Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 10:02 am

Srcezelje je napisao/la:
pet avg 14, 2020 9:54 am
neda_TM87 je napisao/la:
pet avg 14, 2020 9:50 am
Charlie Sheen je napisao/la:
pet avg 14, 2020 9:29 am
Izgleda bez Luke u tuzli.
Sta je reci?

Lendara onda pocinje
Znaci koji krs od postova,frajer samo napise i to je to.Pa legendo napisi izvor ko ti je rekao,kad ti je rekao,zbog cega,a ne samo tako nema Luke i gotovo.Jako amaterski pisanje,a da ne govorim o tome da cesto budu lazi u vezi tih izostanaka.
Ti si za proslu utakmicu pisao da nece igrati, jer je bolestan, pa je igrao.

Sutra Lendra, Luka odmori zasluzio si :D
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 10:08 am

Kospa je napisao/la:
pet avg 14, 2020 9:18 am
Cuj forum zlo za Zelju. Ofarbala raja reflektor, organizovala bruku akcija pomoci klubu i Zeljovcima
ali eto zbog nekog drugacijeg pisanja nekih ljudi, forum je zlo.
Ne svidja se ni meni pisanje tih i takvih, a ni ovih drugih koji su druga strana iste medalje. Ne ulazim u motive pisanja ali svaki tendeciozni post normalna raja prepozna i vise se ne obazire na te gluposti. Za to se kace samo njihovi ideoloski protivnici i vode nekakve imaginarne verbalne ratove ovde, kojim smaraju sve Zeljovce koji udju ovde da procitaju nesto o klubu.
Na žalost bivša uprava je propustila šansu koju je imala da objedini sve navijače pod jedan forum (službeni i zvanični) i sada su nam ostali ovi javni gdje je svaki imalo upućeniji navijač osuđen da se “ujeda za jezik” kada neko podmeće poluinformacije oblikovane da služe nekoj njima poznatoj svrsi. Ako nekada nekome i pukne film pa postavi dokaze nečijih laži ili štetnih radnji po klub pojavi se odmah čopor koji ga okarakteriše kao neprijatelja kluba jer je iznjeo istinu na javni forum. Istina je da takve stvari štete ugledu kluba ali moje mišljenje je da su po klub štetnije te kriminalne radnje i boriću se dok sam živ da navijači Želje imaju prostor gdje će reći istinu. Nije ovaj forum samo za prepucavanja, služi kao servis klubu i primarna svrha mu je da poveže navijače Želje koji se nalaze razbacani po planeti i omogući im prostor da ispolje svoju ljubav prema klubu. Ma koliko neko pokušavao da forum ocrni neće uspjeti iz jednog prostog razloga, nije ova raja glupa.
イビチャ・オシム
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 10:11 am

Srcezelje prestani biti naporan i kacati se na svaki post koji neko napise. Pusti ljude na miru malo.
Željezničar ante portas !
 
Grbavica 2
Postovi: 62
Pridružen/a: pon jan 06, 2020 5:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 10:29 am

Znači, još niko da objavi člansku i godišnju?
Sve ste pokazali, a ja bih šutio da sam na vašem mjestu.
Ti bar znaš da najjači sam kada krenu da me lome !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 10:38 am

Grbavica 2 je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:29 am
Znači, još niko da objavi člansku i godišnju?
Sve ste pokazali, a ja bih šutio da sam na vašem mjestu.
I koja svrha bi bila tih objava?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 10:40 am

mamba21 je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:02 am
Srcezelje je napisao/la:
pet avg 14, 2020 9:54 am
neda_TM87 je napisao/la:
pet avg 14, 2020 9:50 am


Sta je reci?

Lendara onda pocinje
Znaci koji krs od postova,frajer samo napise i to je to.Pa legendo napisi izvor ko ti je rekao,kad ti je rekao,zbog cega,a ne samo tako nema Luke i gotovo.Jako amaterski pisanje,a da ne govorim o tome da cesto budu lazi u vezi tih izostanaka.
Ti si za proslu utakmicu pisao da nece igrati, jer je bolestan, pa je igrao.

Sutra Lendra, Luka odmori zasluzio si :D
Ma lendric je taraba od igraca,igrao dobro protiv veleza samo da bi iznudio transfer.Sa njim u napadu je patnja na kvadrat.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 10:42 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet avg 14, 2020 9:59 am
Srcezelje je napisao/la:
pet avg 14, 2020 9:08 am
Racional87 je napisao/la:
pet avg 14, 2020 8:51 am
Šta se trebamo javljati, poslije 3. pobjede i svršavati dok igrači mjesecima ne primaju ništa, a u klubu se ne zna ko pije ko plaća.
Zlo za klub je - kad si dužan za gorivo - to je zlo srce malo.
Igracima je davno isplacena plata i za august,dusmanine kluba.
To sto isplacena u augustu ne znaci da je augustovska.
:rofl1:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 10:46 am

Srcezelje je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:40 am
mamba21 je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:02 am
Srcezelje je napisao/la:
pet avg 14, 2020 9:54 am

Znaci koji krs od postova,frajer samo napise i to je to.Pa legendo napisi izvor ko ti je rekao,kad ti je rekao,zbog cega,a ne samo tako nema Luke i gotovo.Jako amaterski pisanje,a da ne govorim o tome da cesto budu lazi u vezi tih izostanaka.
Ti si za proslu utakmicu pisao da nece igrati, jer je bolestan, pa je igrao.

Sutra Lendra, Luka odmori zasluzio si :D
Ma lendric je taraba od igraca,igrao dobro protiv veleza samo da bi iznudio transfer.Sa njim u napadu je patnja na kvadrat.
Treninzi i prijateljske su pokazale da se vraca u formu. Prvo kolo je pokazalo isto, nadam se da ce nastaviti tako.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Grbavica 2
Postovi: 62
Pridružen/a: pon jan 06, 2020 5:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 10:55 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:38 am
Grbavica 2 je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:29 am
Znači, još niko da objavi člansku i godišnju?
Sve ste pokazali, a ja bih šutio da sam na vašem mjestu.
I koja svrha bi bila tih objava?
Da se pokrene što više nas i pomogne klubu. Nemoguće da 100 ljudi samo kupi, od čega su 25% penzioneri, a siguran sam da ima na ovom forumu kao i na drugim dosta raje koja nije uzela. Govorim prvenstveno na raju iz Sa, a ne na ostale gradove jer je njima teže.
Ti bar znaš da najjači sam kada krenu da me lome !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 10:56 am

A zašto Luka ne igra?

Ja se samo bojim da se Lendra "ohladio" u ova dva kola što nije igrao. Napadača kojeg ide ne treba dirati ali razumijem da je bio pred transferom pa je Luka sigurnija opcija bio.

Štilke će opet da baca na guzove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 10:59 am

Grbavica 2 je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:55 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:38 am
Grbavica 2 je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:29 am
Znači, još niko da objavi člansku i godišnju?
Sve ste pokazali, a ja bih šutio da sam na vašem mjestu.
I koja svrha bi bila tih objava?
Da se pokrene što više nas i pomogne klubu. Nemoguće da 100 ljudi samo kupi, od čega su 25% penzioneri, a siguran sam da ima na ovom forumu kao i na drugim dosta raje koja nije uzela. Govorim prvenstveno na raju iz Sa, a ne na ostale gradove jer je njima teže.
Sàme te brojke su jasan pokazateljda nesto ne stima.
Da nema te sinergije sa obicnim navijacima.
Izlija napisa,raja nisu glupa.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 11:01 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:42 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet avg 14, 2020 9:59 am
Srcezelje je napisao/la:
pet avg 14, 2020 9:08 am


Igracima je davno isplacena plata i za august,dusmanine kluba.
To sto isplacena u augustu ne znaci da je augustovska.
:rofl1:
Dobro je kada smo u mogućnosti isplaćivati plate unaprijed. Evo neko napisa da smo dobili i avgustovsku, a ni pola mjeseca nije prošlo. Mislim da smo jedini klub na planeti koji plaća unaprijed. Sve pohvale.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pet avg 14, 2020 11:03 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 11:03 am

Srcezelje je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:40 am
mamba21 je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:02 am
Srcezelje je napisao/la:
pet avg 14, 2020 9:54 am

Znaci koji krs od postova,frajer samo napise i to je to.Pa legendo napisi izvor ko ti je rekao,kad ti je rekao,zbog cega,a ne samo tako nema Luke i gotovo.Jako amaterski pisanje,a da ne govorim o tome da cesto budu lazi u vezi tih izostanaka.
Ti si za proslu utakmicu pisao da nece igrati, jer je bolestan, pa je igrao.

Sutra Lendra, Luka odmori zasluzio si :D
Ma lendric je taraba od igraca,igrao dobro protiv veleza samo da bi iznudio transfer.Sa njim u napadu je patnja na kvadrat.
:lol: Ne lupetaj. Eto baš ta utakmica protiv Veleža njemu bila odlučujuća za transfer... :zid:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 11:06 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:59 am
Grbavica 2 je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:55 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet avg 14, 2020 10:38 am


I koja svrha bi bila tih objava?
Da se pokrene što više nas i pomogne klubu. Nemoguće da 100 ljudi samo kupi, od čega su 25% penzioneri, a siguran sam da ima na ovom forumu kao i na drugim dosta raje koja nije uzela. Govorim prvenstveno na raju iz Sa, a ne na ostale gradove jer je njima teže.
Sàme te brojke su jasan pokazateljda nesto ne stima.
Da nema te sinergije sa obicnim navijacima.
Izlija napisa,raja nisu glupa.
Da se igraju utakmice, pucalo bi to glat. Sada je korona dosla, dosta raje bez posla, tesko se odvojiti od novca itd.

A ta prica da nesto ne stima se pricalo i prosle sezone, a mi bili najgledaniji sa preko 5.500 u prosjeku na domacoj utakmici. Meni je ta prica stvarno smijesna, lafo raja nije glupa.

Mislim da 90% ljudi moze kupiti clansku, produziti je. A sezonsku ko je u mogucnosti neka kupi, sto da ne. Jebeno je doba koje ce jos trajati.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 11:13 am

@Srcezelje, ovo ti je posljednje upozorenje. Ovdje takvu retoriku nemoj pokusavati, ovaj forum ce uvijek biti tu samo za Zelju i zbog Zelje. To sto je neko neprijatelj sto napise da plate kasne, a nije neprijatelj onaj sto nije isplatio istu (iako je zakonski obavezan), to je nazalost problem logike u Bosni. Raja nije glupa, mozda je naivna, mozda ima prag tolerancije kao nigdje na svijetu, ali glupa nije. Pritom ne mislim na broj godisnjih, tu je nazalost korona veliki faktor. Mnogi ljudi su u krizi i ovo nece zavrsiti dobro nikako.

Uzivajte u ovim rezultatima i igri, ja zaista uzivam. Idemo utakmicu po utakmicu, Sloboda pada sljedeca.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2622
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 11:20 am

storm_raider je napisao/la:
pet avg 14, 2020 11:13 am
@Srcezelje, ovo ti je posljednje upozorenje. Ovdje takvu retoriku nemoj pokusavati, ovaj forum ce uvijek biti tu samo za Zelju i zbog Zelje. To sto je neko neprijatelj sto napise da plate kasne, a nije neprijatelj onaj sto nije isplatio istu (iako je zakonski obavezan), to je nazalost problem logike u Bosni. Raja nije glupa, mozda je naivna, mozda ima prag tolerancije kao nigdje na svijetu, ali glupa nije. Pritom ne mislim na broj godisnjih, tu je nazalost korona veliki faktor. Mnogi ljudi su u krizi i ovo nece zavrsiti dobro nikako.

Uzivajte u ovim rezultatima i igri, ja zaista uzivam. Idemo utakmicu po utakmicu, Sloboda pada sljedeca.
Nekada je neprijatelj kluba bio neko ko je govorio protiv Slavke (nisam to ja bio, ali bilo ih je), čak se i ban dobijao. A, na kraju ispade da su takvi bili u pravu, jer je, očito, riječ o treneru koji nikad i nije bio za Želju (usput, što se zbog toga ne banuju oni koji pišu protiv Amara?). Ovdje ima, generalno, puno malicioznih i nekonstruktivnih postova zbog čega je forum dosta izgubio na kvaliteti. Administracija bi se trebala time baviti. Samo pogledajte koliko forumaša aktivno ne piše na forumu, a nekada su tu bili svaki dan...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 11:24 am

Srcezelje je napisao/la:
pet avg 14, 2020 11:20 am
storm_raider je napisao/la:
pet avg 14, 2020 11:13 am
@Srcezelje, ovo ti je posljednje upozorenje. Ovdje takvu retoriku nemoj pokusavati, ovaj forum ce uvijek biti tu samo za Zelju i zbog Zelje. To sto je neko neprijatelj sto napise da plate kasne, a nije neprijatelj onaj sto nije isplatio istu (iako je zakonski obavezan), to je nazalost problem logike u Bosni. Raja nije glupa, mozda je naivna, mozda ima prag tolerancije kao nigdje na svijetu, ali glupa nije. Pritom ne mislim na broj godisnjih, tu je nazalost korona veliki faktor. Mnogi ljudi su u krizi i ovo nece zavrsiti dobro nikako.

Uzivajte u ovim rezultatima i igri, ja zaista uzivam. Idemo utakmicu po utakmicu, Sloboda pada sljedeca.
A ostali jel smiju ismijavati amarove trenerske sposobnosti jel??? To je ovdje dozlovljeno RACIONAL prvi pa faca ,pa nezalaganje,pa guvo,pa glas razuma,elegant i tako dalje
Izvini drug ko ismijava Amarove trenerske sposobnosti? Ako nas ima 1000 ovdje, svih 1000 vjeruje da je najbolji trener u ligi i da je maher. Problem je druge prirode i svi koji imaju gram mozga to shvataju i vide onako kako jeste.
Hajmo se okrenuti zdravijoj diskusiji i pisati realno i za dobrobit Željeznicara jer smo svi tu zbog toga. Ako neko kritikuje neka argumentuje, ako se neko ne slaze sa kritikama nek argumentuje , da svi isto mislimo na kojoj god strani bili otisli bi u neku stvar. Razlicita misljenja su dobro dosla, samo argumentovano.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 11:37 am

Ma milion puta je napisano da je najbolji trener lige, to je i dokazao. I niko ga ovdje ne mrzi, ne možeš mrziti onoga koji te doveo do najtrofejnijeg kluba.
Eh sad, drugi par cipela je to što nekima smeta što se on miješa tamo gdje ne bi trebao jer to nije njegov posao. I kritike ne znače da ga neko ismijava i ponižava. Niko nije bezgrešan, kritikovani su i svi prije njega, a kritikovat će se i poslije njega. Kritike su dobre, onaj ko ne kritikuje i samo klima glavom ne pomaže Želji. Onaj koji prihvata sve što se uradi i koji loše odluke predstavlja dobrim nema dobru namjeru prema Željezničaru. Pustite te priče o ismijavanju, toga nema i ja odgovorno tvrdim da svaki navijač Želje ima visoko mišljenje o Amarovim trenerskim sposobnostima. Amar je najbolji trener u historiji Željezničara, to niko ne može osporiti. Okrenimo se Slobodi, pustite se tih glupih priča.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 11:37 am

Je li Miletić spreman ili ćemo Dadu vidjeti na štoperu :D
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 14, 2020 11:39 am

Kao trener je top za nas. U druge vode sto se petljao i rasturio sto je valjalo mu ne može oprati ni jos 10 titula i to je to..hajmo dalje ovo prepricano milion puta
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Online

Trenutno korisnika/ca: cvrle_jedanesterac, g 1, Google [Bot] i 178 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija