Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6008
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 11:51 am

amar92 je napisao/la:
čet sep 03, 2020 10:45 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
mamba21 je napisao/la:
čet sep 03, 2020 10:07 am
Da li ce nasi danas trenirati?
Dok se ne izda rijesenje u izlasku iz izolacije,nista.
Valjda Cerkez i Nenadic poguraju to.
Valjalo bi nam.
Zar nije da svi negativni sa testiranja u ponedjeljak mogu normalno trenirati? Ili nas to zvanicna opet laze ili su svi pozitivni? slika

„Fudbaleri, stručni štab i ostali članovi delegacije FK Željezničar doputovali su sinoć u Sarajevo i svi su smješteni u svoje domove gdje će prema izdatom rješenju Federalne uprave za inspekcijske poslove boraviti narednih 14 dana ili do negativnog PCR testa, a svi članovi delegacije u ponedjeljak će obaviti testiranja.“


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nemojte odmah tako
Naravno da negatovni izlaze iz izolacije ali bez tog rijesenja ne mogu.
I
Eto izgleda da je i to zavrseno pa ce biti danas treninga.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6008
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 11:54 am

Bosanac1993 je napisao/la:
čet sep 03, 2020 11:42 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet sep 03, 2020 10:34 am
mamba21 je napisao/la:
čet sep 03, 2020 10:07 am
Da li ce nasi danas trenirati?
Dok se ne izda rijesenje u izlasku iz izolacije,nista.
Valjda Cerkez i Nenadic poguraju to.
Valjalo bi nam.
Za svaki vrag nama neko nesto mora pogurat jer u klubu imamo debile koji se neodgovorno ponasaju u svakoj sferi. Do kad vise da ocekujemo da nam neko nesto treba pogurati i da je to vid rješenja problema? I sam si svjestan da to nije dugorocno rjesenje
A generalno smo kao drustvo takvi.Za sve nam treba neko da nam zavrsi odnosno da radi svoj posao.
Nema to veze sa sposobnoscu ili nesposobnoscu uprave.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 12:12 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
čet sep 03, 2020 11:16 am
danas će naši trenirati
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 12:25 pm

Jel istina da su se Tuce selektor i Ermin Poliklinika Sanasa zarazili na seminaru za trenere? Nurkovic tamo zarazen bio valjda. Bio je i Bogi tu...

Koliko cujem, Dzuburu je malo dokurcilo ovo sve. Jedini covjek koji nesto sudjeluje u svemu...
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6008
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 12:35 pm

Jeli mu to nije legla naknada sa biroa za nezaooslene....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 12:44 pm

Za one koji ne znaju, promjenom vlasti nas precjednik je oso s biroa i sad je izvrsni direktor toplana. Plata boli gloova!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 1:01 pm

Kaze u jednom komentaru na fb "ovi su losi, al ne do Bog da su ostali Miske i ekipa, stadion umalo oduzet (prodat) bi bio" ... pa trabunja jos neke stvari... ja ne znam odakle ljudima potreba da se ti spinovi ubacuju konstantno, cuj prodat stadion...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 1:04 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet sep 03, 2020 1:01 pm
Kaze u jednom komentaru na fb "ovi su losi, al ne do Bog da su ostali Miske i ekipa, stadion umalo oduzet (prodat) bi bio" ... pa trabunja jos neke stvari... ja ne znam odakle ljudima potreba da se ti spinovi ubacuju konstantno, cuj prodat stadion...
indirektno si i ti prenio takav jedan spin i glup komentar... nemoj zamjeriti ali treba izbjegavati prenostiti takve i slične stvari .Bolesnici sa lažnim profilima pišu svakake gluposti i neistine
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 1:05 pm

Do mene, nije Dzubur nego Badzak... Kontam o kakvim Toplanama pricate... :D
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 1:16 pm

"Ova uprava je daleko od savrsene. Ma daleko i od dobre, ali kroz sta sve ljudi prolaze :bow: znaci od dolaska su se suocili sa: ljutim i razjedinjenim navijacima, besparicom, rekonstrukcijom igrackog kadra, savezom i borbom za zastitu kluba nakon svega dogovorenog prije njih, pa onda uplatnica, korona, podmetanja pitara, opet savez, konstantna podmetanja lobotomije i onda ti dodje izrael za koji nekako ljudi skupe pare i desi ti se ovo, vratis se, hoce da te hapse, dogovoris se sve nekako pa nece da te testiraju opet, pa se taman vratis na teren odradis trening pa ti kazu ne moze, ne znaju napisati rjesenja (odnosno nece), sta je sljedece?

A simpatizeri ovdje pisu, seru, na aerodromu 10 ljudi umjesto da se mobilizuje 3000 ljudi u sekundi da vide svi sta je Zeljo nama i sta smo mi Zelji. Sutra ce opet biti krivi Amar, igraci i uprava ako se ne prodje Maccabi (proci ce se ali eto, ako...). I onda se mi busamo u prsa kao radnicka klasa, uvijek uz tebe, nikom te ne damo, stop modernom fudbalu, klub pripada navijacima... A na utakmicama 3000 ljudi, na forumu 3000 ljudi pise za vrijeme utakmice, na fb 15000 vatrenih navijaca za vrijeme tekme. Kad treba klubu pomoci nigdje nikoga, sto bi mi pomogli, ima uprava nek se snalaze, Manijaka nigdje, valjda se boje ili nema gudre boga pitaj. Jedina navijacka skupina koja se boji kazni i policije...

I sve okej, razumijem, ali bar budite iskreni kad dodje ono dobro vrijeme, kad se svi sjebete sta je Zeljo napravio i postigao, pa recite nisam bio dio toga, vi koji ste ginuli za klub, vukli ljude za rukav, predlagali akcije, davali sve sto imate, tukli se, dobijali kazne, navijali, vi ste zasluzni za ovog Zelju. Eto bar toliko."

@Storm_raider (kod tebe sam to vidio da cesto izneses kao stav, a mogu i drugi objasniti koji se s tim slažu) ajd nam objasni je l' i ovo spada u onu tvoju tvrdnju da smo svi navijači i simpatizeri iste ideje koju gaji FK Željezničar?

Hvala na objašnjenju!
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u čet sep 03, 2020 1:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 1:17 pm

Nece Badzak nigdje, bezveze mahala unosi nemir
Alea iacta est!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 1:20 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
čet sep 03, 2020 1:16 pm
"Ova uprava je daleko od savrsene. Ma daleko i od dobre, ali kroz sta sve ljudi prolaze :bow: znaci od dolaska su se suocili sa: ljutim i razjedinjenim navijacima, besparicom, rekonstrukcijom igrackog kadra, savezom i borbom za zastitu kluba nakon svega dogovorenog prije njih, pa onda uplatnica, korona, podmetanja pitara, opet savez, konstantna podmetanja lobotomije i onda ti dodje izrael za koji nekako ljudi skupe pare i desi ti se ovo, vratis se, hoce da te hapse, dogovoris se sve nekako pa nece da te testiraju opet, pa se taman vratis na teren odradis trening pa ti kazu ne moze, ne znaju napisati rjesenja (odnosno nece), sta je sljedece?

A simpatizeri ovdje pisu, seru, na aerodromu 10 ljudi umjesto da se mobilizuje 3000 ljudi u sekundi da vide svi sta je Zeljo nama i sta smo mi Zelji. Sutra ce opet biti krivi Amar, igraci i uprava ako se ne prodje Maccabi (proci ce se ali eto, ako...). I onda se mi busamo u prsa kao radnicka klasa, uvijek uz tebe, nikom te ne damo, stop modernom fudbalu, klub pripada navijacima... A na utakmicama 3000 ljudi, na forumu 3000 ljudi pise za vrijeme utakmice, na fb 15000 vatrenih navijaca za vrijeme tekme. Kad treba klubu pomoci nigdje nikoga, sto bi mi pomogli, ima uprava nek se snalaze, Manijaka nigdje, valjda se boje ili nema gudre boga pitaj. Jedina navijacka skupina koja se boji kazni i policije...

I sve okej, razumijem, ali bar budite iskreni kad dodje ono dobro vrijeme, kad se svi sjebete sta je Zeljo napravio i postigao, pa recite nisam bio dio toga, vi koji ste ginuli za klub, vukli ljude za rukav, predlagali akcije, davali sve sto imate, tukli se, dobijali kazne, navijali, vi ste zasluzni za ovog Zelju. Eto bar toliko."

@Stormraider (kod tebe sam to vidio da cesto izneses kao stav, a mogu i drugi objasniti koji se s tim slažu) ajd nam objasni je l' i ovo spada u onu tvoju tvrdnju da smo svi navijači i simpatizeri iste ideje koju gaji FK Željezničar?

Hvala na objašnjenju!
Ne znam odakle si ovo kopirao, ne citam osim orga i ovog ovdje foruma naravno. Nemam pojma o cemu se radu, a morao bih znati, ako zelis da dam komentar.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 1:26 pm

To za Badzaka nije istina, mahalska....
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 1:41 pm

Badzak i Amar nece nigdje to je sigurno, ali krajnje je vrijeme da se nesto promjeni u klubu, upravi.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 2:10 pm

Elegant je napisao/la:
čet sep 03, 2020 1:41 pm
Badzak i Amar nece nigdje to je sigurno, ali krajnje je vrijeme da se nesto promjeni u klubu, upravi.
Treba pitati studenta sta je uradio do sada?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 2:32 pm

IMa li trening danas?
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 3:02 pm

Zaki87 je napisao/la:
čet sep 03, 2020 2:32 pm
IMa li trening danas?
Ima, 18:00
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 3:24 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
čet sep 03, 2020 1:16 pm
"Ova uprava je daleko od savrsene. Ma daleko i od dobre, ali kroz sta sve ljudi prolaze :bow: znaci od dolaska su se suocili sa: ljutim i razjedinjenim navijacima, besparicom, rekonstrukcijom igrackog kadra, savezom i borbom za zastitu kluba nakon svega dogovorenog prije njih, pa onda uplatnica, korona, podmetanja pitara, opet savez, konstantna podmetanja lobotomije i onda ti dodje izrael za koji nekako ljudi skupe pare i desi ti se ovo, vratis se, hoce da te hapse, dogovoris se sve nekako pa nece da te testiraju opet, pa se taman vratis na teren odradis trening pa ti kazu ne moze, ne znaju napisati rjesenja (odnosno nece), sta je sljedece?

A simpatizeri ovdje pisu, seru, na aerodromu 10 ljudi umjesto da se mobilizuje 3000 ljudi u sekundi da vide svi sta je Zeljo nama i sta smo mi Zelji. Sutra ce opet biti krivi Amar, igraci i uprava ako se ne prodje Maccabi (proci ce se ali eto, ako...). I onda se mi busamo u prsa kao radnicka klasa, uvijek uz tebe, nikom te ne damo, stop modernom fudbalu, klub pripada navijacima... A na utakmicama 3000 ljudi, na forumu 3000 ljudi pise za vrijeme utakmice, na fb 15000 vatrenih navijaca za vrijeme tekme. Kad treba klubu pomoci nigdje nikoga, sto bi mi pomogli, ima uprava nek se snalaze, Manijaka nigdje, valjda se boje ili nema gudre boga pitaj. Jedina navijacka skupina koja se boji kazni i policije...

I sve okej, razumijem, ali bar budite iskreni kad dodje ono dobro vrijeme, kad se svi sjebete sta je Zeljo napravio i postigao, pa recite nisam bio dio toga, vi koji ste ginuli za klub, vukli ljude za rukav, predlagali akcije, davali sve sto imate, tukli se, dobijali kazne, navijali, vi ste zasluzni za ovog Zelju. Eto bar toliko."

@Storm_raider (kod tebe sam to vidio da cesto izneses kao stav, a mogu i drugi objasniti koji se s tim slažu) ajd nam objasni je l' i ovo spada u onu tvoju tvrdnju da smo svi navijači i simpatizeri iste ideje koju gaji FK Željezničar?

Hvala na objašnjenju!


Napokon jedan razuman post. Hvala ovoj upravi sto su nas rijesili besparice, unaprijedili stadion, utegli igracki kadar, spasili klub od gasenja i prodaje imovine, napokon plate na vrijeme, izbacili mahalu iz kluba, hvala im sto su nasli pare da odu u Izrael, na zdravim smo nogama.
Prije svega Hvala Dzuburu i njegovoj ekipi uspjesnih biznismena, da sto duze potraju.
Krivina Jug
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 4:00 pm

Šta je s Bojom, imal kakvih informacija kako teče oporavak?
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 03, 2020 4:11 pm

Prosjecan igrac trece njemacke lige zaradjuje 100.000e godisnje a mi ocekujemo neki iskorak sa budzetom od 2m eura. Bez dodatnih ulaganja cuda nam trebaju za playoff a o grupi mozemo samo mastati.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 235 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija