Moderator/ica: storm_raider

 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2024 11:31 pm

rodrigo87 je napisao/la:
uto feb 06, 2024 11:15 pm
cikoradovic je napisao/la:
uto feb 06, 2024 8:10 pm
storm_raider je napisao/la:
uto feb 06, 2024 8:03 pm
Pa znate li uopste ko je ta "garnitura ljudi" prije nego se popljuje?
Kozarić, Žujo, Telibećirović, Badžak, Imširović, Duraković, Zubanović, Brajlović, ne znam da li se još neko spominjao.
Kozaric, Durakovic, Zuhanovic, Brajlovic. Nemam rijeci zaista.
I Žujo kao šlag na tortu
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2024 11:34 pm

pa posto ima povratnika, prvo sto bi trebalo provjeriti kako su i sta su ostavili iza svog mandata... ako je ostala 1 km neplacenog poreza nema taj sta traziti u kliubu
Država Željo
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 06, 2024 11:43 pm

struja je napisao/la:
uto feb 06, 2024 11:31 pm
rodrigo87 je napisao/la:
uto feb 06, 2024 11:15 pm
cikoradovic je napisao/la:
uto feb 06, 2024 8:10 pm

Kozarić, Žujo, Telibećirović, Badžak, Imširović, Duraković, Zubanović, Brajlović, ne znam da li se još neko spominjao.
Kozaric, Durakovic, Zuhanovic, Brajlovic. Nemam rijeci zaista.
I Žujo kao šlag na tortu
Koji je problem sa Žujom?
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 12:25 am

Sheldon je napisao/la:
uto feb 06, 2024 11:43 pm
struja je napisao/la:
uto feb 06, 2024 11:31 pm
rodrigo87 je napisao/la:
uto feb 06, 2024 11:15 pm


Kozaric, Durakovic, Zuhanovic, Brajlovic. Nemam rijeci zaista.
I Žujo kao šlag na tortu
Koji je problem sa Žujom?
Malo nije porez plaćao ali hebo to ....
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 6:15 am

struja je napisao/la:
sri feb 07, 2024 12:25 am
Sheldon je napisao/la:
uto feb 06, 2024 11:43 pm
struja je napisao/la:
uto feb 06, 2024 11:31 pm

I Žujo kao šlag na tortu
Koji je problem sa Žujom?
Malo nije porez plaćao ali hebo to ....
Samo budale porez placaju,realno
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Eldar
Postovi: 54
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 7:38 am

struja je napisao/la:
sri feb 07, 2024 12:25 am
Sheldon je napisao/la:
uto feb 06, 2024 11:43 pm
struja je napisao/la:
uto feb 06, 2024 11:31 pm

I Žujo kao šlag na tortu
Koji je problem sa Žujom?
Malo nije porez plaćao ali hebo to ....
Iza njega je ostalo najvece rasulo...
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 8:09 am

Ne znam je li ozbilja ova priča oko Žuje i ekipe bila, ali svako je bolje da se polemiše, trenutna struktura ili Žujo (ako je bila ozbiljna priča), nego one priče "nek idu ovi, ima ko će"...

Kad smo kod Žuje i ekipe koja se spominje, većina njih je bila na čelu kluba (Predsjednik i UO) u periodima kada su nastali najveći dugovi. Koliko god Amar bio označen za najvećeg, a često i jedinog krivca (što je tačno za njegov zadnji mandat, a djelimično i predzadnji), siguran sam da se ni on nije baš sve pitao. Pogotovo na početku karijere.
Meni je sasvim legitimno da neko misli da se ovi trebaju vratiti i da misli da će nam bolje biti. Vjerovatno karatkoročno i hoće, ali ako dođe do situacije do koje je došlo svaki put kad se ovi ljudi bili na čelu kluba (tačnije kada su napustili klub jer je "brod počeo da tone"), trebamo biti svjesni da će biti sve manje i manje ljudi koji će uskočiti da vade kestenje...pitanje je bili se iko toga prihvatio poslije svega...
 
Avatar
ono.na
Postovi: 576
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 8:43 am

Nemam ja nista protiv da i ova uprava ostane ali samo da bude malo transparentnija. Ako se vec otplacuje dug oko 250k mjesecno, moze li da se rebalansira to i otplacuje 230 a da za tih 20k imamo 3 solidne plate za 3 dobra igraca?

I da se objasni dokle je s novcem od Hadziahmetovica i Evrope? Da se dadne neka projekcija za 2024 i 2025 i zacrta cilj npr, opstanak ove godine, zvucnija pojacanja ljeto, 2024/2025 izboriti Evropu i do tad smanjiti dug na toliko i toliko.

Svako malo da nas obavijeste o procesu i svi ce biti zadovoljni.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 9:38 am

I Nedo Turković u zadnjem videu najavljuje dolazak nekih spasilaca, nadam se da neće bit novi dan pobjede. Ako ne pokažu plan i viziju šta misle i kako sa klubom dalje, neće sigurno dobiti podršku. Ako neko misli da će samo svojom pojavom nekog impresionirati teško da će to proći, ovaj klub je ostavljen bio od svih tih "spasilaca" u jednom momentu i spasili su ga navijači. Prije toga znamo šta i kako se radilo.
Svašta se može spočitavat ovoj strukturi koja vodi klub od Kovačevića do Tanovića sad, ali činjenica je da su klub doveli u red i da klub funkcioniše bez problema. Ono što nedostaje su rezultati a to je nešto što niko ne može garantovati. Sa dovoljnim brojem ljudi u administraciji i konačno postavljanjem Generalnog sekretara puno toga bi još bolje funkcionisalo sigurno.
 
Avatar
djidomova
Postovi: 43
Pridružen/a: čet jan 18, 2024 2:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 9:43 am

ono.na je napisao/la:
sri feb 07, 2024 8:43 am
Nemam ja nista protiv da i ova uprava ostane ali samo da bude malo transparentnija. Ako se vec otplacuje dug oko 250k mjesecno, moze li da se rebalansira to i otplacuje 230 a da za tih 20k imamo 3 solidne plate za 3 dobra igraca?

I da se objasni dokle je s novcem od Hadziahmetovica i Evrope? Da se dadne neka projekcija za 2024 i 2025 i zacrta cilj npr, opstanak ove godine, zvucnija pojacanja ljeto, 2024/2025 izboriti Evropu i do tad smanjiti dug na toliko i toliko.

Svako malo da nas obavijeste o procesu i svi ce biti zadovoljni.
UPRAVA NAPOLJE! To je što se tiče ovih ubleha što sjede, nadam se da neće doći veće ublehe, a mislim da je tanka linija između svih uprava u zadnjih 10-ak godina. Vrlo tanka. Što se uostalom i vidi sa našim brojem trofeja, igrača i trenera u zadnjih toliko godina. 450 trenera, 2000 igrača i 1 trofej, i to je za pohvalu koje tačno uprave? Sve nule.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 9:44 am

ublehas je napisao/la:
sri feb 07, 2024 8:09 am
Ne znam je li ozbilja ova priča oko Žuje i ekipe bila, ali svako je bolje da se polemiše, trenutna struktura ili Žujo (ako je bila ozbiljna priča), nego one priče "nek idu ovi, ima ko će"...

Kad smo kod Žuje i ekipe koja se spominje, većina njih je bila na čelu kluba (Predsjednik i UO) u periodima kada su nastali najveći dugovi. Koliko god Amar bio označen za najvećeg, a često i jedinog krivca (što je tačno za njegov zadnji mandat, a djelimično i predzadnji), siguran sam da se ni on nije baš sve pitao. Pogotovo na početku karijere.
Meni je sasvim legitimno da neko misli da se ovi trebaju vratiti i da misli da će nam bolje biti. Vjerovatno karatkoročno i hoće, ali ako dođe do situacije do koje je došlo svaki put kad se ovi ljudi bili na čelu kluba (tačnije kada su napustili klub jer je "brod počeo da tone"), trebamo biti svjesni da će biti sve manje i manje ljudi koji će uskočiti da vade kestenje...pitanje je bili se iko toga prihvatio poslije svega...
Ako odrzis nekoliko neformalnih sastanaka,onda je ta prica sve samo ne neozbiljna.😉
Ne moze covjek biti pametan sta je najbolje za klub u ovom trenutku.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 9:51 am

Najgora je situacija da nema opcija, odnosno da ima samo jedna opcija.
Uvjek je bolje da imaju dvije ili više opcija. Ono što meni smeta kod većine raje je baš situacija tjeraj ove ili one, biće neko...
Kao što rekoh, meni je ok da se polemiše kada ima opcija A ili opcija B. Za šta bude većina, neka to prvagne...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 9:53 am

Delegatima u Skupstini veceras zelim poruciti da pokazu m.uda. Dakle VI ste ti koji određuju sudbinu kluba.

Pokusali smo sve, bili smo na rubu provalije pa smo se nekako spasili, uspjeli smo se stabilizovati ali ovo prezivljavanje vise nema smisla.
Dakle VI veceras morate dobro razmisliti kako i na koji nacin usmjeriti nas klub prema novom dobu.
Proslo je vrijeme ljubavi i odanosti, nama treba KAPITAL, ali kapital kojim ce maksimalno biti zasticen nas klub.
Veceras treba da se cuje vas glas, VI ste ti koji ce odrediti sudbinu kluba, jer vrijeme nas je pregazilo i vec debelo kasnimo za ostalim klubovima i ako veceras izglasate neke kozmeticke promjene a ne konkretne nama slijedi sudbina Celika
Alea iacta est!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 10:25 am

ublehas je napisao/la:
sri feb 07, 2024 9:51 am
Najgora je situacija da nema opcija, odnosno da ima samo jedna opcija.
Uvjek je bolje da imaju dvije ili više opcija. Ono što meni smeta kod većine raje je baš situacija tjeraj ove ili one, biće neko...
Kao što rekoh, meni je ok da se polemiše kada ima opcija A ili opcija B. Za šta bude većina, neka to prvagne...
problem je sto ima i opcija C
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 10:27 am

Dzezvar je napisao/la:
sri feb 07, 2024 9:44 am
ublehas je napisao/la:
sri feb 07, 2024 8:09 am
Ne znam je li ozbilja ova priča oko Žuje i ekipe bila, ali svako je bolje da se polemiše, trenutna struktura ili Žujo (ako je bila ozbiljna priča), nego one priče "nek idu ovi, ima ko će"...

Kad smo kod Žuje i ekipe koja se spominje, većina njih je bila na čelu kluba (Predsjednik i UO) u periodima kada su nastali najveći dugovi. Koliko god Amar bio označen za najvećeg, a često i jedinog krivca (što je tačno za njegov zadnji mandat, a djelimično i predzadnji), siguran sam da se ni on nije baš sve pitao. Pogotovo na početku karijere.
Meni je sasvim legitimno da neko misli da se ovi trebaju vratiti i da misli da će nam bolje biti. Vjerovatno karatkoročno i hoće, ali ako dođe do situacije do koje je došlo svaki put kad se ovi ljudi bili na čelu kluba (tačnije kada su napustili klub jer je "brod počeo da tone"), trebamo biti svjesni da će biti sve manje i manje ljudi koji će uskočiti da vade kestenje...pitanje je bili se iko toga prihvatio poslije svega...
Ako odrzis nekoliko neformalnih sastanaka,onda je ta prica sve samo ne neozbiljna.😉
Ne moze covjek biti pametan sta je najbolje za klub u ovom trenutku.
Uvazeni kolega

mozete li nam pojasniti pojam "neformalni sastanak"?

S poštovanjem
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 10:34 am

milanribar je napisao/la:
sri feb 07, 2024 9:38 am
I Nedo Turković u zadnjem videu najavljuje dolazak nekih spasilaca, nadam se da neće bit novi dan pobjede. Ako ne pokažu plan i viziju šta misle i kako sa klubom dalje, neće sigurno dobiti podršku. Ako neko misli da će samo svojom pojavom nekog impresionirati teško da će to proći, ovaj klub je ostavljen bio od svih tih "spasilaca" u jednom momentu i spasili su ga navijači. Prije toga znamo šta i kako se radilo.
Svašta se može spočitavat ovoj strukturi koja vodi klub od Kovačevića do Tanovića sad, ali činjenica je da su klub doveli u red i da klub funkcioniše bez problema. Ono što nedostaje su rezultati a to je nešto što niko ne može garantovati. Sa dovoljnim brojem ljudi u administraciji i konačno postavljanjem Generalnog sekretara puno toga bi još bolje funkcionisalo sigurno.
Niko ne spominje gospodina Ora Ibrišimovića, a mislim da se u tom periodu mnogo toga uradilo i da je to vjerovatno bio najteži momenat za klub, moje neko vidjenje.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 10:42 am

Klaun Nedo Turković u svom novom podcastu kaže da je Amar Osim davao pare da bi klub osvajao titule: "Ne može se Željo boriti, bolan, sa 1000-1500 KM platom za 10 igrača u klubu i da napada dva trofeja, pa to je neizvodivo. Znači, mi smo se borili kad smo bili u ta vremena, imali smo para i osvajali titule kad je bilo love. Mislim nije bilo ko danas, ali u to vrijeme bilo je opet nekih finansija. NEKO je to davao, zna se dobro ko je davao, međutim, dan danas to ljudi neće da priznaju ko je davao pare u ta vremena za Želju jer im ne odgovara da kažu i još nazivaju takve ljude kasnije,onaj, KAMATARIMA i tako nešto. Ovaaaaj, to očito govore ljudi koji veze nemaju s fudbalom, onda to tako i razmišljaju."

Takođe, dao je komentar da li je MAHALAŠ i za ulazak tzv 'NOVE STRUKTURE LJUDI' u klub: " Po čitav dan sam tamo, znate, posao kojim se bavim i ja ne mogu dovesti igrača u Želju da naredim nekome nešto, već ono što znam po pozicijama da se traži i sasvim slučajno znam, jer sam od 300 treninga u 300 dana bio 297 treninga, i onda kada to ljudi kažu 'on tamo stoji mahala', onaj, nemaju zaista pojma. Ja to volim i ja ne mahalam. Ja sam možda 2x možda ušao kroz kapiju, ja stojim gdje i svi ostali navijači stoje, a vjerujte mi da pored mene ima još 10 ljudi koji su i više od mene na treningu. Onaaaj, hajd ne mogu biti više ali su bar jednako i vole taj klub i gledaju to sve isto k'o i ja, znaju, za Želju, tako da ovdje se najmanje mahala s moje strane, naravno. Šta znači mahala? Mahala Vam znači raditi nešto na štetu kluba. Svi znaju da ja ništa na štetu kluba nisam odradio, niti radim i da ću samo još više pojačati da budem blizak klubu. Ambicije ogromne imam i tek sad kako sve veća poznanstva imam i prijatelje i sve ostalo. Mislim da će doći vrijeme da će ozbiljni ljudi ući u klub, koji itekako i mene cijene. Vidjet ćemo i sad Skupštinu 07.02., pa ćete vidjeti koji su to ljudi, ako oni uđu, ako im se dozvoli, ako ne bude nekih bušenja pa ćete da vidite tek takvi ljudi ako me cijene zašto me ne bi cijenili i ostali ljudi, imaju razloga za te stvari. Da, učestvovao sam tu u dovođenju par igrača, smatram da je Željo, pa hajmo reći zadovoljio 60% prelaznog roka. "

Mislim da je svima jasno s kojim namjerama i po čijim instrukcijama klaun propagira ulazak 'novih ljudi" u Strukture kluba. O njima ima mišljenje kao i o Amaru kamataru, a sve to samo jer vidi i svoj lični interes preko leđa kluba, namirisao je i sebi priliku a oni mu obećali za ovo mahalanje i ispiranje mozga dijelu navijača kako bi nasjeli na ulazak već viđene ekipe ljudi koji su klub zavili u crno u prošlim mandatima.

Nedo, Nedo zar stvarno misliš da su svi SKUPŠTINARI ovce za šišanje?!

phpBB [video]
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u sri feb 07, 2024 11:03 am, ukupno mijenjano 2 puta.
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 10:43 am

Sky1 je napisao/la:
sri feb 07, 2024 10:34 am
milanribar je napisao/la:
sri feb 07, 2024 9:38 am
I Nedo Turković u zadnjem videu najavljuje dolazak nekih spasilaca, nadam se da neće bit novi dan pobjede. Ako ne pokažu plan i viziju šta misle i kako sa klubom dalje, neće sigurno dobiti podršku. Ako neko misli da će samo svojom pojavom nekog impresionirati teško da će to proći, ovaj klub je ostavljen bio od svih tih "spasilaca" u jednom momentu i spasili su ga navijači. Prije toga znamo šta i kako se radilo.
Svašta se može spočitavat ovoj strukturi koja vodi klub od Kovačevića do Tanovića sad, ali činjenica je da su klub doveli u red i da klub funkcioniše bez problema. Ono što nedostaje su rezultati a to je nešto što niko ne može garantovati. Sa dovoljnim brojem ljudi u administraciji i konačno postavljanjem Generalnog sekretara puno toga bi još bolje funkcionisalo sigurno.
Niko ne spominje gospodina Ora Ibrišimovića, a mislim da se u tom periodu mnogo toga uradilo i da je to vjerovatno bio najteži momenat za klub, moje neko vidjenje.
Jeste, to je bio prvi period kad se nije znalo ni kome smo dužni, ni jel se plaćalo poreznoj ni koliko. Dobro bi bilo ako će doći nova struktura, da nastavi na svemu da radi pomalo, od omladinskog, administracije, infrastrukture da ne bude samo ulaganje u prvi tim i rezultat po svaku cijenu, to je svakako pogubno za klub...
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 11:05 am

Što bi rekao jedan eminentni voditelj i novinar "moraju ovi otići, makar bilo i gore" 😆
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 242
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 07, 2024 11:26 am

Jedina prednost tih ljudi je što imaju pare i što imaju konekcije. I mislim da je to poenta cijele priče. Niko njih ne želi u klubu jer ih voli ili jer misli da su dobro rješenje, prošlost je pokazala kako je ko i na koji način radio.
ŽELJEZNIČAR!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 212 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija