Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 11:10 am

MATORI je napisao/la:
sub jun 03, 2023 11:02 am
Vazno je istrajati na svom misljenju, cak i kad je sva logika svijeta protiv tvog misljenja.
Zato i postoji ona izreka:
"Misljenje je ko' guzica - svako ga ima"!
Ma ja ba....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 11:17 am

Što se tiče igrača, nećemo mi sigurno dovoditi neka spektakularna pojačanja već se biti pokrij se koliki ti je jorgan, da sa planiranim prihodima možeš pokriti i troškove ekipe i te ranije dugove. Što je opet nekako logično. Pored tih jeftinijih igrača koji imaju neko ime, vjerovatno će se pokušati dovesti neki anonimus tipa Santos, Amoa i slični koji neće biti skupi a neko ih je ipak negdje upratio i pomislio da može biti od njih nešto.
Mi jesmo napravili nekakav pomak kad su finansije u pitanju, ali te pare još nisu ni krenule prema klubu a ne da raspolažemo sa njima tako da bar još ovaj prelazni rok ne očekujem nešto spektakularno.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 12:01 pm

moze li neko postaviti onu sliku Grbavice sa zavrsenim svim tribinama? mislim da je kruzila forumom. da se malo masta za vikend
MIRZA RASCIC
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 12:18 pm

Za koji ce nam ***** Bukvicu??? Totalno nepotreban.
Dovodis nove igrace i dogovaras produzenja ali trener na cekanju ccc
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 12:21 pm

Imao sam dozu opreza prilikom govora Kovacevica vezano za Santosa i uslove ali oni se podudariše sa onim što je trener Bašić rekao u ovo podcastu znaci da nije do nas. Sada treba drugim očima gledati sve vezano za Santosa i njegovog menadzera/agenciju.

Bukvić je jedan od mnogih koji se spominje tako da ne mora znaciti da ce doci.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 12:24 pm

Sheldon je napisao/la:
sub jun 03, 2023 11:06 am
400000razloga je napisao/la:
sub jun 03, 2023 10:46 am
Danas se ženi Aco Kosorić,
i Miske i Amar među pozvanim gostima.
:palacgore:
Sto se nije ozenio u novembru 2018… Sad bismo bili bez dugova, stadion gotov, titula ko u prici…

Bukvic se spominje. Pa ovo je da se upucas. Najbitnija pozicija u timu, najbitnija, i mi se ovako zajebavamo sa njom. Dovedite vise nekog ozbiljnog, da i mi osjetimo kako je kad golman bodove donosi. Zadnjih godina samo traume imamo od njih. Kakvi vise Benderi, Bukvici, Muftici, Erici…
A legendo imaš li nas pogurati za dvije godine ugovora s nekim kvalitetnim golmanom po tebi? Daj nam ti prijedlog kralju, al ponesi i kes uz taj prijedlog. Sta to fali Mufticu? Nas golman nije ni 20 utakmica kako treba odbranio, odmah ga satari, ubij, a sasvim korektno branio. E moj ti...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 12:26 pm

ISB87 je napisao/la:moze li neko postaviti onu sliku Grbavice sa zavrsenim svim tribinama? mislim da je kruzila forumom. da se malo masta za vikend
Po nekadašnjem planuslikaslikaslikaslika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 12:53 pm

Ja ne znam kako vama nije jasno da ne trazimo golmana za prvu opciju, nego za drugu/trecu
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 12:57 pm

AsharaK je napisao/la:Ja ne znam kako vama nije jasno da ne trazimo golmana za prvu opciju, nego za drugu/trecu
Je l' po tebi Bukvić (pa hajmo reći i Muftić) opcija kojom bi trebalo otpisati Bendera sa prvog ili drugog mjesta golmana?

Za mene sa Bukvićem ne dobijamo ništa bolje od onog što već imamo u klubu od Muftića i Bendera.



Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 12:58 pm

Nije trener na čekanju, nego je na odmoru. :D
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 12:59 pm

Straus je napisao/la:Nije trener na čekanju, nego je na odmoru. :D
Turkiye :D

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 1:01 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jun 03, 2023 12:53 pm
Ja ne znam kako vama nije jasno da ne trazimo golmana za prvu opciju, nego za drugu/trecu
Može i Hasagić biti treća opcija svakako nikad neće braniti. Muftić/Fejzić/Miličević, mali branio u Stupčanici, 20 utakmica, drugi dio prvenstva su mislim najbolji bili.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 1:03 pm

LARSSON je napisao/la:
sub jun 03, 2023 1:01 pm
AsharaK je napisao/la:
sub jun 03, 2023 12:53 pm
Ja ne znam kako vama nije jasno da ne trazimo golmana za prvu opciju, nego za drugu/trecu
Može i Hasagić biti treća opcija svakako nikad neće braniti. Muftić/Fejzić/Miličević, mali branio u Stupčanici, 20 utakmica, drugi dio prvenstva su mislim najbolji bili.
Samo kazem da ce i bit neko od golmana kao sto je Fejzic/Bukvic, odnosno starijih golmana.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 1:13 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sub jun 03, 2023 12:24 pm
Sheldon je napisao/la:
sub jun 03, 2023 11:06 am
400000razloga je napisao/la:
sub jun 03, 2023 10:46 am
Danas se ženi Aco Kosorić,
i Miske i Amar među pozvanim gostima.
:palacgore:
Sto se nije ozenio u novembru 2018… Sad bismo bili bez dugova, stadion gotov, titula ko u prici…

Bukvic se spominje. Pa ovo je da se upucas. Najbitnija pozicija u timu, najbitnija, i mi se ovako zajebavamo sa njom. Dovedite vise nekog ozbiljnog, da i mi osjetimo kako je kad golman bodove donosi. Zadnjih godina samo traume imamo od njih. Kakvi vise Benderi, Bukvici, Muftici, Erici…
A legendo imaš li nas pogurati za dvije godine ugovora s nekim kvalitetnim golmanom po tebi? Daj nam ti prijedlog kralju, al ponesi i kes uz taj prijedlog. Sta to fali Mufticu? Nas golman nije ni 20 utakmica kako treba odbranio, odmah ga satari, ubij, a sasvim korektno branio. E moj ti...
Imam, ali ne znam kako da izvedemo to? Nemam prijedlog za golmana, vjerujem da raja sa kartoteke moze iskopati nekog u roku od 3 minute. Samo to nije ni njihov, a ni moj posao. Savrseno dobro poznajem situaciju u klubu, ali evo prijedlog. Da se Mufticu i Benderu nisu produzili ugovori, otvorilo bi se nesto novca. Nesto dodamo, nesto napravimo u ugovoru bonusi, dodaci i slicno. Za te pare bi se mogao naci dobar golman, a koji bi se visestruko isplatio. Ili gurnu Karica (znam da nije spreman) i novce od Bendera i Muftica preusmjeri u jacanje ekipe, sto neko rece kao Zrinjski, pa da ti ni ne pridju golu. Mi dovodimo nekog Bukvica… Muftic je vec pokazao arsenal nedostataka, gresaka i slicno, par solidnih tekmi mogu samo fudbalskim neznalicama oci da zamazu.

@Asharak
Shvatam ja to jako dobro. To je najgore od svega. Muftic produzio ugovor, jasno je da se cilja na njega kao prvog golmana. A vrijeme neka pokaze, mislim da je to losa odluka.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 1:17 pm

E šta ima znaaalac, bas si mi znalac.

Evo ne znam jel neko postao ovdje...

slika
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 1:22 pm

Muftic nas je doveo do Evrope, treba biti realan i reci da je tako, ono sto je on poskidao u nekim tekmama otkako se vratio direktno je vracalo momentum na nasu stranu.
Željezničar ante portas !
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 1:27 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jun 03, 2023 1:22 pm
Muftic nas je doveo do Evrope, treba biti realan i reci da je tako, ono sto je on poskidao u nekim tekmama otkako se vratio direktno je vracalo momentum na nasu stranu.
Koga sheldon popljuje, taj će briljirati makar 10 utakmica
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 355
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 1:28 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sub jun 03, 2023 1:17 pm
E šta ima znaaalac, bas si mi znalac.

Evo ne znam jel neko postao ovdje...

slika
Hvala ti na komplimentu, nisam bas na nivou dovedimo Zajmovica da zamijeni Santosa, ali uz malo vremena, doci ce i to.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 1:40 pm

Svaka cast jugu, ali po meni najbitniji projekat i primarna investicija nakon sto stanemo na noge je izgradnja savremenog trening kampa. To je po meni temelj i osnov za razvoj i napredak naseg kluba.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 1:51 pm

Grbavica je napisao/la:
sub jun 03, 2023 1:40 pm
Svaka cast jugu, ali po meni najbitniji projekat i primarna investicija nakon sto stanemo na noge je izgradnja savremenog trening kampa. To je po meni temelj i osnov za razvoj i napredak naseg kluba.
Istog sam mišljenja. Ali eto i za to smo imali obećanja načelnika, sastanke, slikanja… i ništa.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Miso Ensar i 280 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija