Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:49 pm

Cane je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:40 pm
Pripreme gradis za ofanzivnu taktiku, izadjes u Evropu i igras defanzivno cijelu tekmu, to mi nikako ne ide u glavu.

Mosa ljoZe!!!
Cekaj, ti stvarno mislis da mi ove mozemo ozbiljno napasti??? Ono, krenuti ofanzivno, stisnuti, redati sanse...

Ovaj, za evropske uslove (u najboljem slucaju) prosjecni Maccabi je za nas ultra-mega-velesila. I ovaj go koji smo im dali je za rubriku vjerovali ili ne.

Ne zanosite se ljudi, shvatite da sad igramo s njima 1000 (hiljadu) utakmica zaredom da bismo u svakoj izgubili hendikepom.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:49 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:30 pm
Haj eto, hvala vam na 45 minuta lažne nade.

Samo ostaje neki žal da se moglo.
Nešto kontam pitari bi ih mogli proći. Ali dobro, bili su favoriti, nema se šta ljutiti. Samo se sada što više sačuvati za našu ligu.
Da sastavis najbolju ekipu od igraca iz nase lige opet bi oni bili favoriti
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:50 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:46 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:42 pm
Fejzic i Sinisa visu nisu za termina i zaboravio sam Veselinovica.
To je pokazano jos pretprosle godine na Kipru. I sta mi radimo? Produzujemo ugovore takvim igracima.Sve dok okosnica ekipe ne budu mladi igraci sa jos 2-3 igraca poput Stilica nama nema pomaka.To samo fudbalska analfabeta ne vidi.Ali jok, bitna je borba za titulu u kukuruz ligi, pa nam valjaju polovnjaci poput Fejzica, Bekrica, Jamaka, Zeca, Alispahica, Stevanovica, Veselinovica....
Pitari su sa dvije osvojene titule zaredom došle u situaciju da su nositelji u trećem pretkolu bez da su dobili ikoga godinama praktički, izuzev amaterskih ekipa.
Tako da razmisli vrijedi li ili ne vrijedi osvojiti ligu.
 
SkenderijaTM
Postovi: 164
Pridružen/a: sub maj 27, 2017 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:51 pm

Sadikovic usao u 75 minuti, covjek hodat ne moze.
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:52 pm

fcz je napisao/la:
Cane je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:40 pm
Pripreme gradis za ofanzivnu taktiku, izadjes u Evropu i igras defanzivno cijelu tekmu, to mi nikako ne ide u glavu.

Mosa ljoZe!!!
Cekaj, ti stvarno mislis da mi ove mozemo ozbiljno napasti??? Ono, krenuti ofanzivno, stisnuti, redati sanse...

Ovaj, za evropske uslove (u najboljem slucaju) prosjecni Maccabi je za nas ultra-mega-velesila. I ovaj go koji smo im dali je za rubriku vjerovali ili ne.

Ne zanosite se ljudi, shvatite da sad igramo s njima 1000 (hiljadu) utakmica zaredom da bismo u svakoj izgubili hendikepom.
Da ne mislim tako ne bi gledao tekmu.

Svi mi znamo da su jaci ali ovaj Makabi nista nije pokazao a mi jos manje!

Mosa ljoZe!!!

 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:53 pm

Ma mi meda nismo mogli, da smo napali jos bi nas vise raznijeli. Idemo dalje, srecom nije bio potop. Sehic najbolji
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:53 pm

SkenderijaTM je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:51 pm
Sadikovic usao u 75 minuti, covjek hodat ne moze.
Vala bas :) Lopta prolazi pored njega na 20 cm
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:54 pm

Kakva pickasta igra, da ne pricam o pojedincima. Vec veceras se treba zahvaliti petorici.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:54 pm

Raptor44 je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:48 pm
Dobro je ljudi, svi ste prognozirali neku sramotu, a realno sat vremena smo bili u igri.
Kako očekivati od igrača koji je plaćen dvije hiljade da zaustavi igrača koji je plaćen 50 hiljada, mi moramo uraditi sve da vratimo status nositelja u prvom pretkolu jer mi financijski ne možemo opstati sa jednom utakmicom u Europi.
Evo je prica o budzetu i placenosti.

Druze, shvati da mi ni za 100 godina necemo moci placati kao ovi ili bilo koji osrednji evropski klub.Sta to govori? Govori da MORAMO poceti koristiti ono sto imamo.Moramo koristiti vanserijski talenat koji narod ovog podneblja nesumnjivo ima, ali da bi on dosao do izrazaja organizacija kluba mora biti savrsena.Od postenog rada, znanja, pa sve do primjene u stvarnosti.Mi to nemamo.Zasto nemamo je drugo pitanje!? Medjutim, to je temelj. Vec sam pisao ranije...Nama da sad neko da 10mil eura onako da radimo sta hocemo s tim mi iskoraka ne bi napravili, jer organizacija NE POSTOJI!


I hoce li to pitari igrati neku grupu? Nece.Prema tome, jel to razlog postojanja kluba? Uzimati pare od pretkola?
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u sri sep 09, 2020 8:56 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:55 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:55 pm

Nevjerovatna je njihova tranzicija. U kakvim smo u slovima igrali i sa kakvim pehovima ja zadovoljan.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:56 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:54 pm
Kakva pickasta igra, da ne pricam o pojedincima. Vec veceras se treba zahvaliti petorici.
Zahvaliti se petorici i dovesti petoricu novih identicnih i tako u krug
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:57 pm

Ovo je neki drugi fudbal, daleko smo mi od ovoga po mnogo cemu. Ne samo mi kao klub, nego sve u ovoj drzavi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:57 pm

Kako ljudi mozemo biti zadovoljni porazom? Nema veze s kim igras to nam ne smije biti izvlakusa.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:58 pm

Meha87 je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:56 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:54 pm
Kakva pickasta igra, da ne pricam o pojedincima. Vec veceras se treba zahvaliti petorici.
Zahvaliti se petorici i dovesti petoricu novih identicnih i tako u krug
Bolje da ih nemamo u ekipi nego da ih placas bezveze.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:58 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:59 pm

Razlika u spremi fizickoj je drasticna, aminovalo je i to sto smo bili u izolaciji. Opet kad skontamo da igraci i kad su spremni opet nisu kvalitetom ni blizu njihovih, objasnio je brko na presici kad je lutvu koristio kao primjer. Doduse ne razumijem zasto drzimo neke igrace u klubu, zaista im nije mjesto u Zelji. Sve u svemu, jos pure i PARA pa ce biti rezultata.
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 8:59 pm

Objektivno su hendikep bili naše netreniranje unazad desetak dana i sparno vrijeme, sve ostalo se moglo bolje odraditi. Samo Haris i Ivan su dali sve od sebe, nažalost Semir i dalje kritičan ...
A i baksuzluk pri izvlačenju naših protivnika je za anala ...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 9:00 pm

Raptor44 je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:50 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:46 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:42 pm
Fejzic i Sinisa visu nisu za termina i zaboravio sam Veselinovica.
To je pokazano jos pretprosle godine na Kipru. I sta mi radimo? Produzujemo ugovore takvim igracima.Sve dok okosnica ekipe ne budu mladi igraci sa jos 2-3 igraca poput Stilica nama nema pomaka.To samo fudbalska analfabeta ne vidi.Ali jok, bitna je borba za titulu u kukuruz ligi, pa nam valjaju polovnjaci poput Fejzica, Bekrica, Jamaka, Zeca, Alispahica, Stevanovica, Veselinovica....
Pitari su sa dvije osvojene titule zaredom došle u situaciju da su nositelji u trećem pretkolu bez da su dobili ikoga godinama praktički, izuzev amaterskih ekipa.
Tako da razmisli vrijedi li ili ne vrijedi osvojiti ligu.
Zato sto postepeno grade nesto veliko, u dogledno vrijeme im u nasoj ligi niko nece preoteti pehar a garantujem ti da ce za par godina glat prolaziti ovaj Maccabi i slicne njemu.

A nama je makar jedna titula daleko isto koliko i Jupiter. Osvojicemo je mozda, mozda nekad i to samo ako shvatimo da je ovo 21. vijek i da nacini poslovanja s pocetka 20-og vise ne prolaze.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 09, 2020 9:00 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri sep 09, 2020 8:57 pm
Kako ljudi mozemo biti zadovoljni porazom? Nema veze s kim igras to nam ne smije biti izvlakusa.
Moramo postati realni, kakav nam je pristup MDK a ovdje nesto vise zelimo ?

Godinama unazad prije korone i svega, probleme samo vucemo za sobom.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija