Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 10:34 pm

Hahaha, eno ih već računaju kako smo mi prvi, a oni daju duplo više para na plate od nas i kako kažu još ih nagrdili dobro dva puta 😂 Pa se pitaju da li oni to možda preplaćuju svoje igrače a ne šetaju se ligom 😂
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 10:42 pm

Njima njihovo, nama nase...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 10:47 pm

blueboy je napisao/la:
uto avg 11, 2020 10:34 pm
Hahaha, eno ih već računaju kako smo mi prvi, a oni daju duplo više para na plate od nas i kako kažu još ih nagrdili dobro dva puta 😂 Pa se pitaju da li oni to možda preplaćuju svoje igrače a ne šetaju se ligom 😂
Nemoj tako tempira im Jelešković formu za Nomade.. :kafa:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:05 pm

blueboy je napisao/la:
uto avg 11, 2020 10:34 pm
Hahaha, eno ih već računaju kako smo mi prvi, a oni daju duplo više para na plate od nas i kako kažu još ih nagrdili dobro dva puta 😂 Pa se pitaju da li oni to možda preplaćuju svoje igrače a ne šetaju se ligom 😂
Razlika izmedju nas i njih je sto imaju troduplo ( mozda ne bas toliko, ali s obzirom da su kod nas plate neredovne onda to tako nekako dodje) skuplji igracki kadar kao i Zrinjski, bolje stoje finansijski, imaju puno vece sanse u evropi zbog protivnika i koeficijenta, ali mi imamo Amara Osima. Vidjet cemo sve na kraju prvenstva. Ali generalno je zalosno kako se nisu odmakli od prosjeka ove lige sa titulama i parama.
Sutra su pod pritiskom, a Tuzla nije naivna. Bumo vidjeli.
Zadnja izmjena: NAVIJAČ, dana/u uto avg 11, 2020 11:07 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:05 pm

Pametno, bez srljanja odradjeno, osim kod Stiline greske😁Vidjelo se na terenu da smo bolja ekipa koja zeli pobjedu. Opet nisam zadovoljan sudjenjem, par startova na Luki proslo nezapazeno, drugi zuti kod penala, ruka na 16 itd. Drago mi je da smo ove dusmane dobili. Od svih danilovic im se jedino vidio, ostali tanki. Ekipno odigrano odlicno sa nase strane.

Bravo Željo, idemo dalje po tri boda.

Da ponovim, igrac utakmice Sinisa. Mozda i najbolja utakmica u dresu nasem.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:08 pm

Jest danas ofanzivno nešto slabija partija veznog reda al smo opet napravili 3-4 čiste šanse za gol i samo ih je sreća spasila. Dado, Šeha, Hajdar, Ikić, Gasal... Vidi se da je Amar za ovu ligu tata.

P.S. Gdje ste bi vidjeli te izjave poslije utakmice?
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:09 pm

Kako je Zakarić polomio Veselog onim okretom uff.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:10 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
uto avg 11, 2020 11:05 pm
blueboy je napisao/la:
uto avg 11, 2020 10:34 pm
Hahaha, eno ih već računaju kako smo mi prvi, a oni daju duplo više para na plate od nas i kako kažu još ih nagrdili dobro dva puta 😂 Pa se pitaju da li oni to možda preplaćuju svoje igrače a ne šetaju se ligom 😂
Razlika izmedju nas i njih je sto imaju troduplo ( mozda ne bas toliko, ali s obzirom da su kod nas plate neredovne onda to tako nekako dodje) skuplji igracki kadar kao i Zrinjski, bolje stoje finansijski, imaju puno vece sanse u evropi zbog protivnika i koeficijenta, ali mi imamo Amara Osima. Vidjet cemo sve na kraju prvenstva. Ali generalno je zalosno kako se nisu odmakli od prosjeka ove lige sa titulama i parama.
Sutra su pod pritiskom, a Tuzla nije naivna. Bumo vidjeli.
Nemaju oni ništa. Ništa se nazor ne može. Nazor nastali, nazor opstaju. Tako je to sa režimskim klubovima. Tuzla bi njih uzela sutra sigurno da nije Nalić demagog na klupi Tuzlaka. Ovako garant neka pobjeda od 2:0 i ponovo priča o prepišavanju lige, bosanskom Dinamu, čemu sve ne...
Protiv Slobode očekujem laganu pobjedu i nastavak niza. Sad smo zasjeli na prvo mjesto i tu ostajemo do kraja aBd.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:12 pm

Al brate onu ruku na 16ercu nije moglo ne vidjeti trojica sudija.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:12 pm

Btw. Danilović i Lukić baš fini igrači ispali, mislio sam da pretjeruju oko Danilovića, ali momak igra baš fino. Nije Borac loša ekipa, imaju dosta finih igrača, ali džaba kad im je trener rupetina žešća.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:13 pm

Sad fakat nisam upratio, da li je dobio barem žuti karton onaj igrač što je igrao rukom kod penal, pa frajer je golmanski odbranio možda čist gol?
 
ubaceni element
Postovi: 675
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:15 pm

Zna li se gdje zvanicno igramo s Makabijem?

Danas ocekivano tvrda utakmica, raduje sto nam sirinu daju neki igraci koji su prosle godine bili na margini. Sinisa odlican, Kosoric preporodjen.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:20 pm

BHDragons je napisao/la:
uto avg 11, 2020 11:10 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
uto avg 11, 2020 11:05 pm
blueboy je napisao/la:
uto avg 11, 2020 10:34 pm
Hahaha, eno ih već računaju kako smo mi prvi, a oni daju duplo više para na plate od nas i kako kažu još ih nagrdili dobro dva puta 😂 Pa se pitaju da li oni to možda preplaćuju svoje igrače a ne šetaju se ligom 😂
Razlika izmedju nas i njih je sto imaju troduplo ( mozda ne bas toliko, ali s obzirom da su kod nas plate neredovne onda to tako nekako dodje) skuplji igracki kadar kao i Zrinjski, bolje stoje finansijski, imaju puno vece sanse u evropi zbog protivnika i koeficijenta, ali mi imamo Amara Osima. Vidjet cemo sve na kraju prvenstva. Ali generalno je zalosno kako se nisu odmakli od prosjeka ove lige sa titulama i parama.
Sutra su pod pritiskom, a Tuzla nije naivna. Bumo vidjeli.
Nemaju oni ništa. Ništa se nazor ne može. Nazor nastali, nazor opstaju. Tako je to sa režimskim klubovima. Tuzla bi njih uzela sutra sigurno da nije Nalić demagog na klupi Tuzlaka. Ovako garant neka pobjeda od 2:0 i ponovo priča o prepišavanju lige, bosanskom Dinamu, čemu sve ne...
Protiv Slobode očekujem laganu pobjedu i nastavak niza. Sad smo zasjeli na prvo mjesto i tu ostajemo do kraja aBd.
Imaju ili su imali puno veci potencijal i uslove od svih drugih klubova u drzavi, nego su zahvaljujuci carsijskom jadnom mentalitetu koji ih progoni od nastanka, te taldzijskim i sportskim neznalicama tu gdje jesu, u pet deka sa ostalima. Njima su s neba (Amidzaaaa) dosli milioni i onaj dream team s Benkom, Stepanovom, Duljevicem, Stojcevom, Cimirotom, Bilbijom...kazem samo da nisu odmakli ni od nas ni od Zrinjskog. Nemaju neki sistem ili rezultat da kazes, e ovi su najjaci, a imaju dosta bolje uslove. Jednostavno im je falio Amar Osim, neko takav. Kad te Jesic i Repuh unazade tri godine tesko se vratiti u kolosijek.
Nisu oni tema, ali mogu biti dobar primjer.
Znaci bez Ikica u subotu, idu Miletic ili Sadikovic.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:20 pm

Raptor44 je napisao/la:
uto avg 11, 2020 11:09 pm
Kako je Zakarić polomio Veselog onim okretom uff.
Sreca da se tada odlucio da Vranjesa trazi loptom, ja rekoh namjesta se na lijevu...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:32 pm

Ma laganica, cak sam jedno poluvrijeme bio i na krevetu... 😂😂😂😂

Doktor igre, Amar Osim.
Idemo po 3 boda u tuzlu, hrabro i jako...

1:3 :)

ABd da pogodim i ovaj... 😂😂😂
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:44 pm

Durgo je napisao/la:
uto avg 11, 2020 11:32 pm
Ma laganica, cak sam jedno poluvrijeme bio i na krevetu... 😂😂😂😂

Doktor igre, Amar Osim.
Idemo po 3 boda u tuzlu, hrabro i jako...

1:3 :)

ABd da pogodim i ovaj... 😂😂😂
0 2 :zeljeznicar1:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 11, 2020 11:46 pm

0:2
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 12:00 am

Pobjeda apsolutno zasluzena, cista kao suza i trebala je biti izrazena s barem dva gola prednosti. Po velikim sansama je trebalo biti 4:1, to cak i njihovi navijaci komentarisu. Samo Jado Vlagodic zivi u nekom svom svijetu.

Prvih pola sata smo bili dosta neaktivni i kao da smo imali previse opreza. Doduse i oni su stvarno poginuli da se odbrane. Fizicki su spremni i to im je otprilike jedini kvalitet. Neka smislena igra kod njih prakticno ne postoji vec dupe uza zid a gore sta udje.

Mi smo i treci put izasli u iznenadjujucem sastavu i hvala Bogu opet je upalilo. Kao sto rekoh, izgledali smo malo opreznije i neodlucnije nego u prva dva kola, ali mozda smo samo bili strpljivi i drzali se plana. U sustini jedna malo teza ali i dalje rutinska pobjeda.

Fejzic - nemojte ga Boga vam vise dizati u zvijezde, danas je bio najveci izvor problema za nasu ekipu. 3-4 uzasna ispucavanja od kojih je jedno napravilo pravu dramu, predugo cekanje kod svakog ispucavanja i na kraju onaj tragikomicni pokusaj hvatanja suta.
Stevanovic - Zeljin lav, samo je ludi Buki ovako sistao po terenu. Apsolutno savrsena partija.
Sehic - U novcaniku mu Raiffeisen kartica, njena slika i Goran Zakaric. Ma bravo sine, bravo.
Kosoric - mozda je za Evropu spor ali za ovu ligu je amidza.
Ikic - Malo bespotrebno dobija kartone (malo je i do cmarova s pistaljkama) ali mimo toga momak igra kao sat. Vezuj ovo ugovorom Amare.
Sadikovic - neko ga mozda ne primijeti ali on je jedan od stubova igre. Svaka cast Daduka.
Alispahic - vidim lome se koplja oko njegove igre danas. Nije on nista krupno zajebao danas ali je cinjenica da je u prvom poluvremenu svaki put usporio napad, krenuo unazad i onda ili vratio loptu stoperima ili je izgubio. Nista strasno ali jebiga, navikli smo od njega na nivo. U drugom se vratio i bio dramaticno bolji. Asistencija petom za fudbalske leksikone.
Stilic - danas smo od njega vidjeli sve. I jebacke driblinge i mangupske pasove, manijacku borbu ali i letargiju, gol i gresku koju vjerovatno nikad vise nece ponoviti.
Hajdarevic - unisten danas na krilu, unisten. Ono sto zna i inace radi je radio super ali on nije krilo. Ipak, u kljucnom momentu je uputio mocan pas kroz noge i nakon toga smo rijesili tekmu. U svakom slucaju pozitivna ocjena.
Mujezinovic - tri utakmice, tri gola. Po gol u svakoj. Mujezinovic. ONAJ Mujezinovic. Koji se nije mogao sastaviti s loptom godinu i po. Ma kapa dole, nenadano pojacanje i to izgleda pravo. Samo naprijed Mule.
Juricic - i kad ne zabije gol Celo je prekoristan. Valjace on nama itekako.

Lendric - pomalo spetljan i nesiguran, vjerovatno je i ova sapunica oko transfera ostavila traga. Bice to dobro.
Bekric - skroz nelose, kad je doveden mislio sam da ce biti fikus ali moze on dati ruke.
Subasic - obukao dres i usao na teren.
Veselinovic - k'o muha na spidari.

Dosadasnji pristup i rutina u igri daju nam pravo da vjerujemo u pobjedu u Tuzli. Ipak, idemo mozda i najseljackijoj ekipi lige ali spremice to Brko adekvatno nadam se.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 12:12 am

slika
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 572
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 12:40 am

U Tuzli 0:1. Ipak je ono oranica a oni neandertalci.

P.S. Nadam se da cu pogrijesiti i da ce biti barem trica.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija