, zrinjskim...radnikom...nisi odskočio, nego si opet tu. a mislio si, i ubijedili su te da ćeš odskočiti...
gradi željo boli te *****

LARSSON
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:22 pm

Ako hoćete da se nervirate imate Džumhura na BHTu, ohanite malo :ganja:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

avlami97
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:38 pm

Željezničar i Sarajevo u subotu od 20 sati
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

storm_raider
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:38 pm

Ljudi, hajmo neki prijedlog - sta biste jos voljeli imati na forumu?

Trenutno radim na tome da razvijem dodatni plugin koji ce izbacivati rezultate, imati neki feed naseg Zelje. To cemo napraviti za svaki dio podforuma za taj tim.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

CARSONIO
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:40 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :pljesak: :pljesak: :pljesak: :pljesak: koja sminka
arelinho je napisao/la:Evo derbi igramo u subotu u 20:00. Ja sam zadovoljan. Jer je ljeto pa je ok da igramo noćnu utakmicu. :pljesak: :pljesak:

Elegant
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:41 pm

Tri dana pred derbi naslov "Stevanovic produzio ugovor do 2018." :zeljeznicar1:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Eisenbahner1921
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:47 pm

gdje ste pročitali to za termin derbija?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Grbavica
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:48 pm

Hurmasica je napisao/la:Promocija sezonskih ulaznica i članskih kartica FK Željezničar održat će se u subotu, 16. jula u Konzum Family Centru (Ložionička 16) od 11 do 15 sati te u nedjelju, 17. jula u Sarajevo City Centru od 12 do 16 sati. Vaši domaćini u subotu će biti Miroslav Stevanović i Jovan Blagojević, dok ćete se u nedjelju moći družiti sa Vedranom Kjosevskim i Denisom Pozderom.

Pored razgovora sa našim prvotimcima i mogućnosti da kupite sezonske ulaznice i članske kartice, naš vjerni sponzor Sarajevski Kiseljak pripremio je malonogometni ambijent, a najuspješnije učesnike očekuju vrijedne nagrade.

Budite sa nama!

Mi smo Željini, Željo je naš!
Ja sinoc o ovome kad ono danas najava. Aferim za ljude zadužene za marketing.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

CARSONIO
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:52 pm

Grbavica je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Promocija sezonskih ulaznica i članskih kartica FK Željezničar održat će se u subotu, 16. jula u Konzum Family Centru (Ložionička 16) od 11 do 15 sati te u nedjelju, 17. jula u Sarajevo City Centru od 12 do 16 sati. Vaši domaćini u subotu će biti Miroslav Stevanović i Jovan Blagojević, dok ćete se u nedjelju moći družiti sa Vedranom Kjosevskim i Denisom Pozderom.

Pored razgovora sa našim prvotimcima i mogućnosti da kupite sezonske ulaznice i članske kartice, naš vjerni sponzor Sarajevski Kiseljak pripremio je malonogometni ambijent, a najuspješnije učesnike očekuju vrijedne nagrade.

Budite sa nama!

ovo i tekma u 20h mi popravi ovaj tmurni dan :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: samo jos da ga Zera zabije

Eisenbahner1921
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:52 pm

storm_raider je napisao/la:Ljudi, hajmo neki prijedlog - sta biste jos voljeli imati na forumu?

Trenutno radim na tome da razvijem dodatni plugin koji ce izbacivati rezultate, imati neki feed naseg Zelje. To cemo napraviti za svaki dio podforuma za taj tim.
Možeš li to malo pobliže objasniti?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

mkulaglic
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet jul 15, 2016 1:56 pm

Grbavica je napisao/la:

Budite sa nama!

Hahahaha stranka te prati

Sent from my C5303 using Tapatalk

storm_raider
Kontakt:

pet jul 15, 2016 1:57 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Ljudi, hajmo neki prijedlog - sta biste jos voljeli imati na forumu?

Razvijam aplikaciju za ovaj dio foruma koja ce izbacivati rezultat, imati neku statistiku (da malo iskoristimo jovanovo znanje i rad) i posljednje feed-ove (vijesti i sl.) vezane za Zelju.

Zato sam pitao, da li ima neko neku ideju jos da ukrasimo ovaj nas dom? Pa ako bude dobra, da zaposlim developerski tim. :)

vrbanjusa
Kontakt:

pet jul 15, 2016 2:00 pm

storm_raider je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:

Razvijam aplikaciju za ovaj dio foruma koja ce izbacivati rezultat, imati neku statistiku (da malo iskoristimo jovanovo znanje i rad) i posljednje feed-ove (vijesti i sl.) vezane za Zelju.

Zato sam pitao, da li ima neko neku ideju jos da ukrasimo ovaj nas dom? Pa ako bude dobra, da zaposlim developerski tim. :)
Može neka tema "ljepotica dana! pa da nam izbaci nekad neku sliku kakve guzate, sisate, lomne u struku :ganja: :ganja: :ganja: :ganja: :ganja: :ganja:
21 10 4

Petrović Slavko

rios
Kontakt:

pet jul 15, 2016 2:03 pm

Uz svo duzno postovanje brzoj igri,novoj formaciji,okomitoj igri,derbi se prije svega dobija srcem,borbenoscu i poslijednim atomom snage koji ce se ostaviti.Uvijek je tako,bilo kad smo slavili mi ili oni,ili kad se samo zelio izbjeci poraz..
Ne treba prihvatati ulogu favorita uopste,kategoricki bih je ja odbacio.Zasto bi neko bio favorit,oni ili mi,kad nije odigrano nijedno kolo,nijedna zvanicna utakmica u nekom takmicenju,nista..Na osnovu prijateljskih,treninga? To sto smo doveli puno igraca? Ne,odbacio bih ja tu ulogu jer je i nije realna sve da hocemo.
Na kraju krajeva i nama ce faliti 3 najbolja igraca iz prosle sezone,medju njima i oni sto su odlucili derbije,nije to mali hendikep.
Po meni su sanse 50-50,nikakva razvaljivanja ne ocekujem.Da se razumijemo,niko od mene ne bi bio sretniji da im utrpamo 4-5 golova,ali koliko je to realno!? Ko je kome utrpao vise od 3 gola u posljednih 20 godina,pa i ta 3 nismo vidjali tako cesto.
Isto tako,iako su pomaci vidljivi u tom pogledu,neku znacajnu revoluciju u nasoj igri ne ocekujem jos neko vrijeme.Novi trener sa ekipom radi tek mjesec i pol,od toga sa loptom nekih pola mjeseca ili malo vise..Ne znam,po meni ne moze se tu napraviti revolucija koju mi ocekujemo,u smislu da cemo prekucavati sad nesto il sl..Opet kazem,daj Boze da grijesim,prvi cu doci i napisati da jesam,nieko me nece morati podsjecati.
Nekako mislim da bi opet neki prekid mogao odluciti pobjednika u derbiju,Toskas glavom iz kornera il sl :mrgreen:

Sto se tice foruma @storme,mozda bi mogli uvesti u dijelu gdje su teme za svakog igraca i temu koja bi se zvala OCJENE IGRACA ili sl,gdje bi pisali nase neke brojacane ocjene od 1 do 10 za svakog igraca koji je nastupao u xy utakmici,tokom cijele sezone,pa da onda na kraju izaberemo mi nekog najboljeg igraca sezone.Eto,samo sam naveo prijedlog,pa vidite :)
Zadnja izmjena: rios, dana/u pet jul 15, 2016 2:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

pet jul 15, 2016 2:06 pm

arelinho je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Tri dana pred derbi naslov "Stevanovic produzio ugovor do 2018." :zeljeznicar1:
Ima li šta za generalnog? :rofl1: :rofl1:
hoce li vaziti karte od hajduka za derbi? :ganja:
100/94/37/34 - i to je to!

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

pet jul 15, 2016 2:09 pm

vrbanjusa je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la: Možeš li to malo pobliže objasniti?

Može neka tema "ljepotica dana! pa da nam izbaci nekad neku sliku kakve guzate, sisate, lomne u struku :ganja: :ganja: :ganja: :ganja: :ganja: :ganja:
kad si vec kod ljepotica, treba dobrim zenskima dati besplatan ulaz na utakmice... da ih kamere snimaju s vremena na vrijeme pa tako animiraju muskarce da dolaze na utakmice... :rofl:
100/94/37/34 - i to je to!

storm_raider
Kontakt:

pet jul 15, 2016 2:14 pm

rios je napisao/la:
Sto se tice foruma @storme,mozda bi mogli uvesti u dijelu gdje su teme za svakog igraca i temu koja bi se zvala OCJENE IGRACA ili sl,gdje bi pisali nase neke brojacane ocjene od 1 do 10 za svakog igraca koji je nastupao u xy utakmici,tokom cijele sezone,pa da onda na kraju izaberemo mi nekog najboljeg igraca sezone.Eto,samo sam naveo prijedlog,pa vidite :)
:palacgore:

Radice se na tome. Nema potrebe da se pise, napravicemo aplikaciju koja ce biti kao neka anketa i automatski ce racunati prosjecnu ocjenu. Nakon svake utakmice bi se moglo glasati, svaki korisnik ima pravo jednog glasa i ona automatski racuna srednju procentualnu vrijednost svih glasova, tako da ce imati u jednoj decimali tacnu ocjenu. Vidjecu sta mogu da uradim. Odlicna ideja.

@vrbanjusa, radicu to u najvecoj tajnosti, kad zena spava. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rios
Kontakt:

pet jul 15, 2016 2:19 pm

rios je napisao/la:
:palacgore:

Radice se na tome. Nema potrebe da se pise, napravicemo aplikaciju koja ce biti kao neka anketa i automatski ce racunati prosjecnu ocjenu. Nakon svake utakmice bi se moglo glasati, svaki korisnik ima pravo jednog glasa i ona automatski racuna srednju procentualnu vrijednost svih glasova, tako da ce imati u jednoj decimali tacnu ocjenu. Vidjecu sta mogu da uradim. Odlicna ideja.
Super.
Samo nisam te razumio,svaki korisnik ce moci glasati samo za jednog igraca ili ce imati jedan glas po igracu?
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Jaozinho22

pet jul 15, 2016 2:23 pm

vrbanjusa je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la: Možeš li to malo pobliže objasniti?

Nesto slično kao što telegraf.rs ima :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Eisenbahner1921
Kontakt:

pet jul 15, 2016 2:24 pm

@vrbanjusa šta mislis koji su parametri bili presudni kod dovođenja ovogodišnjih pojačanja? (Uglješa, Toskas...) :)
@storm i @rios na 1921.ba forumu nakon svakog kola ima anketa za igrača utakmice. Ovdje mogu biti ocjene. Na kraju sezone uporediti te dvije ankete i možemo dobiti "igrača sezone" u našem izboru, argumentovano. Mislim da bi to bio pravi potez :palacgore:

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 35 gostiju.

Prijava  •  Registracija