Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 6:26 pm

fcz je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:25 pm
Gola je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:06 pm
Ako je jedini nacin da Amar i Co odu razbijanje od Sarajeva onda nam zabijte peticu halal vam bilo
Petica ce biti ali se ne nadaj nicem dobrom iz toga.

Klosare bi mogli otjerati samo navijaci ali ih mi vise nemamo.
Ma kakvi navijaci dajte molim Vas
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 6:32 pm

Kako je Amar oborio apetite navijaca, kakva smo mi bruka.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 6:49 pm

Mi smo odigrali dobro prve nekoliko tekme jer protivnike je Amar zavarao formacijom kojom inace nije nikad igrao.Medjutim nakon toga mi smo procitani i nemamo ponuditi nista novo. Nemamo krila, vezni red trom, nema tu trke. U danasnjem fudbalu bez trke nas nema nigdje a to najbolje mozemo vidjeti na evropskim tekmama. Kretanje bez lopte je blago reci uzasno i to je nesto sto me izuzetno puno nervira kod nas, kao i nepotrebno pravljenje faulova i to glupih gdje vuku igrace s dvije ruke na sredini terena. A sta tek reci na vracanje Asima u ekipu, to dovoljno govori u kakvim smo mi g......
Pa draze mi je gledati Mujica,Gasala, ili nekog drugog juniora nego njega.Covjek koji ne zna proci igraca ni na brzinu a kamoli da ga predribla.I ovo oko malog Muftica me nervira, stavljas ga samo zato sto moras imati 4 igraca mladja od 21g. To je proslo godine bio Krsic,a ove Muftic. Momak koji nece dobiti nikad prilike a vodi se kao drugi golman.Iduce godine ce raskinuti ugovor i stavice nekog drugog iz juniora umjesto njega. Jednostavno nikakvog plana, samo od danas do sutra.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 6:49 pm

Ide zima i hladno vrijeme gdje ce terenu biti potrebno grijanje, da bi se odrzao kvalitet podloge i travnjaka. Šta je sa trafostanicom?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 6:55 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:49 pm
Ide zima i hladno vrijeme gdje ce terenu biti potrebno grijanje, da bi se odrzao kvalitet podloge i travnjaka. Šta je sa trafostanicom?
Sta je to?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 6:55 pm

Ma **** derbi ljudi, tu možemo pobijediti jer znalo se dešavati da slabiji tim uzme trenutno jačeg.
Eto i prošle godine smo ih tukli dva puta pa su završili ispred.

Ove godine su i dominantniji u ovim manjim tekmama. Ne može im niko pera odbit. A te tekme su i bitne za titulu.

Stvarno ne vidiš gdje mogu zijaniti bodove. Puni samopouzdanja. Igrači u formi. Na klupi imaju Besima, Fanima, Ahmtovića, Adukora...

Ako nam je derbi utjeha, slaba nam je utjeha jer tituli su bliži. Na hajr.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 6:57 pm

Ma miran je Jehova, futbol je tu, svršavanja na izjave obilata, još ako ne zijanimo derbi, auuu, pa ide provociranje brudeeeraa "aaaaaa, dzaba pare, dzaba Tan, muda malenaaa, Amaaaar znaaaaa"
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 7:02 pm

mamba21 je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:13 pm
Durgo je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:01 pm
Zrinjski moramo zivotom dobiti. Pa makar svi noge polomili.. MORAMO!!!!!
:palacgore:
Zrinjski cemo dobiti samo u slucaju da poslije utakmice nas filozof od trenera koji je
zaduzen ne samo za odabir igraca i taktiku, nego i za motivaciju, ne bude davao fle-
gmaticne izjave u smislu " mlitavo je kompliment za nasu igru ", nego, otprilike nesto
u stilu trenera Sirokog, protiv TC-a :
"Poginuli" su, borili se, dali sve od sebe, igrali su jedan za drugog, ostavili srce srce, nisu se štedili
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 7:27 pm

Ujko je napisao/la:
ned okt 25, 2020 7:02 pm
mamba21 je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:13 pm
Durgo je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:01 pm
Zrinjski moramo zivotom dobiti. Pa makar svi noge polomili.. MORAMO!!!!!
:palacgore:
Zrinjski cemo dobiti samo u slucaju da poslije utakmice nas filozof od trenera koji je
zaduzen ne samo za odabir igraca i taktiku, nego i za motivaciju, ne bude davao fle-
gmaticne izjave u smislu " mlitavo je kompliment za nasu igru ", nego, otprilike nesto
u stilu trenera Sirokog, protiv TC-a :
"Poginuli" su, borili se, dali sve od sebe, igrali su jedan za drugog, ostavili srce srce, nisu se štedili
Ne znamo mi sta je to...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 7:36 pm

Izjave tipa radje bih gledao Mujica, Gasala i sl.su vrhunac naseg zavaravanja. Mi od Amira jednog mladog igraca nismo ispostovali. Generalno smo netolerantni i povodljivi. Nek jedan najglasniji povede svi ce stati uz njega.
Najocitiji primjer je Mehremic kojeg smo pojeli bukvalno, a covjek poslije nas gdje god da igra je standardan. Uz to nisu to neke prosjecne ekipe iz nekih znj liga vec solidne ekipe iz jacih liga Europe.

Prosla su vremena da su igraci fudbala jake mentalne licnosti, vec su to bukvalno mentalni patuljci i ne vazi to samo za nas vec je i u svijetu tako. Kod nas je podhitno treba reset svijesti. Ne kazem ja da mi trebamo trpiti pizdarije Asima, Veselog, Hajdara ali isto tako mogli bi biti malo popustljiviji prema mlađima. Pa ako ne valja ne valja. Mi Sedada gutamo na svaku losu loptu, iako se vidi da momak zna i da je samo potrebno da mentalno ojaca i rijesi se pritiska a nece sigurno ako mu mi jebemo od a do z.

Sto se tice sljedecih utakmica bit ce veselo. Mislio sam da cemo poslije Olimpika malo proigrati medjutim sve po starom. Iskreno zadnje nade polazem u povratak Boje kako bi eventualno Mehmed proigrao a samim tim i Stila. Siptomaticno je kako su obojica istovremeno pali i kako dosta manje suraduju nego inace. Mislim da ce Zec stariji konacno moci biti od koristi. Meni je korektno djelovao protiv Veleza. U kakvom smo rasulu bili, pokusao je nesto povezati odigrati. Fali taj igrac koji bi uz Mustafu odvlacio igrace od Stile kako bi ovaj imao vise prostora.

Protiv Zrinjskog:
Eric
Sinisa Ikic Kosoric Sehic
Mehmed Vrhovac(Bojo jos nije spreman)
ZecE Stilic Mujezinovic
Lendric.
Korektna ekipica koja moze na posjed lopte puno vise uraditi nego na trku, ali bi konacno imali svi vise prostora. Nijednog od ofanzivne 4.ne smijes pustiti samog, samim tim igrac s loptom ima vise prostora a ne kao do sada svi na Stilu/Mustafu jer znaju da ostatak ekipe je prilicno bezopasan.
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 8:00 pm

Što budemo manje komšije gledali, duže ćemo živjeti.
Kao što neko reče, polako ali sigurno postaju bh. Dinamo.
Mi smo već odavno bh. Hajduk, samo mnogo skromniji.
Uzdati se u pojedince u narednim utakmicama i neki bljesak, to je jedina šansa.
Još ako eskalira ovo što se dešava na relaciji klub-veselinović i još neki igrači, tu je kraj.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 8:02 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
ned okt 25, 2020 8:00 pm
Što budemo manje komšije gledali, duže ćemo živjeti.
Kao što neko reče, polako ali sigurno postaju bh. Dinamo.
Mi smo već odavno bh. Hajduk, samo mnogo skromniji.
Uzdati se u pojedince u narednim utakmicama i neki bljesak, to je jedina šansa.
Još ako eskalira ovo što se dešava na relaciji klub-veselinović i još neki igrači, tu je kraj.
A sta se desava? Zar nije Veselinovic nedavno produzio ugovor?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 8:06 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 25, 2020 8:02 pm
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
ned okt 25, 2020 8:00 pm
Što budemo manje komšije gledali, duže ćemo živjeti.
Kao što neko reče, polako ali sigurno postaju bh. Dinamo.
Mi smo već odavno bh. Hajduk, samo mnogo skromniji.
Uzdati se u pojedince u narednim utakmicama i neki bljesak, to je jedina šansa.
Još ako eskalira ovo što se dešava na relaciji klub-veselinović i još neki igrači, tu je kraj.
A sta se desava? Zar nije Veselinovic nedavno produzio ugovor?
Ne desava se nista, forumske umotvorine.
On je nezadovoljan sto ne igra, jer ugovor koji ima dosta ovisi od nastupa. Oce slobodne papire a mi mu ih necemo dati i tjt. Ima neku varijantu da se pridruzi svom bratu Zajmovicu pa bi sad da ide.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 8:11 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned okt 25, 2020 8:06 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 25, 2020 8:02 pm
NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
ned okt 25, 2020 8:00 pm
Što budemo manje komšije gledali, duže ćemo živjeti.
Kao što neko reče, polako ali sigurno postaju bh. Dinamo.
Mi smo već odavno bh. Hajduk, samo mnogo skromniji.
Uzdati se u pojedince u narednim utakmicama i neki bljesak, to je jedina šansa.
Još ako eskalira ovo što se dešava na relaciji klub-veselinović i još neki igrači, tu je kraj.
A sta se desava? Zar nije Veselinovic nedavno produzio ugovor?
Ne desava se nista, forumske umotvorine.
On je nezadovoljan sto ne igra, jer ugovor koji ima dosta ovisi od nastupa. Oce slobodne papire a mi mu ih necemo dati i tjt. Ima neku varijantu da se pridruzi svom bratu Zajmovicu pa bi sad da ide.
Ma vala realno nikakva steta i da ode, jos ako moze Hajdarevica povuci sa sobom onda odlicno.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 8:30 pm

Nisu u pitanju samo obični papiri, insistira na raznim papirima.
I ne samo on.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 8:55 pm

Stvarno mi neki nisu jasni, ma šta da se dešava u klubu, ma koji da su razlozi (opravdanja) ne mogu da shvatim da neki naš navijač izjavi da je bolje da naš klub izgubi utakmicu.
イビチャ・オシム
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:05 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:55 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:49 pm
Ide zima i hladno vrijeme gdje ce terenu biti potrebno grijanje, da bi se odrzao kvalitet podloge i travnjaka. Šta je sa trafostanicom?
Sta je to?
Uređaj (razvodno postrojenje) za proizvodnju, prijenos i distribuciju električne energije u sistem, za čiju su kupovinu i ugradnju davno uplaćeni novci, tako rekoše prije pola godine.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:05 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
ned okt 25, 2020 8:30 pm
Nisu u pitanju samo obični papiri, insistira na raznim papirima.
I ne samo on.
Mani se forumskih kvazi istina. Nemoj kao pojedini traziti ekskluzive gdje ih nema
 
Avatar
Gola
Postovi: 468
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:06 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:26 pm
fcz je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:25 pm
Gola je napisao/la:
ned okt 25, 2020 6:06 pm
Ako je jedini nacin da Amar i Co odu razbijanje od Sarajeva onda nam zabijte peticu halal vam bilo
Petica ce biti ali se ne nadaj nicem dobrom iz toga.

Klosare bi mogli otjerati samo navijaci ali ih mi vise nemamo.
Ma kakvi navijaci dajte molim Vas
Ne znam kako je moguce da se niko od legendi kluba ne oglasava, da ne postoji neka opozicija, da ne postoji apsolutno nista sto ce im se suprostaviti, pa cak se ni manijaci ne oglasavaju ako nista barem sa nekim pitanjima i zahtjevima, pa barem da izadje neki amaterski novinarski clanak ali jebeno nista ne desava to me najvise pojede
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 25, 2020 9:10 pm

Veselinovicu kao i ostalima dugujemo veliku svotu novca. Bez njegovog potpisa kojim pristaje na odgodu placanja, klub vrlo moze postati blokiran i kaznjen na razne nacine od strane NSBiH.

Na potezu je stucnjak i legenda nasa.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija