Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 1:09 am

Diverzant je napisao/la:
sri jan 25, 2023 11:31 pm
slika
Bože sačuvaj
E,moj Ara. A sta ako pocnes plivati sa delfinima ?
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 1:25 am

volimtezeljo je napisao/la:
čet jan 26, 2023 12:09 am
Dzezvar je napisao/la:
sri jan 25, 2023 6:55 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jan 25, 2023 5:39 pm


Tobejarabi :zid:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Al bas...
Prije svega zivim od jedne grane marketinga. Cisto onako informativno, kad se neko probate predstaviti kao sveznajuci. Uz neki minimalan respekt, obojica veze nemate.
Obojica niste iz te struke, tesko da tesko mozemo konstruktivnu diskusiji stvoriti. Ne razumijete kad kazem da za taj uspjesni marketinski posao se ne moze uraditi uz mala ulaganja sa dva volontera. Neizvodivo je to. Studenti ti mogu pomoci da objave nesto na drustvenim mrezama. Neki dan citam forum Sarajeva, dive se storiju koji je klub objavio kao radi se vrhunski posao u marketingu.. za to ti nije potrebna ni osnovna skola. Ljudi izucavaju svaki dan nove strategije uspjesnijeg poslovanja, prodaje, a vi to tek tako podrazumijevate. Za to bi klub trebao oformiti tim od 3-4 covjeka minimalno, koji ce se baviti samo rastom u tom sektoru.. pa bi vjerovatno i zakacio normalnog generalnog sponzora kao i ostale manje.
I vrhunac prijedloga ide treba u SCC, BCC postaviti nas stand za uclanjivanje 🙄 i sa dresovima.. ii neka reklama na Kalmamu, Kameleonu.
Puno je to kompleksnija nauka nego sto bi neko to tek tako mogao da zakljuci i donese tako na prvu bezobrazan stav.

Samo se pitam na osnovu cega ste toliko prepotentni? Nevjerovatno je da ne mozete pricati.

ps.ako stvarno ima volontera javite mi se u dm
Druze ne kontam kako se mozes baviti marketingom, a ovo napisati. Postaviti pitanje koje si ti postavio, a baviti se marketingom, mislim svaka cast al samo naprijed.

Zato smo zapeli na 2000 clanova, jer pazi, objavljivanje na stranicama nista ne znaci. :rofl1: :rofl1:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 1:28 am

Zaboravih dodat, vrhunac nam cestitanje rodjendana, al eto, nisam iz struke pa ne mogu komentarisat. :D :D :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 1:30 am

Fićo je napisao/la:
sri jan 25, 2023 6:51 pm
Stjepan Vego, dojučerašnji igrač sarajevskog Željezničara, napustio fudbal i u 25. godini okačio kopačke o klin.
Puno mu srece zelim, dobar decko i maksimalno korektan. Sto bi se reklo: o sebi, pri sebi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 1:43 am

volimtezeljo je napisao/la:
čet jan 26, 2023 12:09 am
Prije svega zivim od jedne grane marketinga. Cisto onako informativno, kad se neko probate predstaviti kao sveznajuci. Uz neki minimalan respekt, obojica veze nemate.
Obojica niste iz te struke, tesko da tesko mozemo konstruktivnu diskusiji stvoriti. Ne razumijete kad kazem da za taj uspjesni marketinski posao se ne moze uraditi uz mala ulaganja sa dva volontera. Neizvodivo je to. Studenti ti mogu pomoci da objave nesto na drustvenim mrezama. Neki dan citam forum Sarajeva, dive se storiju koji je klub objavio kao radi se vrhunski posao u marketingu.. za to ti nije potrebna ni osnovna skola. Ljudi izucavaju svaki dan nove strategije uspjesnijeg poslovanja, prodaje, a vi to tek tako podrazumijevate. Za to bi klub trebao oformiti tim od 3-4 covjeka minimalno, koji ce se baviti samo rastom u tom sektoru.. pa bi vjerovatno i zakacio normalnog generalnog sponzora kao i ostale manje.
I vrhunac prijedloga ide treba u SCC, BCC postaviti nas stand za uclanjivanje 🙄 i sa dresovima.. ii neka reklama na Kalmamu, Kameleonu.
Puno je to kompleksnija nauka nego sto bi neko to tek tako mogao da zakljuci i donese tako na prvu bezobrazan stav.

Samo se pitam na osnovu cega ste toliko prepotentni? Nevjerovatno je da ne mozete pricati.

ps.ako stvarno ima volontera javite mi se u dm
Mi nazalost imamo mnogo ozbiljnijih problema od marketinga, ali slozio bih se sa tobom. Pasivni ili aktivni novac od marketinga je povrat koji ne dolazi brzo i to je uvijek ulaganje na duze staze, ako se radi kvalitetno. Nikada od rata pa na ovamo se marketing nije radio sa nekim ozbiljnim planom i metrikama u nasem Klubu. Dosta toga se svodilo na entuzijazam. U jednom periodu je to krenulo malo ozbiljnije u smislu definisanja inicijalne strukture i odgovornosti, medjutim zaustavljeno je, kao i sve sto je tada zaustavljeno. Trenutno je to svjetlosnim godinama daleko, nazalost.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 1:45 am

Poslije svega ovog Ara bolje da ne dolazi, stvarno nije dobar s glavom
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 7:51 am

Diverzant je napisao/la:
sri jan 25, 2023 11:31 pm
slika
Bože sačuvaj
Ima on kc ponude. Možda od sisoje. Pa eto nek ide kod njeg.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 8:00 am

Sheldon je napisao/la:
sri jan 25, 2023 10:40 pm
Kad Luka Malic igra ispred tebe znas da je vrijeme za kraj karijere. Sretno Vego, momak si za respekt.
Jel ovo drugi igrač kojeg si ti "aminovo" da je dobar za Želju, a oni završe karijeru?
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 8:03 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 26, 2023 8:00 am
Sheldon je napisao/la:
sri jan 25, 2023 10:40 pm
Kad Luka Malic igra ispred tebe znas da je vrijeme za kraj karijere. Sretno Vego, momak si za respekt.
Jel ovo drugi igrač kojeg si ti "aminovo" da je dobar za Želju, a oni završe karijeru?
Kad i kako sam aminovao Vegu, i ko je drugi igrac?
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 8:04 am

A meni neprijatno, neprijatnooo

Mozda ne mogu izdrzati viae od godinu dana u ozbiljnoj ligi, nisu koncentrisani, ne mogu trcati 90 min, spori, lijeni...ali za gluposti su Cempions lig, rame uz rame sa elitom
Cak mi sad ni Began ne cini los
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 8:53 am

Kažu ne znamo dovoljno o marketingu, pišemo gluposti, nismo stručni, iako smo baš iz srodne struke…ali ok, nismo stručni, ne trebamo zaključivati. Završimo na tome.

A koliko to psihologa ovdje ima, pa zaključujemo da Ara nije dobar s glavom?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 9:01 am

kvalitet je napisao/la:
čet jan 26, 2023 8:53 am
Kažu ne znamo dovoljno o marketingu, pišemo gluposti, nismo stručni, iako smo baš iz srodne struke…ali ok, nismo stručni, ne trebamo zaključivati. Završimo na tome.

A koliko to psihologa ovdje ima, pa zaključujemo da Ara nije dobar s glavom?
Pa dobro, poznato je da u nasem drustvu generalno imamo najvise trenera na tribinama, najvise imunologa kuci i najvise inzinjera na kafama. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
amar92
Postovi: 1624
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 9:11 am

slika
Da su nam i ostalo igraci ovako nespremni i neozbiljno, pogotovo napadaci.

S tim da se slazem da ovaj hajka njega i Nede preko drustvenih mreza, bas nema smisla.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 9:12 am

**** vas marketing, nemamo za kifle. Vi gledate kako to Liverpool radi i mislite da i mi možemo isto u ligi koju prati 50.000 ljudi..
I što ste se baš sad uhvatili toga a dobro znate da imamo milion većih problema.
 
milanribar
Postovi: 708
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 9:32 am

Ne razumijem ovu predstavu Hodžića. Momak dobrodošo si dobićeš platu u skladu sa mogućnostima, vjerovatno ćeš bit odmah prvi napadač i bez priprema al ovoliko cirkusa po društvenim mrežama nije bilo ni kad su Štila ni Coca dolazili. Koliko god znamo da je dobar bio opet to mora pokazat na terenu, nismo se jednom opekli...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 9:33 am

storm_raider je napisao/la:
čet jan 26, 2023 9:01 am
kvalitet je napisao/la:
čet jan 26, 2023 8:53 am
Kažu ne znamo dovoljno o marketingu, pišemo gluposti, nismo stručni, iako smo baš iz srodne struke…ali ok, nismo stručni, ne trebamo zaključivati. Završimo na tome.

A koliko to psihologa ovdje ima, pa zaključujemo da Ara nije dobar s glavom?
Pa dobro, poznato je da u nasem drustvu generalno imamo najvise trenera na tribinama, najvise imunologa kuci i najvise inzinjera na kafama. :D
Treba ovo, treba ono :D Sta ce on…
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 9:41 am

Sheldon je napisao/la:
čet jan 26, 2023 8:03 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 26, 2023 8:00 am
Sheldon je napisao/la:
sri jan 25, 2023 10:40 pm
Kad Luka Malic igra ispred tebe znas da je vrijeme za kraj karijere. Sretno Vego, momak si za respekt.
Jel ovo drugi igrač kojeg si ti "aminovo" da je dobar za Želju, a oni završe karijeru?
Kad i kako sam aminovao Vegu, i ko je drugi igrac?
Pa rekao si da smo pogrešnog lijevog beka otjerali, da je Vego bio korektan, imao par greškica ali imao je potencijal. Tako nešto, ne mogu tražiti sad post, izvini.

A drugi je za Čabraju.
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 11:13 am

Mislim da niko ovdje nije ulazio toliko duboko u marketing, misleci na sponzorisane objave i sta ja znam. Za pocetak je dovoljno samo malo jace animirati drustvene mreze za sta ti ne treba tim od 4,5 ljudi vec je dovoljan jedan covjek. Nasi sponzori trenutno nemaju nista od nas, hajmo za pocetak to promijeniti i npr za zlatne i jace sponzore reklamu na FB i IG jednom sedmicno ili jednom u dvije sedmice objaviti nesto sto je u tom trenutku aktuelno za tog sponzora, dogovorit se s njima. Trenutno osim loga na stadionu, pressu i recitovanja na stadionu mi nista ne nudimo nasim sponzorima a trazimo pare na sve strane.

Klub takodjer raspolaze sa velikom bazom email adresa, i to se moze iskoristiti. Prilikom uclanjivanja, neka se svakom clanu da mogucnost da dozvoli kontakt od strane kluba ili treceg lica u svrhe marketinga. Svima koji daju tu dozvolu, slati neki sedmicni ili mjesecni newsletter ili promociju sponzora.

Niko ozbiljan ne prica ovdje o nekim marketing sastancima, radnim grupama i sta znam. Ovo sve jedna osoba moze voditi za pocetak.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 11:17 am

Krpic slobodan!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 11:35 am

Dr. Adzem je napisao/la:
čet jan 26, 2023 11:17 am
Krpic slobodan!
Raskinuti ugovore sa 5 igraca i njihove plate dati Krpicu, isplatilo bi se do ljeta
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija