Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 4:55 pm

Ne treba niko da ide do pauze. Mislim da je to neki realan vremenski okvir. Niko neće ove sezone izboriti evropu pa ljudi pogledjte kakvo suđenje imamo evo već par utakmica svaki faul 50:50 ide protiv nas. Sve su prilike da je ove sezone Široki na poziciji 4.
Što se utakmice tiče ja sam vidio napredak u igri i čini mi se da Selimović i Boljević jesu pojačanja moram Rustemovića pohvaliti Drlju također danas igrao odbranu i to dobro.
Mekić katastrofa.
Bašić mislim da je napravio fulu sa izmjenama kod prvog gola niko se ne vraća i imamo 4 na 2 Bibera i Mekića nigdje i naravno Ćosića.
Danas smo sami sebe pobjedili ovaj Igman je u rangu etnosela ništa ni sa čim i da smo bili 11 na 11 mislim da bi im tricu uvalili bolje smo igrali i kombinovali nego protiv Zvijezde. To je moje mišljenje.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u pet okt 27, 2023 4:57 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 4:55 pm

Mirek11 je napisao/la:
pet okt 27, 2023 4:44 pm
Da imamo normalnu upravu odnosno vlasnika ovo bi pored sve podrske i planova koju je trener imao, trebalo odmah promjeniti trenera i sportskog direktora ( ne treba da sjedi na klupi nikad ) jer je odgovrnost podjednaka a tu bih odmah uradio i cistku igraca, ovavezno, posebno ovih starijih i mahalaca.
Opet bi ostala solidna ekipa a novi sport.direktor i sef na polusezoni dovesti 2-3 igraca na najkriticbijim pozicijama.
Ne volim puno da se mijenja ali ocito ovdje struka ne moze znacajno promjeniti stvari.
Upravo u tome lezi problem. Imas starosjedioce koji tracaju, prave klanove i vrtimo se u krug od Blagojevica, Bogicevica i Kjosevskog sad do Kosorica, Stilica, Cocalica itd. Zamjenis kapitensku traku eto problema. Gurnes omladinca eto problema. Ne guras mlada krila eto problema i tako u krug. Ko god da dodje bicemo 5-6-7 ove sezone.

Sve se moze ispraviti rebalansom budzeta i projekcije. Ako 200k dajete na otplatu dugova a 70k na mjesecne plate igracima kako ste rekli, otplacujte 150, placajte igrace 120 uz par pojacanja i svi ce biti zadovoljniji pa mozda uzmemo bod na gostovanju.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5162
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 4:59 pm

Meni je Bašić jedino kriv za to što ponavlja jedne te iste greške iz meča u meč očekujući drugačiji ishod.
Na neke igrače ne možeš računati i to je to. Otpiši ih, nema potrebe da ih ubacuješ jer ništa ti oni neće donijeti dobro.
Bolje vodi sa sobom 3 juniora, stavi njih isti ishod ćeš imati. Jer smo mi svakako navikli na poraze u gostima i mislim da niko realan i ne očekuje ništa drugačije. A izgubiti znaju i djeca
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 4:59 pm

Bekricu povedi alibi igrače sa sobom ali prvo za rukicu Mekića
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:01 pm

Al kako Aco ispade kod prvog gola. Kunem vam se onako se nije ni u Bojniku u rupi ispadalo birvaktile.

Nevjerovatno fakat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:02 pm

salle86 je napisao/la:
pet okt 27, 2023 4:59 pm
Meni je Bašić jedino kriv za to što ponavlja jedne te iste greške iz meča u meč očekujući drugačiji ishod.
Na neke igrače ne možeš računati i to je to. Otpiši ih, nema potrebe da ih ubacuješ jer ništa ti oni neće donijeti dobro.
Bolje vodi sa sobom 3 juniora, stavi njih isti ishod ćeš imati. Jer smo mi svakako navikli na poraze u gostima i mislim da niko realan i ne očekuje ništa drugačije. A izgubiti znaju i djeca
Slažem se sa tobom ali mora se i on prilagođavati situacijama na terenu pobekad se pogubi i ispoljava strašnu tvrdoglavost.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 580
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:07 pm

Koliko imamo gadan mentalitet pokazuju ovi najglasniji sa tjeranjem uprave i trenera. Kao sto neko rece nikoga ne bi otjerao do zimske pauze realno vrijeme da se vidi moze li bolje i da li je kriza prolazna.
FCŽ
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3222
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:08 pm

kemo je napisao/la:
MiroslavKruzik je napisao/la:
pet okt 27, 2023 4:18 pm
Podrska treneru, jasno je da Mekic, Bekric i kompanija mu ovo rade planski, novi trener je i dogovoren danima već prije Igmana. Toliko o svemu, znao to i Bašić pa je spominjao da je danas 'dan D'

Samire Bekriću, pokupi mahalu i napustite klub!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Kakve ti sve stvari pises majke mi...
Zamolit cu te da mi se ne kačaš stalno na postove, ja se tebi fakat ne lijepim za sve napisano. Da ne bi dobili ban obojica, psovali jedan drugome, zaobidji me. Piši šta hoćeš, mene stavi na ignore listu i tjt. Vrlo jednostavno. Pozdrav

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
SamoNapad
Postovi: 411
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:12 pm

Sa Boljevićem i Selimoviće ekipa uopste nije za ispod 4 mjesta. Ovom reći da više nikad u našoj ligi ne diže nogu iznad nivoa koljena jer te samo ceka sudija .
Ne smije se amnestirati Bašić bez obzira što trenutno nemamo adekvatne zamijene. Ako ce nam doci Cviko, Alispahić i kompanija nek nas vodi i Fadil Žerić isto ga dođe .
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 373
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:19 pm

Glavni krivac za poraz po mom mišljenju je Selimović. Lik dobio crveni u 9toj minuti prve utakmice za klub.
Frajer sam izgubio utakmicu.
Nez sto ga karakterisete kao pojacanje, a odigrao 9 min samo.
9 min nije dovoljno da se ocijeni igrac valjda..
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:20 pm

south side je napisao/la:
pet okt 27, 2023 4:37 pm
Dzezvar je napisao/la:
pet okt 27, 2023 4:32 pm
south side je napisao/la:
pet okt 27, 2023 4:29 pm
Edis zvani kuhar je za ublehu basica murinjo.
Yebo vas edis ba....
Yebo vas basic vise ba.Napravise od njega Guardiolu na klupi Želje a mi nikad gore izgledali nismo,nikakvog napredka u igri cak sta vise iz utakmice u utakmicu sve gora igra vazno je pljuvati edisa a ovoga dizati u nebesa i treba nam ovako kad smo naopaki
Klosara koji je radio pokojnom Odi i sapunjo mu dasku i treba pljuvat..Yebo te on...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1933
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:20 pm

Zvaka72 je napisao/la:
pet okt 27, 2023 5:02 pm
salle86 je napisao/la:
pet okt 27, 2023 4:59 pm
Meni je Bašić jedino kriv za to što ponavlja jedne te iste greške iz meča u meč očekujući drugačiji ishod.
Na neke igrače ne možeš računati i to je to. Otpiši ih, nema potrebe da ih ubacuješ jer ništa ti oni neće donijeti dobro.
Bolje vodi sa sobom 3 juniora, stavi njih isti ishod ćeš imati. Jer smo mi svakako navikli na poraze u gostima i mislim da niko realan i ne očekuje ništa drugačije. A izgubiti znaju i djeca
Slažem se sa tobom ali mora se i on prilagođavati situacijama na terenu pobekad se pogubi i ispoljava strašnu tvrdoglavost.
Ma ne bih ja rekao, fakat je skoro sve probao, al kad te neće, onda te baš neće.
Stavi Drlju, on kloc, ne valja Drljo, amater, vadi ga, bolji Gasal. Skloni Drlju, stavi Gasala, ista priča i kritike kao i za Drlju. Ne valja Gasal, vadi ga, Drljo je za njega Neymar.
Stavi Rustema, ne valja Rustem pitar, daj Bibera, bolji je i on od Rustema. Stavi Bibera, ne valja ni Biber, na klupi u Igmanu sjedio a kod nas igra, uaaa Bašiću ubleho odlazi pojma nemaš.
Stavi Acu, ne valja Aco, naše dijete Drina na klupi sjedi zbog njega. Ok, ubaci Drinu, on kiksa i primimo gol, opet isto, ne valja Drina, daj Acu, treba nam iskustvo. Ne valja Galić, daj Ovčinu na beka. Ok, stavi Ovčinu na beka, on ko amater, ne valja ni on, vrati Galića. I sve tako u krug, bukvalno sve što smo kritikovali je mjenjano i probavano al ne ide pa ne ide. I to je isključivo do igrača i njihovog individualnog (ne)kvaliteta, jer ja nisam još vidio neku utakmicu da smo taktički ili formacijski podbacili. Svaki gol od ljeta na ovamo smo primili skoro isključivo zbog individualnih grešaka. Svaki trener kad dođe u klub ima mogućnost da sebi dovede igrače za koje zna da mogu odgovoriti njegovim zahtjevima, kod nas to nije slučaj. Bašiću ni jedno pojačanje nije dovedeno, a otišla su mu dva najbolja igrača, dok je treći povrijeđen većinu sezone a i u godinama je. Ja u ovoj situaciji nemam obraza da čovjeku nešto prigovaram ako znam kakva je situacija u klubu. Uprava i Bekrić su ga pod autobus bacili i to dobro, nisu čovjeku igrače doveli, sav pritisak na njemu, a oni muda glade.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:21 pm

Tryg je napisao/la:
pet okt 27, 2023 5:01 pm
Al kako Aco ispade kod prvog gola. Kunem vam se onako se nije ni u Bojniku u rupi ispadalo birvaktile.

Nevjerovatno fakat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ali zato Aco spasi cist go prije toga....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Ludvig Leple
Postovi: 292
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:29 pm

Da ne ponavljam kome dajem podršku i zašto, ali ovo danas je izgubljeno isključivo zbog gluposti Selimovića i Bašića. Dobio si crveni, prvo poluvrijeme si bolji od ekipe koja ima igrača više i povlačiš se. Nermin je trebao drugo poluvrijeme ići odmah na sve ili ništa, staviti 3-4-2 sa ubacivanjem Haračića, Jabera i Dubačkića, a izbaciti Ovčinu, Mekića i Cocalića. Ko mu jbe mater, barem nastavi u istom ritmu, pa šta bude. Da je ostao Selimović ovo bi bilo glat 0:3, ali...
Drljo danas dobar, kako me inače nervira danas pošteno odigrao. Boljević trebao završiti utakmi u prvom poluvremenu sa dvije 100% šanse, ali...
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:30 pm

ove sezone mi europe vidjet necemo, nekako sam siguran u to.
Ono sto bih volio vidjeti to je priprema ekipe za narednu sezonu, to mislim na davanje mnogo vise sanse iole kvalitetnim juniorima.... Sabic i slicni njemu... Basic da gura uvijek po nekog omladinca imao bi jos vecu podrsku ovako je uzdrmana njegova stolica. Bekric na jos klimavijoj stolici.... da se malo razdrmaju prvog bih Bekrica sklonio od prvog tima ukoliko to nebi dalo boljitka tek onda i trenera mjenjati....
Država Željo
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 950
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:30 pm

Basic, Bekric noga. Ko god dodje moze imati ovaj omjer pobjeda i poraza uz bezidejnost u gostima.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1323
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:35 pm

Dzezvar je napisao/la:
pet okt 27, 2023 5:21 pm
Tryg je napisao/la:
pet okt 27, 2023 5:01 pm
Al kako Aco ispade kod prvog gola. Kunem vam se onako se nije ni u Bojniku u rupi ispadalo birvaktile.

Nevjerovatno fakat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ali zato Aco spasi cist go prije toga....

Ljudi idu četiri prema dva ka našem golu al eto Aco kriv. Kako ekipa koja ima igrača manje može 10 minuta prije kraja biti sa samo dva igrača pozadi. Valjda tada treba biti neki autobus ispred gola a gore ako šta uradiš
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Z_1921
Postovi: 125
Pridružen/a: uto jan 10, 2023 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:38 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
pet okt 27, 2023 5:08 pm
kemo je napisao/la:
MiroslavKruzik je napisao/la:
pet okt 27, 2023 4:18 pm
Podrska treneru, jasno je da Mekic, Bekric i kompanija mu ovo rade planski, novi trener je i dogovoren danima već prije Igmana. Toliko o svemu, znao to i Bašić pa je spominjao da je danas 'dan D'

Samire Bekriću, pokupi mahalu i napustite klub!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Kakve ti sve stvari pises majke mi...
Zamolit cu te da mi se ne kačaš stalno na postove, ja se tebi fakat ne lijepim za sve napisano. Da ne bi dobili ban obojica, psovali jedan drugome, zaobidji me. Piši šta hoćeš, mene stavi na ignore listu i tjt. Vrlo jednostavno. Pozdrav

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Pa kako ti se nece kaciti, vidis li sta pises? Reci nam ko je novi trener ako znas. Ovo su ozbiljne stvari sto si rekao
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6750
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:39 pm

Dokle vise gurati Gasala, pa lik nije za 10min igre.
Basic je kriv danas jer vadi Rustemovica, momak je odigrao odlicno danas ali Ovcina :zid: pa sta bi od njega.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 27, 2023 5:43 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
pet okt 27, 2023 5:20 pm
Zvaka72 je napisao/la:
pet okt 27, 2023 5:02 pm
salle86 je napisao/la:
pet okt 27, 2023 4:59 pm
Meni je Bašić jedino kriv za to što ponavlja jedne te iste greške iz meča u meč očekujući drugačiji ishod.
Na neke igrače ne možeš računati i to je to. Otpiši ih, nema potrebe da ih ubacuješ jer ništa ti oni neće donijeti dobro.
Bolje vodi sa sobom 3 juniora, stavi njih isti ishod ćeš imati. Jer smo mi svakako navikli na poraze u gostima i mislim da niko realan i ne očekuje ništa drugačije. A izgubiti znaju i djeca
Slažem se sa tobom ali mora se i on prilagođavati situacijama na terenu pobekad se pogubi i ispoljava strašnu tvrdoglavost.
Ma ne bih ja rekao, fakat je skoro sve probao, al kad te neće, onda te baš neće.
Stavi Drlju, on kloc, ne valja Drljo, amater, vadi ga, bolji Gasal. Skloni Drlju, stavi Gasala, ista priča i kritike kao i za Drlju. Ne valja Gasal, vadi ga, Drljo je za njega Neymar.
Stavi Rustema, ne valja Rustem pitar, daj Bibera, bolji je i on od Rustema. Stavi Bibera, ne valja ni Biber, na klupi u Igmanu sjedio a kod nas igra, uaaa Bašiću ubleho odlazi pojma nemaš.
Stavi Acu, ne valja Aco, naše dijete Drina na klupi sjedi zbog njega. Ok, ubaci Drinu, on kiksa i primimo gol, opet isto, ne valja Drina, daj Acu, treba nam iskustvo. Ne valja Galić, daj Ovčinu na beka. Ok, stavi Ovčinu na beka, on ko amater, ne valja ni on, vrati Galića. I sve tako u krug, bukvalno sve što smo kritikovali je mjenjano i probavano al ne ide pa ne ide. I to je isključivo do igrača i njihovog individualnog (ne)kvaliteta, jer ja nisam još vidio neku utakmicu da smo taktički ili formacijski podbacili. Svaki gol od ljeta na ovamo smo primili skoro isključivo zbog individualnih grešaka. Svaki trener kad dođe u klub ima mogućnost da sebi dovede igrače za koje zna da mogu odgovoriti njegovim zahtjevima, kod nas to nije slučaj. Bašiću ni jedno pojačanje nije dovedeno, a otišla su mu dva najbolja igrača, dok je treći povrijeđen većinu sezone a i u godinama je. Ja u ovoj situaciji nemam obraza da čovjeku nešto prigovaram ako znam kakva je situacija u klubu. Uprava i Bekrić su ga pod autobus bacili i to dobro, nisu čovjeku igrače doveli, sav pritisak na njemu, a oni muda glade.
Sve to većinom stoji da se raji ne može ugoditi. Ali brate imaš igrače koje fakat ne ide i igrače na koje se diže hajka. Drina ti je najbolji primjer za to u 15 utakmica ove sezone bio odličan u 10 a u 2 napravio grešku ali raja kaže da je loš Rustemović od 15 utakmica 2 odigrao dobro a ostali 10 užas a ovo haj može proći.
Mekić više je loš nego dobar ali ga golovi vade.
Ali ne znam otkud Ćosiću onoliko kredita pa frajer još samo Muftića nije mjenjao. Odmori ga malo i postavi ga na njegovu prirodnu poziciju da vidimo ima li hljeba u njemu slično i Ovčina.
Danas vala ne znam koga bi i ubacio jedino Saudijca i Haračića ali koga umjesto Mekića u vezu.
Meni je logično bilo da u 75 minuti uđe i treći štoper pogotovo kad je Ahmetović trebao da uđe ali zato ja nisam trener.😁😁😁😁😁😁
Ali da opet napišem Bašiću podrška do zimske pauze jer ako me skupi još 6 do 7 pobjeda da može mirno dočekati treći dio prvenstva neće moći podnijeti pritisak koji je i ovako prevelik.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u pet okt 27, 2023 5:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Plava porodica me ubi u pojam.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], neroazzuro i 143 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija