Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 4:24 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet sep 25, 2020 4:04 pm
Irfan Hadzic ide kod pitara, moj Amare jebote rvoja transfer politika. Nek si ti nama natovario na ledja Jamaka, Bekrica, Fejzica i da ne zaboravim Stanica.
Stanicu se ostala fina cifra duzna i ti si kriv za to, sto si ga dovodio i onda ga nabio nogom kada nije htio produziti ugovor ali na manju platu.

Gdje si vidio to za irfana?
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 4:46 pm

Sta nam uradi Football i njegovi poltroni(kerovi) da trenutno vise ima para od nas onaj migrant sto prodaje maramice e moj Zeljo sta ti uradise zohari :(
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 4:50 pm

Kospicar je napisao/la:
pet sep 25, 2020 4:24 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet sep 25, 2020 4:04 pm
Irfan Hadzic ide kod pitara, moj Amare jebote rvoja transfer politika. Nek si ti nama natovario na ledja Jamaka, Bekrica, Fejzica i da ne zaboravim Stanica.
Stanicu se ostala fina cifra duzna i ti si kriv za to, sto si ga dovodio i onda ga nabio nogom kada nije htio produziti ugovor ali na manju platu.
Maloprije mi izbaci neku vijest na facebook, i potvrdi mi jedan jaran pitar da su u razgovorima sa njim.
Gdje si vidio to za irfana?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 4:51 pm

Koliko mi tačno imamo duga a sa koliko miliona duga je ugašen čelik?
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 5:45 pm

Kjosevski u Velezu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 5:55 pm

AsharaK je napisao/la:
pet sep 25, 2020 11:04 am
Hajde Vukoticu
Dzaba se nadas, nece covjek.
 
alombardo
Postovi: 990
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 6:04 pm

Amare doveo si klub na granicu opstanka, koliko sam te samo branio i gotivio. Fujj
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 6:12 pm

Koliko se sjecam Amar u klub nije dosao da popravlja finansijsku situaciju kluba jer u tom periodu nije bilo nikakve potrebe za tim, nego je dosao da popravlja sportski segment i stanje na terenu.

Šta danas imamo?

Finansijske probleme u kojima grca klub
Sport.ske probleme na terenu i tabeli koje smo imali i prije 2 godine
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 6:22 pm

Kospicar je napisao/la:
pet sep 25, 2020 4:24 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet sep 25, 2020 4:04 pm
Irfan Hadzic ide kod pitara, moj Amare jebote rvoja transfer politika. Nek si ti nama natovario na ledja Jamaka, Bekrica, Fejzica i da ne zaboravim Stanica.
Stanicu se ostala fina cifra duzna i ti si kriv za to, sto si ga dovodio i onda ga nabio nogom kada nije htio produziti ugovor ali na manju platu.

Gdje si vidio to za irfana?
Naime, Avaz piše kako već petnaestak dana traju pregovori čelnika koševskog ligaša i Irfana Hadžića, te da je njegov dolazak gotovo dogovoren.

Potpis se može očekivati u narednim danima, a svakako da bi dolazak Hadžića predstavljao pojačanje za bordo tim. Novi napadač je čini se i neophodan za tim Vinka Marinovića, pošto na toj poziciji raspolaže vremešnim Mersudinom Ahmetovićem i Harisom Handžićem koji je ipak rezervna opcija.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 6:25 pm

AsharaK je napisao/la:
pet sep 25, 2020 1:41 pm
Nas je problem sto su otisli Ramovic, Pavic, Osmankovic, igraci kojih bi sigurno igrali kod nas u prvih 11 i bili nositelji. Osmankovic igra svaku u Lokosima, Pavic sinoc igrao protiv Totenhema, Ramovic standardan u Svici.
Osmanković je igrao kad je tek došao, od zadnje četiri utakmice ima odigrano jedno poluvrijeme, nije baš da je standardan. Pavićev odlazak sasvim korektno je pokrio Šehić, a Ramović bi i dalje igrao u prvih 11 kod nas s obzirom kakva su nam krila.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 6:26 pm

Sjeme vam se zatrlo. Ja vise nemam volje da pratim utakmice nase kad znam u kakvim smo govnima
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 6:28 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pet sep 25, 2020 6:26 pm
Sjeme vam se zatrlo. Ja vise nemam volje da pratim utakmice nase kad znam u kakvim smo govnima
Svi smo takvi buraz, sreca nasa pa se derbi ne igra. Mislim da ce nas Tuzla itekako namuciti kad budemo igrali.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 6:33 pm

damirfile je napisao/la:
pet sep 25, 2020 3:20 pm
U drugim klubovima ne bi takvi smjeli hodati gradom a kamoli i dalje sjediti u foteljama i primati platu. Kod nas sve more jer sve jasnije da su svi digli ruke od kluba i pokušaju uzeti koju marku dok još mogu.
To u svemu najvise boli. 99 godina smo se dicili navijacima a sad izgleda da smo ih skroz izgubili.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 6:47 pm

Kakvi navijaci. Postoje navijaci i stovaoci lika morza i hadzije
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 7:12 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
pet sep 25, 2020 1:46 pm
Kako trener nogama i rukama devastira i unistava klub???

Transfer Bekric je omogucio treneru da inkasira 300.000 €. Novac je iz Juzne Koreje uplacen na trenerov privatni racun u Austriji.

Tadasnje predsjednistvo kluba je izdalo nalog banci u Juznoj Koreji da izvrsi prebacivanje novca ,a kao podlogu za transfer novca prilozili su odluku kluba gdje se navodi da je klub pozajmio novac od trenera.

To je fiktivna odluka jer ta pozajmica nikada nije realizirana i ne postoji ugovor o pozajmici.

Na transakcijiski racun kluba, a ni na blagajnu kluba nikada nije uplacena pozajmica trenera Amara Osima.

Od ukupno prebacenih 300.000 € na privatni racun Amara Osima 35% iznosa je trebalo uplatiti menadzeru Samira Bekrica. Ta uplata nikada nije izvrsena, menadzer je tuzio klub i dobio spor protiv kluba. Klub je na ime glavnice po presudi uplatio 200.000 KM na racun menadzera.

U tom iznosu od 300.000 € bio je ukljucen i iznos od 72.000 KM koje je klub dugovao treneru po presudi iz 2003 godine.

Ovaj iznos je zbog toga sto klub nije imao informaciju da je vec izvrsena uplata prebacivanjem novca iz Juzne Koreje jos jednom 2015. godine uplatio iznos od 72.000 KM na racun Amara Osima.

Dug od 72.000 KM uplacen je dva puta.
Bez obzira na to trener je obracunao kamatu u iznosu od 128.000 KM i kroz tuzbeni zahjev zaplijenio novac na racunu kluba. Angazovana je advokatska kancelarija koja je trebala uloziti prigovor. Iako je cijela struktura kluba (Selimovic i kompanija) znala da se treba potpisati punomoc advokatskoj kancelariji koja ce stititi intetes kluba u sporu sa Amarom Osimom ta punomoc nije potpisana i trener je naplatio 29.000 KM.

Za ovaj stetan posao za klub odgovoran je direktor kluba, predsjednik kluba i cijeli upravni odbor na celu sa Selimovicem.

Po odluci uprave ostatak duga za obracunatu kamatu na dva puta uplacenu glavnicu ce se isplacivati sa licnim primanjima trenera.

Licna primanja trenera iznose 8.000 KM neto, odnosno 13.600 KM bruto.
U ugovoru trenera Amara Osima koji je odobrila uprava na celu sa Selimovicem stoji da je klub u slucaju otkaza ugovora o radu treneru duzan isplatiti sve zaostale place do kraja trajanja ugovora koji je potpisan na 3.5 godine.

U prosloj godini u klub je stigla nova tuzba Amara Osima na iznos od 397.423 KM

Klub u sporu protiv Amara Osima zastupa advokatska kancelarija Ademovic-Filipovic. Cudna je koincidencija da je bas taj advokat Kenan Ademovic sadasnji clan uprave kluba.

Kuriozitet je da je pomenutoj advokatskoj kancelariji punomoc potpisao tadasnji v.d. direktora Jasmin Badjak, iako je znao da njegov potpis nije registrovan u ministarstvu pravde potpisuje punomoc. Bivsi predsjednik Selimovic koji ima registrovan potpis nije potpisao punomoc i time je otvorio mogucnost zajedno sa Jasminom Badjakom da Amar Osim dobije spor zbog propustanja za pozajmicu koja nikada nije registrovana u klubu i za koju ne postoji validna dokumentacija.

Sad bi neki da prodaju pomocni, e nece moci!!!
Sve lijepo potkrijepljeno sudskom presudom, bankovnim transakcijama i inim dokumentima, da se ne bi zaboravilo. https://sportske.ba/sta-je-misimovic-pi ... -poslovao/
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 7:28 pm

ubaceni element je napisao/la:
pet sep 25, 2020 5:55 pm
AsharaK je napisao/la:
pet sep 25, 2020 11:04 am
Hajde Vukoticu
Dzaba se nadas, nece covjek.
Hoce al ne ovako, ima svoje uslove!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 7:44 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pet sep 25, 2020 6:47 pm
Kakvi navijaci. Postoje navijaci i stovaoci lika morza i hadzije
Opet spominjete covjeka koji nije ni blizu klubu.
Samim nema hadzijinih stovaoca....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 7:46 pm

Ne postoje "hadzijini stovaoci", sta god vi mislili, vec postoje ljudi koji cijene sistem. Nemojte ni prema gospodinu Amaru biti sada prestrogi, do jucer ste ga doslovno branili. Iako jeste to sve sto sam pisao za njega, mnogo je tu i pozitivnih stvari iz proslosti. Nazalost, tjeranje najuspjesnijeg sastava UO i NO nakon rata je vecinu tih stvari bacilo u sjenu.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 7:48 pm

Nermin Zolotic blizu potpisa za Velez
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23651
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 25, 2020 8:48 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pet sep 25, 2020 7:48 pm
Nermin Zolotic blizu potpisa za Velez
Nije imao nikakvog kontakta sa Velezom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], milanribar i 105 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija