Moderator/ica: storm_raider

 
Z_1921
Postovi: 125
Pridružen/a: uto jan 10, 2023 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 7:20 pm

fcz je napisao/la:
čet mar 16, 2023 4:02 pm
JEBEMO TI MAJKU EDISEEEEEEEEEEEEEEE
Kada ce admini sankcionisati ove idiotske postove?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 7:40 pm

"Najvažnije je da smo prošli, ljepota je sekundarna, ponavljam veliki komplient Zvijezdi, ali sve kad se sumira, mislim da smo zasluženo prošli", kazao je Mulalic

Ako cemo realno, vidi se nazalost da mu je u svakoj utakmici ljepota sekundarna. Zato i igramo ko ragbisti, il se marisemo il Kosoric salje duge pasove u prazno
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 7:47 pm

Z_1921 je napisao/la:
čet mar 16, 2023 7:20 pm
fcz je napisao/la:
čet mar 16, 2023 4:02 pm
JEBEMO TI MAJKU EDISEEEEEEEEEEEEEEE
Kada ce admini sankcionisati ove idiotske postove?
Eh evo ja ne razumijem. Sta covjeka moze natjerati na ovakav malouman post? Mozda neka bolest, sizofrenija, ne znam. Ne volis ga, u redu. Hoces smjenu njegovu, u redu. Napises neki normalan post na tu temu i pokazes sta mislis. Ovako velikim slovima usred tekme pisati o covjeku koji ima 250 nastupa, trener je naseg kluba (kakav god bio, a nije los zasad), citav zivot na stadionu. Boze sacuvaj.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1994
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 7:57 pm

ne treba psovati, ali da treba nesto mijenjati - treba.
imamo problema u administraciji - treba nadograditi. takodje treba nesto raditi i sa strucnim stabom.
mi, izborili ili ne europu, moramo vec pocet sklapat ekipu za sl sezonu i praviti neki kostur ekipe. brine me to sto ara i santos produzili ili ne vjerovatno nas napustaju.
ali prvo i osnovno nama treba trener koji ce izvuci maksimum iz ove ekipe, treba nam neko za "projekat" na 2-3 godine minimum, a to ocigledno nije edis. zao mi je sto nije napredovao. ja bih se s njim pozdravio i ako izbori konferenciju ili osvoji kup.

igracima obecati premije ako osvoje kup (to je 30 hiljada ja mislim) i neki postotak ako prodju pretkolo u konferenciji.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
CrazySouth1987
Postovi: 164
Pridružen/a: uto dec 13, 2022 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 8:13 pm

Sta je s foruma, 10mim ulazim, jel do mene
Na tvoje uspjehe strpljivo čekamo!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 8:19 pm

⚽️ 7
🅰️ 9

Često osporavani Semir Štilić je glavni igrač Željezničara ove sezone. Klasa 🎩🪄

Stilic Semir unosi nemir
Svi na Grbavicuuuu
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 8:35 pm

Ima li procenat tacnih pasova Kosorica, dostize li dvocifreni broj?
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 8:54 pm

Ledžero.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
CrazySouth1987
Postovi: 164
Pridružen/a: uto dec 13, 2022 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 9:20 pm

Mi svojim igračima ne psujemo, pitarska posla na Koševo na istok pa psujte kerovi. Volim te Željo.
Na tvoje uspjehe strpljivo čekamo!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 9:30 pm

Lopta je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:26 pm
Kada je zrijeb za polufinale zna li se
Vico i ovi iz zapadnog MO to su već riješili:

Željo - Velež
Zrinjski - Tuzla
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 10:03 pm

Jel se nas teren oporavio bar malo?
Željezničar ante portas !
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 10:16 pm

Sulevelicanstveni je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:27 pm
Nema vise polemike kako su Aco i Muftic sacuvali gol 3 puta? Na stranu sve, Muftic je golman koji ce nakon dvije dobre morati zeznuti stvari. Acu ne treba ni komentarisati i njegovo postavljanje amatersko. Prvo poluvrijeme smo i dobro izgledali nakon gola, ali ako moramo strahovati protiv Zvijezde onda ne znam.. Hodzic i Stilic dva doktora ove igre. Mulalic ne zasluzuje da vodi ovu ekipu valjda je to svima jasno postalo, bez obzira na to sto imamo fine rezultate u nastavku.
Ovo samo oslikava koliko je plitko gledati samo krajnji rezultat, recimo u sve tri te utakmice (a mozebit i u karijeri) Muftic nije izvadio sut kakav je onaj njihov izvukao Ari nakon onog voleja. U te tri utakmice smo igrali sa ekipama koje su u tih 270+ minuta imale 3-4 napada ukupno, ali dovoljno za Edisa da misli kako je ustabilio odbranu, a i nemali broj mozgova da ga prate u toj misli. Tako je i sa ovim rezultatima, te blizu smo Evrope, te polufinale kupa, a zivot nam o koncu visi i jednom protivniku koji ce biti raspolozen da nam naplati sve ove guzovace do sad.
 
SamoNapad
Postovi: 433
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 10:23 pm

Premijer liga vec drugu godinu ima ozbiljno lose ekipe koke ti dozvole da imas neke nizove bez primljenog gola koji nisu realni. Prosle sezone Bender imao takav niz a budimo realni niko se ne sjeca nekih ozbiljnih intervencija ne mogu napraviti one video sazetke da se prodaju.
Ara da mu se igra ova liga zabio bi bar 5 komada vise od Bilbije. Covjek hoce na tezi nacin da zavrsava akcije, zeli atraktivne golove to je vec simptom da nije bas motiviran specijalno da postize neke rutinske golove . Klasa 2 levela iznad svih špiceva u ligi.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2045
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 10:26 pm

ubaceni element je napisao/la:
čet mar 16, 2023 10:16 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:27 pm
Nema vise polemike kako su Aco i Muftic sacuvali gol 3 puta? Na stranu sve, Muftic je golman koji ce nakon dvije dobre morati zeznuti stvari. Acu ne treba ni komentarisati i njegovo postavljanje amatersko. Prvo poluvrijeme smo i dobro izgledali nakon gola, ali ako moramo strahovati protiv Zvijezde onda ne znam.. Hodzic i Stilic dva doktora ove igre. Mulalic ne zasluzuje da vodi ovu ekipu valjda je to svima jasno postalo, bez obzira na to sto imamo fine rezultate u nastavku.
Ovo samo oslikava koliko je plitko gledati samo krajnji rezultat, recimo u sve tri te utakmice (a mozebit i u karijeri) Muftic nije izvadio sut kakav je onaj njihov izvukao Ari nakon onog voleja. U te tri utakmice smo igrali sa ekipama koje su u tih 270+ minuta imale 3-4 napada ukupno, ali dovoljno za Edisa da misli kako je ustabilio odbranu, a i nemali broj mozgova da ga prate u toj misli. Tako je i sa ovim rezultatima, te blizu smo Evrope, te polufinale kupa, a zivot nam o koncu visi i jednom protivniku koji ce biti raspolozen da nam naplati sve ove guzovace do sad.
Istina, tužno ali istinito.
Fear of the Maniacs!
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 11:20 pm

Ajmo bekendaši foruma, pravite ovo ulazim pola sata na forum
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 11:50 pm

Fićo je napisao/la:
čet mar 16, 2023 10:26 pm
ubaceni element je napisao/la:
čet mar 16, 2023 10:16 pm
Sulevelicanstveni je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:27 pm
Nema vise polemike kako su Aco i Muftic sacuvali gol 3 puta? Na stranu sve, Muftic je golman koji ce nakon dvije dobre morati zeznuti stvari. Acu ne treba ni komentarisati i njegovo postavljanje amatersko. Prvo poluvrijeme smo i dobro izgledali nakon gola, ali ako moramo strahovati protiv Zvijezde onda ne znam.. Hodzic i Stilic dva doktora ove igre. Mulalic ne zasluzuje da vodi ovu ekipu valjda je to svima jasno postalo, bez obzira na to sto imamo fine rezultate u nastavku.
Ovo samo oslikava koliko je plitko gledati samo krajnji rezultat, recimo u sve tri te utakmice (a mozebit i u karijeri) Muftic nije izvadio sut kakav je onaj njihov izvukao Ari nakon onog voleja. U te tri utakmice smo igrali sa ekipama koje su u tih 270+ minuta imale 3-4 napada ukupno, ali dovoljno za Edisa da misli kako je ustabilio odbranu, a i nemali broj mozgova da ga prate u toj misli. Tako je i sa ovim rezultatima, te blizu smo Evrope, te polufinale kupa, a zivot nam o koncu visi i jednom protivniku koji ce biti raspolozen da nam naplati sve ove guzovace do sad.
Istina, tužno ali istinito.
O tome ja pricam, nek stavi isto sve protiv Zrinjskog, Sirokog da vidimo rezultat odbrane. U nekim 'sitnicama' se vidi koliko je Aco zreo za penzije, ali raja se oslanja na rezultat. Isto tako djeluje rezultatski da smo odlicni, ali kad vidis realnost s kim smo igrali, samo je sarajevo iz gornjeg dijela tabele.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2023 7:45 am

Da se vratimo malo u stvarnost,za licencu je sve dogovoreno i sve rijeseno,sem jedne osobe.....
Imate pravo samo jednom da pogadjate...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2023 7:45 am

Aco je bolji od Drine u tim nekim stvarima koje dolaze iskustvom. A Edis to ocito voli.

Aco zna pasti, odglumiti povredu u momentima kad ekipa treba predah, da presjece neki ritam protivnika.
Generalno te neke "prljave" stvari.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2023 8:14 am

ubaceni element je napisao/la:
čet mar 16, 2023 10:16 pm


Ovo samo oslikava koliko je plitko gledati samo krajnji rezultat, recimo u sve tri te utakmice (a mozebit i u karijeri) Muftic nije izvadio sut kakav je onaj njihov izvukao Ari nakon onog voleja. U te tri utakmice smo igrali sa ekipama koje su u tih 270+ minuta imale 3-4 napada ukupno, ali dovoljno za Edisa da misli kako je ustabilio odbranu, a i nemali broj mozgova da ga prate u toj misli. Tako je i sa ovim rezultatima, te blizu smo Evrope, te polufinale kupa, a zivot nam o koncu visi i jednom protivniku koji ce biti raspolozen da nam naplati sve ove guzovace do sad.
Od A do Ž
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 17, 2023 8:17 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet mar 17, 2023 7:45 am
Aco zna pasti, odglumiti povredu u momentima kad ekipa treba predah, da presjece neki ritam protivnika.
Generalno te neke "prljave" stvari.
Hehe da nije smiješno bilo bi žalosno
Ali od čitave svoje karijere to mu je još ostalo
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija