Moderator/ica: storm_raider

 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 8:46 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
uto okt 27, 2020 7:22 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto okt 27, 2020 5:17 pm
cipiripi je napisao/la:
uto okt 27, 2020 4:19 pm


Ocigldno si jedan od mladjih za koje Zeljo postoji samo u Amarovoj imperiji.

Za tvoju informaciju osvojili smo mi i kup a ne mudo marjanovo kako ti to nazivas u eri gradjevinaca.
Taj isti Amar je dosao pucem na vlast, a ako si toliko mlad procitaj na netu kako su zavrsavali svi pucisti na svijetu.
Raspolagao je Amar milionima i njegovi pajdasi poslije 2001 godine pa smo nekoliko godina nakon njega dosli pred gasenje. Isto tako u njegovo doba je bio korov po tribinama i nisise imao adekvatne uslove za rad.
Poredjenja radi pogledaj slike iz tadasnjeg i sadasnjeg perioda.
Jako bitna stvar stara je poslovica "nicija nije do zore gorila" tako da ta tvoja teza da ce Amar biti u klubu do kad hoce vrlo lahko moze okrenuti vodu na drugi mlin (nije da nismo navikli da se ode na godisnji)
2001 u Zelji marke prebijene bilo nije. Tek smo malo prodisali poslije Newcastle a za te famozne dugove raspitaj se malo ko je i sta je Faruk Telibecirevic, pitaj Tarika zutog kako je otisao u penziju, ko je zato zasluzan i isto tako pitaj ga ko mu nije platu 2i5godine dao a ne doprinose.

I da ti jos nesto ovako kazem, te famozne milione od 2001 sto spominjes. Mi za dresova nismo imali. Ondasnja garnitura sa Zdenom je cuda radila da bar igraci plate imaju. Nas poslije rata 7-8godina niko izuzev onih bolesnika nije htjela s nekom lovom pogledati sve je islo onim hadaljima gore s Kobilje.

I jos nesto da ti kazem, znas li da se famozna utakmica s Newcastleom mogla odigrati u bijelim majicama s grbom i brojem nastampanim, jer se nisu dresovi mogli dobiti. Da je Izo iz Elpija licno s mojim starim otisao 4.dana pred utakmicu do Ankone da uzmu dresove. Ako nekad uhvafim vremena postavit cu sliku bijelog mercedesa 190E do vrha natovarenog dresovima na trajektu Ankona Split. I jos nesto znas li ko je te dresove iz svog dzepa finansirao. Licno Amar, Izo pokrio troskove stampe, a moj stari i on otisli po njih.

Tako da ne lupajte vise gluposti, jer pojma nemate ni iz jednog tabora.
Bozo utakmica protiv Llilestroma 7.8.2002.Lijepi dresovi.


slika
Utakmica Zeljo-Newcastle bila 28.8.2002.
I kad si tako upucen napiši i gdje su završile pare koje su se te godine uzele,a koje su po iznosu najvece koje je ikada neko uzeo u našem fudbalu.Enormna cifra a 6 mjeseci poslije se govorilo o 5 miliona Zeljinog duga.
I ja čitam i ne vjerujem.
U razmaku desetak dana igrali sa lilestromom i Newcastle-om u diadorinim dresovima, vjerovatno ista serija i dizajn, samo boje različite...
Kakve veze s ovim ima mercedes, da me ubije neko veze nemam...
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 8:58 pm

NAJAVA: Željezničar - Zrinjski

https://1921.ba/najava-zeljeznicar-zrinjski-7824
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 8:59 pm

vinston.cercil je napisao/la:
uto okt 27, 2020 8:11 pm
Pozdrav za sve pitare koji prate ovaj forum, a posebno za one koji screenshotaju komentare kad god neko digne pitare u nebesa.

slika

slika

slika

slika
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 9:00 pm

.
Zadnja izmjena: Plavi orkestar, dana/u uto okt 27, 2020 9:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 9:03 pm

Treba zabraniti na forumu pozitivne epitete za menstrualne.
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 9:16 pm

Pitari sa onog tamo foruma redovno čitaju ovaj forum i screenshotuju ili prepišu neke postove i tamo provociraju neke naše. Zna se i ko su isti se vrte stalno, a kad smo ih natrpali koja je to bježanija sa foruma bila :D miševi klasični. E pa kone "drage" uskoro ćemo vas spustiti aBd na zemlju.. Vakat je opet :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 9:19 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
uto okt 27, 2020 8:46 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
uto okt 27, 2020 7:22 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto okt 27, 2020 5:17 pm


2001 u Zelji marke prebijene bilo nije. Tek smo malo prodisali poslije Newcastle a za te famozne dugove raspitaj se malo ko je i sta je Faruk Telibecirevic, pitaj Tarika zutog kako je otisao u penziju, ko je zato zasluzan i isto tako pitaj ga ko mu nije platu 2i5godine dao a ne doprinose.

I da ti jos nesto ovako kazem, te famozne milione od 2001 sto spominjes. Mi za dresova nismo imali. Ondasnja garnitura sa Zdenom je cuda radila da bar igraci plate imaju. Nas poslije rata 7-8godina niko izuzev onih bolesnika nije htjela s nekom lovom pogledati sve je islo onim hadaljima gore s Kobilje.

I jos nesto da ti kazem, znas li da se famozna utakmica s Newcastleom mogla odigrati u bijelim majicama s grbom i brojem nastampanim, jer se nisu dresovi mogli dobiti. Da je Izo iz Elpija licno s mojim starim otisao 4.dana pred utakmicu do Ankone da uzmu dresove. Ako nekad uhvafim vremena postavit cu sliku bijelog mercedesa 190E do vrha natovarenog dresovima na trajektu Ankona Split. I jos nesto znas li ko je te dresove iz svog dzepa finansirao. Licno Amar, Izo pokrio troskove stampe, a moj stari i on otisli po njih.

Tako da ne lupajte vise gluposti, jer pojma nemate ni iz jednog tabora.
Bozo utakmica protiv Llilestroma 7.8.2002.Lijepi dresovi.


slika
Utakmica Zeljo-Newcastle bila 28.8.2002.
I kad si tako upucen napiši i gdje su završile pare koje su se te godine uzele,a koje su po iznosu najvece koje je ikada neko uzeo u našem fudbalu.Enormna cifra a 6 mjeseci poslije se govorilo o 5 miliona Zeljinog duga.
I ja čitam i ne vjerujem.
U razmaku desetak dana igrali sa lilestromom i Newcastle-om u diadorinim dresovima, vjerovatno ista serija i dizajn, samo boje različite...
Kakve veze s ovim ima mercedes, da me ubije neko veze nemam...
Ja bih se smio zakleti da je Cosic tada na Kosevu svoj dres bacio u publiku i da je bio plav, Diadora. Znam jer ga je uhvatio covjek pored mene.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 9:21 pm

ZeljinManijak je napisao/la:
uto okt 27, 2020 9:16 pm
Pitari sa onog tamo foruma redovno čitaju ovaj forum i screenshotuju ili prepišu neke postove i tamo provociraju neke naše. Zna se i ko su isti se vrte stalno, a kad smo ih natrpali koja je to bježanija sa foruma bila :D miševi klasični. E pa kone "drage" uskoro ćemo vas spustiti aBd na zemlju.. Vakat je opet :zeljeznicar1:
I vi svakakvo smece citate...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 9:29 pm

Bijeli dresovi protiv Lilestroma a tekma sa Newcastle je bila 14.08 i sjećam se posle tekme sa Lilestromom spiker rekao onako euforično Vidimo se protiv Newcastla za 7 dana... A kad smo kod Lilestroma sjećate li se sove koja je letila oko stadiona skoro pola tekme pa ga Buki zabi :D Meni su bili predobri Diadorini dresovi pogotovo plavi dugih rukava i Hasagić je imao strašne diadorine rukavice dobra oprema bila :D Imali smo tri garniture bio je i crni diadorin dres ili je bilo sezonu posle...Posle Newcastla svašta se pričalo te pare nestale svašta nešto... Eh sad me posjetite na lijepa vremena :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 9:39 pm

storm_raider je napisao/la:
uto okt 27, 2020 9:21 pm
ZeljinManijak je napisao/la:
uto okt 27, 2020 9:16 pm
Pitari sa onog tamo foruma redovno čitaju ovaj forum i screenshotuju ili prepišu neke postove i tamo provociraju neke naše. Zna se i ko su isti se vrte stalno, a kad smo ih natrpali koja je to bježanija sa foruma bila :D miševi klasični. E pa kone "drage" uskoro ćemo vas spustiti aBd na zemlju.. Vakat je opet :zeljeznicar1:
I vi svakakvo smece citate...
ma hebi ih sve se neide tamo a svaki k.... koji neko tamo napise od navijaca gurbeta ili fk jehova and co.ovde se odma prenese.
 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 9:51 pm

Ja idem nemam šta da krijem zna storm moj nick jer taj nick koji koristim nije mogao biti registrovan ovde(na oba foruma sam otvarao temu za igru PES) , nisam aktivan toliko a tražio sam forum gdje su navijači Želje i mislim da sam se baš registrovao kad je frtutma bila oko tih foruma. Ne ulazim u te rasprave, nisam od tog posla samo Željo :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 10:58 pm

Bilbija nece protiv nas igrati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 10:59 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
uto okt 27, 2020 7:22 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto okt 27, 2020 5:17 pm
cipiripi je napisao/la:
uto okt 27, 2020 4:19 pm


Ocigldno si jedan od mladjih za koje Zeljo postoji samo u Amarovoj imperiji.

Za tvoju informaciju osvojili smo mi i kup a ne mudo marjanovo kako ti to nazivas u eri gradjevinaca.
Taj isti Amar je dosao pucem na vlast, a ako si toliko mlad procitaj na netu kako su zavrsavali svi pucisti na svijetu.
Raspolagao je Amar milionima i njegovi pajdasi poslije 2001 godine pa smo nekoliko godina nakon njega dosli pred gasenje. Isto tako u njegovo doba je bio korov po tribinama i nisise imao adekvatne uslove za rad.
Poredjenja radi pogledaj slike iz tadasnjeg i sadasnjeg perioda.
Jako bitna stvar stara je poslovica "nicija nije do zore gorila" tako da ta tvoja teza da ce Amar biti u klubu do kad hoce vrlo lahko moze okrenuti vodu na drugi mlin (nije da nismo navikli da se ode na godisnji)
2001 u Zelji marke prebijene bilo nije. Tek smo malo prodisali poslije Newcastle a za te famozne dugove raspitaj se malo ko je i sta je Faruk Telibecirevic, pitaj Tarika zutog kako je otisao u penziju, ko je zato zasluzan i isto tako pitaj ga ko mu nije platu 2i5godine dao a ne doprinose.

I da ti jos nesto ovako kazem, te famozne milione od 2001 sto spominjes. Mi za dresova nismo imali. Ondasnja garnitura sa Zdenom je cuda radila da bar igraci plate imaju. Nas poslije rata 7-8godina niko izuzev onih bolesnika nije htjela s nekom lovom pogledati sve je islo onim hadaljima gore s Kobilje.

I jos nesto da ti kazem, znas li da se famozna utakmica s Newcastleom mogla odigrati u bijelim majicama s grbom i brojem nastampanim, jer se nisu dresovi mogli dobiti. Da je Izo iz Elpija licno s mojim starim otisao 4.dana pred utakmicu do Ankone da uzmu dresove. Ako nekad uhvafim vremena postavit cu sliku bijelog mercedesa 190E do vrha natovarenog dresovima na trajektu Ankona Split. I jos nesto znas li ko je te dresove iz svog dzepa finansirao. Licno Amar, Izo pokrio troskove stampe, a moj stari i on otisli po njih.

Tako da ne lupajte vise gluposti, jer pojma nemate ni iz jednog tabora.
Bozo utakmica protiv Llilestroma 7.8.2002.Lijepi dresovi.


slika
Utakmica Zeljo-Newcastle bila 28.8.2002.
I kad si tako upucen napiši i gdje su završile pare koje su se te godine uzele,a koje su po iznosu najvece koje je ikada neko uzeo u našem fudbalu.Enormna cifra a 6 mjeseci poslije se govorilo o 5 miliona Zeljinog duga.
Zanimljivo da Zeljo kuci nosi bijele dresove protiv zutog kluba, zanimljivo da protiv Akrenasa nastupas u proslogodisnjoj plavoj. Mislim da bi trebao nekad malo sutiti. A vrlo rado cu nekad kad odem kod roditelja potraziti slike i maksuz ih postaviti.

Da ti jos nesto kazem, Zeljo je od 1989 poceo da nakuplja dugove, jer je doslo do promjena u gradskim strukturama i u samoj partiji. Poslije rata pravo je pitanje kako smo uopste prezivljavali. Dugova je bilo koliko hoces, ali se radilo pa se saniralo, prezivljavanje klasicno.

Nije fer prema mnogim ljudima koji su poslije rata na sve nacine pomagali klub to sto pises. Druga stvar i ta uprava na koju ti tvrdis da je bajna je nasljedila temelje od Vedrana, i novce od nekih igraca. Preko transfera i kotizacija. Ne kazem da nije nasljedila dugove, ali ti moras shvatiti da je od 2003-2009 napravljena vecina tih dugova a da oni za vrijeme Amara nisu sanirani. Vec se gledalo da klub ima rezultate.

Kad kazem nekih igraca, pogledaj koji su i shvatit ces da ih je vise od pola Amar ubacio u prvi tim i bio jedan od zasluznih sto su se probili, medju prvima tog Dzeku koji je godinama donosio novac i jos ce.

I da se razumijemo ovo sto Amar radi ovu sezonu s ekipom je jako lose. Klub je u losoj situaciji i to stoji. Ali lagati kao sto pojedinci lazu oko plata, izmisljati sve sto nas je zadesilo na jednog covjeka je debilno i vrhunac idiotizma.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 11:03 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto okt 27, 2020 8:08 pm
@Plavi orkestar

Sad kada ti sjevne slika mecke pune dresova.....
Ili Excel tabelice
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 11:06 pm

storm_raider je napisao/la:
uto okt 27, 2020 9:19 pm
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
uto okt 27, 2020 8:46 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
uto okt 27, 2020 7:22 pm


Bozo utakmica protiv Llilestroma 7.8.2002.Lijepi dresovi.


slika
Utakmica Zeljo-Newcastle bila 28.8.2002.
I kad si tako upucen napiši i gdje su završile pare koje su se te godine uzele,a koje su po iznosu najvece koje je ikada neko uzeo u našem fudbalu.Enormna cifra a 6 mjeseci poslije se govorilo o 5 miliona Zeljinog duga.
I ja čitam i ne vjerujem.
U razmaku desetak dana igrali sa lilestromom i Newcastle-om u diadorinim dresovima, vjerovatno ista serija i dizajn, samo boje različite...
Kakve veze s ovim ima mercedes, da me ubije neko veze nemam...
Ja bih se smio zakleti da je Cosic tada na Kosevu svoj dres bacio u publiku i da je bio plav, Diadora. Znam jer ga je uhvatio covjek pored mene.

slika

Protiv Akrenasa plava Diadorina, preko Euro Bicca uvozili te dresove.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 11:07 pm

Ma može se na yt vidjeti koje su boje bili dresovi u tim utakmicama.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 11:09 pm

damirfile je napisao/la:
uto okt 27, 2020 11:07 pm
Ma može se na yt vidjeti koje su boje bili dresovi u tim utakmicama.
Vidi se i mecka
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 11:10 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto okt 27, 2020 11:09 pm
damirfile je napisao/la:
uto okt 27, 2020 11:07 pm
Ma može se na yt vidjeti koje su boje bili dresovi u tim utakmicama.
Vidi se i mecka
I excel tablica
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 11:10 pm

Hahaha vidi stvarno to nisam primijetio.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 27, 2020 11:14 pm

Eno je parkirana pored trajekta
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 204 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija