Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:10 pm

cipiripi je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:00 pm
Znaci jedini koji je nesto vrijedio je digo sidro.
Ove ikebane ce znaci sutra ostaviti Klub i nece odgovarati za lose poslovanje i stanje u klubu.
E moj Amare koga si doveo sa sobom.
Idemo okrenut novi list i pokusati okupiti ekipu sposobnih ljudi i spasiti nas klub
Mozda se i izroodi nesto dobro iz toga.
Navidno je usao u pricu sa Vedranom.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3031
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:16 pm

Ako uspije vratiti Vedrana i ako mu dopusti da on okupi svoj tim ljudi vjerujem da bi se onda NAPOKON i navijaci ujedinili i krenuli zajednickim snagama u oporavak
Alea iacta est!
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:21 pm

cipiripi je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:16 pm
Ako uspije vratiti Vedrana i ako mu dopusti da on okupi svoj tim ljudi vjerujem da bi se onda NAPOKON i navijaci ujedinili i krenuli zajednickim snagama u oporavak
Gdje su to navijaci razjedinjeni?
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3031
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:28 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:21 pm
cipiripi je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:16 pm
Ako uspije vratiti Vedrana i ako mu dopusti da on okupi svoj tim ljudi vjerujem da bi se onda NAPOKON i navijaci ujedinili i krenuli zajednickim snagama u oporavak
Gdje su to navijaci razjedinjeni?
U podrsci klubu.
Jedni su Amaroci drugi su Misketovci treci su oni koji ne zele dolazit na utakmice i davati novac klubu.
Trebam li dalje da nabrajam dovoljno se vidi iz komentara
Alea iacta est!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:29 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon sep 21, 2020 7:04 pm
SanMan je napisao/la:
pon sep 21, 2020 6:29 pm
Ma neće Amar niđe, a o ostavci da ne razmišljamo. Pa kad je bivša uprava bila nije se moglo skontati kolko smo mu dužni a ne sad.
Siguran sam da ni on sam nezna kolko ima papiriča o pozajmicama, pa kamata, pa kamata na kamate, plus još ugovor na 3,5 godine, došo bi nas ko Sarri Juventusa.
Plus plate igračima od marta ili maja, plus OP kozna kolko plata a o admiinistraciji dane govorimo. Pa nemože nas šest Misimovića i Badžaka izvaditi.
Protiv sam prodaje (bio) al sad prepisati od pitara i naći kakog tetića od njihovog amidže pa nek radi šta hoće a mi da smo samo navijači. Ako hoće Amara eto mu ga, ako neće isto.
Mi koji smo za ili protiv Amara mogli bi lajati na pekaru ko i pitari kad im otjera Husrefa.
Na kraju ce pomocu dugova privatizovati klub.
Bravo. Od kako se desila "uplatnica", mislim da je to razlog. Tako da uopste nije bitno ko će doći, samo da ovaj ode.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:30 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon sep 21, 2020 8:59 pm
Iz Želje je najlakše otići. Bez imalo odgovornosti.

Kad smo tražili da neko preuzme odgovornost oko licence i nadoknadi te pare, oni se samo ispalili. I ovi, napravili štetu i najlakše otići. Ko odgovara za to, ko će nadoknaditi štetu?

Treba se plaćati ulazak u upravu pa će se više i truditi. Ovako ispade uđeš đaba da se malo poigraš i promovišeš.
Pa kome da odgovara, desetine firmi i klubova propalo na isti nacin, zasto bi Zeljo bio izuzetak?
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:32 pm

cipiripi je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:28 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:21 pm
cipiripi je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:16 pm
Ako uspije vratiti Vedrana i ako mu dopusti da on okupi svoj tim ljudi vjerujem da bi se onda NAPOKON i navijaci ujedinili i krenuli zajednickim snagama u oporavak
Gdje su to navijaci razjedinjeni?
U podrsci klubu.
Jedni su Amaroci drugi su Misketovci treci su oni koji ne zele dolazit na utakmice i davati novac klubu.
Trebam li dalje da nabrajam dovoljno se vidi iz komentara
Nije tačno. Imaju samo Željovci i jedna mala skupina zaljubljenika u lik i djelo jednog čovjeka.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:36 pm

Vedran je najbolja opcija definitivno, al male su sanse.
Željezničar ante portas !
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:38 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pon sep 21, 2020 8:59 pm
Iz Želje je najlakše otići. Bez imalo odgovornosti.

Kad smo tražili da neko preuzme odgovornost oko licence i nadoknadi te pare, oni se samo ispalili. I ovi, napravili štetu i najlakše otići. Ko odgovara za to, ko će nadoknaditi štetu?

Treba se plaćati ulazak u upravu pa će se više i truditi. Ovako ispade uđeš đaba da se malo poigraš i promovišeš.
Samo neka idu, Jehova prvi. Bez njega ništa. Davno sam pisao da su opasne ove iteracije, malo Selimović, malo ovaj malo onaj...na kraju pola navijača neće znat ko je zabio ekser u sanduk. Amar neka ide i neka podvuče sa današnjim danom šta je ogulio (oteo od Želje). Nekako ćemo dalje. Sa njim niko neće. Tako da ako on ne ode, to će po meni biti samo dio plana da postepeno guraju Želju na dno, a krivica se nekako raspodjeli. Takav je recept bio za uništavanje mnogih preduzeća
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pon sep 21, 2020 9:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:39 pm

cipiripi je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:28 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:21 pm
cipiripi je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:16 pm
Ako uspije vratiti Vedrana i ako mu dopusti da on okupi svoj tim ljudi vjerujem da bi se onda NAPOKON i navijaci ujedinili i krenuli zajednickim snagama u oporavak
Gdje su to navijaci razjedinjeni?
U podrsci klubu.
Jedni su Amaroci drugi su Misketovci treci su oni koji ne zele dolazit na utakmice i davati novac klubu.
Trebam li dalje da nabrajam dovoljno se vidi iz komentara
Ne bih se bas slozio. Ko ne zeli dolaziti na tekme i davati novac zbog bilo koje osobe, ko zeli da se Dzeko ne proda i da se ugasimo i ko laje na maticnu tribinu Jug koja gine bukvalno za Zelju nema veze sa nekom grupom podrske, pa ni sa onom nebitnom simpatizerskom, a kamoli navijackom i tim ljudima daleko kuca bila od Grbavice, realno i jeste jer ne znam nikog takvog konkretnog a okruzen sam Zeljovcima. Ja opet kazem, laprdanje na forumu nije mjerodavno ni za pricanje o hidratantnoj kremi, a kamoli fudbalu i nekim legitimnim grupama za smjene i postavke...
Ja sam cuo za upravu da ide jos i ranije samo je pitanje dana kada ce se to desiti. Za Vukotica i taj tim ne znam nista zvanicno.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:39 pm

U klub se vraca Gredic, sa sobom dovodi Zuju i Vukotica.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:40 pm

Jedne prilike,prije mozda 6-7 mjeseci u jednoj komunikaciji sa Badzakom kaze on meni mogu li ja nešto uciniti za tebe.Moj odgovor je bio mozeš.Cuvaj nam Zelju.Mi,mislio sam na navijace i shvatio je na koga mislim,od cjele uprave vjerujemo samo tebi.Ništa nije odgovorio.To cutanje sam razlicito tumacio,razmišljo zašto ni kurtoazan odgovor i na kraju sam zkljuciio da je vec tada shvatio neke stvari,da mu je i ta moja molba još dodatno otvorila oci i da se mozda vec tada zabrinuo za Zelju.Ja Badzaku vjerujem,cjenim ga i poštujem kao i svi ostali naši navijaci.Veliki je navijac Zelje,srcem voli Zelju i mislim da jedino on u sadašnjoj konstalaciji moze pokrenuti neke ljude da se uklljuce i da spašavaju što se spasiti moze zajedno sa njim.Mi smo uvijek tu da pomognemo i da pruzimo svaki vid pomoci.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:41 pm

AsharaK je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:36 pm
Vedran je najbolja opcija definitivno, al male su sanse.
Nadam se da nije lud i da dodje...koliko god bi to bio ogroman plus za klub. Sta treba da nakon par dana nekome digne ***** i trazi ostavke ili da on paze racune Amaru.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:41 pm

Ako nije mjerodavno koji ces qrac onda ovdje.....
Sve satro nije mjerodavno a Brko ih uveliko prati.
Zato mu se preko foruma uvalcite u supak.
Zadnja izmjena: Dzezvar, dana/u pon sep 21, 2020 9:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:41 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:39 pm
U klub se vraca Gredic, sa sobom dovodi Zuju i Vukotica.
Jel ovo zajebancija drug ili fakat je tako. Ako jeste onda top
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:42 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:39 pm
cipiripi je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:28 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:21 pm


Gdje su to navijaci razjedinjeni?
U podrsci klubu.
Jedni su Amaroci drugi su Misketovci treci su oni koji ne zele dolazit na utakmice i davati novac klubu.
Trebam li dalje da nabrajam dovoljno se vidi iz komentara
Ne bih se bas slozio. Ko ne zeli dolaziti na tekme i davati novac zbog bilo koje osobe, ko zeli da se Dzeko ne proda i da se ugasimo i ko laje na maticnu tribinu Jug koja gine bukvalno za Zelju nema veze sa nekom grupom podrske, pa ni sa onom nebitnom simpatizerskom, a kamoli navijackom i tim ljudima daleko kuca bila od Grbavice, realno i jeste jer ne znam nikog takvog konkretnog a okruzen sam Zeljovcima. Ja opet kazem, laprdanje na forumu nije mjerodavno ni za pricanje o hidratantnoj kremi, a kamoli fudbalu i nekim legitimnim grupama za smjene i postavke...
Ja sam cuo za upravu da ide jos i ranije samo je pitanje dana kada ce se to desiti. Za Vukotica i taj tim ne znam nista zvanicno.
Meni je laprdanje mimo foruma još manje mjerodavno. Ti imaš ozbiljan problem u shvatanju situacije oko sebe.
Uporedi aktivne članske sad i prije decembra 2018, pa ćeš vidjeti šta je laprdanje i šta misli raja medju kojom se ja krećem.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:43 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:41 pm
AsharaK je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:36 pm
Vedran je najbolja opcija definitivno, al male su sanse.
Nadam se da nije lud i da dodje...koliko god bi to bio ogroman plus za klub. Sta treba da nakon par dana nekome digne ***** i trazi ostavke ili da on paze racune Amaru.
Jest, samo sto Vedranom ne mozes upravljat kako hoces.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:44 pm

AsharaK je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:43 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:41 pm
AsharaK je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:36 pm
Vedran je najbolja opcija definitivno, al male su sanse.
Nadam se da nije lud i da dodje...koliko god bi to bio ogroman plus za klub. Sta treba da nakon par dana nekome digne ***** i trazi ostavke ili da on paze racune Amaru.
Jest, samo sto Vedranom ne mozes upravljat kako hoces.
Bog te cuo brate, niko sretniji od mene ako on dodje.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 21, 2020 9:45 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:44 pm
AsharaK je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:43 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon sep 21, 2020 9:41 pm


Nadam se da nije lud i da dodje...koliko god bi to bio ogroman plus za klub. Sta treba da nakon par dana nekome digne ***** i trazi ostavke ili da on paze racune Amaru.
Jest, samo sto Vedranom ne mozes upravljat kako hoces.
Bog te cuo brate, niko sretniji od mene ako on dodje.
A dobro, rekao sam da je on moja zelja, al sansa je mala. Sustalo se nesto, pa cemo vidjet.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], milanribar i 130 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija