Moderator/ica: storm_raider

 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 3:22 am

Bosanac1993 je napisao/la:
čet jul 30, 2020 2:10 am
storm_raider je napisao/la:
čet jul 30, 2020 12:05 am
Njima je cilj da pokazu nemogucnost postojanja Bosne i Hercegovne kao ovakve drzave, a dok to rade da se usput i dobro obogate.
Definitivno, kako na svim drugim nivoima tako i na nivou sporta. A kada pogledamo politički, dobili su sva drzavna ministarstva, uz to jos su preuzeli i kontrolu nad sportom u BiH. Ne radi se ovdje samo o fudbalskom savezu, oni i u rukometu i košarci kontrolišu mnoge parametre, s tim da se u košarci Mirza bori sa Igokeom da to ne izbije na visi nivo.
Sve je to prirodno, ko je jaci taj tlaci. Dok se Sarajevo sa pola miliona ljudi prepucava izmedju Zelje i Sarajeva, dok jedna KK Bosna pored ovolikog grada umire, ofanzivu u drzavi vode čobani iz Laktasa i Banjaluke
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 7:37 am

Meni jedino žao ljudi što dadoše sve za ovu zemlju a dobiše ovo što sad imamo.
**** mene, ja ću otići kao i svi mladi ali ne mogu zamisliti kako je onim koji su se borili. Dali mnogo a dobili malo.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 7:42 am

Ne znam kako klub ne može uraditi nešto po ovom pitanju. U svakoj ligi imaju klubovi svoje isječke sa tekme. Sad možda je kvaka u tome. Ja mislim da se klub može izboriti s ovim. Možemo mi lajat bezveze ali nema od tog koristi.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 8:27 am

Meha87 je napisao/la:
čet jul 30, 2020 1:53 am
neroazzuro je napisao/la:
čet jul 30, 2020 1:12 am
Ne znam da li postoji uopšte zakonski osnov da oni zabrane snimanje utakmica i naknadno emitovanje inserata na 1921.tv.
Neće 1921 ekipa prenosit utakmice.
U engleskoj premijer ligi klubovi objavljuju isjecke s utakmica redovno ne znam zasto je kod nas to problem
vjerovatno je dozvoljeno na kanalu FK Zeljeznicar. sumnjam da to mogu zabraniti.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 8:40 am

Je li vi poslije saopštenja 'Zadovoljni smo sezonom' i 'Osuđujemo prozivke NS BiH' stvarno mislite da se klub sa sadasnjim vodstvom hoce i smije upustiti u polemiku sa Savezom. Poltroni.
Znamo kako nas sef radi, tako da ne vidim ko ce se ozbiljnije zaloziti za 1921 ekipu.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 9:41 am

Da li ce nas najskupljiji igrac u historiji odigrati ijednu minutu ove sezone?
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 10:35 am

Hajmo malo prestati lupetati ko maksim po diviziji. Prvo zbog korone je smanjen broj ljudi generalno. Drugo nisu ljudi bas dzaba dali 12 miliona maraka. Imaju full prava. Svaki vlasnik prava ima da odluci sta ce i kako ce. Ligu prvaka ne smije niko i ni za kakve pare ne daju trecim stranama. Ostalo je do dogovora kupovine i sl. Druga je stvar sto u bh telekomu rade diletanti i sto je to radjeno na dogovornom osnovu a ne na poslovnom. Ja sam bijesan sto smo mi diletanti i sto treba uvijek da dodje neko sa strane da nam pokaze kako se posao radi. I neka nek nas karaju kad smo diletanti. Na jeziku smo sampioni svemira u svemu a u realnosti smo negdje na nivou osnovne skole i to negdje u zaseoku.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 11:12 am

Ovdje jedino klub moze nesto uradit.

Dakle ako je Savez prodao ligu i tv prava mtel-u i Areni, nije klub to uradio.
Zabraniti prenos i prisustvo djelatnicima mtel-a i Arene na nasem stadionu.

Jeste li vi svjesni da ljudi u NASOJ KUCI NAMA DIKTIRAJU I ODREĐUJU NEKE STVARI.

Mi ne radimo direktan prenos niti snimak utakmica mi radimo IZVJESTAJ nakon 24 sata,
Ako klub sada ne stane u zastitu nase klupske televizije neka se svi kolektivno pokupe i neka idu iz kluba.
Pa nece jedan Vico, Dodik i Vucic određivat na nasoj GRBAVICI koju su spalili do temelja sta moze a sta ne moze.
GRBAVICA JE NASA KUCA I MI DAJEMO DOZVOLU KO CE DOCI A KO NECE.
Ako moze biti prisutno 10 novinara, mogu onda biti i 2 covjeka iz ekipe 1921. Ako hocete tako mozete prenositi nase utakmice, ako necete onda necete ni prenositi nase utakmice i KRAJ PRICE.
NASA KUCA NASA PRAVILA. POKAZITE MUDA VEC JEDNOM
Alea iacta est!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 11:21 am

Da li je 1921ekipa dobila neki dopis da nece moci snimati?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
DUNDO
Postovi: 33
Pridružen/a: sri jul 29, 2020 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 11:28 am

Hrvatski internacionalac na Grbavicu se vratio u januarskom prijelaznom roku, a iako ima važeći ugovor do kraja naredne sezone, izvjesno je će se vrlo brzo razići sa Željezničarom.

Svoju karijeru ovaj 28-godišnji napadač će najvjerovatnije nastaviti u Rusiji, tačnije u novom prvoligašu Khimkiju i ujedno finalisti kupa, kojem bi se trebao priključiti tokom naredne sedmice.

Plavi će za Lendrića dobiti i obeštećenje, a eventualni odlazak neće predstavljati problem za šefa stručnog štaba Amara Osima koji je na poziciji napadača dobro pokriven. Tu su novajlije Luka Juričić i Anel Hajrić, a sve bliže potpunom oporavku je i iskusni Ermin Zec.

Za Lendrića će tako subotnja utakmica protiv Veleža biti ujedno i posljednja u Željinom dresu ukoliko se, naravno, ne desi nešto nepredviđeno.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 11:30 am

mamba21 je napisao/la:
čet jul 30, 2020 11:21 am
Da li je 1921ekipa dobila neki dopis da nece moci snimati?
Ne moze brate niko snimati, nece bit nikakvih reportaza na dnevnicima, nece bit radio prenosa, nista. Al valjda se moze postic nesto uz dogovor sa arenom.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 11:43 am

AsharaK je napisao/la:
čet jul 30, 2020 11:30 am
mamba21 je napisao/la:
čet jul 30, 2020 11:21 am
Da li je 1921ekipa dobila neki dopis da nece moci snimati?
Ne moze brate niko snimati, nece bit nikakvih reportaza na dnevnicima, nece bit radio prenosa, nista. Al valjda se moze postic nesto uz dogovor sa arenom.
Prerano smo se radovali ovom sporazumu i prenosima na Areni.
Vjerovatno nas neće prenositi na svim tekmama, nema gledalaca i kako da mi vidimo tekmu, taj izvještaj je sve.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 11:52 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 30, 2020 11:43 am
AsharaK je napisao/la:
čet jul 30, 2020 11:30 am
mamba21 je napisao/la:
čet jul 30, 2020 11:21 am
Da li je 1921ekipa dobila neki dopis da nece moci snimati?
Ne moze brate niko snimati, nece bit nikakvih reportaza na dnevnicima, nece bit radio prenosa, nista. Al valjda se moze postic nesto uz dogovor sa arenom.
Prerano smo se radovali ovom sporazumu i prenosima na Areni.
Vjerovatno nas neće prenositi na svim tekmama, nema gledalaca i kako da mi vidimo tekmu, taj izvještaj je sve.
Nadam se da ce 1921ekipa uz veliku podrsku klubu uspjeti doci do dogovora. Ali opet nisu ni oni ovo tek tako uradili, ne razmisljajuci unaprijed za neke stvari.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 12:02 pm

Kako saznaje portal Sportske.ba, Crnkić je ipak dogovorio uslove novog ugovora sa Tuzla Cityjem te bi se on u petak trebao priključiti Tuzlacima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
DUNDO
Postovi: 33
Pridružen/a: sri jul 29, 2020 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 12:18 pm

Arena se obavezala da ce klubovima dostavljati snimke utakmica,sto itekako odgovara ovim malim klubovima koji nemaju nista od toga.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 12:29 pm

Neka, slavilo se i ovdje i po portalima sto je Arena dobila prava i tako ih otela iz ralja mrskog telekoma. Zbog nekih stranackih razilazenja i bošnje slavile pobjedu mtel-a. Tražili ste, gledajte.. sad nek Vico odredjuje pravila igre.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 12:45 pm

DUNDO je napisao/la:
čet jul 30, 2020 12:18 pm
Arena se obavezala da ce klubovima dostavljati snimke utakmica,sto itekako odgovara ovim malim klubovima koji nemaju nista od toga.
Onda bi to znacilo da ce snimati sve utakmice isle one ili ne u direkntom prenosu. Nesto sumnjam u realizaciju ovog.

Opet kazem neka Klub formalno-pravno potpise ugovor sa ekipom 1921.tv i neka oni od danas vec postanu klupska TV i onda nas mogu povuci za k.urac sa zabronom.

Druga stvar ako treba angazovati nekog advokata i ici sa prijetnjom za tuzbom jer se na ovaj nacin uskracuje snimanje nekog sadrtaja koje ujedno spada u slobodu medija a sloboda medija je Ustavom zagarantovana.

Nemojete dopustiti Vucicu i Dodiku da nas j.ebu na nasoj Grbavici.

Ako treba odmah odbacite sve prenose iz nase Doline cupova, ali na ucjene ne pristajte.
Alea iacta est!
 
Mamba1921
Postovi: 65
Pridružen/a: pon nov 12, 2018 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 12:48 pm

cipiripi je napisao/la:
čet jul 30, 2020 12:45 pm
DUNDO je napisao/la:
čet jul 30, 2020 12:18 pm
Arena se obavezala da ce klubovima dostavljati snimke utakmica,sto itekako odgovara ovim malim klubovima koji nemaju nista od toga.
Onda bi to znacilo da ce snimati sve utakmice isle one ili ne u direkntom prenosu. Nesto sumnjam u realizaciju ovog.

Opet kazem neka Klub formalno-pravno potpise ugovor sa ekipom 1921.tv i neka oni od danas vec postanu klupska TV i onda nas mogu povuci za k.urac sa zabronom.

Druga stvar ako treba angazovati nekog advokata i ici sa prijetnjom za tuzbom jer se na ovaj nacin uskracuje snimanje nekog sadrtaja koje ujedno spada u slobodu medija a sloboda medija je Ustavom zagarantovana.

Nemojete dopustiti Vucicu i Dodiku da nas j.ebu na nasoj Grbavici.

Ako treba odmah odbacite sve prenose iz nase Doline cupova, ali na ucjene ne pristajte.
Imaš na fb statusu Denisa Huseinbegovica raspravu novinara u komentarima vezano za ovu temu, objasnili su ljudi koji su strucni u tom podrucju.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 1:14 pm

Najbitnija stvar je šta piše u ugovoru između saveza i mtela, sve ostalo je rekla kazala. Na osnovu ugovora ti možeš tražiti svoja prava ako imaš osnova za to.
Ako fakat 1921.tv ekipa ne mogne raditi izvještaje, to će biti ogroman gubitak za medijski segment našeg Kluba.
Udruženje premijerligaša ne postoji, savez sam određuje kome će i kako prodati prava, a već odavno znamo da savez gleda sebe, a klubovima mrvice ostanu. Predsjednik saveza će biti Vico, njegov ujak (valjda mu to dođe) drži konce u mtelu i dobiješ šta dobiješ. Savez određuje sudbinu, jer nema ko da galami s druge strane. Zaboli njih ako jedan klub pojedinačno malo galami, ne čuju oni to.
Kad počne, vidjet ćemo sve, pa onda možemo s pravom pohvaliti ili kritikovati.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 30, 2020 2:04 pm

Pise da je Borac novi sampion iako nije ni pocela sezona.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 171 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija