Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Hadzijalagic
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 8:21 am

I Bevab i Lazic su trenutno ispred Halvadzica..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

godrina
Kontakt:

sub jun 25, 2016 8:31 am

Mene bas brine ta pozicija stopera.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Djulaga_
Kontakt:

sub jun 25, 2016 9:00 am

ovaj talijan igra lijevog beka na dosta klipova.
Igra i desnog, a i stopera.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

Okolele
Kontakt:

sub jun 25, 2016 9:03 am

Kad stize Bokačo..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

DR.HOUSE
Kontakt:

sub jun 25, 2016 9:04 am

Okolele je napisao/la:Kad stize Bokačo..
pa sinoc neko rece da je vec na kupresu
IVICA OSIM !!!!!!!!
"JEDNOM ŽELJEZNICAR UVIJEK ŽELJEZNICAR"
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :titul 🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂⚽⚽⚽

cikazubo
Kontakt:

sub jun 25, 2016 9:10 am

godrina je napisao/la:Mene bas brine ta pozicija stopera.
Ma mene svasta nesto brine pocevsi od ovih stopera, Dade, lijevog krila, ali hajde, mi smo samo forumasi i navijaci tako da mozemo samo laicki nagadjat, jedno je sigurno Kostic ako prezivi prvih 5-6 kola mi cemo uzet titulu.. Iz ove prve 4 utakmice ocekujem bar 2 pobjede i 2 remija.

Alipasino
Kontakt:

sub jun 25, 2016 9:23 am

Da bacim i ja dvije pozitive na sabahu.Stadion i trener.Stadion se nemora komentarisat a trener moze.Bio Sam skeptican u vezi Kostica medzutim svidjela mi se izjava nepratim forum nepratim evropsko Dakle samo Zeljo i to mi se svidza da je fokusiran samo na klub igrace.Dakle pozitivno iznenadjen o igracima ne BI ovim novim jer ih neznam pa BI bilo glupo bilo sta reci.Pozdrav za ostale forumase i nadamo se dobrom startu naseg voljenog kluba.

exdomorocki
Kontakt:

sub jun 25, 2016 9:27 am

Alipasino je napisao/la:Da bacim i ja dvije pozitive na sabahu.Stadion i trener.Stadion se nemora komentarisat a trener moze.Bio Sam skeptican u vezi Kostica medzutim svidjela mi se izjava nepratim forum nepratim evropsko Dakle samo Zeljo i to mi se svidza da je fokusiran samo na klub igrace.Dakle pozitivno iznenadjen o igracima ne BI ovim novim jer ih neznam pa BI bilo glupo bilo sta reci.Pozdrav za ostale forumase i nadamo se dobrom startu naseg voljenog kluba.
Futo
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

Okolele
Kontakt:

sub jun 25, 2016 9:45 am

Bekrija za gg.ba
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Eisenbahner1921
Kontakt:

sub jun 25, 2016 9:48 am

Povredom Bogdanovica mi smo izgubili stabilnost u obrani, jer se stoperi uvijek gledaju kao par, ne kao pojedinac. Hodžurda i Bogi su njegovo mjesto korektno popunili. Ali dolaskom Kostića čini mi se @model je pisao da Kostić voli da mu stoperi iznesu loptu. To je plod modernog fudbala, jer prije su stoperi bas bili tipa Bogi. Dolaskom Džidića (ili Đidića kako se piše, jbt pola piše jedno pola drugo) dobili bi na iskustvu, a i stabilnosti, ali on nije tip kojeg Kostić traži. Opet bi nekad kasnije došao igrač tipa Boccaccini. Pa bolje onda da što prije dođu i uigraju se, svakako ih moramo istrpiti. Ako smo mogli preživjeti Acu i Jasmina, pa čak smo zijanili derbi na Grbavici 1:2 zbog grešaka u defanzivi, možemo i ove. Istina sad je veći ulog i pritisak, ali šta se može.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

ChWilla
Kontakt:

sub jun 25, 2016 9:56 am

bogdanović je češće i bolje znao iznijeti loptu kad su krenuli dobro igrati on i aco.
gradi željo boli te *****

kontranogama
Kontakt:

sub jun 25, 2016 10:01 am

ChWilla je napisao/la:bogdanović je češće i bolje znao iznijeti loptu kad su krenuli dobro igrati on i aco.
Tacno drug ali ako cemo moderniji fudbal da gledamo treba neko kao ovaj Boccaccini ili daj boze i bolji, al', sto cinimi se, ti rece mogo bi on mlogo penala napravit
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

ChWilla
Kontakt:

sub jun 25, 2016 10:03 am

nisam ja. samo govorim da je bogdanović upravo tu bio mnogo moderniji od ace...
gradi željo boli te *****

boja mora
Kontakt:

sub jun 25, 2016 10:10 am

Mene malo strah ove Kostičeve priče o igri sa dva špica . Ne znam ko to igra tako. Nije mi jasno jel to misli igrati sa dva vezna, možda sa jednim stoperom ili bez krila ili bekova. Da to možda opet ne bude igra nabijanja. Baš me zanima ta njegova formacija.

exbabilon
Kontakt:

sub jun 25, 2016 10:15 am

boja mora je napisao/la:Mene malo strah ove Kostičeve priče o igri sa dva špica . Ne znam ko to igra tako. Nije mi jasno jel to misli igrati sa dva vezna, možda sa jednim stoperom ili bez krila ili bekova. Da to možda opet ne bude igra nabijanja. Baš me zanima ta njegova formacija.
Ma i ako budemo nabijali, sad su dvojica gore, duplo veca sansa da se izrodi nesto, duplo vise golova, nije lose... :rofl:

Hurmasica
Kontakt:

sub jun 25, 2016 10:21 am

Neko nam ova 2 dana, mrve baca po forumu :rofl1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub jun 25, 2016 10:23 am

arelinho je napisao/la:
boja mora je napisao/la:Mene malo strah ove Kostičeve priče o igri sa dva špica . Ne znam ko to igra tako. Nije mi jasno jel to misli igrati sa dva vezna, možda sa jednim stoperom ili bez krila ili bekova. Da to možda opet ne bude igra nabijanja. Baš me zanima ta njegova formacija.
Bice nabijanje. ;) Igramo bez bekova. Igramo sa jednim stoperom. Igramo sa dva vezna. ;) ;) Zanima li te jos neka informacija??
Koja je temperatura mora u Tucepima ? Hvala unaprijed

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 10:31 am

arelinho je napisao/la: Trenutna temperatura mora u Tucepima se krece od 26 C do 30 C.
Nista onda da ne idem jos na plazu. Hvala :palacgore:

SIMA_SIMAU
Kontakt:

sub jun 25, 2016 10:31 am

Jel ovo na gg.ba slika ovog novog stopera i Lendrica?
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

ž'21
Kontakt:

sub jun 25, 2016 10:32 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:Jel ovo na gg.ba slika ovog novog stopera i Lendrica?
Haha, isto sam bio napisao, ne bih rekao, mislim da samo liče :D Mada je Lendra igrao u Celju, pa je moguće da su se sreli.

Trenutno korisnika/ca: South i 40 gostiju.

Prijava  •  Registracija