Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6745
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 5:18 pm

Ovo opet Kosoric pocetna :zid: :zid: ma **** ti nas ...pa osjeti li on da ne moze vise, pa da kaze ljudi nisam ja za pocetne itd.

Opet tekma bez gola u gostima :zid:

BEKRICU ODLAZI
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
south side
Postovi: 481
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 5:22 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la: Ovo opet Kosoric pocetna :zid: :zid: ma **** ti nas ...pa osjeti li on da ne moze vise, pa da kaze ljudi nisam ja za pocetne itd.

Opet tekma bez gola u gostima :zid:

BEKRICU ODLAZI
I nek povede sa sobom trenersku ublehu.
Ne zna se koji je gori, ovaj sa dovodzenjem starohana i polovnjaka ili ovaj sto se pogubio u trenerskom poslu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 5:29 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub okt 14, 2023 5:18 pm
Ovo opet Kosoric pocetna :zid: :zid: ma **** ti nas ...pa osjeti li on da ne moze vise, pa da kaze ljudi nisam ja za pocetne itd.

Opet tekma bez gola u gostima :zid:

BEKRICU ODLAZI
Nije bio u početnoj, u tandemu bili Selimović i Drina.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 5:31 pm

Toliko odišemo kvalitetom da gola ne mozemo zabit kombinovanoj drugj i trecoj postavi Zrinjskog
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 5:41 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
sub okt 14, 2023 5:31 pm
Toliko odišemo kvalitetom da gola ne mozemo zabit kombinovanoj drugj i trecoj postavi Zrinjskog
Opet igracki tu negdje, totalno nebitna utakmica, cak i da smo pobjedili bilo bi sto tako ne igrate u prvenstvu..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6745
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 5:42 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
sub okt 14, 2023 5:29 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub okt 14, 2023 5:18 pm
Ovo opet Kosoric pocetna :zid: :zid: ma **** ti nas ...pa osjeti li on da ne moze vise, pa da kaze ljudi nisam ja za pocetne itd.

Opet tekma bez gola u gostima :zid:

BEKRICU ODLAZI
Nije bio u početnoj, u tandemu bili Selimović i Drina.
Ma brate gdje god i sta god da je bio on ne bi trebao biti...tjerali smo ga prije 5 godina i sada on glavni a 5 godina stariji. Nadam se da je suplja za Veselinovica, zamisli ba njega dovedemo hahaha ma gasi sve.

Opet kazem ja sam ubijedjen da se Basic ne pita nista vec da mu drugi kroje sastav.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 5:50 pm

Eto kako smo kvalitetni! Da je Aco igrao, mi ne bi primili onako jeftine golove na derbiju, nit bi bilo 3:0! Ubijedjen sam, sto ne znaci da zelim da Aco igra, vec naprotiv, neka ga na klupi, pa ako zapne nek udje pred kraj radi iskustva, dok se ne oprosti.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6745
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 5:54 pm

Ma brate igrao je i on protiv slabiji ekipa pa je ispadao ko iz tramvaja, njemu hvala za sve ali dosta.

Nego neka se uprava pobrine da ovaj dobije papire i bude sto prije u konkurenciji.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 6:08 pm

Nemojte Ace vise Boga vam, neka ga na klupi kao neka 4. do 5. opcija ako slucajno zatreba.
I ne znam zbog cega opet padate u ocaj i krecete sa tjeranjem nakon prijateljske. Hajmo vidjeti kako cemo igrati protiv ovih nominalno slabijih ekipa nakon pauze, pa da onda komentarisemo. Ja imam neki osjecaj da bi ova 2 nova mogli donijeti kvalitet na pozicijama gdje skripi. Imam osjecaj da ce zvijezda primiti barem 3 na Grbavici...
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 6:55 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
sub okt 14, 2023 6:08 pm
Nemojte Ace vise Boga vam, neka ga na klupi kao neka 4. do 5. opcija ako slucajno zatreba.
I ne znam zbog cega opet padate u ocaj i krecete sa tjeranjem nakon prijateljske. Hajmo vidjeti kako cemo igrati protiv ovih nominalno slabijih ekipa nakon pauze, pa da onda komentarisemo. Ja imam neki osjecaj da bi ova 2 nova mogli donijeti kvalitet na pozicijama gdje skripi. Imam osjecaj da ce zvijezda primiti barem 3 na Grbavici...
Samo nek ne zabiju isto toliko.
 
KogaBrigaZaNick
Postovi: 122
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 8:17 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
sub okt 14, 2023 6:55 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
sub okt 14, 2023 6:08 pm
Nemojte Ace vise Boga vam, neka ga na klupi kao neka 4. do 5. opcija ako slucajno zatreba.
I ne znam zbog cega opet padate u ocaj i krecete sa tjeranjem nakon prijateljske. Hajmo vidjeti kako cemo igrati protiv ovih nominalno slabijih ekipa nakon pauze, pa da onda komentarisemo. Ja imam neki osjecaj da bi ova 2 nova mogli donijeti kvalitet na pozicijama gdje skripi. Imam osjecaj da ce zvijezda primiti barem 3 na Grbavici...
Samo nek ne zabiju isto toliko.
Idemo iz krajnosti u krajnost opet. Ne moze sve biti ili elstra ili nenormalno lose, imaju i nijanse izmedju. Realno moramo i trebamo Zvijezdu dobiti kod kuce. GOSK je bio incident, realno smo ih ubili igrom al lose vrijeme, teren i sportska nesreca su presudili.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 10:46 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
sub okt 14, 2023 8:17 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
sub okt 14, 2023 6:55 pm
KogaBrigaZaNick je napisao/la:
sub okt 14, 2023 6:08 pm
Nemojte Ace vise Boga vam, neka ga na klupi kao neka 4. do 5. opcija ako slucajno zatreba.
I ne znam zbog cega opet padate u ocaj i krecete sa tjeranjem nakon prijateljske. Hajmo vidjeti kako cemo igrati protiv ovih nominalno slabijih ekipa nakon pauze, pa da onda komentarisemo. Ja imam neki osjecaj da bi ova 2 nova mogli donijeti kvalitet na pozicijama gdje skripi. Imam osjecaj da ce zvijezda primiti barem 3 na Grbavici...
Samo nek ne zabiju isto toliko.
Idemo iz krajnosti u krajnost opet. Ne moze sve biti ili elstra ili nenormalno lose, imaju i nijanse izmedju. Realno moramo i trebamo Zvijezdu dobiti kod kuce. GOSK je bio incident, realno smo ih ubili igrom al lose vrijeme, teren i sportska nesreca su presudili.
I presudni moment faul koji nije bio za 1:1.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 11:18 pm

E bude li Selimovic u ligi ovako ispado kao na ovom sazetku bice jos jedna u nizu fula rumenog seljaka
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 14, 2023 11:52 pm

Opet Drljo u svom elementu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6036
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 15, 2023 11:41 am

slika

A komentar Nese Starovlaha na ovu sliku je dokaz da je i tada Zeljo bio ono sto je i danas.
"Tarik Hodzic
Zbog ove generacije,tacnije balkanskog mentaliteta, sujete,ega i straha od uspjesnih ispali smo iz lige.Ovo je jedna od najboljih generacija u istoriji kluba,ravna generaciji koju sam ja vodio.Nista nije vjecno i ne pocinje i ne zavrsava se bas sve sa nama.Trener ove generacije je kriv za sve....previse dobrih vas je bilo da se ne bi prepoznao njegov rukopis.Trebalo je da zajedno sa vama predje u prvi tim, da uz Milana Ribara stekne iskustvo a onda posle godinu,dve,preuzme prvi tim.Bas kao sto je to meni bilo omoguceno 1991 godine.Umjesto toga trener je otjeran iz kluba ali je sa "malim Zeljom",Pofalickim bio veoma uspjesan u tadasnjoj veoma jakoj drugoj ligi.Pravu sansu su dobili Janjus,Dragan i Slobodan Kojovic,Dautovic,Jankovic,Serbo,....djelimicno Miso Radovic,Hodzic,Basic,a gotovo nikako Zeljko Rodic,Stojance Idic,Sisic,Micanovic,Zoran Cuk.
Imala se necija privatna obaveza prema Stjepanu Domacinovicu "Kokanu","Bugojanskom Serifu" pa je jedan dio igraca Zelje poslat u Bugojansku "Iskru.",koja je postala i prvoligas.
Sisic je uspjeo u Ljubljanskoj Olimpiji,Hodzic preko Famosa,Olimpije do cuvenog Galatasaraja a Zoran Cuk preko drugoligasa "Troglava" iz Livna do Splitskog Hajduka ali ga je teska povreda koljena sprecila da napravi uspjesnu karijeru.
Tjerala su se Zeljina djeca a dovodili igraci sa strane i od osvajanja sampionske titule 1971/72 pa do ispadanja iz Prve lige u sezoni 7677,gotovo da se u dopunskoj selekciji nista nije pogodilo.
Od osvajanja sampionske titule,igraci odlaze,malo kvalitetnih dolazi i klub po plasmanu pada ,sljedece godine 5-ti,pa 8-mi,pa 9-ti,pa 12-ti da bi u sezoni 76/77 bili poslednji 18-ti i ispali iz prve lige.
Veliki pad kao sto je pre osvajanja sampionske titule bio postepeni ali siguran uspon sa istim,punim energije,zelje i ambicije,krivim za uspjeh ali i neuspjeh Profesorom Milanom Ribarom.
Njegovim dolaskom u sezoni 67/68 bili smo 5-ti,pa isto sljedece sezone,pa 4-ti,pa 2-gi,da bi u sezoni 71/72 postali sampioni.
Statistika i brojevi mnogo govore uz nasa sjecanja i godine u kojima smo sazreli za analizu nase i klubske proslosti.
Koliko me sjecanje sluzi taj (ne)priznati trener te sjajne generacije zvao se Jovo Radovic.Na zalost nije mu bilo sudjeno i dozvoljeno da zavrsi svoje veliko djelo,zato sto ipak sve pocinje i zavrsava se sa nama.
Pozdrav generaciji uz koju smo mi mladji ucili i sazrevali..."
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1589
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 15, 2023 5:30 pm

Pročepilo je u gostima 😀
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 15, 2023 5:30 pm

:zeljeznicar1:
 
Avatar
fcz
Postovi: 4133
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 15, 2023 5:48 pm

Sky1 je napisao/la:
ned okt 15, 2023 5:30 pm
Pročepilo je u gostima 😀
+ Drljo zabio :D
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1589
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 15, 2023 6:16 pm

fcz je napisao/la:
ned okt 15, 2023 5:48 pm
Sky1 je napisao/la:
ned okt 15, 2023 5:30 pm
Pročepilo je u gostima 😀
+ Drljo zabio :D
Od precku sigurno 😁
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 15, 2023 6:25 pm

Sky1 je napisao/la:
ned okt 15, 2023 6:16 pm
fcz je napisao/la:
ned okt 15, 2023 5:48 pm
Sky1 je napisao/la:
ned okt 15, 2023 5:30 pm
Pročepilo je u gostima 😀
+ Drljo zabio :D
Od precku sigurno 😁
Nije ali je malo falilo😁.Od mlađih dobri Šabic Fočo i Džafo

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 242 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija