Moderator/ica: storm_raider

 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 11:23 pm

Ovaj upravni odbor je ionako samo jedan čovjek, Jasko Badžak. Ne bih da vrijeđam nikoga, možda i pokušavaju nešto napraviti, ali niti znaju, niti mogu, niti im ko vjeruje, a iskreno nije ni vrijeme. Trebaju i moraju otići. Pitanje je samo ko bi došao na današnjem vaktu, gdje se marka teško namiče, gdje poslovi i firme propadaju, a investitori čekaju bolja vremena.
Teška je situacija, svoj novac danas niko ne da niti u mnogo sigurnije investicije, a mi to nikada nismo niti bili. Teško će ovo ići skroz....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 11:47 pm

Neformalna grupa je dojahala na transparentu NO AMAR NO PARTY. Rekli - svi se sklonite mi znamo bolje. Ne znam odakle ova priča, kada trebaju početi graditi južnu tribinu ovih dana. Septembar počeo. Nema potrebe tjerati ljude, jer tu nisu ni pune dvije godine, a mnogo toga su obećali. Neformalni samo naprijed.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 1:05 am

HajrA je napisao/la:
čet sep 03, 2020 10:55 pm
neroazzuro je napisao/la:
čet sep 03, 2020 10:44 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
čet sep 03, 2020 1:16 pm
"Ova uprava je daleko od savrsene. Ma daleko i od dobre, ali kroz sta sve ljudi prolaze :bow: znaci od dolaska su se suocili sa: ljutim i razjedinjenim navijacima, besparicom, rekonstrukcijom igrackog kadra, savezom i borbom za zastitu kluba nakon svega dogovorenog prije njih, pa onda uplatnica, korona, podmetanja pitara, opet savez, konstantna podmetanja lobotomije i onda ti dodje izrael za koji nekako ljudi skupe pare i desi ti se ovo, vratis se, hoce da te hapse, dogovoris se sve nekako pa nece da te testiraju opet, pa se taman vratis na teren odradis trening pa ti kazu ne moze, ne znaju napisati rjesenja (odnosno nece), sta je sljedece?
Naprosto mi suza krenu... Hudnici :(
Sljedece je da se udare nogom u guzicu i napuste ko misevi brod koji polahko tone.
Al' stanite ljudi ko će nam sve naobecavano izgraditi? Generalni sekretar je nedavno i zapad najavio.. evo jug krece za koji dan aBd.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 1:11 am

storm_raider je napisao/la:
čet sep 03, 2020 5:47 pm
Odakle je taj tekst uopste i zasto je bitan?
Meni je licno bitan iz razloga da pokusam shvatiti ono tvoju tezu da smo svi uz ideju kluba i navijamo svako na svoj način. Pa sam tražio objašnjenje, jer inače te nikada nisam skontao da ovakva i slična razmišljanja mogu biti dobra po klub od strane jednog navijača.
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 9:31 am

avlami97 je napisao/la:
čet sep 03, 2020 11:47 pm
Neformalna grupa je dojahala na transparentu NO AMAR NO PARTY. Rekli - svi se sklonite mi znamo bolje. Ne znam odakle ova priča, kada trebaju početi graditi južnu tribinu ovih dana. Septembar počeo. Nema potrebe tjerati ljude, jer tu nisu ni pune dvije godine, a mnogo toga su obećali. Neformalni samo naprijed.
To je to. Iščekujući OBEĆANE bagere...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 9:37 am

Ide i trafo stanica za koji dan.
Za bagatelu.
phpBB [video]

Meni je ovaj spot futuristicki pravo
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 9:41 am

Bosanac1993 je napisao/la:
pet sep 04, 2020 1:11 am
storm_raider je napisao/la:
čet sep 03, 2020 5:47 pm
Odakle je taj tekst uopste i zasto je bitan?
Meni je licno bitan iz razloga da pokusam shvatiti ono tvoju tezu da smo svi uz ideju kluba i navijamo svako na svoj način. Pa sam tražio objašnjenje, jer inače te nikada nisam skontao da ovakva i slična razmišljanja mogu biti dobra po klub od strane jednog navijača.
Opet mi nisi napisao odakle je onaj post. Sto se tice te moje "teze", pisao sam o nama ovdje, ne znam sta se desava na drugim mjestima osim na orgu, tamo jedino pratim jos. I molim te napisi sve u jednom postu, ovako djeluje kao spamanje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 10:00 am

storm_raider je napisao/la:
pet sep 04, 2020 9:41 am
Bosanac1993 je napisao/la:
pet sep 04, 2020 1:11 am
storm_raider je napisao/la:
čet sep 03, 2020 5:47 pm
Odakle je taj tekst uopste i zasto je bitan?
Meni je licno bitan iz razloga da pokusam shvatiti ono tvoju tezu da smo svi uz ideju kluba i navijamo svako na svoj način. Pa sam tražio objašnjenje, jer inače te nikada nisam skontao da ovakva i slična razmišljanja mogu biti dobra po klub od strane jednog navijača.
Opet mi nisi napisao odakle je onaj post. Sto se tice te moje "teze", pisao sam o nama ovdje, ne znam sta se desava na drugim mjestima osim na orgu, tamo jedino pratim jos. I molim te napisi sve u jednom postu, ovako djeluje kao spamanje.
Bio je napisan ispod posta na zvanicnoj fb stranici kluba o izdavanju poslovnog(ali je uklonjen, s tim da je ostao ovaj sa skrina), napisan je i na forumu glavnog medijskog portala naseg kluba, a kad se ubaci tekst na gugl moze se provjeriti. Isti pise i ovdje i tamo, pa sam ti i rekao koji smisao ima 'teza'.

slika
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 10:27 am

maska m ili l velicina? hmmm
MIRZA RASCIC
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 12:33 pm

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 12:34 pm

Vrhovac i oficijalno, dobrodosao
Željezničar ante portas !
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 2:08 pm

ISB87 je napisao/la:
pet sep 04, 2020 10:27 am
maska m ili l velicina? hmmm
L
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 2:40 pm

Vrhovcu zelim srecu. Vidim na cv da voli krenuti sa loptom naprijed. Vidjet cemo na terenu kakav ce biti kod nas.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 2:55 pm

Mnogi detalji moraju se usaglasiti, no volja postoji. Bile bi to posebne mjere, no sigurno da bi bili napravljeni značajni koraci.

O tome je na današnjoj press konferenciji govorio i pomoćnik ministra zdravstva FBiH Goran Čerkez.

"Naprimjer, predloženo bi bilo da se po tribini koristi 10 posto sjedećih mjesta, da se drži distanca i sjedi na označenim mjestima uz nošenje maske i to ne bi bio rizik. Međutim, strah nas je rizika nakon toga i tu smo spremni dati upute da se pojača nadzor u obližnjim kafanama i takvim mjestima i pokušamo vratiti ljude normalnom životu zbog mentalnog zdravlja. Ukoliko eksperimentalna faza prođe kako treba do kraj mjeseca bi publika na stadionima mogla biti na tribinama. Bitno je naglasiti da se ovo još ne može primjenjivati na sportove u zatvorenom", naglasio je Čerkez, prenosi klix.ba

Prvenstvo u Premijer ligi BiH nastavlja se narednog vikenda, dok se u Prvoj ligi te Drugim ligama igra i ovog vikenda. Tribine su puste, pa je sve u mnogo drugačijem ruhu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 4:12 pm

Evo Borac hoce da Janicica otjera, ja bi njega odmah doveo u Zelju. Ja mislim da je cak i ranije u nekim od razgovora govorio da ne iskljucuje mogucnost da zaigra za nas.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 4:25 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet sep 04, 2020 4:12 pm
Evo Borac hoce da Janicica otjera, ja bi njega odmah doveo u Zelju. Ja mislim da je cak i ranije u nekim od razgovora govorio da ne iskljucuje mogucnost da zaigra za nas.
Dolaskom Vrhovca ti ne treba imas sad 4 stopera bolje da dovedu kakvo krilo
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 5:00 pm

Vrhovcu sretno. Imamo cetiri solidna stopera. Sto je okej s obzirom na okolnosti. Jovanovic je bolji od sve ijednog, ali eto sta je tu je. Kosoric je iskusan, s njim znas na cemu si. Odigrao je cetiri odlicne utakmice, pa jednu losu. Ova trojica su relativno mlada i vjerujem da ce se mijenjati i donijeti zeljeni mir i sigurnost.
Sto se tice promjena u upravljackim strukturama sve ce se znati uskoro. Nekako sam misljenja da o tome treba da odlucuju ljudi koji su tu 0 - 24 i koji ginu za Zelju. Dakle Jug i skupstina gdje su 95 % Zeljovci, a vjerovatno i vise. Mnoge stvari se pisu a nemaju veze sa istinom. Pljujemo, kritikujemo, a uopste neke stvari ne znamo. U svakom slucaju donijece se stvari najbolje za klub.
Na nama je da dajemo podrsku na razne nacine, a ona ce cini mi se biti potrebnija vise nego ikada jer poslije pauze ide nam paklen raspored. Moramo vjerovati u ekipu i bodriti Plave. Ja sam iskljucio bilo kakav imperativ u Izraelu, pa me ne moze nista razocarati :D treba pokusati...
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 5:36 pm

Fino se napise da Amar nije zadovoljan radom uprave ... a ne na dugo i na siroko da se odgovornost prebacuje na jug i na skupstinu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 5:56 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet sep 04, 2020 5:36 pm
Fino se napise da Amar nije zadovoljan radom uprave ... a ne na dugo i na siroko da se odgovornost prebacuje na jug i na skupstinu.
Mora malo patetike.
Pa on ih je doveo, kako je nezadovoljan sad.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1818
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 04, 2020 7:20 pm

Džeko, Višća, Gojak, Hodžić, Šehić predvode repku. 💙

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA, Diverzant i 127 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija