Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 12:15 am

Mulalic Edis je napisao/la:
čet nov 02, 2023 11:50 pm
storm_raider je napisao/la:
čet nov 02, 2023 11:08 pm
Uradio je Tuce dobrog posla, ne mozemo gledati crno-bijelo. Kao sto Ujko rece, bitno je vracanje dugova, nazalost fudbal je sporedan, ali mislim da je to i realno ocekivanje.
Stvorila se slika kao da je apokalipsa, a prosle godine u ovo vrijeme jos gore bilo tri puta.
Pa dobro, davanje podrske treneru prije 20 dana i onda raskid ugovora nije nesto sto obecava, ali dok god vracaju dugove trebaju imati nasu podrsku. U situaciji su realno u kojoj niko ne bi volio da bude.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 1:42 am

Ono sto je Boljevic pokazao protiv Igmana moze se reci da je Bekric pogodio
Za Selimovica cemo jos sacekati.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6016
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 5:38 am

storm_raider je napisao/la:
čet nov 02, 2023 11:08 pm
Uradio je Tuce dobrog posla, ne mozemo gledati crno-bijelo. Kao sto Ujko rece, bitno je vracanje dugova, nazalost fudbal je sporedan, ali mislim da je to i realno ocekivanje.
Vidomo taj dobro odradjeni posao na djelu....
Poslije one petljavine sa Hodzicem i Santosom trebao je sam otici.Niko u zadnjih 20 godina nije slagao navijace kao on tada.
Namazan je to papak samo tako....
Ona konferencija prije 20 tak dana je bila samo pokusaj pranja njega samog jer je znao sta ce da se desi.
Uveliko je radio na tome.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 8:05 am

Nemojmo biti glupi i prizivati odlazak Uprave, prema komentarima vidim da cemo opet nasjesti na smicalice starih prevaranata. Nadogradnja da, smjena nikako ne!
 
Ludvig Leple
Postovi: 286
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 9:01 am

storm_raider je napisao/la:
čet nov 02, 2023 11:08 pm
Uradio je Tuce dobrog posla, ne mozemo gledati crno-bijelo. Kao sto Ujko rece, bitno je vracanje dugova, nazalost fudbal je sporedan, ali mislim da je to i realno ocekivanje.
Ali zašto je realno očekivanje samo vraćanje dugova? Pružila nam se prilika da i na terenu budemo konkurentni barem za 3 ili 4 mjesto, a mi ovdje kukamo k'o kakve babe i vraćamo dugove.

Da još jednom ponovim, onakav gol kakav smo mi postigli protiv Minska na gostovanju nije niti jedna ekipa u ovoj ligi nikome. Pokazali su da znaju, a i pokazali su da znaju u minirati trenera. Čvrstom rukom i tjeranjem pojedinaca imali bi i dobre rezultate što je win-win kombinacija.

Da, nabijem ih na qrac za ovo tempiranje informacija ponovo u vezi servisiranja obaveza prema PU. Ne glumite levate i neznalice, odstranite iz kluba govna, prije svega Rumenog ahbaba, a onda i ostale parazite koji vas truju i pune glavu idiotizmima.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1319
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 9:22 am

Ostali smo bez trenera koji je u 10 gostujućih utakmica u prvenstvu imao samo jednu pobjedu i to u zadnjem kolu prošle sezone protiv Slobode koja je u tom trenutku bila već drugoligaš. E taj isti drugoligaš nas izbaci iz kupa. Ako ćemo pravo govoriti u Europu smo otišli najviše zahvaljujući ruci A.Hodžića protiv Posušja a nikakvim taktičkim uptade-ima. Dakle i on je u jednom trenutku imao Hodžića i Santosa pa ne bi nekih vanrednih pobjeda.

Ako smo dovoljno otplakali odlazak Nermina, vrijeme je da se vratimo onom što predstoji. Protiv Sloge smo sve al ne objektivni favoriti. Vlado je dovoljno iskusan da može "namirisati" krv i sigurno će u subotu pokušati nešto više. Ne treba isključiti i sudijske režije, rani žuti ili još gore crveni, ofsajd ... i eto te u velikom problemu. Ne daj Bože lošeg rezultata, slijedi gostovanje u Banjaluci i ulazak u izuzetno nezgodnu situaciju. Nakon toga reprezentativna pauza poslije koje smo u pravilu još gori. Al što bi reko Konjić hajmo biti pozitivni, ekipa neka pokuša uzeti što više bodova do kraja polusezone, a sa izborom Nerminovog nasljednika ne treba žuriti ako se već ne zna ko je upitanju. Moja nerealna želja uvijek je bio Husref al bi vjerovatno njegov prvi kiks bio loše dočekan od dijela navijača. Sa mnogo manjim pragom tolerancije nego što je imao Nermin.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 9:25 am

Druze Samir Bekric kao igrac je bio uposlenik kluba i pitao se koliko i mi. Samir Bekric kao operativac je poceo dobro, poletno sa zeljom. Samir Bekric od maja ove godine je napravio ogromnu stetu. Izgubili smo perspektivnog trenera u svlacionici je razdor igracki kadar je los uz to imamo par menadzerskih igraca. Dakle od maja on gleda sebe i to kratkorocno jer da je napravio nesto mogao je dalje iz Zelje. Ovako je uzeo instant para sumnjivim talovima i nas opet unazadio. Sredina sezone mi osmi bez pobjede u gostima sa uzasno losom atmosferom kako u svlacionici tako i na tribinama.

Od cega ces vracati dugove kad ti je osnova primanja prodaja ulaznica. Sta ako sutra bude posjeta cca 2k? A haj na to nadodaj i poraz moguci i gdje smo tad?


Otkaz mora dobiti, zajedno s onima koji mu drze ledja. Isti oni koji kad se ovdje prozovu pojedinci skacu da ih brane.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 10:53 am

Ima li kakvih mahalskih ko bi mogao naslijedit Basica?

P.S.zna li neko sta nam je sa org-om od juce zakljucan?
Alea iacta est!
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 125
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 11:09 am

O kakvom plavom proljecu i investitoru je rijec, vidim da se tamo na drugom forumu spominje, naravno ne ocekujem da se kaze javno ali me samo zanima ima li istine u tome?
Moje misljenje da je to jedini ispravni put ako hocemo da ocuvamo klub.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3195
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 11:20 am

cipiripi je napisao/la:Ima li kakvih mahalskih ko bi mogao naslijedit Basica?

P.S.zna li neko sta nam je sa org-om od juce zakljucan?
Klub sa Grbavice je ekspresno reagovao i registrovao novog trenera koji će sutra voditi ekipu protiv Sloge u 13. kolu Premijer lige BiH.

To će biti Halid Genjac, pardon, Haris Alihodžić, koji je "prošao kroz papire" u Fudbalskom savezu Kantona Sarajeva. 


Alihodžić je 1. novembra stekao pravo da sjedne na klupu Plavih, a ugovor mu vrijedi do 30. juna 2024. godine.slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk


 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5110
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 11:35 am

Haris SSS? kuku nama. pa nas ce zvijezda razvaliti sa pet komada... federalko, here we come!
100/94/37/34 - i to je to!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 11:38 am

Alihodzic moze dobro zivjeti od iznajmljivanja licence.
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 12:22 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
pet nov 03, 2023 11:35 am
Haris SSS? kuku nama. pa nas ce zvijezda razvaliti sa pet komada... federalko, here we come!

Ne ne ne, Bekric je prva violina, Haris je tu samo zbog licence. Ne zaboravite Bekricevu taktiku u Mostaru protiv Zrinjsko i rezultat 0-4. Doduse, nemojte zaboraviti ni Krupu i Lavor. Zna Bekriija posao, samo je pitanje hoce li pobjedu ili poraz.
Krivina Jug
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 12:22 pm

NAJAVA: Željezničar - Sloga

https://1921.ba/najava-zeljeznicar-sloga-9214
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 12:31 pm

1921.ba je napisao/la:
pet nov 03, 2023 12:22 pm
NAJAVA: Željezničar - Sloga

https://1921.ba/najava-zeljeznicar-sloga-9214
:palacgore:
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 12:35 pm

Ovaj i ovakav Zeljo bi i jednog Jakirovica "potrosio".Hvala Sd-U ali i najstarijim i igracima,da ih ne nabrajam.
Tempiranje informacija nakon poraza ili ovakvih odluka je za knjiga.
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 12:37 pm

Trznuh se pravo kad vidjeh autobus bojca na Grbavici! Kontam nije valjda da treniraju na nasoj ljepotici, a mi sutra tekmu imamo? Kad ono nasa djeca igraju. Pioniri dobili 3:1! Zasluzeno, mnogo su bolji bili! Dva evrogola! Svaka cast djeco i samo naprijed!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 1:01 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
čet nov 02, 2023 10:13 pm
Nijedna odluka iz kluba kao ova od jucer me nije ovako ohladila od kluba,ali bas nijedna

I ja mislim cak sam siguran da ce biti neki cirkus u subotu

Svejedno mi da li dobili ili izgubili 10:0
Kakav cirkus, ide 3:0 , sad kad odjednom proigraju!
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 1:31 pm

Ja fakat ne mogu da shvatim dosta ljudi ovdje.

Čuj svejedno im kako ćemo igrati. Čuj ne dolaze na tekmu zato što je neko otjeran. Čuj ne dolaze na tekmu zato što je neko u klubu... :? :? :?

I to sve na onovu nekih poluinformacija i mahalskih priča.

De ba ljudi, uozbiljite se malo. Ko god se smatra Željovcem treba da dođe na svaku tekmu na koju može, nevezano ko je u klubu, a ko nije.
Valjda ne navijamo za Bašića i Bekrića nego za Želju.

P.S. Moj lični stav je da trenera nije trebalo mijenjati, ne zato što sam nešto prezadovoljan njim, nego što nećemo nista postići mjenajući trenere svakih pola godine - godinu, da ne bude da ovako pričam jer podržavam smjenu trenera.
Zadnja izmjena: ublehas, dana/u pet nov 03, 2023 3:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 03, 2023 3:12 pm

ublehas je napisao/la:
pet nov 03, 2023 1:31 pm
Ja fakat ne mogu da shvatim dosta ljudi ovdje.

Čuj svejedno im kako ćemo igrati. Čuj ne dolaze na tekmu zato što je neko otjeran. Čuj ne dolaze na tekmu zato što je neko u klubu... :? :? :?

I to sve na onovu nekih poluinformacija i mahalskih priča.

De ba ljudi, uozbiljite se malo. Ko god se smatra Željovcem treba da dođe na svaku tekmu na koju može, nevezano ko je u klubu, a ko nije.
Valjda ne navijamo za Bašića i Bekrića nego za Želju.

P.S. Moj lični stav je da trenera nije trebalo mijenjati, ne zato što sam nešto prezadovoljan njim, nego što nećemo nita postići mjenajući trenere svakih pola godine - godinu, da ne bude da ovako pričam jer podržavam smjenu trenera.
Bravo za post.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 118 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija