Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
ZeljinManijak
Postovi: 309
Pridružen/a: ned mar 31, 2019 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:23 pm

Samo investitor i nista vise,naci ga ga nekako...to nas vadi iz sra*a...Do tada sve cemo ici u krug.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:23 pm

Šta sada?
 
BabOsim
Postovi: 1011
Pridružen/a: sub nov 19, 2016 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:23 pm

Nakon rusenja "Mao Zedonga" redamo uspjeh za uspjehom :titula: https://gg.ba/fudbal/u-cara-trojana-kozje-usi/296737
Zadnja izmjena: BabOsim, dana/u sub sep 19, 2020 10:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:23 pm

ZeljinManijak je napisao/la:
sub sep 19, 2020 10:23 pm
Samo investitor i nista vise,naci ga ga nekako...to nas vadi iz sra*a...Do tada sve cemo ici u krug.
:palacgore:

Nista, idemo dalje... volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:24 pm

ZeljinManijak je napisao/la:
sub sep 19, 2020 10:23 pm
Samo investitor i nista vise,naci ga ga nekako...to nas vadi iz sra*a...Do tada sve cemo ici u krug.
Investitora mogu naci Vukotic i slicni - ali ko ce prije toga otjerati ova govna?!?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:24 pm

Veceras smo izgubili titulu, to je to, treba se vratit u realnost.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:24 pm

Realno ko ce doci kao investitor? Kada vidi kakva je situacija oko i u klubu. Da neko uvali svoje pare i onda da ga tjeraju nakon 3 mjeseca.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:25 pm

Meni je Vukotic sada jedina nada iskreno. Citao sam da je on za investitora
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:25 pm

Citiraću jednog velikog čovjeka: ˝ Ja se ne bih složio s tim da smo mi danas riješili bilo kakav problem, zato što pravi problemi za buduću strukturu danas tek počinu. - A problem nije riješen, niti se o njemu pričalo.˝ Vedran Vukotić !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:27 pm

Ja necu nikog ni da pljujem ni da tjeram. Imamo skupstinu, 50 ljudi, ako se sutra ne sazove vandredna sjednica, sto bih ja sebi cupao kosu zbog ovoga sto se desava? Sabur svima zelim.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:27 pm

Termin Misketovci je uvela jehovina mašinerija da zavadi navijače po principu zavadi pa vladaj. Storm je ovdje danima pisao da niko nema nikakve veze sa ljudima iz tadašnje garniture uprave, a ovdje su neki vjerovali botovima sa gg.ba, pa čak i otišli tamo da pišu. Nikome od njih ja ne zamjeram ništa, ljudi jednostavno nisu toliko upoznati sa situacijom u i oko kluba.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:27 pm

Dobro je,covjek se okrece narednim tekmama.Ne znam cemu frka
Dilema je samo jedna
Ili je on izgubio svlacionicu ili je svlacionica sa njim
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:28 pm

AsharaK je napisao/la:
sub sep 19, 2020 10:24 pm
Veceras smo izgubili titulu, to je to, treba se vratit u realnost.
Upravo.i opet cemo nazlost gledati u titovoj gmazove gurbetske nazalost.
a sad vic godine
Spoiler:
Amar nam je jedina nada. On kad bi otišao završili bi ko Čelik
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:30 pm

Prvi korak:otjerati Amara, ostali će sami otići jer su mu pijuni obični.
Drugi korak: jedinstvo navijača, koje je sada nemoguće, obnoviti, bez Amara i Misimovića!
Treći korak: održati vanrednu skupštinu i postaviti čovjeka tipa Vukotića koji, i ako nema sam toliko novca, može okupiti ljude koji imaju.
Četvrti korak: GRADITI KLUB, SISTEM, KOJI ĆE STVORITI EKIPU!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:30 pm

Sljedece sedmice pod hitno skupstina, ovako vise ne ide.

Jel moguce kako Stilic lose igra zadnje 3-4 tekme?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:31 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub sep 19, 2020 10:18 pm
Cim dodjem kuci sklonit cu neke ljude sa liste gnjavatora. Ogrijesio sam se i ja. Nama je jedjna nada da nas kupi neko Boga mi
Nisam nikad bio za investitora ali valjao bi da odjebe ove dušebrižnike i parazite.

Dosta je legendo i vojnika koji prvo na sebe misle.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:32 pm

Uskoro ce derbi pobjedit cemo ga i zbog tog derbija ce otici u zaborav sto gubimo protiv dva kluba koji se bore za opstanak u ligi, to je nas najveci problem sto mi pobjedimo pitare i svinjski i zaboravimo na to da gubimo titulu protiv manjih klubova. I nakon sto se Sinisa bude opet borio protiv rahmanovica lavovski ili sto Ikic, Miletic i Kosoric uspjesno sacuvaju za jednu utakmnicu gol zaboravit cemo sve lose utakmnice a svi nabrojani imaju najmanje 4 utakmnice ove sezone da nisu valjali. Pa ce pocet opet prepucavanja tipa gdje ste dusmani sto sad ne pljujete Amara itd.
Svi jaci klubovi u regionu dovode brze crnce ili najbolje igrace iz njihovih liga samo mi dovodimo igrace iz druge slovenske lige ili Najgore igrace iz Srbije i Hrvatske koji k*rcu ne valjaju i ne znam jel nam ikad valjao iko ko je dosao i SuperLige Srbije, a da ne spominje da smo doveli cak tri igraca iz Celika koji je propao i borio se za opstanak ili da smo vratili Fejzica koji je u Slobodi bio treci golman.
Igramo sedam utakmnica bez krila dobro smo mi ikako skupili ove bodove koje imamo ali zato u veznom redu imamo pet penionera viska.

Sinisa
Blazevic
Kosoric
Ikic
Miletic
Milicevic
Jamak
Bekric
Alispahic
Veselinovic
Fejzic
NISU ZA ZELJEZNICAR
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:33 pm

igla je napisao/la:
sub sep 19, 2020 10:30 pm
Prvi korak:otjerati Amara, ostali će sami otići jer su mu pijuni obični.
Drugi korak: jedinstvo navijača, koje je sada nemoguće, obnoviti, bez Amara i Misimovića!
Treći korak: održati vanrednu skupštinu i postaviti čovjeka tipa Vukotića koji, i ako nema sam toliko novca, može okupiti ljude koji imaju.
Četvrti korak: GRADITI KLUB, SISTEM, KOJI ĆE STVORITI EKIPU!
To je to.

JEDINA, JEDINA nada za prezivljavanje kluba.

Hocemo li sutiti i pustiti da nam lopovi i govnari uniste ono sto generacijama volimo???
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:33 pm

BHDragons je napisao/la:
sub sep 19, 2020 10:27 pm
Termin Misketovci je uvela jehovina mašinerija da zavadi navijače po principu zavadi pa vladaj. Storm je ovdje danima pisao da niko nema nikakve veze sa ljudima iz tadašnje garniture uprave, a ovdje su neki vjerovali botovima sa gg.ba, pa čak i otišli tamo da pišu. Nikome od njih ja ne zamjeram ništa, ljudi jednostavno nisu toliko upoznati sa situacijom u i oko kluba.
Ne zamjeram ni ja, svako neka svoje nosi. Zeljo je bitniji od svih nas i to ne smijemo izgubiti iz fokusa, a ne gledati sebe. Mi smo nebitni, Zeljo je bitan. Ne smijem sebi dozvoliti da zamjerim drugom Zeljovcu, to bi mi bilo kao da porodicu kidam. Izdobrice ovo ako Bog da sve, Zeljo je protkan krvi Domorockog.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 19, 2020 10:34 pm

eh da sad imamo kakvog direktora u klubu pa da kazni strucni stab i igrica sa 2 mjeseca drustveno korisnog rada u kjkp rad ili park to bi licilo na klub.... ovako imamo to sto imamo i bit ce tako jos Bog zna kolko.Amar me je svakako duboko razocarao sa svojim postupkom prema klubu u zadnjih par godina tako da od njega zaista ne ocekujem ama bas nista, jer u ovakvoj konstrukciji vladanja u klubu on ne odgovara, ne podnosi izvjestaj o uradjenom ili ne uradjenom ama bas nikom. Da je on donio 5 mil i rekao da je on gazda , pa ja bih to i shvatio i cijenio.... ovako je razocarenje pa jbg
Država Željo

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 213 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija