Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:34 am

" Što se tiče omladinskog pogona, osim juniorskog dijela sportski rezultat ne treba biti nametnut kao imperativ. Pogledajte jednu činjenicu. Mi igramo na terenu koji nije uslovan, koji dijelimo sa drugim korisnicima i za koji plaćamo zakup. U takvim okolnostima radimo odlične stvari. Imperativ je uraditi evaluaciju sadašnjeg trenerskog kadra i pojačati isti. Moraćemo poboljšati stručni kadar. Ono što je jako bitno za budućnost omladinskog pogona je da teren koji će biti izgrađen za seniore na kome će prvi tim realizirati i treninge pruža mogućnost našim omladincima da igraju i treniraju na sadašnjem pomoćnom terenu dok ne riješimo pitanje trening kampa. Kad riješimo to pitanje, to je samo infrasturkturno pitanje. Kadrovska rješenja će biti vrlo važan **** kluba. Pitanje je koja će to osoba u klubu ili van kluba, koja voli Želju, može napraviti takav organizacijski okvir da taj trening kamp napravi iskorak u Bosni i Hercegovini. Taj trening kamp nije jeftina stvar. U Zenici imate ukupno tri terena, nama treba 45.000 kvadrata, treba nam tribina po UEFA standardu, dva terena sa prirodnom i jedan sa vještačkom travom kao i objekat za smještaj igrača. Ta investicija ne može biti ispod 8.000.000 KM. Može se fazno raditi, a ukoliko se to ubrzo ne riješi, klub će imati dugoročan problem."

Ovako je govorio Misimović. Dakle i on je bio svjestan da jedino moderan trening kamp može klub podići na viši nivo. Siguran sam da su i on i drugi ljudi kolji su tada bili u upravi razmišljali da je jedan od najrealnijih načina rješavanja pitanja trening kampa prodaja pomoćnog stadiona. Isto tko sam siguran da bi i većina ovih forumaša na drugi način gledala na prodaju dijela imovine Želje ali smo u svrhu realizacije novog infrastrukturnog projekta da je to vodila uprava sa Misketom. Znači stvar je samo u povjerenju oko realizacije novog projekta i distribucije ostatka novaca. Klub se nalazi u izuzetno teškoj finansijskoj situaciji. Ko je sve kriv za takvo stanje nažalost sada je manje bitno od potrebe za hitnim rješavanjem problema. I ja ovim sadašnjim nisam sklon plaho vjerovati a vala nešto posebno ni Amaru. Ali situacija nalaže brzo djelovanje. Djelovanje je i prodaja pomoćnog, a djelovanje je i blokiranje aktivnosti oko toga. Doveli mi sada Misimovića, Vukotića ili bilo kog drugog ...ića dug je tu a ako nema svježeg kapitala možemo mi prozivati i okrivljivati ove ili one krajni rezultat je jako loš. Ne sumnjam da mnoge koji nisu za realizaciju ovog projekta vodi ljubav i dobro prema Želji, ali često je put do pakla poploćan dobrim namjerama. Daleko od toga da i ja u ovom trenutku znam šta je bolje, generalno nisam za prodaju nekretnina ali ako one stvore neku drugu vrijednost a ujedno pomognu spašavanju porodice nekada se mora poći i tim putem. Za mene je glavno pitanje koji ljudi trebaju da vode taj proces a da imaju povjerenje večine navijača.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:35 am

Pozvati novinare da obidju zeljine legende koje su bliske klubu i da jasno kazu sta misle o svemu iskreno i otvoreno, nek oni prozovu ove, nek pozovu navijace na zajednistvo u borbi protiv ovih kriminalaca.
Nek kazu kako je bilo dok je gospodin vodio klub, sve se znalo i nista nije falilo.
Kad nas pokrenu legende i novinari tada ce i navijaci drugaciji pristup imati.
Pozvati ako treba inspekcije, sipu, na kraju i onog Larsona nek precesljaju malo ono sto se trebalo cesljati cini mi se u martu 2018. Pa su ovi brze bolje uletili i prekinuli sve procese, sto li?
Da nam Zeljo zivi!
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:39 am

Valter je napisao/la:
sri sep 23, 2020 9:34 am
" Što se tiče omladinskog pogona, osim juniorskog dijela sportski rezultat ne treba biti nametnut kao imperativ. Pogledajte jednu činjenicu. Mi igramo na terenu koji nije uslovan, koji dijelimo sa drugim korisnicima i za koji plaćamo zakup. U takvim okolnostima radimo odlične stvari. Imperativ je uraditi evaluaciju sadašnjeg trenerskog kadra i pojačati isti. Moraćemo poboljšati stručni kadar. Ono što je jako bitno za budućnost omladinskog pogona je da teren koji će biti izgrađen za seniore na kome će prvi tim realizirati i treninge pruža mogućnost našim omladincima da igraju i treniraju na sadašnjem pomoćnom terenu dok ne riješimo pitanje trening kampa. Kad riješimo to pitanje, to je samo infrasturkturno pitanje. Kadrovska rješenja će biti vrlo važan **** kluba. Pitanje je koja će to osoba u klubu ili van kluba, koja voli Želju, može napraviti takav organizacijski okvir da taj trening kamp napravi iskorak u Bosni i Hercegovini. Taj trening kamp nije jeftina stvar. U Zenici imate ukupno tri terena, nama treba 45.000 kvadrata, treba nam tribina po UEFA standardu, dva terena sa prirodnom i jedan sa vještačkom travom kao i objekat za smještaj igrača. Ta investicija ne može biti ispod 8.000.000 KM. Može se fazno raditi, a ukoliko se to ubrzo ne riješi, klub će imati dugoročan problem."

Ovako je govorio Misimović. Dakle i on je bio svjestan da jedino moderan trening kamp može klub podići na viši nivo. Siguran sam da su i on i drugi ljudi kolji su tada bili u upravi razmišljali da je jedan od najrealnijih načina rješavanja pitanja trening kampa prodaja pomoćnog stadiona. Isto tko sam siguran da bi i većina ovih forumaša na drugi način gledala na prodaju dijela imovine Želje ali smo u svrhu realizacije novog infrastrukturnog projekta da je to vodila uprava sa Misketom. Znači stvar je samo u povjerenju oko realizacije novog projekta i distribucije ostatka novaca. Klub se nalazi u izuzetno teškoj finansijskoj situaciji. Ko je sve kriv za takvo stanje nažalost sada je manje bitno od potrebe za hitnim rješavanjem problema. I ja ovim sadašnjim nisam sklon plaho vjerovati a vala nešto posebno ni Amaru. Ali situacija nalaže brzo djelovanje. Djelovanje je i prodaja pomoćnog, a djelovanje je i blokiranje aktivnosti oko toga. Doveli mi sada Misimovića, Vukotića ili bilo kog drugog ...ića dug je tu a ako nema svježeg kapitala možemo mi prozivati i okrivljivati ove ili one krajni rezultat je jako loš. Ne sumnjam da mnoge koji nisu za realizaciju ovog projekta vodi ljubav i dobro prema Želji, ali često je put do pakla poploćan dobrim namjerama. Daleko od toga da i ja u ovom trenutku znam šta je bolje, generalno nisam za prodaju nekretnina ali ako one stvore neku drugu vrijednost a ujedno pomognu spašavanju porodice nekada se mora poći i tim putem. Za mene je glavno pitanje koji ljudi trebaju da vode taj proces a da imaju povjerenje večine navijača.
Luksuz je imati trening teren u sred Grbavice... I za mnogo veće od nas.

Ovo boldirano je suština, ovi to ne smiju raditi, taj proces mora biti šlag nekog stabilnog poslovanja, a ne plod nesposobnosti da jebeni hoštapleri donesu marku u klub. MRŠ JEHOVE IZ KLUBA!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:46 am

Da li će šampanjac otvoriti kad, pazi sad riječi, AKTIVIRAJU imovinu kluba?? Eeeeeee moj Amare jesi se i okružio ljudima, svaka ti čast...
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:49 am

Valter je napisao/la:
sri sep 23, 2020 9:34 am
" Što se tiče omladinskog pogona, osim juniorskog dijela sportski rezultat ne treba biti nametnut kao imperativ. Pogledajte jednu činjenicu. Mi igramo na terenu koji nije uslovan, koji dijelimo sa drugim korisnicima i za koji plaćamo zakup. U takvim okolnostima radimo odlične stvari. Imperativ je uraditi evaluaciju sadašnjeg trenerskog kadra i pojačati isti. Moraćemo poboljšati stručni kadar. Ono što je jako bitno za budućnost omladinskog pogona je da teren koji će biti izgrađen za seniore na kome će prvi tim realizirati i treninge pruža mogućnost našim omladincima da igraju i treniraju na sadašnjem pomoćnom terenu dok ne riješimo pitanje trening kampa. Kad riješimo to pitanje, to je samo infrasturkturno pitanje. Kadrovska rješenja će biti vrlo važan **** kluba. Pitanje je koja će to osoba u klubu ili van kluba, koja voli Želju, može napraviti takav organizacijski okvir da taj trening kamp napravi iskorak u Bosni i Hercegovini. Taj trening kamp nije jeftina stvar. U Zenici imate ukupno tri terena, nama treba 45.000 kvadrata, treba nam tribina po UEFA standardu, dva terena sa prirodnom i jedan sa vještačkom travom kao i objekat za smještaj igrača. Ta investicija ne može biti ispod 8.000.000 KM. Može se fazno raditi, a ukoliko se to ubrzo ne riješi, klub će imati dugoročan problem."

Ovako je govorio Misimović. Dakle i on je bio svjestan da jedino moderan trening kamp može klub podići na viši nivo. Siguran sam da su i on i drugi ljudi kolji su tada bili u upravi razmišljali da je jedan od najrealnijih načina rješavanja pitanja trening kampa prodaja pomoćnog stadiona. Isto tko sam siguran da bi i većina ovih forumaša na drugi način gledala na prodaju dijela imovine Želje ali smo u svrhu realizacije novog infrastrukturnog projekta da je to vodila uprava sa Misketom. Znači stvar je samo u povjerenju oko realizacije novog projekta i distribucije ostatka novaca. Klub se nalazi u izuzetno teškoj finansijskoj situaciji. Ko je sve kriv za takvo stanje nažalost sada je manje bitno od potrebe za hitnim rješavanjem problema. I ja ovim sadašnjim nisam sklon plaho vjerovati a vala nešto posebno ni Amaru. Ali situacija nalaže brzo djelovanje. Djelovanje je i prodaja pomoćnog, a djelovanje je i blokiranje aktivnosti oko toga. Doveli mi sada Misimovića, Vukotića ili bilo kog drugog ...ića dug je tu a ako nema svježeg kapitala možemo mi prozivati i okrivljivati ove ili one krajni rezultat je jako loš. Ne sumnjam da mnoge koji nisu za realizaciju ovog projekta vodi ljubav i dobro prema Želji, ali često je put do pakla poploćan dobrim namjerama. Daleko od toga da i ja u ovom trenutku znam šta je bolje, generalno nisam za prodaju nekretnina ali ako one stvore neku drugu vrijednost a ujedno pomognu spašavanju porodice nekada se mora poći i tim putem. Za mene je glavno pitanje koji ljudi trebaju da vode taj proces a da imaju povjerenje večine navijača.
Siguran sam da njemu prodaja nije bila opcija. On je stalno razmišljao kako generirati nove prihode. Kako bilo kome se isplati da kupi tu parcelu, siguran sam da i Misimović taj koji je to znao okrenuti u Željinu korist. Kada jednom prodaš nešto više nemaš niakkvih koristi od toga. Uzmi samo kod dizanja kredita koliko dobiješ manju kamatu kroz hipoteku. Što je neko rekao da ispod garaže napraviš imaš par hiljada mjesečno , koje bi mogle vraćati neki kredit za kamp. Da ne govorim o drugim stvarima, tržni centar sa par spratova...hiljadugodišnja korist. Ovako prodaš i zaboravi.
Kada god nekome nije jasno šta je prodaja, neka se sjeti kako je Rusija prodala Aljasku USA, po tada ogromnoj cijeni. Evo dva tri vijeka kasnije, nafta u jednom ćošku Alajske vrijedi mnogostruko više.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 9:53 am

Hajde nek neko od vas ko je vještiji napravi internet peticiju o stopiranju prodaje pomoćnog terena dok je ovih ljudi ovdje, čisto da se vidi da to nije 10 ljudi.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:02 am

Ja ne znam da je ikad ikome na svijetu u bilo čemu pomogla online peticija, svaki put vrištim od smijeha kada mi neko pošalje link iste.
Nešto kontam, da je statut uređen mogla se ponuditi mogućnost ulaska Al Šidija u Klub i oko njega, čak i u vezi prodaje pomoćnog terena, ali i samih upravljačkih struktura u Klubu, jer je već duži niz godina sa kešom ovdje i zna kako stvari hodaju, ali pusti snovi nažalost.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:03 am

Treba napraviti i fejsbuk grupu . Mislim da bi to dobro bilo gdje će ljudi ostavljati komentare i prijedloge
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:03 am

Qooler koliko znam ti si ovdje pisao da se pomoćni prodaje za cca. 4.000.000 KM pa je interesantno koji je tvoj motiv da pišeš na takav iskrivljen način.
Inače dok nafta ne poteće na jednom čošku pomoćnog stadiona tebi i bilo kom drugom navijaču nije zabranjeno da uputi nekog investitora koji je zainteresovan na zajedničko ulaganje sa klubom na izgradnji garaža i tržnog centra. Samo još jednom moram naglasiti da vrijeme ne radi za nas bez obzira ko je kriv za to.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:13 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
uto sep 22, 2020 10:51 pm
A zašto klub ne bi pravi zgrade na svojoj zemlji? Vjerujem da bi prodajom stanova 3 puta vise novca dobio
ovo je beton ideja ali nazalost prostora je previse za malverzacije i zloupotrebe. Jedini lik na svijetu kojem bi ja vjerovao da nece ni marke od Zelje uzeti i da nece zloupotrijebiti je Senad. Uz sve svoje mane, njemu se ne moze osporiti ljubav prema Zelji i postenje. I kad je rekao da bi vlastitog babu prijavio zbog Zelje ja mislim da je dovoljna cvaka da to i uradi
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:14 am

IlProfessore je napisao/la:
sri sep 23, 2020 10:02 am
Ja ne znam da je ikad ikome na svijetu u bilo čemu pomogla online peticija, svaki put vrištim od smijeha kada mi neko pošalje link iste.
Nešto kontam, da je statut uređen mogla se ponuditi mogućnost ulaska Al Šidija u Klub i oko njega, čak i u vezi prodaje pomoćnog terena, ali i samih upravljačkih struktura u Klubu, jer je već duži niz godina sa kešom ovdje i zna kako stvari hodaju, ali pusti snovi nažalost.
Konkretno anketa neće, ali ako se omasovi ta stvar, izaći će ti u medijima da navijači Želje potpisuju to, stvori se pritisak, bitno je da se vidi da nas ima koji nismo za to.

Dok se piše na forumu, mogu relativizirati da je u pitanju 20 ljudi, koji su bliski nekom ili sl...
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:19 am

Fejsbuk je za to najbolje rješenje. Za sat vremena na hiljade ljudi će vidjeti i biti upoznati sa lopovlukom. Stotinjak nas prati i piše na forumu i to je to. Mnogi nisu upoznati sa kakvim se kriminalom borimo.
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:19 am

Ima li neko od vas da nam objektivno kaže koliko vrijedi zemljište na kojem se nalazi pomoćni teren.
Apsolutno nemam predstavu je li to 3 ili 13 miliona, KM, Eura, Dinara...
Izgleda da je prodaja došla pred svršen čin i možemo samo kenjati po forumima, jer smo za sve ostalo indijanci, "pič*e koje šute".
Žalosno je da na kraju ode u bescjenje, ako već mora da ide.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:24 am

Valter je napisao/la:
sri sep 23, 2020 10:03 am
Qooler koliko znam ti si ovdje pisao da se pomoćni prodaje za cca. 4.000.000 KM pa je interesantno koji je tvoj motiv da pišeš na takav iskrivljen način.
Inače dok nafta ne poteće na jednom čošku pomoćnog stadiona tebi i bilo kom drugom navijaču nije zabranjeno da uputi nekog investitora koji je zainteresovan na zajedničko ulaganje sa klubom na izgradnji garaža i tržnog centra. Samo još jednom moram naglasiti da vrijeme ne radi za nas bez obzira ko je kriv za to.
Jeli ti mislis da bi ozbiljan lik sa parama usao i bilo kakvu pricu sa ovim ljudima u upravi?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:29 am

Polako ljudi malo skupstina treba da da posljesnju rijec,nista jos nije gotovo.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:30 am

Kad je skupština, jel određen datum. Znam da je krajem godine nekad.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:32 am

generalno proces prodaje, ako i do toga dodje i upravljanje dobijenim novcem ni pod koju cijenu se ne smije dopustiti trenutnim ljudima u klubu.
Znaci nema sanse, jednostavno nisu kapacitet ljudi ni za sta osim da kao uhljebi trose tudje pare.

I nisu dali ostavke jer morebit da bi neko novi imao drugacije misljenje vezano za prodaju. Sad pokusavaju na foru, ma ne moze bolan ovakve stvari na brzaka da se rade

i ovom Badzaku kad je sa njima ne vjerujem vise
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:36 am

teteac8684 je napisao/la:
sri sep 23, 2020 9:46 am
Da li će šampanjac otvoriti kad, pazi sad riječi, AKTIVIRAJU imovinu kluba?? Eeeeeee moj Amare jesi se i okružio ljudima, svaka ti čast...
Amar se nije okruzio takvim ljudima, a on izuzetak!!

Amar je isti kao i oni!! Dokaz??

Pa fol sve neka ljubav, a 2 puta se naplatio.Hajde i to, ali kako "voljenom" klubu nisi mogao oprostiti ni zatezne kamate??

Sve jasno i ne distancirajte ga od ovih, molim vas.Sve je to ista bagra.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:41 am

Valter je napisao/la:
sri sep 23, 2020 10:03 am
Qooler koliko znam ti si ovdje pisao da se pomoćni prodaje za cca. 4.000.000 KM pa je interesantno koji je tvoj motiv da pišeš na takav iskrivljen način.
Inače dok nafta ne poteće na jednom čošku pomoćnog stadiona tebi i bilo kom drugom navijaču nije zabranjeno da uputi nekog investitora koji je zainteresovan na zajedničko ulaganje sa klubom na izgradnji garaža i tržnog centra. Samo još jednom moram naglasiti da vrijeme ne radi za nas bez obzira ko je kriv za to.
Sam pomoćni ispadne toliko ako je cijena kako su procjenili sudski vještaci kod izgradnje longitudinale. Tada je cijena procjenjena na 500 KM/m2. Sam pomoćni po tome ispadne 3,5 mil. Ovde se radi da ne ide samo pomoćni, što je storm napisao, već i dio brda pa je kvadratura mnogo veća. Naravno može i cijena m2 biti veća, ali neko je postavio pitanje "šta mislite koliko vrijedi" i onda sam došao do tog podatka, a imate ga na internetu odluke o eksproprijaciji i dijela zemljišta od Nidea itd.

Neće nafta poteći iz nekog ćoška, ali sigurno da cijena zemljišta raste i da će nam neka nova generacija željovaca za 100 godina, proklinjati našu generaciju, što smo prodali pomoćni i tada će se njima cifra koja se sada nudi biti smješna bilo to 4 miliona ili 12 mil, to je pogrešno.

Zamislite samo na onoj lokaciji tržni centar u vlasništvu Želje, tipa SCC ili sl. Šta mislite koliko je zakup m2 tog poslovnog prostora? To su desetine hiljada mjesečno, a i milion godišnje. Ako mi to ne znamo, ostavimo nekoj novoj generaciji željovaca jer ni oni prije nas to nisu prodali, a sigurno da su mogli. Mi bi se sada smijali toj cifri da su oni prodali.

Evo tvoja ideja za zajedničko ulaganje je dobra. Samo treba urediti način koncesije. Željo zemljište a neko zgradu u zalog. Prihod od toga založiti kao ratu kredita za kamp. Nakon isteka koncesije i nakon što je drugi ulagač ostvario povrat i očekivanu dobit, sve se vraća Želji. Na taj način Željo ima i kamp i izgrađen tržni centar i ima prihode i u narednih stotine godina.

Najlakše je prodati, tj "aktivirati". Kako to samo pakuju...
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u sri sep 23, 2020 10:43 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 23, 2020 10:43 am

Glas Razuma je napisao/la:
sri sep 23, 2020 12:25 am
Sta predlazete? Dovoljno je samo predloziti rjesenje.
Za početak pozvati SIPA-u i sve nadležne inspekcije da protabire knjige. Ne znam da li se slažeš, ali bih volio da mi odgovoriš i daš svoje mišljenje o mom prijedlogu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Majestic-12 [Bot] i 62 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija