Moderator/ica: storm_raider

 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 5:53 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri okt 21, 2020 5:36 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri okt 21, 2020 5:26 pm
A Boga Vam kako mozete toliko srati. Milijardu puta u svim kupovima vidjeno da nizeligasi zapnu, da cesto daju gol, da "vece" ekipe se znaju spasavati u zadnjim minutama. To je stvar toliko cesta, da vise nije neobicna. Pa jedan Lincoln City kao petoligas izbaci Burnleya u engleskom Fa kupu, mi prosli glat i sad problem. Druga stvar Zec mladji je jedini krilini igrač kojeg imamo. Špica imamo tri a igramo s jednim napadačem. Zar nije logičnije da se Zec spremi kako bi bar imali krilo? Ili ga mozda u derbiju treba prvi put uvesti.

I sto je najgore vi niste gledali utakmicu i tu serete. Bet365 koliko je pouzdan najbolje znaju oni koji se klade .

Igramo mi lose to je cinjenica. Pocelo je sa onim sramotnim pristupom u Izraelu i trebat ce vremena da se nadje forma, neki igraci "prorade" ali brate toliko srati na pobjedu 3-0 nije realno.
Eno ima babukina izjava sere i on.
Okej, rekao bilo vise nego mrljavo prvo, zapeli ovi, u drugom dodali gas i prosli.
Ali ovi to ne mogu znati, jer nisu ni gledali niti bilo sta. Seru nako jer nije 8-0u prvom.

Sto se tice igre generalno mi jako lose igramo. Stilic, Alispahic motori nase igre su totalno van forme. Uz to Amar vrlo lose postavlja igru i tesko probijamo bilo koga. Jedini dobar segment jeste da ne primas golove. Odbrana generalno fino izgleda. Nadam se povratkom Boje i spremanjem Vrhovca da vise necemo gledati Hajdara i da ce to krenuti nabolje.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 5:55 pm

Sta je fazon sa Hajricem zna li neko? Pa jel moguce da nijednu tekmu nije dobio priliku da pocne mec ili da odigra vise od 30min.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 6:02 pm

Nezahvalno je reci da se mora pobjediti u nekoj utakmici, ali bih rekao sa se mora pobjediti u Mostaru protiv Veleza. Bit ce to haman pa nemoguca misija.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 6:10 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri okt 21, 2020 5:53 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri okt 21, 2020 5:36 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri okt 21, 2020 5:26 pm
A Boga Vam kako mozete toliko srati. Milijardu puta u svim kupovima vidjeno da nizeligasi zapnu, da cesto daju gol, da "vece" ekipe se znaju spasavati u zadnjim minutama. To je stvar toliko cesta, da vise nije neobicna. Pa jedan Lincoln City kao petoligas izbaci Burnleya u engleskom Fa kupu, mi prosli glat i sad problem. Druga stvar Zec mladji je jedini krilini igrač kojeg imamo. Špica imamo tri a igramo s jednim napadačem. Zar nije logičnije da se Zec spremi kako bi bar imali krilo? Ili ga mozda u derbiju treba prvi put uvesti.

I sto je najgore vi niste gledali utakmicu i tu serete. Bet365 koliko je pouzdan najbolje znaju oni koji se klade .

Igramo mi lose to je cinjenica. Pocelo je sa onim sramotnim pristupom u Izraelu i trebat ce vremena da se nadje forma, neki igraci "prorade" ali brate toliko srati na pobjedu 3-0 nije realno.
Eno ima babukina izjava sere i on.
Okej, rekao bilo vise nego mrljavo prvo, zapeli ovi, u drugom dodali gas i prosli.
Ali ovi to ne mogu znati, jer nisu ni gledali niti bilo sta. Seru nako jer nije 8-0u prvom.

Sto se tice igre generalno mi jako lose igramo. Stilic, Alispahic motori nase igre su totalno van forme. Uz to Amar vrlo lose postavlja igru i tesko probijamo bilo koga. Jedini dobar segment jeste da ne primas golove. Odbrana generalno fino izgleda. Nadam se povratkom Boje i spremanjem Vrhovca da vise necemo gledati Hajdara i da ce to krenuti nabolje.
Ma ljudi su generalno iznevirani našim teškim otvaranjem protivnika. Ovdje nije ni sekundu bilo upitno hoćemo li proći i znalo se kad zabijemo jedan da ćemo još. Ovo što i kažeš.
Meni je Alispahić prošlu sezonu odigrao iznad mojih očekivanja, dok je ove sezone ono što sam očekivao od njeg. Mislim da je greška u startu jer ne može nam motor biti igrač kalibra Alispahića, a nikog da dovedemo baš kvalitetnog tu.

Mi taj problem godinama imamo.
Ja ne znam kako nikako to da riješimo, pa da ovakva tekma bude rutinska od početka do kraja.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 6:32 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri okt 21, 2020 5:55 pm
Sta je fazon sa Hajricem zna li neko? Pa jel moguce da nijednu tekmu nije dobio priliku da pocne mec ili da odigra vise od 30min.
Očito promašaj jer trener je s njim na svakom treningu. Valjda jednostavno nije dobar da dobije i 30 minuta.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 6:36 pm

Ja i dalje smatram da naš problem nisu Štilić, Alispahić, Bojo, Hajdarević... naš problem su krila i napadači (zavisi kako igramo). Loše kretnje, nema okomitosti, jednostavno djeluju bezopasno. I kad je napadač u formi, nema pomoći s krila, koji su ključni u toj 451 433, zavisno kako gledate, formaciji. Sjetimo se Zakarića, ranije Stevanovića, Višće, Bešlije, da sad ne nabrajam... Zato, donekle, i razumijem vraćanje Asima, iako je on daleko od idealnog rješenja za nas.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 6:43 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri okt 21, 2020 6:10 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri okt 21, 2020 5:53 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri okt 21, 2020 5:36 pm


Eno ima babukina izjava sere i on.
Okej, rekao bilo vise nego mrljavo prvo, zapeli ovi, u drugom dodali gas i prosli.
Ali ovi to ne mogu znati, jer nisu ni gledali niti bilo sta. Seru nako jer nije 8-0u prvom.

Sto se tice igre generalno mi jako lose igramo. Stilic, Alispahic motori nase igre su totalno van forme. Uz to Amar vrlo lose postavlja igru i tesko probijamo bilo koga. Jedini dobar segment jeste da ne primas golove. Odbrana generalno fino izgleda. Nadam se povratkom Boje i spremanjem Vrhovca da vise necemo gledati Hajdara i da ce to krenuti nabolje.
Ma ljudi su generalno iznevirani našim teškim otvaranjem protivnika. Ovdje nije ni sekundu bilo upitno hoćemo li proći i znalo se kad zabijemo jedan da ćemo još. Ovo što i kažeš.
Meni je Alispahić prošlu sezonu odigrao iznad mojih očekivanja, dok je ove sezone ono što sam očekivao od njeg. Mislim da je greška u startu jer ne može nam motor biti igrač kalibra Alispahića, a nikog da dovedemo baš kvalitetnog tu.

Mi taj problem godinama imamo.
Ja ne znam kako nikako to da riješimo, pa da ovakva tekma bude rutinska od početka do kraja.
Mehmed je igrač koji kroz cijelu karijeru igra od forme. On kad ga krene i uhvati zalet i sa 33.godine je igrač za puno jače lige. Međutim kad ga ne ide on ne može puno. Realno mislim da se ne isplati s obzirom na godine ga čekati, i naravno da je greška što nemamo alternativu.

Ipak ovdje ima veći problem u smislu da igrači su u manjim utakmicama prepušteni sami sebi. Kad to kažem mislim da se Amar uopšte ne trudi da ih analizira kao nekad, već kad zagusti tad tek nešto pokušava. Mi protiv jačih ekipa stojimo dobro, imamo i neki plan igre zna se kako i šta.

Dokaz su i Krupa i Olimpik. Dvije iste utakmice s različitim ishodom. Glupava dodavanja prvom do sebe, pa ako šta krene krene. Jednom jeste drugi put nije.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 6:46 pm

Idemo dalje, jos jedna pobjeda, gol nismo primili.

Dobro je sto je Ermin poceo igrati, pitanje je kada ce ga krenuti. Raduju i golovi Juricica, Boje i Vrhovca.

A sad je na redu Velez. Ocekujem 1:2 za nas. :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 6:46 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri okt 21, 2020 4:45 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
sri okt 21, 2020 4:40 pm
Potpisali su ovi iz "uprave" nekakakav sporazum ugovor sta li vec s kosarkaskim savezom BIH a posredovao je nacelnik.sta su sad smuckali.
Sta imamo mi sa kosarkom?
to se i ja pitam zato i kazem sta su spremili.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 6:47 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 6:48 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri okt 21, 2020 6:32 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri okt 21, 2020 5:55 pm
Sta je fazon sa Hajricem zna li neko? Pa jel moguce da nijednu tekmu nije dobio priliku da pocne mec ili da odigra vise od 30min.
Očito promašaj jer trener je s njim na svakom treningu. Valjda jednostavno nije dobar da dobije i 30 minuta.
pa za koje je on babino brasno dovoden da glumi fikusa na klupi bas veliki uspjeh sportskog segmenta.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 8:24 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
sri okt 21, 2020 6:48 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri okt 21, 2020 6:32 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri okt 21, 2020 5:55 pm
Sta je fazon sa Hajricem zna li neko? Pa jel moguce da nijednu tekmu nije dobio priliku da pocne mec ili da odigra vise od 30min.
Očito promašaj jer trener je s njim na svakom treningu. Valjda jednostavno nije dobar da dobije i 30 minuta.
pa za koje je on babino brasno dovoden da glumi fikusa na klupi bas veliki uspjeh sportskog segmenta.
Mora biti momak promasaj kad nije dobio 30min u komadu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 8:27 pm

Dakle, ovo je raspored u 14 dana:

Velez - Zeljo
Zeljo - Zrinjski
Zeljo - Radnik
Sarajevo - Zeljo
Borac - Zeljo

Dernek pocinje 24.10. a zavrsava 07.11. Sa koliko biste vi bodova bili zadovoljni u ovih pet utakmica? Koliko je realno da osvojimo?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 8:30 pm

11
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 8:40 pm

realno cemo 3 boda uzeti ali nadam se 6
100/94/37/34 - i to je to!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 8:43 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sri okt 21, 2020 8:40 pm
realno cemo 3 boda uzeti ali nadam se 6
To lutak
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 9:24 pm

Pila Jovan i dobro mu ide :D
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2994
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 9:32 pm

Nek pobjede pitare i Borca sa ostalim moze i nerjeseno
Alea iacta est!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 9:48 pm

storm_raider je napisao/la:
sri okt 21, 2020 8:27 pm
Dakle, ovo je raspored u 14 dana:

Velez - Zeljo
Zeljo - Zrinjski
Zeljo - Radnik
Sarajevo - Zeljo
Borac - Zeljo

Dernek pocinje 24.10. a zavrsava 07.11. Sa koliko biste vi bodova bili zadovoljni u ovih pet utakmica? Koliko je realno da osvojimo?
Realno 3-4 - zadovoljan bih bio s 15.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 21, 2020 10:03 pm

ocekujem 9 boba al mislim da cemo osvojit vise... :D :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], TheBlue i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija